GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: JOK_NH » śr sie 16, 2023 9:23 am

pawcio pisze:
MISIEK72 pisze:https://sportdziennik.com/bartlomiej-bobla-nie-uciekam-od-odpowiedzialnosci/

"Nie chcę używać sformułowania „wezwany na dywanik”. Ale czy spodziewa się pan „pouczającej” rozmowy z dyrektorem klubu? Nie wdając się w szczegóły, schodząc z korony stadionu do budynku klubowego słyszałem dyskusję dyrektora sportowego pańskiego klubu i osób mu towarzyszących. Nie były to słowa żywcem wzięte z Wersalu."


Przecież gość po prostu sparafrazował konferencje, nic nowego tu nie padło.


Chyb nawet po prostu napisał to, co zostało powiedziane na konferencji. Ot dzisiejsze dziennikarstwo :D

Co do meczu, to pisałem wcześniej, że jesteśmy idealni na przełamanie dla Jastrzębia i jakoś mnie nie zdiwił wynik, bo tak naprawdę ta ilość punktów nie zamydliła mi oczu, tak samo jak te niby hity transferowe. Jak już się zdążyłem dowiedziec, to ciężko będzie żeby trener odszedł przed wygaśnięciem kontraktu, więc na większe zmiany bym nie liczył. Oprócz tych w 85 minucie. Na FB pisałem, że ten chłop jest taka samo uparty, jak Pasza i nie będzie go plebs uczył. Choć tak naprawdę przydałoby się trochę pokory i spojrzenia z boku na to, co się robi. Mecz w Jastrzębiu był nawet do wygrania, gdyby reakcja była szybsza. Ale po co? Trzy zminay w 85 przecież muszą być.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: wojo77 » śr sie 16, 2023 9:35 am

SIWY 1950 pisze:
jarekb pisze:
ksh72 pisze:
Jeśli podajesz ceny biletów na Cracovię najtańsze to podaj też najtańsze na Hutnika

Bilety na Hutnika 20 zł normalny a 10 zł ulgowy

https://hutnikkrakow.com/kup-bilet-na-p ... e-1701-589

Dla większości osób nie jest chyba problemem kupić bilet on line.
Klub powinien zadbać o starsze osoby, które nie potrafią kupić bilety przez net i znaleźć np. w ok. Pl Centralnego jakiś sklep w który sprzedawałby te tańsze bilety, bo trudno oczekiwać że dziadek b


U nas się nie dba o stałych kibiców. Nie ma zniżek na karnety za kontynuację itp


Jeszcze raz zapytam jak kupić bilet dla dziecka ze swojego profilu? Przecież to jakieś pajacowanie...

Dołączam się do pytania też mam ten sam problem, pisałem do sekretariatu zero odzewu pytałem w kasach przed meczem nic nie wiedzą...

W prawym górnym rogu jest zakładka " dzieci/znajomi" chyba należy dodać do własnego konta,

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: jarekb » śr sie 16, 2023 10:27 am

Jest! Super! Dziękuję za podpowiedź. Czy to nowość?

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: MISIEK72 » śr sie 16, 2023 5:21 pm

JOK_NH pisze:
pawcio pisze:
MISIEK72 pisze:https://sportdziennik.com/bartlomiej-bobla-nie-uciekam-od-odpowiedzialnosci/

"Nie chcę używać sformułowania „wezwany na dywanik”. Ale czy spodziewa się pan „pouczającej” rozmowy z dyrektorem klubu? Nie wdając się w szczegóły, schodząc z korony stadionu do budynku klubowego słyszałem dyskusję dyrektora sportowego pańskiego klubu i osób mu towarzyszących. Nie były to słowa żywcem wzięte z Wersalu."


Przecież gość po prostu sparafrazował konferencje, nic nowego tu nie padło.


