Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt lis 28, 2014 5:05 pm

ja jako szybki skrzydlowy, tylko zarzad mi musi kupic motorynke

edyta : jestem za zmiana trenera
Ostatnio zmieniony sob lis 29, 2014 1:01 pm przez dzuhas, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr Osiek

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt lis 28, 2014 8:13 pm

Jeżeli jednak pozostanie obecna koncepcja to JA się piszę. Ze swoimi walorami idealnie wpisze się w obecną taktykę. Czuję ją i wiem że dam radę :lol: :lol: :lol:
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » pt lis 28, 2014 9:14 pm

Jest juz otwarte okienko? Polecam się jako transfer z za granicy. 10/10 na każdej pozycji z wyjatkiem trenera tam 0/10 bo nigdy nie gralem w menagera. Mogę grać za samą dumę noszenia biało-błękitno-niebieskiego herbu na klatce piersiowej tylko musial bym tydzień wczesniej trochę pobiegać.

Na poważnie to chyba najlepszy moment na zmiany, myślę że potrzebny jest świerzy duch w drużynie, moze lepiej wczesniej niz za poźno. Wiecej argumentów nie mam bo dla mnie najwazniejszą kwestia jest motywacja i zapierniczanie w każdym meczu a nie od święta. Wypalilo się, z wielkim szacunkiem do Andrzeja.

Tak "by the way" kiedyś się zastanawiałem czy jest jakaś możliwość wymiany/wypożyczenia piłkarza/y do Magdeburga i w drugą stronę na jedną rundę, był by taki manewr teoretycznie możliwy?
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

Emigrantt
Posty: 74
Rejestracja: sob gru 06, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Przy Arce

Postautor: Emigrantt » pt lis 28, 2014 11:10 pm

Widzę, że powoli konwersacja przechodzi w żart, a chyba nie o to chodzi??

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lis 29, 2014 1:54 am

Jeżeli tak ma wyglądać dyskusja o przyszłości Hutnika to co poniektórzy z Was powinni się mocno jebnąć w łeb

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lis 29, 2014 8:52 am

dUfio pisze:

niekoniecznie, kult Hutnika w Hutniku jest wpisany w granie w tym klubie. juz nie mowie o braku noszenia przyczajoncyh smyczy obcych klubow na ss bo to kilka lepcy wybilo z glowy niektorym dobrych pare lat temu. ale stosunek wobec Hutnika jest jasno okreslony, kazdy grajek podpisuje regulamin ktory jasno okresla podejscie do klubu, kibicow i ze inny klub jesli ktos mu kibicuje ma ow grajek zostawic w domu. i tu tez nie ma pelnej swobody, bo rok temu przed derbami przycieli ktoregos juniora ze udostepnia na fejsiku zapowiedz Wisly na nas to mu powiedziano ze jeszcze raz i wypierdala z Hutnika.
wydaje mi sie ze o ten temat mozna byc spokojnym.


No to chociaż tyle.

Tą kwestię uważam za zamkniętą.
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2023 8:21 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob lis 29, 2014 11:09 pm

Piotrek pisze:Jeżeli tak ma wyglądać dyskusja o przyszłości Hutnika to co poniektórzy z Was powinni się mocno jebnąć w łeb


Ten temat to nie dyskusja o przyszłości Hutnika tylko o trenerze i taktyce. Także sam się jebnij w łeb zanim zaczniesz udzielać złotych rad...

Chyba czas przestać w ogóle pisać cokolwiek krytycznego na tym forum, bo tutaj otwarty dialog i negatywne opinie zaczynają być po prostu piętnowane. (i nie mam tu na myśli kwiatków typu benitka - bo takie pierdolenie to faktycznie trzeba piętnować)
Za niedługo już nikt tutaj nie będzie nic krytykował, bo Hutnik będzie grał tak jak gra a ludzi na meczu będzie z 50. I wtedy będzie cool bo Ci którzy jeszcze na mecze z frekwencją 300 osób chodzili a krytykowali też się w końcu poddadzą.

Tylko czy o to tu chodzi?
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 30, 2014 11:57 am

patryk pisze:
Piotrek pisze:Jeżeli tak ma wyglądać dyskusja o przyszłości Hutnika to co poniektórzy z Was powinni się mocno jebnąć w łeb

Ten temat to nie dyskusja o przyszłości Hutnika tylko o trenerze i taktyce. Także sam się jebnij w łeb zanim zaczniesz udzielać złotych rad...



