Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: MISIEK72 » sob paź 07, 2023 6:50 pm

Piotrek pisze:
MISIEK72 pisze:Wziąłbym w obronę Budzińskiego bo nasłuchał się mega wulgarnych bluzgów w swoją stronę w samej końcówce .
Abstrahując od jego katastrofalnej formy piłkarskiej to jakim trzeba być zjebem by bluzgać na kopaczy biegających z herbem HKS. Boblę też lżą i wyzywają po samym meczu i chłopina boi się podejść pod kraty .
Nie podoba mi się to jak chuj. Powiedziałbym nawet , że to jest kurwa buraczarstwo do potęgi 10.

To weź go na kolana i go przytul.


Zabłysnąłeś jak skurwysyn. Jestem pod wrażeniem.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: Piotrek » sob paź 07, 2023 6:57 pm

MISIEK72 pisze:
Piotrek pisze:
MISIEK72 pisze:Wziąłbym w obronę Budzińskiego bo nasłuchał się mega wulgarnych bluzgów w swoją stronę w samej końcówce .
Abstrahując od jego katastrofalnej formy piłkarskiej to jakim trzeba być zjebem by bluzgać na kopaczy biegających z herbem HKS. Boblę też lżą i wyzywają po samym meczu i chłopina boi się podejść pod kraty .
Nie podoba mi się to jak chuj. Powiedziałbym nawet , że to jest kurwa buraczarstwo do potęgi 10.

To weź go na kolana i go przytul.


Zabłysnąłeś jak skurwysyn. Jestem pod wrażeniem.

https://www.google.com/search?client=fi ... j8hug,st:0

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: HAMAS » sob paź 07, 2023 7:09 pm

W pierwszej kolejności do wyjazdu jest nie trener tylko gość co rozpieprzył drużynę po poprzednim sezonie.
Dziś po tych paru meczach widać że trener w ogóle nie panuje nad drużyną więc, aut.
Kilku zawodników w ogóle nie nadaje się na II ligę, ale dograć do zimy i dopiero czystka.
A tak ogólnie k.. m.. nie da się na to patrzyć.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: pawcio » sob paź 07, 2023 7:25 pm

MISIEK72 pisze:Wziąłbym w obronę Budzińskiego bo nasłuchał się mega wulgarnych bluzgów w swoją stronę w samej końcówce .
Abstrahując od jego katastrofalnej formy piłkarskiej to jakim trzeba być zjebem by bluzgać na kopaczy biegających z herbem HKS. Boblę też lżą i wyzywają po samym meczu i chłopina boi się podejść pod kraty .
Nie podoba mi się to jak chuj. Powiedziałbym nawet , że to jest kurwa buraczarstwo do potęgi 10.
Tym bardziej, że Bobla chciał podejść ale dostał pociski i uciekł do szatni.


Prawie nigdy się nie zgadzam z kolega Miśkiem, ale dziś wyjątkowo tak. Bobla już chyba od paru meczów nie podchodzi, wydaje mi się, że od tego gdzie przy zabijaniu piątek ktoś go solidnie opierdolil.
Tak czy inaczej daleko jestem od przytulania go, ale nie wymagajmy, ze jak kogoś jebiemy, to za chwile radośnie podjedzie sobie pozabijać piątki… Ja go rozumiem.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: luke.krak » sob paź 07, 2023 7:28 pm

Zejdźmy na ziemię, bo odnoszę wrażenie że wyżej sramy niż dupę mamy. Czy ktoś naprawdę z Was był pewny awansu tym składem? Wierzyć zawsze można i ja też wierzyłem ale biorę z pokorą to co jest bo nie jesteśmy żadnym hegemonem tylko małym klubem. Trochę szczęścia brakuje i tyle. Tym napierdalaniem tylko dokładamy do pieca i taplamy się w gówienku

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: FenRiR » sob paź 07, 2023 7:46 pm

luke.krak pisze:Zejdźmy na ziemię, bo odnoszę wrażenie że wyżej sramy niż dupę mamy. Czy ktoś naprawdę z Was był pewny awansu tym składem? Wierzyć zawsze można i ja też wierzyłem ale biorę z pokorą to co jest bo nie jesteśmy żadnym hegemonem tylko małym klubem. Trochę szczęścia brakuje i tyle. Tym napierdalaniem tylko dokładamy do pieca i taplamy się w gówienku


Raczej nikt świadomy,nie zakładał że My tę ligę wciągniemy nosem.Ale to nie ja,ani chyba żaden z kibiców nie mówił publicznie o "Nowym Początku",o rozwoju,o tym że będziemy piąć się w górę.To nie ja opowiadałem w gazecie o "sześciu piłkarzach z uznaną marką w ekstraklasie".Po prostu dużo osób czuje się zrobionych w "wuja".Po co było to pierdolenie,i tylko ośmieszanie się w mediach,skoro jest tak samo?

