Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » pt lut 05, 2021 6:08 pm

Szósty zimowy transfer Hutnika.

Nowym piłkarzem Hutnika Kraków został Javier Bernal Davó. Hiszpan na Suche Stawy przenosi się z Almagro Club de Fútbol. 26-latek związał się z Dumą Nowej Huty umową do 31 grudnia 2021 roku.

W bieżącym sezonie hiszpański obrońca wystepował w Almagro Club de Fútbol, w którym rozegrał 5 spotkań. Wcześniej reprezentował min. Real Burgos CF, gdzie wystąpił 28 razy i strzelił 2 gole, a jeszcze wcześniej grał w CF San Agustin.

Bienvenido a Hutnik Javier!

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob lut 06, 2021 12:51 pm


wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob lut 06, 2021 3:39 pm

Pierwsza połowa fajna gra, widać było już myśl nowego trenera, druga po zmianach już gorsza ale idziemy w dobrą stronę bedzie dobrze 💪

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr lut 10, 2021 5:01 pm

Wracając do akcji 2.Runda - dzięki za wszystkie opinie i podpowiedzi.

Tak, akcja idzie bardzo słabo, co nie znaczy, że to porażka. Każda kwota się liczy. Chociaż tutaj zdradzę, że przygotowanie tej akcji wiązało się z pewnymi kosztami, myślę, że to widać, że ludzie czy sprzęt użyty do realizacji to jednak coś więcej niż tylko ogarnięcie pasjonatów po znajomości. Niemniej gdybym miał to powtórzyć to powtórzyłbym w takiej samej skali. Musimy powoli gonić od strony medialnej inne kluby, a odjechały nam już nie tylko potęgi, a również kluby często o niższym potencjale. To tak, zdradzając troszkę kulis przygotowania akcji.

A w kwestii kibiców i małego odzewu? Myślę, że każdy (poza zarządem) poczuł komfort. Jest nowy trener, są nowi zawodnicy, nawet jakieś materiały filmowe z klubu się pojawiły i są informacje, czyli coś czego momentami brakowało. Do tego sympatycznie wyglądające sparingi. Więc jak ktoś mówi, że "możesz nam pomóc" to brzmi mało wiarygodnie. Rozumiem to. Brakuje chyba tylko świadomości, że zarząd zagrał troszkę va banque stwarzając warunki do utrzymania 2.Ligi. A tak jest, więc jeśli ktoś może to super jak dołączy do akcji.

Dziękuję za uwagi, podpowiedzi. Nie ukrywam, że ta akcja świadomie miała "odchudzone" gadżety i profity. Tak aby jednak większa kwota wpływała bezpośrednio do klubu. Może to błąd - dzięki za zwrócenie na to uwagi wojo77.


PS. I wielkie dzięki z mojej strony dla licznej grupy, która mocno pomaga. Moim zdaniem akcje typu 2.Runda powinny być skierowane do "zwykłego" kibica, a Ci najwierniejsi powinni być tylko kimś w formie ambasadora/przedstawiciela handlowego: udostępnić w Social Mediach, powiedzieć koledze przy piwie, zachęcić kogoś z rodziny itd. Bo członkowie stowarzyszenia wpłacają co miesiąc, często spore kwoty. Są osoby, które zaangażowały się i pomogły w reaktywowaniu HTV. Jest bardzo fajna grupa kibiców pomagająca w oprawie social mediów czy strony klubowej. Jest jeszcze sporo inaczej zaangażowanych kibiców. Wiadomo, że tego typu akcje mają wzmocnić budżet i pozyskać środki od kibiców, ale jeśli wpłat dokonują Ci najbardziej pomagający to czasami mi jest wręcz głupio. Bardzo im dziękuję!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr lut 10, 2021 10:29 pm

Wracając do akcji 2.Runda - dzięki za wszystkie opinie i podpowiedzi.

