Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: JOK_NH » pt wrz 22, 2023 10:32 pm

wojo77 pisze:Tytuł groźny, wywiad fajny, kto kopie pod naszym treneiro??? https://sport.tvp.pl/72899713/2-liga-hu ... -nam-zycza

No dla mnie fajny wywiad i szczerze, trochę mi nalał w serce nadziei. Działaj trenerze. Oby poszło wszystko po Twojej myśli :)

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » śr wrz 27, 2023 11:29 am

z kolei z wywiadu z Leszkiem Janiczakiem w programie meczowym jest co nieco o wyborze Bobli
okazuje się min, ze polecającym nam aktualnego trenera był aktualny selekcjoner reprezentancji Polski - Michał Probierz, który pracował z trenerem Boblą w Niecieczy przez... dwa dni, ale jak miał powiedzieć MP: BB wykazał się dużym profesjonalizmem, miał dobre podejście do piłki i cechowała go pracowitość
swoją drogą ciekawe czy Probierz rozważał naszego obecnego trenera do sztabu reprezentacji, tak czy siak to tylko gdybanie bo go nie powołał, jesli tka by się stało to chyba trudno by było mieć do Bobli pretensje bo reprezentacji się nie odmawia

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1980
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Winnetou » czw wrz 28, 2023 8:14 am

dUfio pisze:z kolei z wywiadu z Leszkiem Janiczakiem w programie meczowym jest co nieco o wyborze Bobli
okazuje się min, ze polecającym nam aktualnego trenera był aktualny selekcjoner reprezentancji Polski - Michał Probierz, który pracował z trenerem Boblą w Niecieczy przez... dwa dni, ale jak miał powiedzieć MP: BB wykazał się dużym profesjonalizmem, miał dobre podejście do piłki i cechowała go pracowitość
swoją drogą ciekawe czy Probierz rozważał naszego obecnego trenera do sztabu reprezentacji, tak czy siak to tylko gdybanie bo go nie powołał, jesli tka by się stało to chyba trudno by było mieć do Bobli pretensje bo reprezentacji się nie odmawia


Przecież taki Probierz w swojej 20-letniej karierze trenerskiej, a wcześniej piłkarskiej, spotkał setki takich trenerów i asystentów jak Bobla. Pewnie o połowie z nich mógłby powiedzieć, że młody i zdolny.
A nasz trener Bobla będzie na poważnie brany jako selekcjoner kadry dopiero za 3 lata, jak wprowadzi nas do Ligi Mistrzów :D

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: HAMAS » sob wrz 30, 2023 5:47 pm

Gramy bez składu ,ładu i jakiegokolwiek pomysłu. Ja to rozumie że wepchali trenerowi zawodników ze szrotu do drużyny ale może jakiś pomysł na grę by trzeba wymyśleć.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Alex » sob wrz 30, 2023 5:53 pm

Nie oglądałem meczu. Chyba i lepiej. Wkurwienie byłoby większe. Widziałem statystyki z meczu. Strzały: 12:3, strzały celne: 3:3. Rzuty rożne 7:1. Wygrywa drużyna skuteczniejsza, nie lepsza. Widocznie wystrzelaliśmy się po meczu z Łks-em. W zbieraniu kartek jesteśmy dobrzy...

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » sob wrz 30, 2023 7:41 pm

Uważam że to naprawdę nasz najlepszy trener od 2010 roku, jednak to co wypracuje w okresie przygotowawczym czy w mikrocyklu tygodniowym, to jednak całkowicie traci poprzez brak jakichkolwiek zdolności zarządzania meczem.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » sob wrz 30, 2023 8:04 pm

Bobla to wypisz wymaluj casus Szydełki. Dobry na chwilę jako strażak by ugasić pożar. Zarówno wtedy jak i na wiosnę utrzymanie dzięki wybitnej grze obronnej, można powiedzieć nawet antyfutbolowi. Taka była potrzeba i taka taktyka sprawdziła się w obu przypadkach.
Gdy jednak trzeba było stworzyć coś fajnego od początku to Szydełko całkowicie zawiódł a Bobla co prawda wolniejszym tempem ale jednak podąża jego śladem. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że po porażkach z Sandecją i Polonią Bytom formuła z Boblą jako trenerem Hutnika ulegnie wyczerpaniu.. Strefa spadkowa już czai się za rogiem.
Ostatnio zmieniony ndz paź 01, 2023 9:45 am przez MISIEK72, łącznie zmieniany 3 razy.

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Piotrek » sob wrz 30, 2023 8:14 pm

Kurwa mać Hutnik grać, mecz powinien być zamknięty w 15 minut. Akcja z 30 minuty, doświadczony Budziński biegnie do przodu...

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » sob paź 07, 2023 2:25 pm

Sorki Bobla, ale już wystarczy tego dziadostwa
Na to się już patrzeć nie da

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » sob paź 07, 2023 3:38 pm

Czy mogę nieśmiało spytać na kogo trener Bobla miałby być wymieniony? Warto pamiętać, że nasza półka trenerska to Szydełko / Lipecki / Paszkiewicz / może nawet wyróżniający się trener akademii dostanie szansę pracy z naszymi seniorami? Kim będzie nasz nowy "Lipecki"?

