Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: wojo77 » wt sie 01, 2023 2:18 pm

Raczej to nie jest wykładnia ale Siedlce 2 czerwone i cały mecz z dwoma młodzieżowcami tylko w wyjściowym składzie było więcej niż dwóch, Skra z nami po czerwonych robiła dużo zmian ale utrzymała młodzieżowców, jak wszedł Kitek za młodego to w tym samym czasie druga zmiana i wchodzi młody za starego aby utrzymać 2 młodych na placu, być może furtka jest tu:
- b) gra w pełnym 11-osobowym składzie bez wymaganej liczby zawodników młodzieżowych, potraktowana zostanie jako udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, z zastrzeżeniem postanowień pkt d)
- punkt d) w przypadku kontuzji zawodnika młodzieżowego, występującego na pozycji bramkarza,uniemożliwiającej mu kontynuowanie gry (odnotowanej po meczu w sprawozdaniu sędziego) wymiana kontuzjowanego zawodnika może nastąpić na bramkarza nie spełniającego kryterium zawodnika młodzieżowego, a drużyna może kontynuować grę, z pomniejszonym o jeden limitem
zawodników-młodzieżowych
ad.pkt d) gra w pełnym 11-osobowym składzie ........ :roll: jak mamy jakiegoś prawnika na forum prosimy o interpretację 8)

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: mr.Vitaminka » wt sie 01, 2023 2:19 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:https://twitter.com/MaciekSzcz/status/1686341859809923072/photo/1

przepisy nie są jakieś klarowne, natomiast wg mnie czytajac to co tu wrzucone nie ma szans na walkowera, gdyz jest o nim mowa tylko w przypadku braku 2 mlodziezowcow gdy na boisku jest 11 zawodników...

wiec w Raduni uznali, ze co nie jest zabronione to jest dozwolone


dokładnie, sprytnie ominęli tenże przepis. Można zamknąć ten wątek, bo już nic mądrego nie napiszemy :lol: trzeba zapierdalać ile fabryka dała w każdym meczu. tylko tym osiągniemy sukces. case Wigier niech będzie ostatnim prezentem od losu, bo nic tak nie smakuje jak zwycięstwo na boisku. Pamiętam jak jeszcze za SSA i trenera dr. Albina, bodaj Orlęta Łuków nie dojechały na czas i przyznano nam walkowera - jak się okazało sumarycznie huja wartego. A znając życie to od przyszłego sezonu sprecyzują ten przepis o "młodzieżowcu". Cóż, życie weryfikuje każdy regulamin.


Radzyń Podlaski,mecz był w deszczową niedzielę 4 maja a to oznaczalo gigantyczne korki, sam się spoznilem jadac z weekendu z kilkoma przesiadkami i w sporym szoku bylem widzac ludzi stojacych pod stadionem w momencie gdy powinna konczyc sie 1 polowa
swoja drogą owe korki pokrzyzowaly plany naszych hools ktorzy chcieli trafic Resovie grajaca w Wolbromiu. Tamten okres to apogeum kosy, trzy dni wczesniej bylismy w Rzeszowie specjalem. Parę dni pozniej juz korkow na trasie Kraków-Łęczna nie bylo o czym mr V wie akurat doskonale

co do przepisow to dobrze wiedziec bo gdybysmy kiedys gonili wynik w oslabeniu to malolaty do bazy i atakujemy (albo bronimy)


pawcio pisze:Wg mnie Szczesniewski nie jest jakaś wyrocznia, choćby nie wiem jak się na nią kreował. Ja czytałem regulamin, i wg mnie z niego wynika ze Radunia nie mogła wymienić młodzieżowca. Ale wiadomo, ze regulamin jedno, a często życie drugie


złamali/nagieli regulamin ale niestety nie moga za to zostac ukarani walkowerem, tak to widze...


