Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: pawcio » pn lis 06, 2023 8:17 pm

Skrobacz poleciał z Ruchu… na mnie robił dobre wrażenie.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: ksh72 » pn lis 06, 2023 8:49 pm

OŻÓG 1950 pisze:Do natychmiastowego odstrzału Chmiel i Kubowicz


1950% poparcia

OŻÓG 1950 pisze:A za Chmiela powinien odpowiedzieć Janiczak


Janiczak????
Chyba mało się orientujesz w klubowych realiach ;)

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » pn lis 06, 2023 8:57 pm

Kto coś się zna to gołym okiem widać że mamy skład na środek tabeli więc nie ma co się spinać, Kaczorowski to nie Wilk który zjebał nawet Wengera jak się źle ustawił, rządził obroną a Kaczorowski może nie jest zły powiedzmy że średni ale nie widzę po nim aby darł ryja i rządził...Urban czy Zięba byli lepsi na obronie niż Chmiel czy Kieliś który de facto powinien grać wyżej.. Nie ma co pierdolić nie ma składu na granie o awans i tyle...oby było utrzymanie pewne albo jakieś transfery może coś dadzą bo tak to ja tego nie widzę. Ciekawe co zrobi zarząd, czy zostawi trenera do końca rundy i pozwoli zagrać jeszcze mu na wiosne z odświeżonym składem czy będzie informacja o zmianie trenera.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: ksh72 » pn lis 06, 2023 9:10 pm

luke.krak pisze:Kto coś się zna to gołym okiem widać że mamy skład na środek tabeli więc nie ma co się spinać.

i znów 1950%

Co ciekawe przed meczem z Kotwica mieliśmy identyczna zdobyć punktowa i stosunek bramek jak za rundę wiosenną.
W 15 meczach 21 punktów (+1 bramki) i wtedy nikt nie narzekał.
A drużyna od tego czasu została wzmocniona w ofensywie, a osłabiona w defensywie, co znakomicie odzwierciedla stosunek bramek:
11-10 w rundzie wiosennej
20-19 do meczu z Kotwica

Prawdziwym problemem jest sposób w jaki przegraliśmy ostatnie dwa mecze i szatnia.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Winnetou » pn lis 06, 2023 9:40 pm

Chmiel jest za słaby na tę ligę. Wiślanie Jaśkowice to maks jego możliwości.
W meczu ze Stalówką wszedł w drugiej połowie i w 90 minucie w zamieszaniu podbramkowym z 16.metrow strzelił z woleja. Panu Bogu w okno.
Przez 2 lata grania dla nas strzelił 1 gola. Ile asyst to nie wiem. Pewnie tyle samo.
Coś za dużo mamy tych odpadów z wisły.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » wt lis 07, 2023 2:44 am

pawcio pisze:Skrobacz poleciał z Ruchu… na mnie robił dobre wrażenie.


i zastąpili go dotychczasowym asystentem, Wosiem i to nie na chwile tylko do końca sezonu. A wśród potencjalnych nastepcow wymienienia typowych ratownikow typu Ojrzynski
Wygląda na kapitulację, ochronę klubu przed zadłużaniem się, a ewentualne utrzymanie ostatecznie w kategorii cudu.

Patryk_NH1950
Posty: 45
Rejestracja: śr mar 23, 2022 11:03 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Patryk_NH1950 » czw lis 09, 2023 5:17 pm

https://sportdziennik.com/dawid-kubowic ... i-hutnika/

Albo mówię w ZAGIĘTYCH jako przedstawiciel zarzadu klubu że jest dobrze, jesteśmy zadowoleni albo milczę i nie opowiadam nic a nie później opowiadam do innych mediów że jestem niezadowolony z gry drużyny w przekroju całej rundy jesiennej.
Należy się zdecydować na jedną wersję wydarzeń, opinii a nie jednym mowic to a drugim co innego bo wychodzi właśnie później zdziwienie że niektórzy jadą po zarządzie.

Wycinek z powyższego artykułu:
"Ta runda, niestety, od początku jest słaba. W dwóch ostatnich meczach nastąpiła kumulacja pomyłek, a nie wszystkie skończyły się golami."

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw lis 09, 2023 5:54 pm

Myślę, że chodzi mu o słabą rundę przede wszystkim tych dwóch zawodników...i kumulację błędów w ostatnich meczach.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » czw lis 09, 2023 6:34 pm

Przecież wyraźnie chodzi o tych dwóch, tak to można wszystko powycinać żeby brzmiało jak zechcesz

"oczekujemy od Kubowicza i Wengera znacznie więcej. Ta runda, niestety, od początku jest słaba. W dwóch ostatnich meczach nastąpiła kumulacja pomyłek, a nie wszystkie skończyły się golami. Mieliśmy podstawy do ukarania tych dwóch piłkarzy."

Runda jest dobra bo poprawiliśmy atak (min odpalił Rakels) - w pięciu meczach z 16 strzeliliśmy powyżej jednego gola, podczas gdy wiosną w 15 był tylko taki... jeden

Ale mogłaby być lepsza, niestety defensywa nawala (tracimy dwa razy więcej goli niż wiosną)

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » śr lis 22, 2023 4:53 pm


dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » sob lis 25, 2023 8:27 am


LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » pn mar 25, 2024 6:50 pm

Czyżby nowym trenerem Moskal?

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Fan Hutnika » pn mar 25, 2024 7:03 pm

Stolarczyk jak wolny to brać i 1 liga nasza
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » pn mar 25, 2024 7:08 pm

LOKO pisze:Czyżby nowym trenerem Moskal?


Podobno już w zimie były jakieś umizgi w jego kierunku.
Jedyny sensowny chyba na rynku na już..
https://m.youtube.com/watch?v=Gs_QR7x_8 ... VsIA%3D%3D
Wcale bardzo nie zdziwi wersja oszczędnościowa i znów jakiś no name - praktykant.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: bn » pn mar 25, 2024 7:48 pm

Zupełny nonsens. Przez całą zimę zespół przygotowywał się bez obrony i nie został jakoś specjalnie wzmocniony. Ławka jest ogromnie krótka.

Trener Bobla był z pewnością najlepszym trenerem po awansie do drugiej ligi. Nie tylko się utrzymał ale później wyciągał maksimum przy ograniczonych środkach. Dobry na miarę możliwości klubu. Moment zwolnienia zupełnie dziwny. Oczywiście zła seria ale nie był to moment beznadziejny. Myślę że znajdzie bez problemu pracę na szczeblu centralnym.

Teraz kolejny trener będzie mógł nie zrealizować celu bo to nie jego wina i dopiero od przyszłego sezonu być rozliczany.