Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pn lis 06, 2023 1:23 pm

KrK_ pisze:Osobiście dałbym szanse ponownie Szydełce. Dla mnie to najlepszy trener, który do tej pory prowadził Hutnika.


e no
wiosna to oczywiscie najlepsza runda w 2 lidze, natomiast jesien zawalona i cudem uratowana przez Wigry. swoją drogą druzyna wtedy borykala się z podobnym problemem jak teraz, czyli silami na 50-60 minut, przegrywaniem meczów gdy prowadzilismy itd. Zapewne jeden i drugi zawalil motoryczne przygotowanie w lecie
poza tym powroty u nas nigdy się nie sprawdzaly, przyklad Pasza, czy kiedyś Łach
jesli juz zmieniac to na kogos świeżego, ambitnego, ale z doswiadczeniem w co najmniej drugoligowym średniaku, a nie takiego, ktory się u nas będzie uczył fachu (coś takiego dopuszczalbym moze tylko w przypadku Świętego, aczkolwiek i tu sugerowalbym np rozpoczęcie od trenowania rezerw jesli wroca)

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pn lis 06, 2023 2:00 pm

Nie bronię trenera ale przeanalizowałem stracone bramki z Lechem i Kotwicą, proszę niech to też ktoś zrobi bo mam duże wątpliwości co do zaangażowania Kubowicza i przede wszystkim Wengera, we Wronkach Kubowicz jeszcze wygląda że dobiegał do przeciwników ale trochę nieudolnie a Wenger przy każdej bramce krył powietrze :roll: Z Kotwicą to już w ogóle przy pierwszej bramce Kamil mógł spokojnie wybić piłkę bo był bliżej ale jakoś dziwnie odpuścił, po mega wątpliwym karnym nie widać reakcji żeby doskoczyć do sędziego każdy by to chyba zrobił, przy pozostałych bramkach Kamil znów krył powietrze :?: Przy trzeciej bramce Lelka nie cieszyli się Kubowicz i Wenger....

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pn lis 06, 2023 2:26 pm

Wenger przy golu na 3:1 totalny sabotaż

Inna sprawa ciekawe czy u nas w klubie ktoś sprawdza takie rzeczy jak waga, tkanka tłuszczowa itd.
Trudno się dziwić że taki, gołym okiem widać, ulaniec Kubowicz nie nadąża za rywalami i jest zamieszany w kolejne tracone gole

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pn lis 06, 2023 2:43 pm

Wenger w poprzednim sezonie zdecydowanie nasz najlepszy obrońca i czołówka ligi, w tej rundzie dużo słabiej a w ostatnich słynnych już meczach totalna klapa, błędy i nawet brak zaangażowania no bo czemu nie doskakuje do zawodników tylko przy straconych w większości ma 10m2 wolnego miejsca obok siebie, dziwne stracić tak formę, zmiana kapitana na Budzika też coś musiało być na rzeczy, może to są te zakulisowe sprawy :roll: Czy ktoś wie z jakiego prawdziwiego powodu miał konflikt w Olimpii ?
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2023 2:45 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 1 raz.

robnh
Posty: 231
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: robnh » pn lis 06, 2023 2:43 pm

wojo77 pisze:Nie bronię trenera ale przeanalizowałem stracone bramki z Lechem i Kotwicą, proszę niech to też ktoś zrobi bo mam duże wątpliwości co do zaangażowania Kubowicza i przede wszystkim Wengera, we Wronkach Kubowicz jeszcze wygląda że dobiegał do przeciwników ale trochę nieudolnie a Wenger przy każdej bramce krył powietrze :roll: Z Kotwicą to już w ogóle przy pierwszej bramce Kamil mógł spokojnie wybić piłkę bo był bliżej ale jakoś dziwnie odpuścił, po mega wątpliwym karnym nie widać reakcji żeby doskoczyć do sędziego każdy by to chyba zrobił, przy pozostałych bramkach Kamil znów krył powietrze :?: Przy trzeciej bramce Lelka nie cieszyli się Kubowicz i Wenger....


Po oglądnięciu powtórek mam podobne zdanie. Wenger przy każdej z bramek zrobił coś nie tak. Karny jak dla mnie ewidentny, jak by się nie obrócił plecami do strzelającego to może by to się skończyło inaczej. Ciekawe jakby wyszły testy wydolnościowe co po niektórym bo po 60 minucie już człapali po boisku...
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: LOKO » pn lis 06, 2023 2:52 pm

W meczu z Sandecją również Wenger idzie na raz i w konsekwencji Głogowski łapie czerwień... I jest już po meczu

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pn lis 06, 2023 4:55 pm

dUfio pisze:
71, 92, 56, 78, 63, 94, 97, 35, 75, 50, 89, 56, 85, 47, 2, 4, 26, 81, 69, 76, 78, 93, 81, 75, 64, 60.


tu już są suche fakty czarno na białym
Hutnik uprawia futbol 60-minutowy[/quote]

jesli chodzi o strzelone gole wygląda to tak:

13, 49, 85, 10, 71, 84, 65, 7, 23, 24, 78, 32, 21, 82, 44, 76, 9, 9, 49, 52, 8, 41, 48

z 23 bramek 12 było w 1 połowie, 11 w drugiej, w ostatniej 'tercji' zdobyliśmy 7

czyli rozkłada się to dość symetrycznie. W ataku jesteśmy w miarę stabilni (choc oczywiscie razi fatalna skutecznosc po golach rywala - nadal tylko 1 bramka na 16 meczów!)
zatem to, co nie dojeżdza na ostatni, decydujący fragment meczu to przede wszystkim obrona...

