III liga IV grupa 2018/19
: wt sie 07, 2018 7:14 pm
Skład III ligi gr. IV 2018/19
Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Czarni Połaniec, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Podlasie Biała Podlaska, Sokół Sieniawa, Soła Oświęcim, Spartakus Daleszyce, Stal Kraśnik, Stal Rzeszów, Wisła Puławy, Wisła Sandomierz, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska.
Z II ligi spadła Wisła Puławy.
Z IV ligi awansowały: Hutnik Kraków, Stali Kraśnik, Sokoła Sieniawa, Czarnych Połaniec.
Terminarz i tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10016.html
http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/iii ... upa_4_1819
Rozgrywki prowadzi Małopolski Związek Piłki Nożnej.
Awans z III ligi jedna drużyna, spadek trzy ostatnie plus ilość drużyn spadających z II z naszego regionu oraz które nie spełnią wymogów licencyjnych w wyższych ligach, a będą miały prawo gry w III lidze.
Awans do rozgrywek III ligi w następnym sezonie uzyskają 4 zespoły IV ligi -mistrzowie rozgrywek IV ligi w Lubelskim ZPN, Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Świętokrzyskim ZPN (po 1 zespole z każdego WZPN).
szczegółowy regulamin rozgrywek III ligi IV grupy:
http://www.mzpnkrakow.pl/media/files/re ... 19_bdb.pdf
Trener: Leszek Janiczak, II trener: Łukasz Kawa, Trener bramkarzy: Rafał Skórski,
Kierownik drużyny: Andrzej Zieliński, Fizjoterapeuta: Łukasz Łojek
Kadra zawodników (numer na koszulce, imię i nazwisko, rok ur., ostatni klub, oficjalne mecze i gole w I zespole Hutnika, stan na 25.06.2018)
Bramkarze:
22 Adam Dul 2000, SMS Kraków, 0/0
12 Dawid Migdał 1998, Pcimianka Pcim, 29/0
1 Mateusz Zając 1996, Dalin Myślenice, 0/0
Obrońcy:
13 Przemysław Antoniak 1992, wychowanek, 196/6
6 Mariusz Bienias 1992, Proszowianka, 155/14
2 Tomasz Jaklik 1996, LKS Pisarowce, 53/2
27 Kamil Janecki 1999, Cracovia, 6/0
4 Łukasz Kędziora 1998, Wieczysta Kraków, 70/23
14 Patryk Kołodziej 1995, Karpaty Krosno, 45/10
3 Oskar Lejda 1999, Progres Kraków, 8/1
18 Norbert Leśniak 2000, Tramwaj Kraków, 0/0
5 Jakub Ptak 1998, Soła Oświęcim, 0/0
15 Bartosz Tetych 1996, Tomasovia Tomaszów Lub., 18/2
Pomocnicy:
16 Kamil Broda 2000, Wanda Kraków, 0/0
11 Dariusz Gawęcki 1983, MKS Trzebinia, 36/17
20 Dawid Linca 1999, Progres Kraków, 0/0
10 Grzegorz Marszalik 1996, BKS Bochnia, 0/0
30 Szymon Pietrzyk 1998, Pcimianka Pcim, 0/0
19 Błażej Radwanek 1998, Progres Kraków, 36/9
28 Mateusz Reczulski 1999, Progres Kraków, 0/0
26 Gor Sargsyan 1997, Orzeł Iwanowice, 17/4
8 Kamil Sobala 1987, Polonia Poraj, 50/40
7 Krzysztof Świątek 1987, Szreniawa Nowy Wiśnicz, 284/117
17 Oskar Świeca 2000, Zieleńczanka Zielonki, 1/0
Napastnicy:
21 Mateusz Kotwica 1994, Cracovia Kraków, 74/21
9 Hubert Pachowicz 1997, Proszowianka, 45/22
Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Czarni Połaniec, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Podlasie Biała Podlaska, Sokół Sieniawa, Soła Oświęcim, Spartakus Daleszyce, Stal Kraśnik, Stal Rzeszów, Wisła Puławy, Wisła Sandomierz, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska.
Z II ligi spadła Wisła Puławy.
Z IV ligi awansowały: Hutnik Kraków, Stali Kraśnik, Sokoła Sieniawa, Czarnych Połaniec.
Terminarz i tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10016.html
http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/iii ... upa_4_1819
Rozgrywki prowadzi Małopolski Związek Piłki Nożnej.
Awans z III ligi jedna drużyna, spadek trzy ostatnie plus ilość drużyn spadających z II z naszego regionu oraz które nie spełnią wymogów licencyjnych w wyższych ligach, a będą miały prawo gry w III lidze.
Awans do rozgrywek III ligi w następnym sezonie uzyskają 4 zespoły IV ligi -mistrzowie rozgrywek IV ligi w Lubelskim ZPN, Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Świętokrzyskim ZPN (po 1 zespole z każdego WZPN).
szczegółowy regulamin rozgrywek III ligi IV grupy:
http://www.mzpnkrakow.pl/media/files/re ... 19_bdb.pdf
Trener: Leszek Janiczak, II trener: Łukasz Kawa, Trener bramkarzy: Rafał Skórski,
Kierownik drużyny: Andrzej Zieliński, Fizjoterapeuta: Łukasz Łojek
Kadra zawodników (numer na koszulce, imię i nazwisko, rok ur., ostatni klub, oficjalne mecze i gole w I zespole Hutnika, stan na 25.06.2018)
Bramkarze:
22 Adam Dul 2000, SMS Kraków, 0/0
12 Dawid Migdał 1998, Pcimianka Pcim, 29/0
1 Mateusz Zając 1996, Dalin Myślenice, 0/0
Obrońcy:
13 Przemysław Antoniak 1992, wychowanek, 196/6
6 Mariusz Bienias 1992, Proszowianka, 155/14
2 Tomasz Jaklik 1996, LKS Pisarowce, 53/2
27 Kamil Janecki 1999, Cracovia, 6/0
4 Łukasz Kędziora 1998, Wieczysta Kraków, 70/23
14 Patryk Kołodziej 1995, Karpaty Krosno, 45/10
3 Oskar Lejda 1999, Progres Kraków, 8/1
18 Norbert Leśniak 2000, Tramwaj Kraków, 0/0
5 Jakub Ptak 1998, Soła Oświęcim, 0/0
15 Bartosz Tetych 1996, Tomasovia Tomaszów Lub., 18/2
Pomocnicy:
16 Kamil Broda 2000, Wanda Kraków, 0/0
11 Dariusz Gawęcki 1983, MKS Trzebinia, 36/17
20 Dawid Linca 1999, Progres Kraków, 0/0
10 Grzegorz Marszalik 1996, BKS Bochnia, 0/0
30 Szymon Pietrzyk 1998, Pcimianka Pcim, 0/0
19 Błażej Radwanek 1998, Progres Kraków, 36/9
28 Mateusz Reczulski 1999, Progres Kraków, 0/0
26 Gor Sargsyan 1997, Orzeł Iwanowice, 17/4
8 Kamil Sobala 1987, Polonia Poraj, 50/40
7 Krzysztof Świątek 1987, Szreniawa Nowy Wiśnicz, 284/117
17 Oskar Świeca 2000, Zieleńczanka Zielonki, 1/0
Napastnicy:
21 Mateusz Kotwica 1994, Cracovia Kraków, 74/21
9 Hubert Pachowicz 1997, Proszowianka, 45/22