Oczywiście nie można wykluczyć takiej opcji, ale też warto zauważyć że mimo trzech porażek z rzędu i przesuwania się w dół, wciąż mamy miejsce w środku tabeli. Daleko temu do osiągnięć jesiennych Janiczaka / Szydełki / Paszkiewicza.....

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » sob paź 07, 2023 5:14 pm

bn pisze:Czy mogę nieśmiało spytać na kogo trener Bobla miałby być wymieniony? Warto pamiętać, że nasza półka trenerska to Szydełko / Lipecki / Paszkiewicz / może nawet wyróżniający się trener akademii dostanie szansę pracy z naszymi seniorami? Kim będzie nasz nowy "Lipecki"?

Oczywiście nie można wykluczyć takiej opcji, ale też warto zauważyć że mimo trzech porażek z rzędu i przesuwania się w dół, wciąż mamy miejsce w środku tabeli. Daleko temu do osiągnięć jesiennych Janiczaka / Szydełki / Paszkiewicza.....


Chyba każdy wie, że nazwiska nie grają tak i nazwiska nie trenują
Chyba charakterologicznie nie trafiamy, Szydełko, Paszkiewicz, Bobla = Bogowie w swoim mniemaniu
Według mnie z tego zespołu można wyciągnąć więcej, Bobla już tego nie kontroluje, zero pomysłu w ofensywie, nie umie kompletnie zarządzać meczem, nawet już jego pomysł na defensywną grę zespołu, się po prostu wyczerpał

ksh72
Posty: 2595
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: ksh72 » sob paź 07, 2023 5:42 pm

LOKO pisze:
bn pisze:Czy mogę nieśmiało spytać na kogo trener Bobla miałby być wymieniony? Warto pamiętać, że nasza półka trenerska to Szydełko / Lipecki / Paszkiewicz / może nawet wyróżniający się trener akademii dostanie szansę pracy z naszymi seniorami? Kim będzie nasz nowy "Lipecki"?

Oczywiście nie można wykluczyć takiej opcji, ale też warto zauważyć że mimo trzech porażek z rzędu i przesuwania się w dół, wciąż mamy miejsce w środku tabeli. Daleko temu do osiągnięć jesiennych Janiczaka / Szydełki / Paszkiewicza.....


Chyba każdy wie, że nazwiska nie grają tak i nazwiska nie trenują
Chyba charakterologicznie nie trafiamy, Szydełko, Paszkiewicz, Bobla = Bogowie w swoim mniemaniu
Według mnie z tego zespołu można wyciągnąć więcej, Bobla już tego nie kontroluje, zero pomysłu w ofensywie, nie umie kompletnie zarządzać meczem, nawet już jego pomysł na defensywną grę zespołu, się po prostu wyczerpał



Zasadne pytanie. Bobla wypad łatwo zrobic a kto za niego na ławkę?
Sam napisałeś że Paszkiewicz, Szydełko też nie pasowali do drużyny. O Janiczaku i Lipeckim nie wspomnę żeby forum nie denerwować ;)

Po 12 kolejkach jesteśmy 2/3 punkty nad strefą spadkową, Przez 3 ostatnie sezony mogliśmy o tym tylko marzyć .

Od 4 kolejek dzieje się źle, ale to nie tylko "zasługa" trenera.
Budzinski od kilku kolejek powinien zaczynać na ławce, to samo Kubowicz. Tylko kim ich zastępować jak na ławce bryndza. Chmiel i Hoyo to mina, która może eksplodować, a poza tym kto - Święty na końcówki i reszta młodzi, niepgrani.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » sob paź 07, 2023 6:14 pm

Po meczu z Chojniczanką żartowałem, że by nie było że te 15 pkt co mamy to nie było wszystko co zdobędziemy na jesieni. Tak patrzę na te 8 meczów co zostały i już taki pewny nie jestem , że jeszcze cokolwiek zdobędziemy.
Wtedy to już nawet Guardiola nie pomoże.

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » sob paź 07, 2023 6:25 pm

Nie wiem kto za Boblę, to już chyba nie w kwestii kibica
Mamy dyrektora sportowego który od wielu lat siedzi w piłce to chyba jest w jego kompetencjach. Patrząc po Jego wyborach to chyba powinniśmy zmienić... jeszcze jedno stanowisko :D

wojo77
Posty: 1095
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » sob paź 07, 2023 6:34 pm

Pierwsze primo każdy trener powinien mieć wpisane w kontrakcie że jeżeli kibice tego wymagają ma podejść po meczu do kibiców. Panowie my nie gramy źle tylko mało strzelamy, Bobla dużo się tu nauczył zaczyna robić zmiany normalne, szukanie na siłe to chyba tylko Krzysiek Świątek pytanie czy ma papiery. W tej lidze każdy wygra z każdym ale jeżeli Bobla jeszcze raz wycyka i nie podejdzie to nawet jak wygra powinien wylecieć bo w naszej rodzinie nie ma miejsca na takie zachowanie