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Alex » pn lis 06, 2023 5:28 pm

dUfio pisze:Wenger przy golu na 3:1 totalny sabotaż

Inna sprawa ciekawe czy u nas w klubie ktoś sprawdza takie rzeczy jak waga, tkanka tłuszczowa itd.
Trudno się dziwić że taki, gołym okiem widać, ulaniec Kubowicz nie nadąża za rywalami i jest zamieszany w kolejne tracone gole


Uff czyli nie tylko ja to widzę. Przy pierwszej straconej bramce i ewentualnym braku komunikacji z bramkarzem Wengerowi wystarczyło zrobić ... wślizg. A co do tego spaślaka, się nie odzywałem bo miałem wrażenie że tylko ja widzę kilka kilo za dużo u Kubowicza. Przyszedł z Rzeszowa odcinać kupony. A tak płakali za nim kibice jak odchodził z Resovii.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » pn lis 06, 2023 5:44 pm

Obrazek


filar defensywy 2-ligowego klubu

Tyrpuła z czasów 4 ligi mi sie zapamietal jako dosc ulany, ale to przy tym dociety gość

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pn lis 06, 2023 5:57 pm

Dawid ma koło ratunkowe pod koszulką :shock:
Ja mam większe ale nie gram 8)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: OŻÓG 1950 » pn lis 06, 2023 6:15 pm

Dla ścisłości - fotki z dwóch ostatnich meczów.

Obrazek
- niepotrzebny faul: Chmiel

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
- asystujący Chmiel

Obrazek
- Kubowicz - tutaj jest wyprzedzający i swoją masą powinien nie dać się przepchnąć.
Obrazek
- No, ale dał się przepchnąć/wyprzedzić.


Obrazek
- Chmiel - złe podanie, przechwyt i gol.



Obrazek
- Błąd Wengera.

Obrazek
- Jeszcze raz błąd Wengera.



Obrazek
- Kubowicz wzięty w kleszcze.

Obrazek
- Kubowicz wyprzedzony.

Obrazek
- Nadbiega Kubowicz.


Do natychmiastowego odstrzału Chmiel i Kubowicz.
A za Chmiela powinien odpowiedzieć Janiczak.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: MISIEK72 » pn lis 06, 2023 6:32 pm

Po takim katastrofalnym występie Chmiela z Lechem II w meczu z Kotwicą w 74 min przy stanie 3-2 na boisko wchodzi kto.....? Jak w tym momencie nazwać trenera?
Co do Kubowicza to mieliśmy dla niego konkurenta. Wysoki, silny ,zwrotny i dałby radę. Bardzo dobry mecz ze Zniczem .Teraz gra w Wiślanach na wypożyczeniu.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wojo77 » pn lis 06, 2023 6:56 pm

MISIEK72 pisze:Po takim katastrofalnym występie Chmiela z Lechem II w meczu z Kotwicą w 74 min przy stanie 3-2 na boisko wchodzi kto.....? Jak w tym momencie nazwać trenera?
Co do Kubowicza to mieliśmy dla niego konkurenta. Wysoki, silny ,zwrotny i dałby radę. Bardzo dobry mecz ze Zniczem .Teraz gra w Wiślanach na wypożyczeniu.

Zapewne mowa o Nowakowskim, gra to duże słowo na 15 kolejek zagrał w pięciu plus kilka jako zmiennik w koncówce a to jednak poziom niżej co nie zmienia faktu że pewnie by się teraz przydał jako konkurencja do składu

wier<N>y
Posty: 238
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: wier<N>y » pn lis 06, 2023 7:55 pm

Co do karnego to bym się wstrzymał z opiniami że błąd Wengera, zwykły przypadek, zresztą widać że nie wystawia rąk a ma je praktycznie przy ciele ale niestety sędzia (słabiutki) czekał na pretekst i dostał..
Przy pierwszej bramce zobaczcie na ustawienie i komu ucieka napastnik i tu jest główny winowajca a później próba ratowania i niestety ewidentne niedogadanie Wengera z Kaczorowskim..

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: OŻÓG 1950 » pn lis 06, 2023 8:00 pm

Dlatego nie napisałem, że jest do odstrzału. To dobry zawodnik.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...