Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: lucero » czw wrz 14, 2023 12:00 am

PITROL pisze:Czy w ogóle wy rozmawiacie o tym samym koledze którego ja mam na myśli? No ale może ja się mylę.


33 lata temu autor tekstu który tak tutaj wiele osób poruszył miał lat 17 czy tam 18 i jeździł na wyjazdy w dodatku z pewnym bagazem.

Tym którzy się tak oburzają na tamtejsze tezy przypomnę tylko, iż jakikolwiek dym pokroju tego z Wisłoką zakończy erę Cognora i znów wszyscy wrócimy do „cały Hutnik zawsze razem”

Sportowo może i się bronimy tabelą ale oglądanie czegoś takiego jak spotkanie z Siedlcami to masochizm w czystej postaci. Owszem rezerwy z Łodzi dało się oglądać ale głównie przez karnego który nie tak dawno byłby jeszcze karnym z kapelusza

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: JOK_NH » czw wrz 14, 2023 9:12 am

Także z całym szacunkiem, ale co ma piernik do wiatraka? Spoko, że gość jeżdził i szacunek się należy. Tyle, że mówimy o czasach terażniejszych, jeżeli dobrze zrozumiałem wypociny na tym blogu, to gość nie pisze o latach 90-tych, tylko o czasie teraźniejszym. A teraz nie widzę go w młynie, więc po prostu uważam, że ma odklejone od rzeczywistości poglądy na niektóre sprawy i tyle. Do tego chyba gdzieś poczuł się urażony i wylewa swoje żale publicznie. Kurwa mac Hutnik grać to relikt i mam nadzieję, że do niego nigdy (kurwa!!) nie wrócimy, bo jeżeli on nie rozumie, jakie dziś jest podejście do piłkarzy, a jakie było za czasów SSA i wcześniej, to sporo mówi o jego mentalu - został w tych swoich latach 90-tych.
Co do działań po 2010 roku, to sporo ludzi się przyczyniło do stanu rzeczy, jaki potem nadszedł, więc rozumiem, że to Twój kolega i teraz będziesz gloryfikował jego niezliczone zasługi, ale takich ludzi było dużo więcej, więc nie sprowadzaj rozmowy do tematu, że gdyby nie on to bym walił w bębęn gdzieś indziej, bo to po prostu jest słabe.
Dziś tego typa nie ma po prostu na trybunach i to było clou mojej wypowiedzi, to że kiedyś był - powtarzam - szanuję, jako kibol z młyna. Ale to było kiedyś.
Ode mnie tyle, nie będe się tutaj wdawał w przepychanki na forum :)

Patryk_NH1950
Posty: 45
Rejestracja: śr mar 23, 2022 11:03 am

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Patryk_NH1950 » czw wrz 14, 2023 2:05 pm



Wreszcie ktoś prawdę napisał o tym wszystkim co się dzieje (wokół klubu również) bo sytuacje różne jak na profesjonalny ponoć klub są momentami żenujące.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dUfio » czw wrz 14, 2023 2:20 pm

Patryk_NH1950 pisze:


Wreszcie ktoś prawdę napisał o tym wszystkim co się dzieje (wokół klubu również) bo sytuacje różne jak na profesjonalny ponoć klub są momentami żenujące.



Za to domaganie się DYSCYPLINARNEGO zwolnienia trenera osiągającego założone wyniki za to że nie wystawia w pierwszym składzie 36.5 letniego zawodnika jest podejściem profesjonalnym jak sk...yn :lol:
Tego by nawet najwięksi wyznawcy Świętego i jego koledzy, do których należę i których na Hutniku jest wielu, by nie wymyślili

Daleko mi do Bobli ale taki pseudoradykalizm w kluczowych decyzjach brzmi kiczowato


O innych punktach można dyskutować jeśli się ma wiedzę

Ja np nie mam nr rzekomo niejasnego przejęcia klubu przez cognor, ktoś coś więcej może napisać? Bo to już gruby zarzut

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dzuhas » czw wrz 14, 2023 8:17 pm

MISIEK72 pisze:https://echodnia.eu/podkarpackie/2-liga-kibice-na-meczu-stal-stalowa-wola-hutnik-krakow-byliscie-szukajcie-sie-na-zdjeciach/ga/c2-17877627/zd/70278399

nie wiem o co chodzi ale szacun dla osoby co obejrzala 170 zdjec w tej galerii
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Winnetou » czw wrz 14, 2023 8:59 pm

dzuhas pisze:
MISIEK72 pisze:https://echodnia.eu/podkarpackie/2-liga-kibice-na-meczu-stal-stalowa-wola-hutnik-krakow-byliscie-szukajcie-sie-na-zdjeciach/ga/c2-17877627/zd/70278399

nie wiem o co chodzi ale szacun dla osoby co obejrzala 170 zdjec w tej galerii


Dzięki, ja obejrzałem. Szukałem na trybunach Szymona Szydełki, bo obie drużyny są bliskie jego sercu, chyba. Ale nie znalazłem.