Bajki o nowym stadionie,i pomysły jak to nie będzie cudownie zarządzany.A powiedzmy sobie szczerze,że Miasto nie wybuduje obiektu za kilkadziesiąt milionów złotych dla klubu grającego na III albo IV poziomie rozgrywkowym.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: MISIEK72 » sob paź 07, 2023 8:11 pm

Budziński ty ku.....wypie... zakrzynięte kilkanaście razy
bardzo głośno do chłopa stojącego parę metrów od płotu przez dwóch osobników to jest ten etos fanatyka HKS?
Przecież Marcinkowski tyle bluzgów nigdy nie usłyszał....

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: Scorpio » sob paź 07, 2023 8:11 pm

Media poszły za ostro, apetyty zostały niepotrzebie zaostrzone.

W sumie patrząc na kadrę to jest praktycznie ta sama siła co w zeszłym sezonie. Na papierze miało być lepiej, Rakels z Budzińskim mieli kierować młodzieżą która miałą się ogrywać (zrównoważony rozwój, PJS), Wenger i Kubo mieli zapewniać spokój pod naszą bramką, Wróbelek miał walić z dyńki gol za golem.

A jak jest?

Obrońcy nie czują sie tak pewnie jak z Wilkiem za plecami (swoją drogą ładnie go pejsy zrobili w ch...), W pomocy sam Rakels niewiele zdziała, atak właściwie nie istnieje, system gry nie pod Wróbla.

Potrzebny zwinny i techniczny napastnik z jajem bo generalnie gra piłką nie jest tragiczna. Ktoś w pomocy zamiast Budzika też by się przydał, Świętego już nie odmłodzimy.

Trener w sumie zaczął robić jakieś zmiany, gość ciągle na dorobku i zaczyna się rozwijać. Dałbym mu szansę, ciągłe zmiany trenerów to tylko zamieszanie w składzie a czas ucieka. Zimą będzie czas na przemyślenia.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob paź 07, 2023 8:20 pm

Do 55 minuty wszystko bylo pod kontrolą, gdyby Zawadzki wykończył na 2-0 jak się należy, pewnie byśmy inaczej teraz rozmawiali. Chłopak się zapalił, bo stwarzamy tak mało okazji, że jak już się jakaś trafi to jest stres zamiast pewnego wykończenia. Potem czerwień, brama (jak to było ustawione ? :shock: ) i Sandały poczuły krew, pokazując nam jak się układa i kończy taki mecz podany w prezencie...Czuć było, że gol jest kwestia czasu (wcześniej poprzeczka i słupek), druga sprawa, że można było fajną akcję zakończyć strzałem na bramkę, a nie kolejną stratą bez powrotu Budzińskiego. Generalnie facet zawodzi, a już na pewno gra dużo, dużo niżej oczekiwań przed sezonem, i taki Rakels na jego tle wypada solidnie.
Gramy momentami bezmyślnie, powielamy te same błędy. Ile razy można prowadzić i potem nie dowozić zwycięstwa czy remisu :shock: :roll:
Teraz jest prawdziwa chwila próby Bobli, albo to wyciągnie i pokaże, że sporo z Was się myliło, albo na wiosnę zobaczymy się z nowym coachem.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: luke.krak » sob paź 07, 2023 8:39 pm

FenRiR pisze:
luke.krak pisze:Zejdźmy na ziemię, bo odnoszę wrażenie że wyżej sramy niż dupę mamy. Czy ktoś naprawdę z Was był pewny awansu tym składem? Wierzyć zawsze można i ja też wierzyłem ale biorę z pokorą to co jest bo nie jesteśmy żadnym hegemonem tylko małym klubem. Trochę szczęścia brakuje i tyle. Tym napierdalaniem tylko dokładamy do pieca i taplamy się w gówienku


Raczej nikt świadomy,nie zakładał że My tę ligę wciągniemy nosem.Ale to nie ja,ani chyba żaden z kibiców nie mówił publicznie o "Nowym Początku",o rozwoju,o tym że będziemy piąć się w górę.To nie ja opowiadałem w gazecie o "sześciu piłkarzach z uznaną marką w ekstraklasie".Po prostu dużo osób czuje się zrobionych w "wuja".Po co było to pierdolenie,i tylko ośmieszanie się w mediach,skoro jest tak samo?

Bajki o nowym stadionie,i pomysły jak to nie będzie cudownie zarządzany.A powiedzmy sobie szczerze,że Miasto nie wybuduje obiektu za kilkadziesiąt milionów złotych dla klubu grającego na III albo IV poziomie rozgrywkowym.



Jakby nie patrząc póki co jest lepiej niż w zeszłych sezonach bo jesteśmy w środku tabeli. Ja nic nie słyszałem o tym żebyśmy walczyli o awans, cel będzie określony po pierwszej rundzie a póki co mają grać o każde zwycięstwo, nie było nakładanej presji żadnej. Zobaczymy czy w przerwie zimowej będą wzmocnienia żeby zaatakować baraże czy żeby spierdalać ze strefy spadkowej...

