Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1096
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr cze 28, 2023 8:55 pm

Ciepło, ciepło, gorąco PK ?

KSH74NH
Posty: 4395
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: KSH74NH » śr cze 28, 2023 9:08 pm

Dawaj wojo nie trzymaj nas Patryk Kieliś mamy juz go

wojo77
Posty: 1096
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr cze 28, 2023 9:16 pm

KSH74NH pisze:Dawaj wojo nie trzymaj nas Patryk Kieliś mamy juz go

Dałem znak zapytania więc to moje domysły po przeczytaniu postów ksh i dufia, zakładając że oni już wiedzą, Ty zapewne też :lol:

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » śr cze 28, 2023 9:36 pm

Kołodziej?

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Alex » śr cze 28, 2023 9:38 pm

LOKO pisze:Kołodziej?


Jezuuu nie, chyba że na ławke..

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Fan Hutnika » śr cze 28, 2023 9:40 pm

Alex pisze:
LOKO pisze:Kołodziej?


Jezuuu nie, chyba że na ławke..

no jezeli PK i mowiono powrót z wieczystej to tak to on
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » śr cze 28, 2023 9:46 pm

ONLYHKS pisze:
dUfio pisze:były też bardziej wywazone opinie wtedy


nie jestem entuzjastą tego transferu, zwlaszcza pod kątem formy zatrudnienia (wypozyczenie od sąsiadki do konca sezonu :roll: ), CV tez nie robi wrazenia, transfer bardziej zblizony do tych sprzed dwoch lat, czyli z czolowego klubu 3 ligi, ale nie popadajmy w skrajnosci, serio wyznacznikiem przydatnosci grajka do druzyny broniącej się przed trzecią ligą ma być najciezszy mozliwy gatunkowo mecz ekstraklasy, z jeszcze mocną wtedy Wisla (w tamtym sezonie 6 miejsce, zreszta spojrzmy na sklad) sprzed 5 lat? Aż takimi figurami do wybrzydzania nie jestesmy i patrzac na stopniowe zwiekszanie wsparcia nowego wlasciciela raczej tak nie bedzie, moze za pare lat
Z tego co pamiętam dwa lata starszy Piątek wtedy tez hujowo zagral, dwa lata potem byl w Milanie, teraz ma dwucyfrową liczbe goli w reprezentacji a ostatnio gral na Mundialu, wiec to zaden wyznacznik
+widze, ze powstaje nowa teoria, ze trener Bobla chciał zostawic Królczyka, ale zderzył się z układami dyrektorsko-menadżerskimi 8) :shock: :roll:

wdech, wydech...



Wilk jesienią bronił z Wieczystą, Stalową, Łagowem, Orlętami czyli prawie całą czołówką III ligi (poza Avią), najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto widział go w tych meczach, to moze dac jakis obraz, reszta wyjdzie na sparingach i w lidze


Co do wymiany bramkarzy Królczyka na Wilka to nie za bardzo kumam o co chodzi, oprócz tego że wilk zjadł królika :wink:


Ale pisząc serio to Patryk spisał się bardzo solidnie w tych kilku meczach w których zagrał. Nawet nie ma co go porównywać do Szewczyka. Wielka szkoda, że został odpalony, zwłaszcza że jest fajnym gościem. Miałem okazję poznać go osobiście.

Czy Adam Wilk jest lepszy to się okaże. Jest wyższy o 9 cm. Może to robić różnicę. Należy dać mu szansę.

Mieliśmy już na bramce Zająca z wisly. Teraz Wilk z cracovii :D

Tak na marginesie to sporo było u nas bramkarzy od awansu 2,5 roku temu: Smug, Dul, Frasik, Królczyk, Szewczyk, Leszczyński, Wilk. Chyba za dużo. Ciężko o stabilizację.


Artykuł chyba z debiutu Wilka w eklapie https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... ii/wtf0z9k dość pozytywny mam nadzieję że po grze u nas gorzej nie będzie. Szkoda mi Królczyka, zagrał więcej niż przyzwoicie i został odpalony, być może jakieś względy nawet poza sportowe zaważyły :roll:


warto zastosowac dwa ostatnie slowo z tego pierwszego :D

niemniej chyba najgoretsze okienko od lat, przynajmniej na forum, ponad 240 postow najebane w 20 parę dni :shock:

a co do kolejnych ruchow coz mozna rzecz, Huta czeka...
zwlaszcza w obliczu posta LJ na FB


prześledziłem profil LJ oraz posty w profilu Hutnika i nic :)



bez konkretów tylko info, ze trzy transfery na wtorek i środę

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: LOKO » śr cze 28, 2023 9:46 pm

Lepszy Kołodziej niż Hoyo- Kowalski

wojo77
Posty: 1096
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » śr cze 28, 2023 9:53 pm

Fan Hutnika pisze:
Alex pisze:
LOKO pisze:Kołodziej?


