Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: wojo77 » sob mar 23, 2024 4:40 pm

luke.krak pisze:Minęło parę godzin i nie mają dostępu do systemu, Chciałem zakupić im bilety ze swojego konta i jest tam zakładka dodaj Dzieci/Znajomych, wypełniam i...dupa znów błąd że nie zweryfikowani. W takim razie z ciekawości dodaje własne dziecko żeby mu zakupić bilet na mecz i też problem , trzeba zakładać mu osobne konto? Kurde nie wiem może się nie znam ale wydaje mi się to utrudnione i dosyć skomplikowane dla osób które (chodzą od czasu do czasu na mecz lub pierwszy raz) w każdym bądź razie nie fanatyków którzy mają cierpliwość. Trudno może ich przekonam żeby jutro sobie postali w kolejce do kasy a później w kolejce do bramek/ki ale nie powinno tak być skoro chcemy mieć więcej kibiców na meczu...

Próbowałem kupić żeby Ci ew.pomóc i w ogóle nie da sie wybrać swojego konta. Nie wiem może dlatego że mam karnet, napisze do kumpli

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: wojo77 » sob mar 23, 2024 6:14 pm

Jest jakiś problem kolega też nie może kupić

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Karnety i bilety, rejestracja i weryfikacja

Postautor: wojo77 » sob mar 23, 2024 6:58 pm

Znajomy któremu chcesz kupić bilet musi mieć konto zaakceptowane więc równie dobrze może sam założyć i kupić, ponoć wczoraj akceptacje kont były w godzinach 18 i 21 wiec nie powinno być u Ciebie problemu, z kumplem też sie wyjaśniło czyli wszystko jest oki