Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: JOK_NH » pn wrz 11, 2023 7:57 pm

Może i się zdarzały, ale w taki upał prosto z autokaru grać, to raczej nie są sprzyjające warunki. Ogólnie z tego co zdążyłem zobaczyć na tym meczu, to racja że my ten mecz przegralismy, a nie Stalowa wygrała. Strzał życia też nie był tu bez znaczenia. Nie rozumiem za chuj tych zmian w 90 miucie. Jest ktoś to w stanie racjonalnie wytłumaczyć?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: dUfio » pn wrz 11, 2023 8:04 pm

Scorpio pisze:Pewnie to rejsowy autokar, utknął w korkach na zakopiance i sie spoznił :P

A tak na poważnie to zrzucanie winy na czas przyjazdu to chyba raczej wymówka... Nie takie sytuacje się zdarzaływ historii piłki: awarie, wypadki...
Po prostu kiepsko zagrali i tyle. Późne zmiany i defensywna taktyka zaowocowały porażką.


A może jezdzić 3 dni wcześniej i zaaklimatyzować się w nowym miejscu :lol:


tyle, że fakty są takie, że punkty przywoziliśmy w tym sezonie z wyjazdów, na które jechaliśmy dzień wcześniej (Stężyca, Puławy liga), wszystko pojechane w dzień meczu w łeb (Puławy PP, Jastrzębie, Stalowa)
raczej przypadku tu nie ma, przy tak wyrownanej lidze liczy się kazdy procent szans

cięzko wymagać od klubu zeby jezdzic na górny śląsk dzien wczesniej, ale juz taka granica 200 km daje do myslenia
zreszta są tez inne opcje niz nocleg, ktore by zwiększyly szanse na świeżość w dniu meczu, które na tą upalną niedzielę rozważane i nie doszły do skutku i to(min) moglo zawazyc na naszej porazce w tym prestiżowym meczu i to chyba oczywiste, ze trzeba wyciagnac mityczne wnioski
dla wszystkich jadacych to byla pierwsza taka sytuacja, ze pilkarze ruszyli ze zbiorki PO kibicach a niektorzy podróżują za klubem czwartą dekadę

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Scorpio » pn wrz 11, 2023 8:28 pm

Z całym szacunkiem ale ja tam nie widziałem braku świeżości czy szybkości... Ja widziałem brak dokładności, pomysłu i jakości.
Czy to wynika z późnego przyjazdu na mecz?
św. Bobola nie zdążył im przekazać wskazówek przed meczem? Odprawy nie było?
no sorry... nie szukajmy abstrakcyjnych wymówek, nie szło i tyle.

Ze Stomilem 3 pkt ma być i nie ma innej opcji :D

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: JOK_NH » pn wrz 11, 2023 9:28 pm

Scorpio pisze:Z całym szacunkiem ale ja tam nie widziałem braku świeżości czy szybkości... Ja widziałem brak dokładności, pomysłu i jakości.
Czy to wynika z późnego przyjazdu na mecz?
św. Bobola nie zdążył im przekazać wskazówek przed meczem? Odprawy nie było?
no sorry... nie szukajmy abstrakcyjnych wymówek, nie szło i tyle.

Ze Stomilem 3 pkt ma być i nie ma innej opcji :D


To serio jest wedłu Ciebie abstrakcyjna wymówka? Ja właśnie widziałem brak świeżości, co się przełozyło na jakość, o której piszesz. Jakość jest takim stwierdzeniem, na które w dniu meczu może wpłynąć wiele rzeczy i moim zdaniem jedną z nich był za późny przyjazd w upalny dzień na mecz.

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: fan » pn wrz 11, 2023 9:37 pm

Wiadomo że piłkarze nie mieli tyle postojów co kibice :D , ale przy bardzo niekorzystnym zbiegu okoliczności - ze dwa wypadki po drodze na autostradzie - i byłaby duża szansa, że się spóźnią na mecz...

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: bn » pn wrz 11, 2023 9:59 pm

Tak właśnie się zastanawiałem przez mecz z czego wynika że nasi piłkarze biegają w zwolnionym jak na nich tempie. Stal SW zagrała szybciej i bardziej chcieli wygrać, zasłużone ich zwycięstwo bo decydują niuanse. My mimo braku solidnych rezerwowych spokojnie moglibyśmy wygrywać wszystkie mecze, gdyby wszystkie były grane z koncentracją na świeżości i z zaangażowaniem.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: luke.krak » pn wrz 11, 2023 10:26 pm

JOK_NH pisze:Może i się zdarzały, ale w taki upał prosto z autokaru grać, to raczej nie są sprzyjające warunki. Ogólnie z tego co zdążyłem zobaczyć na tym meczu, to racja że my ten mecz przegralismy, a nie Stalowa wygrała. Strzał życia też nie był tu bez znaczenia. Nie rozumiem za chuj tych zmian w 90 miucie. Jest ktoś to w stanie racjonalnie wytłumaczyć?



