GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw sie 17, 2023 2:20 pm

tomabon pisze:Motor jest dobrym przykładem, bo przełom był dokładnie w momencie zmiany trenera

u nas też widać gołym okiem, i to nie tylko w aspektach piłkarskich ale bardziej zaangażowania i woli walki, że potencjał trenera Bobli się wyczerpał
dziwne sytuacje gonią dziwne sytuacje: dentysta Marcinkowskiego, podpisywanie kontraktu Świątka, wypuszczenie Zięby, fochy Assinora, afera Kubowicza - same przypadki? wina zarządu? wina Dyrektora? po prostu nie ma wspólnoty celu (bo i celu nie ma), nie ma drużyny, nie ma ducha walki, nikt nie chce za ten projekt umierać

co do reszty zgoda: naskakiwanie na jednego członka zarządu który staje się kozłem ofiarnym akurat wtedy jak nie idzie, czy na dwóch piłkarzy kibicujących innemu klubowi - to droga donikąd

inwestora się nie zmieni - bo dopiero przyszedł po dwuletnich negocjacjach, zarządu też nie - bo załatwił jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, bocznych obrońców z dnia na dzień też nikt nie zakupi, wywalenie z zespołu Marcinkowskiego i Hoyo - będzie płacz że może by się przydali bo przecież jeden zacentrował w Stężycy, a drugi strzelił gola w Siedlcach ...
jedyne wyjście to wykorzystanie istniejącego potencjału - a obecny trener raczej go marnuje, i nic nie wskazuje że ma jakikolwiek pomysł na drużynę, można czekać do Kalisza? można - ale ten błąd już dwukrotnie został popełniony (Szydełko, Paszkiewicz)

zgadzam się, że zmienianie trenera co rundę nie jest pomysłem na budowanie drużyny na lata, ale co zrobić jak każdy kolejny jest niewypałem, nie chodzi wyłączenie o wiedzę trenerską, ale bardziej o upór i brak elastyczności, a Bobla ma jeszcze jedna wadę - nie czuje hutniczych klimatów


I to jest merytoryczna dyskusja.
Teraz znaleźć tylko takiego Feio...
Może nasz inwestor da się przekonać, Marek Papszun jest bez etatu :wink:

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: mr.Vitaminka » czw sie 17, 2023 2:27 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:
tomabon pisze:Motor jest dobrym przykładem, bo przełom był dokładnie w momencie zmiany trenera

u nas też widać gołym okiem, i to nie tylko w aspektach piłkarskich ale bardziej zaangażowania i woli walki, że potencjał trenera Bobli się wyczerpał
dziwne sytuacje gonią dziwne sytuacje: dentysta Marcinkowskiego, podpisywanie kontraktu Świątka, wypuszczenie Zięby, fochy Assinora, afera Kubowicza - same przypadki? wina zarządu? wina Dyrektora? po prostu nie ma wspólnoty celu (bo i celu nie ma), nie ma drużyny, nie ma ducha walki, nikt nie chce za ten projekt umierać

co do reszty zgoda: naskakiwanie na jednego członka zarządu który staje się kozłem ofiarnym akurat wtedy jak nie idzie, czy na dwóch piłkarzy kibicujących innemu klubowi - to droga donikąd

inwestora się nie zmieni - bo dopiero przyszedł po dwuletnich negocjacjach, zarządu też nie - bo załatwił jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, bocznych obrońców z dnia na dzień też nikt nie zakupi, wywalenie z zespołu Marcinkowskiego i Hoyo - będzie płacz że może by się przydali bo przecież jeden zacentrował w Stężycy, a drugi strzelił gola w Siedlcach ...
jedyne wyjście to wykorzystanie istniejącego potencjału - a obecny trener raczej go marnuje, i nic nie wskazuje że ma jakikolwiek pomysł na drużynę, można czekać do Kalisza? można - ale ten błąd już dwukrotnie został popełniony (Szydełko, Paszkiewicz)

zgadzam się, że zmienianie trenera co rundę nie jest pomysłem na budowanie drużyny na lata, ale co zrobić jak każdy kolejny jest niewypałem, nie chodzi wyłączenie o wiedzę trenerską, ale bardziej o upór i brak elastyczności, a Bobla ma jeszcze jedna wadę - nie czuje hutniczych klimatów