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: Alex » sob paź 07, 2023 8:42 pm

Nie wiem czemu tak wszyscy chcą czekać ze zmiana trenera do przerwy zimowej. Mamy do rozegrania jeszcze 8 kolejek. 24 punkty do zdobycia. Bobli skończyły się pomysły na tą drużynę. Jakiekolwiek punkty w najbliższych meczach, będą zdobyte szczęśliwie albo przez błysk danego grajka w meczu.

Co do Budzińskiego, to podchodzę tak jak do każdej innej osoby: "Każdy ma to na co zasługuję". Ktoś tu wspomniał, że nawet Marcinkowski nie był tak jebany. Może dlatego, że chłopak się stara. Czasem z lepszym, czasem z gorszym efektem ale coś od siebie daję. Budziński, jeżeli się nie mylę na swoim koncie nie ma choćby ... asysty? Nie mówiąc już o bramce. Chociaż większość słyszało zapewne, że potrafi uderzyć z dystansu.

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: fan » sob paź 07, 2023 8:45 pm

Sprawa jest prosta przegrywamy z Bytomiem - oby nie i Bobla out... jeśli jakimś cudem nie przegramy to pewnie trener zostanie jeszcze chwilę. Jak dla mnie pisałem to już kilkukrotnie z tym trenerem drużyna się cofa, nie ma pomysłu na grę...

Niestety, może nie wymiana bramkarza ale solidna konkurencja przyda się bramkarzowi... co ten Wiktor odjebał dzisiaj ustawiając mur i wpuszczając bramkę w krótki róg :evil:

Szkoda Budzińskiego bo dzisiaj sobie już całkiem posrał u kibiców, pomijając jego tragiczną grę...

No nic jedziemy dalej, każda drużyna wpadnie w jakiś dołek w tym sezonie

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: MISIEK72 » sob paź 07, 2023 8:51 pm

Alex pisze:Nie wiem czemu tak wszyscy chcą czekać ze zmiana trenera do przerwy zimowej. Mamy do rozegrania jeszcze 8 kolejek. 24 punkty do zdobycia. Bobli skończyły się pomysły na tą drużynę. Jakiekolwiek punkty w najbliższych meczach, będą zdobyte szczęśliwie albo przez błysk danego grajka w meczu.

Co do Budzińskiego, to podchodzę tak jak do każdej innej osoby: "Każdy ma to na co zasługuję". Ktoś tu wspomniał, że nawet Marcinkowski nie był tak jebany. Może dlatego, że chłopak się stara. Czasem z lepszym, czasem z gorszym efektem ale coś od siebie daję. Budziński, jeżeli się nie mylę na swoim koncie nie ma choćby ... asysty? Nie mówiąc już o bramce. Chociaż większość słyszało zapewne, że potrafi uderzyć z dystansu.


Jakbyś wiedział ile razy w krzywych akcjach na kibiców HKS uczestniczył to byś tak człowieku głupio nie gadał.
Krzyczeć do kogoś ty kurwo jebana wypierdalaj stąd tylko dlatego, że osoba odpowiedzialna za transfery słabo zna się na robocie to kurwa żenujące .

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: Alex » sob paź 07, 2023 9:18 pm

MISIEK72 pisze:
Alex pisze:Nie wiem czemu tak wszyscy chcą czekać ze zmiana trenera do przerwy zimowej. Mamy do rozegrania jeszcze 8 kolejek. 24 punkty do zdobycia. Bobli skończyły się pomysły na tą drużynę. Jakiekolwiek punkty w najbliższych meczach, będą zdobyte szczęśliwie albo przez błysk danego grajka w meczu.

Co do Budzińskiego, to podchodzę tak jak do każdej innej osoby: "Każdy ma to na co zasługuję". Ktoś tu wspomniał, że nawet Marcinkowski nie był tak jebany. Może dlatego, że chłopak się stara. Czasem z lepszym, czasem z gorszym efektem ale coś od siebie daję. Budziński, jeżeli się nie mylę na swoim koncie nie ma choćby ... asysty? Nie mówiąc już o bramce. Chociaż większość słyszało zapewne, że potrafi uderzyć z dystansu.


Jakbyś wiedział ile razy w krzywych akcjach na kibiców HKS uczestniczył to byś tak człowieku głupio nie gadał.
Krzyczeć do kogoś ty kurwo jebana wypierdalaj stąd tylko dlatego, że osoba odpowiedzialna za transfery słabo zna się na robocie to kurwa żenujące .


Jak kiedyś będą przyznawać punkty do tabeli, za zachowania grajków poza boiskiem wtedy można go jebać. Na boisku nie jest najsłabszy. Patrz na to co dany grajek pokazuję na boisku chłopie..

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz 7.10.2023 g. 12:30

Postautor: MISIEK72 » sob paź 07, 2023 9:27 pm

Hahaha .Nie wierzę kurwa. Jak kiedyś młodzi frajerzy ci kosą przeorają dupsko to pewnie ci się jednak optyka zmieni .