Chyb nawet po prostu napisał to, co zostało powiedziane na konferencji. Ot dzisiejsze dziennikarstwo :D

Co do meczu, to pisałem wcześniej, że jesteśmy idealni na przełamanie dla Jastrzębia i jakoś mnie nie zdiwił wynik, bo tak naprawdę ta ilość punktów nie zamydliła mi oczu, tak samo jak te niby hity transferowe. Jak już się zdążyłem dowiedziec, to ciężko będzie żeby trener odszedł przed wygaśnięciem kontraktu, więc na większe zmiany bym nie liczył. Oprócz tych w 85 minucie. Na FB pisałem, że ten chłop jest taka samo uparty, jak Pasza i nie będzie go plebs uczył. Choć tak naprawdę przydałoby się trochę pokory i spojrzenia z boku na to, co się robi. Mecz w Jastrzębiu był nawet do wygrania, gdyby reakcja była szybsza. Ale po co? Trzy zminay w 85 przecież muszą być.


To przecież autor tego artykułu Bogdan Nather zadawał te pytania Bobli na konferencji prasowej 8) .
Widać , że choć że Śląska to dobrze zorientowany w temacie. Zresztą Sport od dłuższego czasu śledzi "karierę" człowieka ze Śląska w Hutniku.
Clou tego wywiadu jest to jak osoba odpowiedzialna za stworzenie składu na nowy sezon spierdoliła robotę totalnie czyniąc nas na obecną chwilę chyba jednak najsłabszą kadrowo drużyną całej ligi, biorąc pod uwagę luki w składzie i szerokość ławki przy tak wyrównanym poziomie ligi ( tzn że praktycznie wszystkie zespoły grają jedna wielką chujnie)
Ma jeszcze czelność czegoś wymagać i artykułować swoje niezadowolenie w publicznym miejscu przy postronnych osobach w sposób delikatnie mówiąc mało parlamentarny.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » śr sie 16, 2023 9:33 pm

Każdy jest wkurwiony po takim meczu, ale chyba niektórzy przesadzają...Nie bronię trenera, ale chyba dla kogoś kto uratował nam dupę i utrzymanie w beznadziejnej sytuacji, powinno się dać większy kredyt zaufania niż...4 kolejki. Rozumiem emocje, ale poczytajcie trochę swoje posty...
Jeszcze niedawno (ze dwie kolejki temu) było cmokanie jak to rozdupcymy wszystkich z tym składem i nareszcie mamy drużynę, która zatrze wstydliwe wrażenie z poprzednich sezonów. Jakoś nikt wtedy specjalnie nie protestował.
Teraz pierwsza porażka i już wszyscy do wyjebania, z Boblą na czele, sponsor wyimaginowany, zarząd do dupy itd.itd. :roll:
Tematu cen biletów nawet mi się nie chce komentować...Dla chcącego nic trudnego, przecież powstały nowe możliwości zakupu.
Wyzywanie własnych piłkarzy żałosne najbardziej...Lelek też zadupcył nie trafiając do pustaka, ale on rozumiem usprawiedliwiony ? Czemu po nim nie pojechać ?
Nie robię tego, bo może naiwnie wierzę, że te chłopaki, bez względu na pochodzenie starają się jak mogą i na ile mają na ten moment umiejętności. Sami piszecie ilu młodych mamy...
Za chwilę nikt poważny do nas nie przyjdzie grać, a tym bardziej trenować. Zrobił się gówniany kwas tutaj i co raz rzadziej che się tu zaglądać.
To jest początek, dajmy sobie na wstrzymanie i jak pisał Dufio oceńmy po 10 kolejce.
Ludzie, szanujmy się i nasz klub przede wszystkim.
Był, będzie, jest !

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: JOK_NH » czw sie 17, 2023 9:08 am

Nie przyjdzie nikt poważny grać, bo poczyta wpisy na forum lub komentarze na FB? Grubo. Skrajność na poziomie: piszmy same ładne rzeczy, zakontraktujemy Lewego za friko.Poczytaj w innych klubach, wszędzie tak jest i to tutaj nie jest żadnym odstępstwem. Każdy ma prawo się wypowiedzieć jak chce i tyle. Nie dramatyzowałbym tak po prostu.

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: LOKO » czw sie 17, 2023 9:19 am

Z Kubowiczem wyjaśnili?
Czy śledztwo prowadzi Rutkowski Patrol? :lol:

Patryk_NH1950
Posty: 45
Rejestracja: śr mar 23, 2022 11:03 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Patryk_NH1950 » czw sie 17, 2023 9:36 am

Nic nie wyjaśnili z Kubowiczem, ba, nawet oficjalnego stanowiska prezesa klubu nie ma, tak się szanuje kibiców klubu.

