Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Piotrek » pn wrz 11, 2023 12:05 am

dUfio pisze:
MISIEK72 pisze:Jeśli piłkarze i sztab mają ofertę od klubu by jechać na mecz w sobotę i fajnie spędzić czas do meczu a wyjeżdżają w niedzielę później niż kibice i wychodzą na boisko prosto z autokaru



totalna kompromitacja Hutnika w tym temacie

Jeżeli to prawda, to mi się przypomina pewna przemowa "że jeżeli ktoś mówi, żeby jechać w dniu meczu, to nie zna realiów, trzeba jechać dzień wcześniej". Za to ładna fotka na fb.

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: mr.Vitaminka » pn wrz 11, 2023 8:48 am

Piotrek pisze:
dUfio pisze:
MISIEK72 pisze:Jeśli piłkarze i sztab mają ofertę od klubu by jechać na mecz w sobotę i fajnie spędzić czas do meczu a wyjeżdżają w niedzielę później niż kibice i wychodzą na boisko prosto z autokaru



totalna kompromitacja Hutnika w tym temacie

Jeżeli to prawda, to mi się przypomina pewna przemowa "że jeżeli ktoś mówi, żeby jechać w dniu meczu, to nie zna realiów, trzeba jechać dzień wcześniej". Za to ładna fotka na fb.



a jakiego argumentu użyto odmawiając wyjazdu dzień wcześniej? przecież to się nie mieści w głowie. mogli kurwa jeszcze autami pojechać w pełnym rynsztunku, jak w A - klasie.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Winnetou » pn wrz 11, 2023 10:25 am

luke.krak pisze:Jak patrzę na grę reprezentacji to stwierdzam że ten nasz mecz dzisiejszy nie był taki zły. Można rzec że 2 liga to reprezentacyjny poziom


1950% racji. Zagraliśmy jak reprezentacja Polski. A nawet lepiej, bo przynajmniej strzeliliśmy gola :D

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: KrK_ » pn wrz 11, 2023 1:59 pm

O marzeniach w postaci barażu, nie mówiąc już o awansie trzeba w tym sezonie po prostu zapomnieć. Celem na ten sezon jest utrzymanie i ustabilizowanie pozycji, która dam nam wcześniejsze utrzymanie bez nerwówki w końcówce sezonu, czyli środek tabeli i taki najprawdopodobniej jest też cel zarządu. Co do trenera, jeżeli chce utrzymać stołek grając swoją najlepszą jedenastką i nie dawać szansy innym piłkarzom tylko dlatego, to daleko raczej na tym nie zajedzie. Stalówka była po prostu lepsza, było widać zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Natomiast nasz zespół był wolny, tak jakby im się nie chciało wczoraj grać. Może było im za gorąco?
Hutnik Kraków

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: MISIEK72 » pn wrz 11, 2023 2:21 pm

Oczywiście , że było za gorąco. My prosto z autokarów na trybunę i cała pierwsza połowa z dobrym dopingiem , ale trzeba przyznać, że czasem brakowało tchu.
Jak oni wypadli prosto z autokaru na boisko to jak mieli wyglądać....? Już jak odjeżdżaliśmy na mecz a autokar piłkarzy jeszcze stał to było pewne ,że nic z tego dobrego nie wyniknie.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: pawcio » pn wrz 11, 2023 2:25 pm

mr.Vitaminka pisze:
Piotrek pisze:
dUfio pisze:

totalna kompromitacja Hutnika w tym temacie

Jeżeli to prawda, to mi się przypomina pewna przemowa "że jeżeli ktoś mówi, żeby jechać w dniu meczu, to nie zna realiów, trzeba jechać dzień wcześniej". Za to ładna fotka na fb.



a jakiego argumentu użyto odmawiając wyjazdu dzień wcześniej? przecież to się nie mieści w głowie. mogli kurwa jeszcze autami pojechać w pełnym rynsztunku, jak w A - klasie.


Ale ktokolwiek może to potwierdzić zanim wylejemy tu kolejne wiadro pomyj? Na naszym forum ostatnio wydaje mi się, że sporo jest takich wrzutek „a tak było”, „a podobno, „a słyszałem”, które przechodzą w pewnik i żyją swoim życiem.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Piotrek » pn wrz 11, 2023 2:59 pm

pawcio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Piotrek pisze:Jeżeli to prawda, to mi się przypomina pewna przemowa "że jeżeli ktoś mówi, żeby jechać w dniu meczu, to nie zna realiów, trzeba jechać dzień wcześniej". Za to ładna fotka na fb.



a jakiego argumentu użyto odmawiając wyjazdu dzień wcześniej? przecież to się nie mieści w głowie. mogli kurwa jeszcze autami pojechać w pełnym rynsztunku, jak w A - klasie.


Ale ktokolwiek może to potwierdzić zanim wylejemy tu kolejne wiadro pomyj? Na naszym forum ostatnio wydaje mi się, że sporo jest takich wrzutek „a tak było”, „a podobno, „a słyszałem”, które przechodzą w pewnik i żyją swoim życiem.

https://www.youtube.com/watch?v=x9DorxkaJpU

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: pawcio » pn wrz 11, 2023 3:09 pm

Piotrek pisze:
pawcio pisze:
mr.Vitaminka pisze:

a jakiego argumentu użyto odmawiając wyjazdu dzień wcześniej? przecież to się nie mieści w głowie. mogli kurwa jeszcze autami pojechać w pełnym rynsztunku, jak w A - klasie.