Tak, akcja idzie bardzo słabo, co nie znaczy, że to porażka. Każda kwota się liczy. Chociaż tutaj zdradzę, że przygotowanie tej akcji wiązało się z pewnymi kosztami, myślę, że to widać, że ludzie czy sprzęt użyty do realizacji to jednak coś więcej niż tylko ogarnięcie pasjonatów po znajomości. Niemniej gdybym miał to powtórzyć to powtórzyłbym w takiej samej skali. Musimy powoli gonić od strony medialnej inne kluby, a odjechały nam już nie tylko potęgi, a również kluby często o niższym potencjale. To tak, zdradzając troszkę kulis przygotowania akcji.

A w kwestii kibiców i małego odzewu? Myślę, że każdy (poza zarządem) poczuł komfort. Jest nowy trener, są nowi zawodnicy, nawet jakieś materiały filmowe z klubu się pojawiły i są informacje, czyli coś czego momentami brakowało. Do tego sympatycznie wyglądające sparingi. Więc jak ktoś mówi, że "możesz nam pomóc" to brzmi mało wiarygodnie. Rozumiem to. Brakuje chyba tylko świadomości, że zarząd zagrał troszkę va banque stwarzając warunki do utrzymania 2.Ligi. A tak jest, więc jeśli ktoś może to super jak dołączy do akcji.

Dziękuję za uwagi, podpowiedzi. Nie ukrywam, że ta akcja świadomie miała "odchudzone" gadżety i profity. Tak aby jednak większa kwota wpływała bezpośrednio do klubu. Może to błąd - dzięki za zwrócenie na to uwagi wojo77.


PS. I wielkie dzięki z mojej strony dla licznej grupy, która mocno pomaga. Moim zdaniem akcje typu 2.Runda powinny być skierowane do "zwykłego" kibica, a Ci najwierniejsi powinni być tylko kimś w formie ambasadora/przedstawiciela handlowego: udostępnić w Social Mediach, powiedzieć koledze przy piwie, zachęcić kogoś z rodziny itd. Bo członkowie stowarzyszenia wpłacają co miesiąc, często spore kwoty. Są osoby, które zaangażowały się i pomogły w reaktywowaniu HTV. Jest bardzo fajna grupa kibiców pomagająca w oprawie social mediów czy strony klubowej. Jest jeszcze sporo inaczej zaangażowanych kibiców. Wiadomo, że tego typu akcje mają wzmocnić budżet i pozyskać środki od kibiców, ale jeśli wpłat dokonują Ci najbardziej pomagający to czasami mi jest wręcz głupio. Bardzo im dziękuję!


Tak trzymać i szacun dla Was. Poszła wpłata myślę, że niezła sumka :D

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lut 11, 2021 2:54 pm

Zdecydowanie mooooocne wsparcie :D Dzięki!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 11, 2021 3:10 pm

https://gazetakrakowska.pl/hutnik-krako ... 2-15437513


Sparing w sobotę zagrożony przez zimę
Z tego co czytam mróz nie przeszkadza gorzej zalegający dookoła śnieg

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 12, 2021 2:09 pm


1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lut 12, 2021 5:51 pm

Cos nie tak z nim? Miesiac wczesniej kontrakt podpisuja a teraz wolna reka OCB?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt lut 12, 2021 8:58 pm

1979 pisze:Cos nie tak z nim? Miesiac wczesniej kontrakt podpisuja a teraz wolna reka OCB?

"Kto Hiszpana ma u tego Hiszpan gra" myślę że tu jest powód byłby trzecim na pozycji do grania więc szkoda mu blokować kariery/grania

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt lut 12, 2021 9:56 pm

Po prostu jest cienki.
Gość ma ze 20 lat i przeszedł kilkanaście klubów.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 12, 2021 10:07 pm

Sparing na 99.9% się odbędzie

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob lut 13, 2021 3:46 pm

wojo77 pisze:
1979 pisze:Cos nie tak z nim? Miesiac wczesniej kontrakt podpisuja a teraz wolna reka OCB?

"Kto Hiszpana ma u tego Hiszpan gra" myślę że tu jest powód byłby trzecim na pozycji do grania więc szkoda mu blokować kariery/grania

8)

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob lut 13, 2021 4:24 pm

Ktoś wie co to za bramkarz testowany ?

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob lut 13, 2021 5:12 pm

I co z Hafezem? Czemu nie grał?