I to jest merytoryczna dyskusja.
Teraz znaleźć tylko takiego Feio...
Może nasz inwestor da się przekonać, Marek Papszun jest bez etatu :wink:


no i Jacek Góralski szuka klubu w Polsce :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Piotrek » czw sie 17, 2023 7:51 pm

I zmiana narracji, że Bobla winny hahahah. Dla przypomnienia ostatni mecz zeszłej rundy: Wilk, Urban, Wenger, Kubowicz, Zięba.......

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: wojo77 » pt sie 18, 2023 1:29 pm

Kulisy https://youtu.be/gadfk-O9dFY od 1:23 wydaje mi się że to Kubowicz się z kimś wita czyli na wyjeździe był :roll:

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: pawcio » pt sie 18, 2023 3:08 pm

wojo77 pisze:Kulisy https://youtu.be/gadfk-O9dFY od 1:23 wydaje mi się że to Kubowicz się z kimś wita czyli na wyjeździe był :roll:


Nie jestem pewny o którym piszesz, ale na bank nie widzę tu Kubowicza. Chyba o Budzińskim - podobna fryzura ale jaśniejsze włosy no i nie ta kategoria wagowa ;)

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Winnetou » pt sie 18, 2023 4:32 pm

pawcio pisze:
wojo77 pisze:Kulisy https://youtu.be/gadfk-O9dFY od 1:23 wydaje mi się że to Kubowicz się z kimś wita czyli na wyjeździe był :roll:


Nie jestem pewny o którym piszesz, ale na bank nie widzę tu Kubowicza. Chyba o Budzińskim - podobna fryzura ale jaśniejsze włosy no i nie ta kategoria wagowa ;)


A to czasem nie zawodnicy Jastrzębia?

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: mr.Vitaminka » pt sie 18, 2023 8:03 pm

Winnetou pisze:
pawcio pisze:
wojo77 pisze:Kulisy https://youtu.be/gadfk-O9dFY od 1:23 wydaje mi się że to Kubowicz się z kimś wita czyli na wyjeździe był :roll:


Nie jestem pewny o którym piszesz, ale na bank nie widzę tu Kubowicza. Chyba o Budzińskim - podobna fryzura ale jaśniejsze włosy no i nie ta kategoria wagowa ;)


A to czasem nie zawodnicy Jastrzębia?


Przecież to Ernest Wilimowski albo Marek Koniarek (zawsze mi się mylą).
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Kolor1980 » pt sie 18, 2023 10:19 pm

W oknie transferowym w meczykach wspomnieli o naszym trenerze,że jak nie wygra z Pogonią to zostanie zwolniony.Akurat tam się tego nie spodziewałem usłyszeć.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: MISIEK72 » pt sie 18, 2023 10:58 pm

Kolor1980 pisze:W oknie transferowym w meczykach wspomnieli o naszym trenerze,że jak nie wygra z Pogonią to zostanie zwolniony.Akurat tam się tego nie spodziewałem usłyszeć.


A kogo zwolni "najważniejsza" osoba w klubie chyba nie samego siebie....

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Piotrek » sob sie 19, 2023 1:59 am

A może mamy swoją "magdalenkę"? dyrektor najpierw był trenerem końca ssa, potem za to przeprosił - że nie wiedział; na pierwszych zebraniach członków nh2010 najmocniej krytykował ówczesny zarząd, a użytkownik PorterHks był chyba jedynym, który krytykował posty o reaktywacji siatkówki.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: wojo77 » sob sie 19, 2023 8:03 am

pawcio pisze:
wojo77 pisze:Kulisy https://youtu.be/gadfk-O9dFY od 1:23 wydaje mi się że to Kubowicz się z kimś wita czyli na wyjeździe był :roll:


Nie jestem pewny o którym piszesz, ale na bank nie widzę tu Kubowicza. Chyba o Budzińskim - podobna fryzura ale jaśniejsze włosy no i nie ta kategoria wagowa ;)

Faktycznie to Budzik