Jezuuu nie, chyba że na ławke..

no jezeli PK i mowiono powrót z wieczystej to tak to on

Moje domysły PK dotyczyły innego Patryka ale idąc tym tropem i krajem przebywania aktualnie i kiedyś to może z Wieczystej być D H-K ale ja serio nie wiem kto, swoją drogą niezłe rebusy :D

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1983
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » czw cze 29, 2023 7:16 am

O tych 7 bramkarzach w ciągu 2,5 roku pisałem ja. Teraz mamy już 3 lata i będzie 8 i 9 bramkarz. Średnio wychodzi 3 na rok. Jak dla mnie słabo to wygląda.

fan
Posty: 977
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: fan » czw cze 29, 2023 7:47 am

Hoyo - Kowalski na początku gry w Hutniku grał niezłą bryndzę, ale pod koniec był pewnym punktem drużyny... na pewno się przyda

Bramkarz ze Stali również 8)

ksh72
Posty: 2597
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: ksh72 » czw cze 29, 2023 10:30 am

Winnetou pisze:O tych 7 bramkarzach w ciągu 2,5 roku pisałem ja. Teraz mamy już 3 lata i będzie 8 i 9 bramkarz. Średnio wychodzi 3 na rok. Jak dla mnie słabo to wygląda.


Jak najbardziej. Wreszcie ma być bramkarz z kontraktem, nie na wypożyczeniu. A jak się spisze i za roku odejdzie to chociaż kasa będzie z niego.

Mi bardziej chodziło o wpisy skreślające Wilka zanim mógł coś pokazać.
Mnie najbardziej cieszą takie transfery - jak ktoś mało znany u nas wyskakuje z forma. Tylko żebyśmy coś z tego mieli.

patryk
Posty: 698
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: patryk » czw cze 29, 2023 11:22 am

Co do naszych wychowanków/graczy, którzy się wybili z Hutnika w wielki świat to proponuję od dzisiaj już się nie brandzlować i nie tworzyć mitów na zaś.
Z ostatnich tylko kilku lat Wasyl poszedł do... Wisły, Pazdan do... Wieczystej

Ja tam akurat z tego powodu nie płaczę, ale nie róbmy wirtualnych pomników, że ktoś tam komu kończy się gdzieś kontrakt ma Hutnika w sercu i tu przyjdzie. Przyjdzie jak będzie z tego konkretny hajs...

Pzdr i oby do przodu!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1983
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » czw cze 29, 2023 5:53 pm

patryk pisze:Co do naszych wychowanków/graczy, którzy się wybili z Hutnika w wielki świat to proponuję od dzisiaj już się nie brandzlować i nie tworzyć mitów na zaś.
Z ostatnich tylko kilku lat Wasyl poszedł do... Wisły, Pazdan do... Wieczystej

Ja tam akurat z tego powodu nie płaczę, ale nie róbmy wirtualnych pomników, że ktoś tam komu kończy się gdzieś kontrakt ma Hutnika w sercu i tu przyjdzie. Przyjdzie jak będzie z tego konkretny hajs...

Pzdr i oby do przodu!

1950% racji.
Może 1 piłkarz na 100 kocha swój klub gdzie się wychował. Reszta to najemnicy, którzy pójdą tam, gdzie lepiej zapłacą.

Kubowicz ma kontrakt jeszcze na rok, więc to pewnie była kwestia Wenger czy Pazdan. Ten pierwszy podpisał nowy kontrakt ledwo tydzień temu i jest z Kubowiczem jak Stare Dobre Małżeństwo. Dla wyników to była lepsza opcja. Z kolei duet Kubowicz - Pazdan lub Wenger - Pazdan byłby lepszy tylko z marketingowego punktu widzenia.

Zobaczycie za 3 lata, jak będziemy grać w Ekstraklasie i nawet może Lidze Mistrzów. Wielu byłych grajków zleci się do Hutnika jak muchy do lepu i będzie się chciało ogrzać w cieniu sławy. Nawet Hajto będzie aplikował o posadę trenera.
Ostatnio zmieniony czw cze 29, 2023 5:55 pm przez Winnetou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1886
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: PITROL » czw cze 29, 2023 7:01 pm

Winnetou pisze: .....
.........
Zobaczycie za 3 lata, jak będziemy grać w Ekstraklasie i nawet może Lidze Mistrzów. Wielu byłych grajków zleci się do Hutnika jak muchy do lepu i będzie się chciało ogrzać w cieniu sławy. Nawet Hajto będzie aplikował o posadę trenera.

To by była dopiero prawdziwa truskawka na torcie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię