II LIGA SEZON 2023/24

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

mr.Vitaminka
Posty: 1950
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » sob maja 04, 2024 7:47 am

Oglądałem dosłownie od 88/89minuty mecz Kotwicy ze Stomilem. Prze zabawnie to wyglądało jak w 11 na dziewięciu gospodarze grali na czas, równie rozpaczliwie jak Pogoń w finale PP. Ale im się udało. Stomil miał patelnię w 96. minucie, no ale nie pykło, poszła kontra i cwaj cu null.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

KSH74NH
Posty: 4403
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: KSH74NH » sob maja 04, 2024 8:49 am

Nie wiem chyba się nie znam na piłce a oglądam mecze od 41 lat
Ale taka Pogoń musiała wymieknac fizycznie akurat na ten finał zobaczymy czy to potwierdza w poniedziałek jeżeli tak tzn ze się jednak znam no ale brak dokładności w podaniach jaki widziałem np grosickiego szokował.
Górnik do wczoraj nie do pokonania ,wczoraj nie do poznania ale piszą że nie ma kasy na puchary ale czy nie odpuścili? Grali tragicznie tyle baboli jakby sie prosili o nie
Niżej taka Wisła pokonuje Pogon a w lidze męczy się z dołem tabeli, kumpel mówił że hiszpański zaciąg woli grać w 1 lidze bo po awansie sklad do wymiany
I niżej nagle kks przestał grać kotwica Siedlce zadyszka czy to zmęczenie czy o ch chodzi .
Wszystko to takie pomacone jest że nie ma nie wiadomo na kogo postawić
Jeszcze okaże się że Legia mistrzem będzie a my wpadliśmy w gaz. I awansujemy z 2 miejsca . Dzis w razie zwyciestwa baraze powinny być nasze

mr.Vitaminka
Posty: 1950
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » sob maja 04, 2024 3:31 pm

Radunia - Puławy 1:3

Lech - Kalisz 1:1

wyniki "pod nas" o ile dziś pukniemy Olimpię. Później mamy u siebie Lecha a Kotwica jedzie do Kalisz. Może rzeczywiście mecz w Kołobrzegu będzie o bezpośredni awans. Takie tam marzenia :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

robnh
Posty: 232
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: robnh » sob maja 04, 2024 4:48 pm

Można gdzieś obejrzeć naszych po za WP Pilot?
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

KSH74NH
Posty: 4403
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: KSH74NH » ndz maja 05, 2024 9:45 pm

Tak ciężko mi się doliczyc po niedzielnych malpiatkach
Ale chyba 2 zwycięstwa dają pewne baraze bo za tydzień chojnice z tym symulantem japońsko włoskim graja z Polonią Bytom

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: dUfio » pn maja 06, 2024 4:11 pm

mr.Vitaminka pisze:siemano statystyczne świry!

oto garść statsów, które nie mają najmniejszego znaczenia:

miejsce i ilość punktów Hutnika po 24. kolejce:

sezon 20/21 - 16. miejsce - 23 pkt

sezon 21/22 - 16. miejsce - 19 pkt

sezon 22/23 - 13. miejsce - 27 pkt

sezon 23/24 - 7. miejsce - 34 pkt

Jest progres.

Sezon temu, dokładnie po 24 grach Motor Lublin miał...34 punkty (dla mniej trybiących - czyli tyle ile my teraz), z tym że tracił wówczas parę oczek do strefy barażowej. Jak zakończyli sezon to już chyba każdy wie. To tak dla poprawy nastrojów.

AVE!

edit:

jeszcze raz zerknąłem na ten Motor z zeszłego sezonu i padłem na cyce: skubańce nie dość, że mieli tyle samo punktów w tym samym momencie co my teraz, ALEEEE mieli również tyle samo wygranych, remisów i porażek a także... dokładnie taki sam bilans goli 33:31. Jajebie, jak to nie znak to kurwa już w nic nie uwierzę!


Punkt w Elblągu sprawił że przebiliśmy nasz najlepszy wynik w nowej drugiej lidze, a trzeba pamiętać że w sezonie 20/21 było 36 kolejek

Co do Motoru to chyba weszli do barażu z 6?
Utrzymanie już mamy a patrząc chłodno na tabelę brak w 6 trzeba będzie traktować co najmniej z ogromnym niedosytem

mr.Vitaminka
Posty: 1950
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 06, 2024 7:33 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:siemano statystyczne świry!

oto garść statsów, które nie mają najmniejszego znaczenia:

miejsce i ilość punktów Hutnika po 24. kolejce:

sezon 20/21 - 16. miejsce - 23 pkt

sezon 21/22 - 16. miejsce - 19 pkt

sezon 22/23 - 13. miejsce - 27 pkt

sezon 23/24 - 7. miejsce - 34 pkt

Jest progres.

Sezon temu, dokładnie po 24 grach Motor Lublin miał...34 punkty (dla mniej trybiących - czyli tyle ile my teraz), z tym że tracił wówczas parę oczek do strefy barażowej. Jak zakończyli sezon to już chyba każdy wie. To tak dla poprawy nastrojów.

AVE!

edit:

jeszcze raz zerknąłem na ten Motor z zeszłego sezonu i padłem na cyce: skubańce nie dość, że mieli tyle samo punktów w tym samym momencie co my teraz, ALEEEE mieli również tyle samo wygranych, remisów i porażek a także... dokładnie taki sam bilans goli 33:31. Jajebie, jak to nie znak to kurwa już w nic nie uwierzę!


Punkt w Elblągu sprawił że przebiliśmy nasz najlepszy wynik w nowej drugiej lidze, a trzeba pamiętać że w sezonie 20/21 było 36 kolejek

Co do Motoru to chyba weszli do barażu z 6?
Utrzymanie już mamy a patrząc chłodno na tabelę brak w 6 trzeba będzie traktować co najmniej z ogromnym niedosytem


Jebaniutki wygrzebał mój wpis sprzed dekady hehe

Tak, Motor awansował z 6. miejsca, w ostatniej kolejce im się mega fartnęło bo w doliczonym czasie gry strzelili na 1:1 w Warszawie a Kalisz dostał w trąbkę w Lubinie dzięki czemu rezerwy się utrzymały a motor skończył z jednym, kluczowym oczkiem więcej niż Kalisz. Kluczowym bo mieli gorszy bezpośredni bilans. Trzeba od nich brać przykład już do końca. Nie obrażę się na taką dramaturgię z happy endem.

Edit:

Chujniczanka jedzie Jastrzębie już 1:4. Wyprzedzą nas w tabeli.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1983
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: Winnetou » pn maja 06, 2024 10:39 pm

W sezonie 2020/2021 też były jaja na koniec. Po barażach awansowała SKRA Częstochowa. Na koniec sezonu SKRA, Garbarnia i Śląsk II miały, po 52 punkty, ale akurat Częstochowianie mieli najlepszy bilans bezpośrednich spotkań.

W ostatniej kolejce w meczu Garbarnia - SKRA było 4-4, a goście wyrównali z karnego w doliczonym czasie gry. Zrobił to Wojtyra, który wtedy zdobył hattricka. To ten sam Wojtyra, co gra teraz w Polonii Bytom i tydzień temu u nas nie istniał na boisku. Jeśli Garbarnia wygrałaby ten mecz to właśnie oni zagraliby w barażach. A tak to zagrała SKRA, która 2 razy na wyjeździe w Chojnicach i Kaliszu wygrała odpowiednio 1-0 i 3-0.

W dodatku Częstochowianie wygrali wtedy Pro Junior System.

Zatem do póki piłka w grze to się walczy do ostatniego gwizdka.

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: dUfio » wt maja 07, 2024 7:53 am

Winnetou pisze:W sezonie 2020/2021 też były jaja na koniec. Po barażach awansowała SKRA Częstochowa. Na koniec sezonu SKRA, Garbarnia i Śląsk II miały, po 52 punkty, ale akurat Częstochowianie mieli najlepszy bilans bezpośrednich spotkań.

W ostatniej kolejce w meczu Garbarnia - SKRA było 4-4, a goście wyrównali z karnego w doliczonym czasie gry. Zrobił to Wojtyra, który wtedy zdobył hattricka. To ten sam Wojtyra, co gra teraz w Polonii Bytom i tydzień temu u nas nie istniał na boisku. Jeśli Garbarnia wygrałaby ten mecz to właśnie oni zagraliby w barażach. A tak to zagrała SKRA, która 2 razy na wyjeździe w Chojnicach i Kaliszu wygrała odpowiednio 1-0 i 3-0.

W dodatku Częstochowianie wygrali wtedy Pro Junior System.

Zatem do póki piłka w grze to się walczy do ostatniego gwizdka.


Piłkarsko ciekawa historia, która kontynuowali w 1 lidze gdzie w pierwszym sezonie się utrzymali.
Ale infrastrukturalnoe totalna porażka zdecydowana większość meczów na wyjazdach, w tym kilka Skra grała jako formalny gospodarz na boisku rywala. Coś u siebie i w Sosnowcu bez publiki, potem zaczęli grać z ludzki w Bełchatowie gdzie chodziło po kilkadziesiąt osób, chyba że frekwencje zrobili goście. Memem stał się mecz z Podbeskidziem, na którym frekwencja wyniosła 43 widzów, z czego 36 stanowili goście.
U nas w razie oczywiście ewentualnego awansu też będą problemy infrastrukturalne, ale mamy tą przewagę że sporo jest już zrobione, a za resztę odpowiednie osoby tu i tam się wezmą równo z końcowym gwizdkiem po wiadomo czym. Czekanie z walka o awans to ewentualnego stadionu to harakiri

fan
Posty: 978
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: fan » wt maja 07, 2024 8:53 am

Problemy infrastrukturalne po awansie będą na pewno, ale na pewno wzrośnie też presja na miasto w sprawie nowego stadionu.

Bo grać na cracovii jakoś tego nie widzę a wyprowadzka klubu z miasta to jakby nie było porażka władz miasta...

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: dUfio » wt maja 07, 2024 9:44 am

W 2 lidze jak dobrze patrze tylko my i Radunia nie mamy do dyspozycji świateł
W "naszej" 3 lidze przy oswietleniu gra się już nie tylko w Ostrowcu i Białej, ale nawet w Wiązownicy
https://dziejesienapodkarpaciu.pl/zmode ... ytku-fott/

wystarczy pogrzebac w 90minut.pl, zeby znalezc pelno meczów nizszych lig granych wieczorami, daleko szukac, nasze rezerwy nieraz tak grały
u nas wieczny problem, jedynie dla WC zrobili, ale na chwili i zabrali. Mamy polowe trzeciej dekady 21 wieku a nie jestesmy u siebie w stanie zorganizowac meczu przy swietle dla widowni powyzej 1000 osób. Jakos istniejemy, ale jesl bysmy awansowali i przez takie absolutne podstawy musielibysmy opuscic SS to bylaby to totalna kompromitacja miasta

stazyja69
Posty: 4501
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: stazyja69 » wt maja 07, 2024 10:52 am

Czytam, że Radunia Stężyca nie złożyła wniosku licencyjnego na grę w 1. lidze tylko na 2.

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: dUfio » wt maja 07, 2024 11:49 am

Co w takiej sytuacji gra kolejna z tabeli czy wolny los?

ksh72
Posty: 2601
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: ksh72 » wt maja 07, 2024 11:54 am

dUfio pisze:Co w takiej sytuacji gra kolejna z tabeli czy wolny los?


https://transfery.info/aktualnosci/radu ... zow/211294

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: dUfio » wt maja 07, 2024 12:07 pm

No to wesoło
Ciekawe czy teraz będą dostarczycielem punktów czy może wezmą przykład z Ruchu i Sosnowca