W 90minucie była jedna zmiana. Wszedł Kubowicz za Głogowskiego przy rzucie wolnym, chyba chodziło o to że może z głowy coś strzeli, później został w ataku na koniec meczu i był nawet blisko przy jednej sytuacji gdyby mu Święty dograł.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: luke.krak » pn wrz 11, 2023 10:28 pm

Pieprzyć ten mecz, jedziemy dalej jak to mówili przedmówcy kiełbachy mają być na sztorc i jedziemy dalej. P.s dalej jesteśmy na barażowym miejscu :lol:

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: MISIEK72 » pn wrz 11, 2023 11:28 pm

Na Stomil powinien wyjść Święty bo to co prezentuje Budziński to szkoda komentować. Z meczu na mecz słabszy. Ciekawe czy wytrwają z Rakelsem do wiosny
No i Klubowicz na Stomil bo Głogowski w Stalowej jak dziecko we mgle

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Winnetou » wt wrz 12, 2023 1:15 am

MISIEK72 pisze:Na Stomil powinien wyjść Święty bo to co prezentuje Budziński to szkoda komentować. Z meczu na mecz słabszy. Ciekawe czy wytrwają z Rakelsem do wiosny
No i Klubowicz na Stomil bo Głogowski w Stalowej jak dziecko we mgle


Nasi piłkarze przy różnych okazjach mówią, że Budzińskiemu na treningach wychodzi wszystko, tzn.zrywa pajęczyny z okienek. Jak na razie w żadnym meczu tego nie potwierdził. Nawet kilka minut przed strzeleniem drugiego gola przez Stal, miał super sytuację jak dla niego, z piłką na 20 metrze, ale strzelił po ziemi i trafił w nogi.

Rakels też w drugiej połowie ładnie uciekł prawym skrzydłem, ale strzelił w boczną siatkę. Niedobrze. Takie strzały muszą iść w bramkę, aby bramkarz miał szansę popełnić błąd.

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: Scorpio » wt wrz 12, 2023 5:40 am

Widzę że niektórzy koniecznie chcą zagłaskać Panów Piłkarzy i próbują tłumaczyć każdy słaby mecz... za późno, na wcześnie, za gorąco, za zimno, brak zgrania, sędzia ch....
Zresztą nie każdy wyglądał kiepsko pod względem motoryki.

Solidna drużyna (a zakładam że taki zespół mamy), dobrze przygotowana mentalnie i fizycznie powinna sobie poradzić z tego typu problemami.
No chyba że nie jesteśmy solidni, w takim razie nie szukajmy wymówek.


Reprezentację też większość głaskała i do czego to doprowadziło każdy wie.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: FenRiR » wt wrz 12, 2023 7:12 am

Scorpio pisze:Widzę że niektórzy koniecznie chcą zagłaskać Panów Piłkarzy i próbują tłumaczyć każdy słaby mecz... za późno, na wcześnie, za gorąco, za zimno, brak zgrania, sędzia ch....
Zresztą nie każdy wyglądał kiepsko pod względem motoryki.

Solidna drużyna (a zakładam że taki zespół mamy), dobrze przygotowana mentalnie i fizycznie powinna sobie poradzić z tego typu problemami.
No chyba że nie jesteśmy solidni, w takim razie nie szukajmy wymówek.


Reprezentację też większość głaskała i do czego to doprowadziło każdy wie.


Nie żebym kogokolwiek bronił,ale taka jest natura.Każdy kto spędził kilka godzin w autobusie i przejechał kilkaset kilometrów,wie że potrzeba dłuższą chwilę,żeby w miarę normalnie się poruszać.A co dopiero,kiedy masz z "marszu"zagrać mecz z wypoczętym przeciwnikiem.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: JOK_NH » wt wrz 12, 2023 5:44 pm

Proste, to jest bilogia i tyle.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: MISIEK72 » wt wrz 12, 2023 8:18 pm

Ktoś mądry może odpowiedzieć na chuj był ten obóz przygotowawczy w lecie jak teraz takie jaja. Przecież to jest kurwa nie do wiary. Prawie jak oddać mecz walkowerem. Nie mieści mi się to w głowie.
O panach "abstynentach" szkoda nawet wspominać bo widać co prezentują na boisku.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 10.09.2013 g. 16:15

Postautor: tomabon » śr wrz 13, 2023 8:57 am