Tu się nie zgadzam, po kiego chuja sam prowokujesz ???


patryk pisze:
Piotrek pisze:Chyba czas przestać w ogóle pisać cokolwiek krytycznego na tym forum, bo tutaj otwarty dialog i negatywne opinie zaczynają być po prostu piętnowane. (i nie mam tu na myśli kwiatków typu benitka - bo takie pierdolenie to faktycznie trzeba piętnować)
Za niedługo już nikt tutaj nie będzie nic krytykował, bo Hutnik będzie grał tak jak gra a ludzi na meczu będzie z 50. I wtedy będzie cool bo Ci którzy jeszcze na mecze z frekwencją 300 osób chodzili a krytykowali też się w końcu poddadzą.

Tylko czy o to tu chodzi?


A tu się zgadzam w 100%



Ja jestem za zmianą i tej wersji się trzymam. Tak żeby dorzucić kolejny argument. Jaki trener robi zmiany w przerwie meczu ??? Taki który zauważa że popełnił błąd i dobrał na dany mecz nieodpowiednich piłkarzy.
U nas to jest normą, w każdym meczy dwie, trzy zmiany w przewie. O Co tu chodzi? W każdym meczy trener się myli z taktyką? Takie zmiany to ja rozumiem w przedszkolu, może w szkole podstawowej gdzie każdy musi zagrać, ale w profesjonalnym klubie?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn gru 01, 2014 12:41 am

Pozwolę sobie dodać kilka zadań od siebie.
Może nie do końca pasujących do tego tematu, ale w sumie to nie wiem gdzie to umieścić...

Po pierwsze.
W naszym gronie, prawie nikt nie jest anonimowy. Większość z nas wie kto kryje się za danym nickiem. Zawsze uważałem, że jak czegoś nie podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem to ma się prawo do nieco bardziej otwartego wyrażania swoich poglądów.
Bez względu na to czy wrzucamy głupawe filmiki z yt czy debatujemy/kłócimy się w temacie polityka to jest to tylko FORUM.
Jest to forum kibiców Hutnika i bardzo wiele Nas może dzielić, ale łączy nas wszystkich miłość do NASZEGO KLUBU!

Forum jest po części odskocznią od szarej rzeczywistości, rozrywką, ale może też być (i powinno) być miejscem gdzie w sposób merytoryczny dyskutuje się nad sytuacją w klubie.

I o ile forum sprawdza się w tych "luźnych dyskusjach" o tyle kompletnie (moim zdaniem) nie funkcjonuje w poważnych tematach. Kwiatki typu Benitka (nie znam Jegomościa osobiście) traktuję jak folklor i nie warto się tym gorączkować.
Analizując to co pojawia się na forum (a czytam wszystko) dochodzę do wniosku, że jedną z niewielu osób, które chciałby prowadzić merytoryczną dyskusję jest Aldaris. I nie piszę tego dlatego, że znam Jegomościa osobiście i jest moim kolegą, tylko dlatego, że nikt z zarządu (chyba wszyscy wiemy za jakim nickami kryją się włodarze) nie podejmuje próby dyskusji.
O ile mogę zrozumieć to, że nie każdy ma czas i ochotę pisywać na forum o tyle nie rozumiem, dlaczego nie ma (przynajmniej raz w tygodniu), krótkiej, kilku zdaniowej informacji???

Zrobiliśmy to i to, potrzeba ludzi do tego i tego itp...

Sorry, ale tak się składa, że zdecydowana większość naszego środowiska czerpie informację głównie z forum...

I jak już jest taki twór jak NH2010 to minimum przyzwoitości byłoby pisanie tu raz na tydzień o sytuacji w klubie.

Takie były zdaje się założenia na początku a potem jakoś to padło. To jakie będą komentarze czy dyskusje na temat sytuacji to już inna sprawa. Mamy prawo komentować i dyskutować o wszystkim, ale by móc prowadzić merytoryczną dyskusję (a parę osób pewnie by chciało) musimy mieć wyłożoną kawę na ławę.

Np. temat kandydowania do rady miasta Krzysztofa Świątka z listy Majchrowskiego. Kto był na ostatnim spotkaniu z zarządem ten wie jak to wyglądało od kuchni, ale Ci co nie byli (a to ich prawo, bo nie każdy ma obowiązek na nie chodzić) nie wiedzą i potem dyskusja robi się absurdalna.