Dla mnie szukanie rzekomego uchybienia w kontrakcie i brak oficjalnej informacji z góry to jak szukanie na siłę punktu w kontrakcie który niby został złamany żeby może wyrzucić Kubowicza a w jego miejsce wsadzić juniorka co by napędził punkciki w PJS bo przecież to jest najważniejsze dla ojca dyrektora wszechmogącego. Tyle tylko że zaczął się robić wokół tego smród i jakieś głupie tłumaczenia prezesa któremuś redaktorowi i chyba przystopowali.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: tomabon » czw sie 17, 2023 10:09 am

Fan Club Kościuszkowskie pisze: ...
większy kredyt zaufania niż...4 kolejki.


gwoli faktów: z ostatnich 11 meczów o stawkę Bobla wygrał 1 (słownie jeden)

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw sie 17, 2023 12:09 pm

JOK_NH pisze:Nie przyjdzie nikt poważny grać, bo poczyta wpisy na forum lub komentarze na FB? Grubo. Skrajność na poziomie: piszmy same ładne rzeczy, zakontraktujemy Lewego za friko.Poczytaj w innych klubach, wszędzie tak jest i to tutaj nie jest żadnym odstępstwem. Każdy ma prawo się wypowiedzieć jak chce i tyle. Nie dramatyzowałbym tak po prostu.


Nie po czytaniu forum czy FB, tylko po ewentualnej reakcji władz klubu ...Uważasz, że to poważnie wygląda, kiedy zwalniasz po jednej porażce w nowym sezonie i nastraja optymistycznie do podjęcia się tu pracy ?
Wątpliwe...

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw sie 17, 2023 12:14 pm

tomabon pisze:
Fan Club Kościuszkowskie pisze: ...
większy kredyt zaufania niż...4 kolejki.


gwoli faktów: z ostatnich 11 meczów o stawkę Bobla wygrał 1 (słownie jeden)


Racja, zobacz co było w Motorze, też nie szło i w końcu zaczęło. Może trzeba tym tropem ?
Dla mnie zmiana w tym momencie ryzykowna. Ale ja na
szczęście nie decyduje :wink:
Ps. Chodzi mi o pewną cierpliwość. Zmienianie trenera co rundę, to nie jest dla mnie poważny model budowy drużyny.
Nie skupiałbym się tylko na trenerze, wspominałem o totalnej krytyce wszystkiego...

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: tomabon » czw sie 17, 2023 1:09 pm

Motor jest dobrym przykładem, bo przełom był dokładnie w momencie zmiany trenera

u nas też widać gołym okiem, i to nie tylko w aspektach piłkarskich ale bardziej zaangażowania i woli walki, że potencjał trenera Bobli się wyczerpał
dziwne sytuacje gonią dziwne sytuacje: dentysta Marcinkowskiego, podpisywanie kontraktu Świątka, wypuszczenie Zięby, fochy Assinora, afera Kubowicza - same przypadki? wina zarządu? wina Dyrektora? po prostu nie ma wspólnoty celu (bo i celu nie ma), nie ma drużyny, nie ma ducha walki, nikt nie chce za ten projekt umierać

co do reszty zgoda: naskakiwanie na jednego członka zarządu który staje się kozłem ofiarnym akurat wtedy jak nie idzie, czy na dwóch piłkarzy kibicujących innemu klubowi - to droga donikąd

inwestora się nie zmieni - bo dopiero przyszedł po dwuletnich negocjacjach, zarządu też nie - bo załatwił jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, bocznych obrońców z dnia na dzień też nikt nie zakupi, wywalenie z zespołu Marcinkowskiego i Hoyo - będzie płacz że może by się przydali bo przecież jeden zacentrował w Stężycy, a drugi strzelił gola w Siedlcach ...
jedyne wyjście to wykorzystanie istniejącego potencjału - a obecny trener raczej go marnuje, i nic nie wskazuje że ma jakikolwiek pomysł na drużynę, można czekać do Kalisza? można - ale ten błąd już dwukrotnie został popełniony (Szydełko, Paszkiewicz)

zgadzam się, że zmienianie trenera co rundę nie jest pomysłem na budowanie drużyny na lata, ale co zrobić jak każdy kolejny jest niewypałem, nie chodzi wyłączenie o wiedzę trenerską, ale bardziej o upór i brak elastyczności, a Bobla ma jeszcze jedna wadę - nie czuje hutniczych klimatów