korków na trasie faktycznie nie było, ale trafili nas w...korku do świateł wystawionych przez drogowców pośrodku niczego.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: dUfio » wt sie 01, 2023 2:42 pm

pogrzebałem troche i tu jest tez nie do konca jasna, ale dokladniejsza wykladnia
https://www.slzpn.pl/images/uchwaly/sla ... zowiec.pdf
strona 14

wyglada na to, ze slzpn a pewnie tez pzpn nie tyle ustalil minimalna liczbe mlodziezowcow, a... maksymalna starszych
w 2 lidze jest to po prostu 9
gdyby dostali 2 czerwone kartki to, jesli dobrze interopretuję, mogliby zmienic obu mlodych

wiosna w 4 lidze gapiostwo Ruchu WM kosztowalo go walkower mimo wygranej 4:0 i na koniec sezonu awans do 3 ligi
https://www.podlaskapilka.pl/2023/04/12 ... -z-ruchem/

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: HAMAS » wt sie 01, 2023 2:58 pm

Trener na konferencji opowiada bzdury że po czerwonej kartce chciał wygrać, zmieniając 2 napastników na 2 obrońców.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: pawcio » wt sie 01, 2023 3:19 pm

Nie jest ciężko znaleźć ten regulamin, najlepiej sprawdzać u źródła. Wiążący dokument jest tu: https://pzpn.pl/public/system/files/sit ... 3-2024.pdf

Faktycznie jak kolega wyżej cytował ten zapis o 11-osobowym składzie, to pewnie na niego może się Radunia powołać, bo napisany jest z dupy. Chyba nie ma sensu kruszyć kopii, bo raczej walkowera nie uciągniemy. Walkowera można się spodziewać gdyby grali w 11 bez 2 młodzieżowców, a tak to może jakaś grzywnę dostaną, czy upomnienie.

Swoją droga taki bogaty związek, prawników pewnie tam maja naprawdę, a takie dokumenty piszą, ze co punkt to może być 10 interpretacji…. No chyba ze to celowe :D

robnh
Posty: 231
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: robnh » wt sie 01, 2023 3:54 pm

Myślę, że klub powinien wysłać oficjalne zapytanie do PZPN odnośnie interpretacji przepisów o młodzieżowcu w kontekście zaistniałej sytuacji.
Bez napinki i zbyt dużych nadziei, że coś ugramy. Ale próbować warto.

PS. Wiadomo już czy Budzik wraca do gry?
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: ksh72 » wt sie 01, 2023 5:01 pm

Nie żartujemy, że jakby Radunia złamała regulamin to mamy się wstydzić walczyć o swoje, bo ktoś coś powie.
Lech gra na licencji Amici, a Motor Szarowoli i im nie wstyd.
Gdyby to było uchybienie nie mające wpływu na wynik (spóźnienie itp) to zachowujmy się sportowo , ale jeśli zamiast młodzieżowca wystawiają "normalnego" to ma to wpływ na wynik.
Skonsultować z kim kumarym i się odwoływać albo dać spokój.

Legia w meczu z Celtic wpuściła na 4 minuty Bereszynskiego i walkowerem straciła miliony euro za awans do fazy grupowej ligi mistrzów. A jakby nam zabrakło jednego do awansuu/urzymania?

pawcio pisze:Swoją droga taki bogaty związek, prawników pewnie tam maja naprawdę, a takie dokumenty piszą, ze co punkt to może być 10 interpretacji…. No chyba ze to celowe :D

Patrząc po wałkach Bartnika raczej celowe

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Radunia - Hutnik 30.07.2023 g. 17:00

Postautor: Piotrek » wt sie 01, 2023 9:03 pm

robnh pisze:Myślę, że klub powinien wysłać oficjalne zapytanie do PZPN odnośnie interpretacji przepisów o młodzieżowcu w kontekście zaistniałej sytuacji.
Bez napinki i zbyt dużych nadziei, że coś ugramy. Ale próbować warto.

podbijam, stary beton należy kruszyć.