Hutnik Kraków-Motor Lublin sob. 26.02.2022 13 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lut 26, 2022 4:29 pm

Nie o meczu.
Jeśli nie pasuje iść pod rosyjski konsulat, to zawsze można jechać pod ukraiński, żeby poprzeć obrońców kraju.
Dynamo Kijów to zaprzyjaźniony z Hutnikiem klub.
Co się dzieje z Paszą,który pisał na forum? Ktoś coś?

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob lut 26, 2022 4:40 pm

Ja pisalem z Pasha. Na razie z rzeczy materialnych nic nie potrzebuja, ale dla podniesienia morale prosza o filmiki i graffiti ze wsparciem.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lut 26, 2022 4:52 pm

Świetnie że jest kontakt.Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Ruskie mogą odłączyć internet.Pisał coś więcej?

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lut 26, 2022 4:57 pm

Takie wsparcie mogłoby być na ulicy tam gdzie ukraiński konsulat, niedaleko Ronda Mogilskiego.Akurat zapomniałem nazwy ulicy.
Takie wsparcie to też pisanie na forum.Na pewno w Kijowie nas czytają.

Chwała Ukrainie.

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » sob lut 26, 2022 6:06 pm

Co do wsparcia. Byłem dziś an granicy i przywiozłem do Krakowa 3 dzieci oraz 2 kobiety i mężczyzne po 60. 3 osoby zostały na parafii w Krakowie bo nie miały gdzie jechać 3 pojechały do swojej rodziny Byliśmy w 6 samochodów Większosc osób przyjezdzjacych ma swoja rodzinę tutaj, Jest bardzo dużo osób na granicy co jest gotowe przywozić osoby w konkretne miasta. Jeżeli będzie potrzeba więcej aut napisze tu na forum i kto będzie miał ochotę może pojechać Z informacji jakie mam na granicy czekało obecnie 5 tys osób. Są w Krakowie osoby które organizują mieszkania i pobyt dla tych co nie maja gdzie mieszkać.

Na miejscu spędziłem około 4 h ponieważ nie wszystkie umówione osoby dotarły ( co nie dziwi) i żeby nie wracać na pusto zabiera się chętnych jadących w twoim kierunku. Część chłopaków właśnie robi 2 kurs dziś. Po tych co nie dotarli. Jak będzie potrzeba mamy wsiadać w auta i jechać

Jeżeli jedziesz jako kierowca i nie masz zamiaru przekraczać granicy SG prosi aby mieć na sobie kamizelkę odblaskowa Wtedy odrazu widza gdzie kierować auta.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lut 26, 2022 6:41 pm

Super.Bardzo cenne i potrzebne informacje.Jak widać pomoc się rozwija.Jutro niedziela, więc wolne i więcej osób mogłoby pojechać.By nie lecieć na pusto można by wziąć, co akurat nam niepotrzebne,a uchodźcom jak najbardziej.Takich miejsc przyjmujących jest 9 .

Kibice Hutnika mogliby zorganizować akcję:

#krewdlaukrainy

Chyba teraz najważniejszy dar.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lut 26, 2022 11:30 pm

aż głupio trochę pisać o meczu gdzie dzieje się krzywda tuż za granicami naszego kraju ale napiszę krótko dla tych co nie byli na meczu. Dzisiaj drużyna pokazała charakter, widać było walkę, zaangażowanie. Pierwsza połowa jak i druga była w dużej szybkości że ąz miło się to oglądało i emocji było sporo bo dzięki temu sytuacji i strzałów mieliśmy sporo. Brakło szczęścia co nam się ostatnio często przydarza. Transfery wydają się być udane bo gra wyglądała lepiej pomimo wyniku( jedna bramka stracona z wolnego, druga niefortunny samobój). Zalepa na obronie to kawal chłopa jest trochę wolny ale jak już jest w polu karnym to wszystkie piłki górne jego i sieje spustoszenie. Jurkowski moim zdaniem bardzo duża jakość podobało mi się jak rozrzucał piłki od tyłu. Szkoda że przez te dwie bramki stracone za które jest winny nie można mu dać plusa za ten mecz.Stasik i Basta wydają się solidni na bokach obrony, ale największe wrażenie zrobił chyba na wszystkich Wyjadłowski- chłop ma parę w nogach że aż dymi za nim i piekną bramka na jego koncie plus spojenie w drugiej połowie. Francuz nie zdążył się zaprezentować dłużej to samo Becht. Kibice dopisali wydawało się że jest nas dużo jak na naszą obecną sytuacje.Zajebiście szkoda tego meczu że chociaż remisu nie wywalczyliśmy bo po takiej grze chłopaki by mieli mego kopa a tak to ja się nie dziwię że można się wkurwić, ten mecz powinien być 2:1 ale dla Hutnika. 9 pkt straty do utrzymania..

dUfio
Posty: 9097
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lut 27, 2022 8:29 am

enhaman pisze:Dynamo Kijów to zaprzyjaźniony z Hutnikiem klub.



Nie jest to prawda
Byly kontakty przy okazji meczu wtnh i paru turniejów kibiców. Tyle.
Ukraińcom nie pasował np nasz transparent wspierający Pogoń Lwów- mówili o tym w tmk.
Oczywiście w obliczu tego co się tam dziej schodzi to na dalszy plan. A pomagać warto tak jak to zorganizował nasz klub