Sporo kobiet mają na trybunach. I to niebrzydkich. Jednej z nich, jakiejś działaczce, przed stadionem, pewien nasz kolega prawie się oświadczył :D

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dzuhas » czw wrz 14, 2023 11:10 pm

Winnetou pisze:
dzuhas pisze:
MISIEK72 pisze:https://echodnia.eu/podkarpackie/2-liga-kibice-na-meczu-stal-stalowa-wola-hutnik-krakow-byliscie-szukajcie-sie-na-zdjeciach/ga/c2-17877627/zd/70278399

nie wiem o co chodzi ale szacun dla osoby co obejrzala 170 zdjec w tej galerii


Dzięki, ja obejrzałem. Szukałem na trybunach Szymona Szydełki, bo obie drużyny są bliskie jego sercu, chyba. Ale nie znalazłem.

Sporo kobiet mają na trybunach. I to niebrzydkich. Jednej z nich, jakiejś działaczce, przed stadionem, pewien nasz kolega prawie się oświadczył :D

jesteś gość z klasą, nie napisałeś że szukałeś mnie, masz plusa za to
3 plusy psikus
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Winnetou » czw wrz 14, 2023 11:24 pm

dzuhas pisze:
Winnetou pisze:
dzuhas pisze:nie wiem o co chodzi ale szacun dla osoby co obejrzala 170 zdjec w tej galerii


Dzięki, ja obejrzałem. Szukałem na trybunach Szymona Szydełki, bo obie drużyny są bliskie jego sercu, chyba. Ale nie znalazłem.

Sporo kobiet mają na trybunach. I to niebrzydkich. Jednej z nich, jakiejś działaczce, przed stadionem, pewien nasz kolega prawie się oświadczył :D

jesteś gość z klasą, nie napisałeś że szukałeś mnie, masz plusa za to
3 plusy psikus


Ciebie to wogóle trzeba zgłosić do stadionowego programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Nie wiadomo czy Ty jeszcze żyjesz, i czy ja czasem teraz z botem nie piszę.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dzuhas » pt wrz 15, 2023 12:31 am

Winnetou pisze:
dzuhas pisze:
Winnetou pisze:
Dzięki, ja obejrzałem. Szukałem na trybunach Szymona Szydełki, bo obie drużyny są bliskie jego sercu, chyba. Ale nie znalazłem.

Sporo kobiet mają na trybunach. I to niebrzydkich. Jednej z nich, jakiejś działaczce, przed stadionem, pewien nasz kolega prawie się oświadczył :D

jesteś gość z klasą, nie napisałeś że szukałeś mnie, masz plusa za to
3 plusy psikus


Ciebie to wogóle trzeba zgłosić do stadionowego programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Nie wiadomo czy Ty jeszcze żyjesz, i czy ja czasem teraz z botem nie piszę.


odbieram plusa
pzdr Osiek

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Piotrek » pt wrz 15, 2023 8:46 pm


1-sponsor, jak dla mnie bardzo rozsądny człowiek, niestety ceny stali obecnie drastycznie spadają.
2- cały Hutnik zawsze razem....
3-chyba najlepszy trener od 2010 roku
4-"kurwa mać..." brakuje im konstruktywnej krytyki
5-reklamy mocno przeszkadzają
6-bo takie mamy czasy, że nie wolno nikogo krytykować.... bo to jest teraz nie modne. ps. gdyby nie "kurwa mać.." to Monaco by nie przyjechało na Suche Stawy.
7-życie
8-na ten temat nie mam zielonego pojęcia
pozdro

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dUfio » sob wrz 16, 2023 4:05 pm

Piotrek pisze:ps. gdyby nie "kurwa mać.." to Monaco by nie przyjechało na Suche Stawy.


to na Ruchu rok pozniej tego nie spiewaliscie?

od oblatanego hasła "zawsze razem" bardziej mi pasuje stricte nasze...
"jesteśmy jak puzzle, każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość"
...pod warunkiem, że każdy jest na swoim miejscu, bo jak się zaplącze gdzie indziej to jest bajzel