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: wojo77 » czw sie 17, 2023 1:34 pm

tomabon pisze:Motor jest dobrym przykładem, bo przełom był dokładnie w momencie zmiany trenera

u nas też widać gołym okiem, i to nie tylko w aspektach piłkarskich ale bardziej zaangażowania i woli walki, że potencjał trenera Bobli się wyczerpał
dziwne sytuacje gonią dziwne sytuacje: dentysta Marcinkowskiego, podpisywanie kontraktu Świątka, wypuszczenie Zięby, fochy Assinora, afera Kubowicza - same przypadki? wina zarządu? wina Dyrektora? po prostu nie ma wspólnoty celu (bo i celu nie ma), nie ma drużyny, nie ma ducha walki, nikt nie chce za ten projekt umierać

co do reszty zgoda: naskakiwanie na jednego członka zarządu który staje się kozłem ofiarnym akurat wtedy jak nie idzie, czy na dwóch piłkarzy kibicujących innemu klubowi - to droga donikąd

inwestora się nie zmieni - bo dopiero przyszedł po dwuletnich negocjacjach, zarządu też nie - bo załatwił jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, bocznych obrońców z dnia na dzień też nikt nie zakupi, wywalenie z zespołu Marcinkowskiego i Hoyo - będzie płacz że może by się przydali bo przecież jeden zacentrował w Stężycy, a drugi strzelił gola w Siedlcach ...
jedyne wyjście to wykorzystanie istniejącego potencjału - a obecny trener raczej go marnuje, i nic nie wskazuje że ma jakikolwiek pomysł na drużynę, można czekać do Kalisza? można - ale ten błąd już dwukrotnie został popełniony (Szydełko, Paszkiewicz)

zgadzam się, że zmienianie trenera co rundę nie jest pomysłem na budowanie drużyny na lata, ale co zrobić jak każdy kolejny jest niewypałem, nie chodzi wyłączenie o wiedzę trenerską, ale bardziej o upór i brak elastyczności, a Bobla ma jeszcze jedna wadę - nie czuje hutniczych klimatów

Lepiej bym tego nie napisał 1950% poparcia

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: Kolor1980 » czw sie 17, 2023 1:50 pm

Moim zdaniem problem jest taki,że zarząd alergicznie reaguje na jakiekolwiek słowo krytyki.Wystarczy obejrzeć Zagietych.Zamiast brnąć w narrację o swojej nieomylności i zwalania winy na innych może lepiej na spokojnie zastanowić się czy rzeczywiście nie popełniło się żadnych błędów. Co do piłkarzy to proponuję od razu na meczach przestać śpiewać wtsk bo pieski w naszej drużynie mogą czuć się urażone.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: GKS Jastrzębie - Hutnik 13.08.23 g.17.00

Postautor: JOK_NH » czw sie 17, 2023 2:03 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:
JOK_NH pisze:Nie przyjdzie nikt poważny grać, bo poczyta wpisy na forum lub komentarze na FB? Grubo. Skrajność na poziomie: piszmy same ładne rzeczy, zakontraktujemy Lewego za friko.Poczytaj w innych klubach, wszędzie tak jest i to tutaj nie jest żadnym odstępstwem. Każdy ma prawo się wypowiedzieć jak chce i tyle. Nie dramatyzowałbym tak po prostu.


Nie po czytaniu forum czy FB, tylko po ewentualnej reakcji władz klubu ...Uważasz, że to poważnie wygląda, kiedy zwalniasz po jednej porażce w nowym sezonie i nastraja optymistycznie do podjęcia się tu pracy ?
Wątpliwe...

Ten trener tu zostanie do końca swojego kontraktu, to raczej na 100% pewne. Z drugiej strony chyba nie było opini, żeby już pakował mandżur, tylko że już się zbierają nad nim czarne chmury. A zarząd na bank go nie zwolni.