Taki skromny apel z moje strony.
Panowie z zarządu piszcie co najmniej raz na tydzień co dziej się w klubie.

dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn gru 01, 2014 8:30 am

po jednym z walnych na początku roku, w związku ze słusznymi pretensjami członków dotyczącymi braku sprawozdań, zdeklarowałem się regularnie pisać dla strony Hutnik.org, które notki streszczające posiedzenia zarządu. Nie wiem Bingo czy o takie informacje chodzi, ale mysle ze hulało to całkiem niezle, http://www.Hutnik.org/php-files/news_cats.php?cat_id=40 , teraz patrze, że notki miały nawet do tysiąca wejść myślę więc że zasięg autoryzowanego i potwierdzonego info prosto z klubu był dosyć spory. po kolejnym walnym zostało zaproponowane inne rozwiązanie. i od tego czasu niestety ani notek ani innego rozwiązania nie ma...
oczywiście moja deklaracja jest cały czas aktualna

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn gru 01, 2014 1:55 pm

Tak żeby dorzucić kolejny argument. Jaki trener robi zmiany w przerwie meczu ??? Taki który zauważa że popełnił błąd i dobrał na dany mecz nieodpowiednich piłkarzy.
U nas to jest normą, w każdym meczy dwie, trzy zmiany w przewie. O Co tu chodzi? W każdym meczy trener się myli z taktyką? Takie zmiany to ja rozumiem w przedszkolu, może w szkole podstawowej gdzie każdy musi zagrać, ale w profesjonalnym klubie?


Też nie pamiętam, żeby tak było za któregoś trenera.
Chyba że podczas sparingów.
Jest jeszcze jedna sprawa: KONTUZJE zawodników a treningi trenera Paszkiewicza. Pisałem już kiedyś o tym ale brat trenera się oburzał. Nikt inny się do tego nie odniósł.
Wieżę, że zarząd niedługo podejmie jakieś konkretne decyzje.
Co do składu osobowego naszej ekipy trenerskiej.
Nie ukrywam, że czekam na zmiany.
A nie tylko pozbędzie się kilku "nie pasujących" piłkarzy (Czarneckiego, Majcherczyka, Stanka, Zdzińskiego, Kołakowskiego, Cieśle i uwaga Bieniasa) bo i takie słuchy chodzą.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » pn gru 01, 2014 11:17 pm

HKS1978 pisze:
Wieżę, że zarząd niedługo podejmie jakieś konkretne decyzje.


Zarząd jak zawsze podejmie decyzje na podstawie tego co postanowią członkowie Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010, na walnym, w grudniu. Bo tak przewiduje status. Ale znając życie na walnym bedzie jak zawsze, czyli, nikt sie nie odezwie (bo nie przyjdzie albo nie ma jaj) mimo pytań o jakiekolwiek problemy. A później na forum hurra na członków zarządu...
Z Hutnikiem od zawsze...

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt gru 02, 2014 1:18 am

BINGONH pisze:Zrobiliśmy to i to, potrzeba ludzi do tego i tego itp...


patrz dział POMAGAJ HUTNIKOWI tak się składa że na 90% postów o pomoc nie było żadnej odpowiedzi ze strony kibiców a w tych pozostałych 10 % odzew był od jednej max dwoch osob.

podam przykład: na post ze potrzebujemy ludzi do pomocy przy sprzataniu stadionu przed meczem z Oviedo aby nie trzeba było płaci za stadion zgłosiła sie JEDNA! osoba do pomocy.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt gru 02, 2014 1:29 am

BINGONH pisze:I jak już jest taki twór jak NH2010 to minimum przyzwoitości byłoby pisanie tu raz na tydzień o sytuacji w klubie.



Nie wszystkie problemy w klubie nadają się do informacji publicznej chocby nawet dlatego ze "wróg" tylko czeka na takie informacje aby móc je wykorzystac przeciwko nam.
Problemy ktore nie moga nam zaszkodzic a ktore powtarzaja sie caly czas a ciagna nas w dół sa poruszane na biezaco np takie jak frekwencja na meczach, składki członków stowarzyszenia itp.

Poza tym już nie raz pisano że każdy może przyjśc na spotkanie zarzadu i dowiedziec sie wiecej szczegolow jesli jest tym zainteresowany.

Dobrze sie pisze z perspektywy siedzenia przed komputerem w fotelu gorzej jak trzeba poswiecic swoja prace, swoj czas a na koniec miesiaca dolozyc jeszcze ze swoich pieniedzy 3 tys zeby dopiac budzet.
Ciekawe czy wtedy HKS1978 też byłby taki mądry i tak chętnie rozpisywałby sie na forum.

A więc HKS1978 dorzuc co miesiac 10 tys zł od siebie i ustalaj kto ma grac a kto ma odejsc.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt gru 02, 2014 3:35 pm

Marchewa pisze:
A więc HKS1978 dorzuc co miesiac 10 tys zł od siebie i ustalaj kto ma grac a kto ma odejsc.


To Paszkiewicz coś dorzuca czy kto inny to ustala?