Ale ktokolwiek może to potwierdzić zanim wylejemy tu kolejne wiadro pomyj? Na naszym forum ostatnio wydaje mi się, że sporo jest takich wrzutek „a tak było”, „a podobno, „a słyszałem”, które przechodzą w pewnik i żyją swoim życiem.

https://www.youtube.com/watch?v=x9DorxkaJpU


No ok, Trener mówi o tym, ze został zawalony dzień meczowy organizacyjnie. Nie wynika dla mnie ze chodzi o wyjazd, żeby drużyna miała odrzucić propozycję wyjazdu dzień wcześniej? Mógł mieć na myśli setki rzeczy…
A na pewno potwierdza, że ma focha na dziennikarzy.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: MISIEK72 » pn wrz 11, 2023 3:35 pm

Ale czego nie rozumiesz? Mieli mieć zapewnione atrakcje w postaci grilla i jeszcze czegoś no ale lepiej się pobujać w sobotę po Krakowie a nie siedzieć w dziurze zabitej dechami. A ,że mecz prestiżowy dla kibiców to już chuj.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Piotrek » pn wrz 11, 2023 3:38 pm

pawcio pisze:
Piotrek pisze:
pawcio pisze:
Ale ktokolwiek może to potwierdzić zanim wylejemy tu kolejne wiadro pomyj? Na naszym forum ostatnio wydaje mi się, że sporo jest takich wrzutek „a tak było”, „a podobno, „a słyszałem”, które przechodzą w pewnik i żyją swoim życiem.

https://www.youtube.com/watch?v=x9DorxkaJpU


No ok, Trener mówi o tym, ze został zawalony dzień meczowy organizacyjnie. Nie wynika dla mnie ze chodzi o wyjazd, żeby drużyna miała odrzucić propozycję wyjazdu dzień wcześniej? Mógł mieć na myśli setki rzeczy…
A na pewno potwierdza, że ma focha na dziennikarzy.

Nie wiem gdzie tu widzisz focha na dziennikarzy, ja widzę tylko ostry wkurw na zarząd. Co miał niby innego powiedzieć po takim meczu?


pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: pawcio » pn wrz 11, 2023 4:22 pm

MISIEK72 pisze:Ale czego nie rozumiesz? Mieli mieć zapewnione atrakcje w postaci grilla i jeszcze czegoś no ale lepiej się pobujać w sobotę po Krakowie a nie siedzieć w dziurze zabitej dechami. A ,że mecz prestiżowy dla kibiców to już chuj.


Ale ja wszystko świetnie rozumiem, tylko nie wiem na ile wiarygodne są Twoje informacje. Tutaj każdy może napisać wszystko, pare osób to podbije i już robi się gnój. Dlatego staram się potwierdzić takie informacje, bo jeżeli to prawda, to zgadzam się ze to mega nieprofesjonalne zachowanie, skandal itd. Tylko dla mnie głos jednej osoby z forum, nie jest czymś co biorę za pewnik.



Piotrek pisze:
pawcio pisze:


No ok, Trener mówi o tym, ze został zawalony dzień meczowy organizacyjnie. Nie wynika dla mnie ze chodzi o wyjazd, żeby drużyna miała odrzucić propozycję wyjazdu dzień wcześniej? Mógł mieć na myśli setki rzeczy…
A na pewno potwierdza, że ma focha na dziennikarzy.

Nie wiem gdzie tu widzisz focha na dziennikarzy, ja widzę tylko ostry wkurw na zarząd. Co miał niby innego powiedzieć po takim meczu?


Puść sobie od 5:28.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: JOK_NH » pn wrz 11, 2023 6:40 pm

Piotrek pisze:
pawcio pisze:


No ok, Trener mówi o tym, ze został zawalony dzień meczowy organizacyjnie. Nie wynika dla mnie ze chodzi o wyjazd, żeby drużyna miała odrzucić propozycję wyjazdu dzień wcześniej? Mógł mieć na myśli setki rzeczy…
A na pewno potwierdza, że ma focha na dziennikarzy.

Nie wiem gdzie tu widzisz focha na dziennikarzy, ja widzę tylko ostry wkurw na zarząd. Co miał niby innego powiedzieć po takim meczu?

Focha widać ostrego, bo aż się wciął w rozmowę. Nie widzę tylko wkurwa na zarząd, o co kaman?

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: luke.krak » pn wrz 11, 2023 6:57 pm

Wydaje mi się że ogólnie ma wkurwa na hejterów i na głosy że po paru przegranych juz są głosy o zwalnianiu trenera( osobiście sam to pewnie odczuł). Moje zdanie jest takie że niech chłopina pracuje bo uważam go za dobrego trenera ,co do drużyny też uważam że stać ich na miejsce barażowe. Jedynie na co mogę ponarzekać to : czemu dalej jeździmy takim "łysym" autokarem. Miał być personalizowany pod nas i miał być jeżdżącą reklamą... Może i piłkarze chętniej i szybciej by w niego wsiadali :wink:

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Scorpio » pn wrz 11, 2023 7:50 pm

Pewnie to rejsowy autokar, utknął w korkach na zakopiance i sie spoznił :P

A tak na poważnie to zrzucanie winy na czas przyjazdu to chyba raczej wymówka... Nie takie sytuacje się zdarzaływ historii piłki: awarie, wypadki...
Po prostu kiepsko zagrali i tyle. Późne zmiany i defensywna taktyka zaowocowały porażką.


A może jezdzić 3 dni wcześniej i zaaklimatyzować się w nowym miejscu :lol: