Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Fan Hutnika » śr lis 01, 2023 5:03 pm

Wandyta pisze:

mimo niesprzyjającego terminu kilkadziesiąt osob nie siedzialo cicho
https://www.facebook.com/photo?fbid=731 ... 3256114586



Nie mam FB, co tam za ciekawe informacje?


Zdjęcie kibiców w klubie
A co więcej tam bylo nie wiem
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Scorpio » śr lis 01, 2023 6:39 pm

dUfio pisze:
jaką masz definicje stabilizacji


wg słownika PWN:
stabilizacja
1. «stan trwałości i równowagi w przebiegu jakichś procesów, w jakiejś dziedzinie życia lub w czyimś życiu»

Widzisz coś takiego w grze Hutnika? Akurat miejsce w tabeli nie ma nic do tego. Można gryźć trawę w każdym meczu, wiadomo że przytrafią się porażki bo zabraknie umiejętności... Ale zaangażowania braknąć nie powinno, to ma być w każdym meczu przez 90 minut + doliczony czas. Zaangażowanie to wcale nie musi być pressing cały mecz, można mądrze trzymać piłkę lub bronić się... Braknie sił? Wybijaj kurwa po autach czy rogach, ale z zaangażowaniem.
Jeżeli pracownik otrzymuje pieniądze za wykonywaną pracę to powienien ją wykonać najlepiej jak potrafi. I wcale nie musi zapierdalać całą dniówkę - wyrobi się w 5 godzin to spoko, 3 możesz leżeć ale nie zniwecz tych 5 wcześniejszych godzin.

No chyba że chodziło o stabilizację finansową. W takim razie nie zwracajmy uwagi na nic prócz kasy - sponsor smaruje w miarę potrzeb, na boku dorobi się z PJS i bedzie git.

dUfio pisze:aha, czyli jak przegralismy to na wlasne zyczenie ale wygrane mecze same się wygrały.świetna diagnoza. tyle ze z Olimpią np Lelek mogl zamknac mecz pod koniec ale trafil w słupek i jakos ta sytuacja zostala stworzona a nie czekalismy na cud


Porażki często były na własne życzenie. Nie umniejszam zwycięstw, nie mówię że wszystko jest złe ale np. z Olimpią gol padł na farcie, a słupek to nie jest celny strzał. Równie dobrze każdy zablokowany strzał to mógłby być gol. Ostatnio jakoś niewiele naszych bramek po składnych akcjach.

dUfio pisze:problem jest ewidenty z dogrywaniem meczów do konca na odpowiednim poziomie, zarzadzaniem skladem, zmianami itd, ale nie chce mi sie na ten temat powtarzac

Koncentracja i stabilizacja.

dUfio pisze:media klubowe to osobny temat, ale co jest zlego w tym, ze napiszą, ze jedziemy po 3 punkty do Grudziądza??? co maja napisac, jedziemy zagrac tak, zeby wasi koledzy nie smiali sie z was w pracy?

Każdy wie ile pkt jest za zwycięstwo, w teorii każdy wychodzi na boisko wygrywać. Potem każdy wkurwiony że jechali po 3 pkt a wrócili z wielkim gównem.
dUfio pisze:mimo niesprzyjającego terminu kilkadziesiąt osob nie siedzialo cicho
https://www.facebook.com/photo?fbid=731 ... 3256114586

Pisałem w kontekście ciszy z klubu. No chyba że to klub zaprosił kibiców, ale w takim razie czemu cicho w mediach klubowych???

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: dUfio » śr lis 01, 2023 7:31 pm

Scorpio pisze:słupek to nie jest celny strzał. Równie dobrze każdy zablokowany strzał to mógłby być gol. Ostatnio jakoś niewiele naszych bramek po składnych akcjach.



ten słupek był grozniejszy niz niejeden gówniany strzał w swiatło bramki, a druga część to juz nie chce mi sie odpisywac na tą bzdurę, wystarczy popatrzec na dwie bramki Budzinskiego we Wronkach (fakt, ze po tym co sie potem stalo są bez znaczenia) czy na zwycięską bramkę Rakelsa w Bytomiu. Z Elblągiem sam strzał to rykoszet, ale cała akcja także zajebista, podobnie jak i szybka kontra z Sandecją
przy takim zacietrzewieniu anty wszystko mozna podwazyc, zdeprecjonowac, nie zauwazyc, ale nie widziec tych bramek ktore padly w pazdzierniku to sztuka. No chyba ze skladna akcja zaczyna sie od 15 podan wzwyz

oczywiscie dzisiejsze spotkanie nie miało nic wspolnego z zarządem

czy cos bedzie nie mam pojecia, ale szczerze mowiac po co, jak komus nie odpowiada hasło "po 3 punkty" przed wyjazdem to tym bardziej nie wiem czego ktos taki oczekuje po stanowisku zarządu, ze oglasza ukaranie finansowe pilkarzy albo dymisja trenera?
bo na co co komus stanowisko typu "z niepokojem przyjelismy" albo "wezwalismy do wyjasnien" czy inne okrągle i wywazone zdania ktore pewnie by padly

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Winnetou » śr lis 01, 2023 11:09 pm

W ferworze ogólnej krytyki chyba nikt nie wspomniał, jak Rakels zajebiście wywalczył i podał piłkę przy drugim golu. Miód malina. Jak dla mnie jest on naszym najlepszym zawodnikiem.

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Scorpio » czw lis 02, 2023 6:03 am

dUfio, ja wolę widzieć szklankę do połowy pustą. Widzę pozytywy ale po porażkach trzeba zwrócić uwagę na błędy.
Ty możesz sobie ich zawsze głaskać po głowach i być adwokatem.

Niech się sami obronią dobrą grą i wynikami bo dochodzi już do tego że padają teorie spiskowe dotyczące zakładów u buka.

No ale gramy dalej, zobaczymy jak organizm zareaguje.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: dUfio » czw lis 02, 2023 7:00 am

Scorpio pisze:Ty możesz sobie ich zawsze głaskać po głowach i być adwokatem.




dUfio pisze:odjebali ciezki gnój i nalezy sie im totalna krytyka, zjeba, z moze i jakas kara

dUfio pisze:
wkurwienie po tej kompromitacji jest duze, nikt nie rozgrzesza pilakrzy


dUfio pisze:
problem jest ewidenty z dogrywaniem meczów do konca na odpowiednim poziomie, zarzadzaniem skladem, zmianami itd, ale nie chce mi sie na ten temat powtarzac



dUfio pisze:wystarczy popatrzec na dwie bramki Budzinskiego we Wronkach (fakt, ze po tym co sie potem stalo są bez znaczenia)


ze mnie czy z siebie probujesz robic idiote wciskajac mi jakies kurwa glaskanie?

konczę, bo mam wrazenie ze dyskutuję z jakims zaprogramowanym botem

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: ksh72 » czw lis 02, 2023 3:03 pm

dUfio pisze:
PITROL pisze:Ale pisanie że krytykanci tylko czekali na porażkę też jest delikatnie pisząc niemądre.


Pitrol - przeanalizuj wpisy np Fana Hutnika. Ostanie trzy mecze jakie skomentował to lech II, Sandecja i Jastrzębie, czyli trzy najpaskudniejsze porazki. Gdy wygrywamy (6 razy w tym sezonie) milczy. Oczywiscie, kazdy moze sie wpisywac kiedy chce i na jaki temat chce ale niektorzy się uruchamiają ze swoimi mądrosciami TYLKO I WYŁĄCZNIE gdy Hutnikowi nie idzie. Zdumiewające.


Na FB takich jest cała masa. Po zwycięstwie ich nie ma, jak tylko się noga podwinie momentalnie aktywni.





Scorpio pisze:
dUfio pisze:mimo niesprzyjającego terminu kilkadziesiąt osob nie siedzialo cicho
https://www.facebook.com/photo?fbid=731 ... 3256114586

Pisałem w kontekście ciszy z klubu. No chyba że to klub zaprosił kibiców, ale w takim razie czemu cicho w mediach klubowych???


w mediach klubowych nikt o tym nie pisał, ale po meczu z Sandecją (po serii trzech porażek) było spotkanie zarządu z pilkarzami, więc nie wszystko co się dzieje w klubie jest w mediach klubowych odnotowywane.

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Scorpio » czw lis 02, 2023 7:49 pm

dUfio pisze:
konczę, bo mam wrazenie ze dyskutuję z jakims zaprogramowanym botem


Ufff, już się bałem że każesz mi wypierdalać....

ksh72 pisze: nie wszystko co się dzieje w klubie jest w mediach klubowych odnotowywane


Oczywiście, to zrozumiałe. Ale skoro jest jakieś spotkanie z kibicami to chyba jakaś wzmianka mogłaby się pojawić. No chyba że to informacje dla najbardziej kumatych, najgłośniej dopingujących i najwierniejszych... :P

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: fan » czw lis 02, 2023 8:51 pm

Dobra może już czas ochłonąć chociaż ciężko o to...w niedzielę szansa na rehabilitację z najgroźniejszym konkurentem do wygrania ligi :lol:

Będę na meczu w niedzielę, zobaczyć w jakim to kierunku idzie....

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: KrK_ » pt lis 03, 2023 12:32 am

Trzeba w miarę możliwości uciekać z tej buraczanej ligi jak najszybciej, o ile nie w tym sezonie, to w następnym powalczyć o bezpośredni awans i ew: grę na stadionie Garbarnii. Szanse na derby z odwiecznym rywalem po ponad trzech dekadach na wyciągnięcie ręki.
Hutnik Kraków

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: dUfio » pt lis 03, 2023 7:06 am

KrK_ pisze:Trzeba w miarę możliwości uciekać z tej buraczanej ligi jak najszybciej, o ile nie w tym sezonie, to w następnym powalczyć o bezpośredni awans i ew: grę na stadionie Garbarnii. Szanse na derby z odwiecznym rywalem po ponad trzech dekadach na wyciągnięcie ręki.


1 ligę chcesz grać na stadionie Garbarni?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: ksh72 » pt lis 03, 2023 8:27 am

dUfio pisze:
KrK_ pisze:Trzeba w miarę możliwości uciekać z tej buraczanej ligi jak najszybciej, o ile nie w tym sezonie, to w następnym powalczyć o bezpośredni awans i ew: grę na stadionie Garbarnii. Szanse na derby z odwiecznym rywalem po ponad trzech dekadach na wyciągnięcie ręki.


1 ligę chcesz grać na stadionie Garbarni?


I ligę to można grać na 2 stadionach w ok. Błoń i na Puszczy - ew. w Niecieczy albo na Wieczystej :( jak się pospieszą

Garca jak była w I lidze grała na Reymonta.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: wojo77 » pt lis 03, 2023 10:16 am

Wybiegamy dość daleko oby marzenia się spełniły, moim zdaniem tylko puszcza wchodzi w grę

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: MISIEK72 » pt lis 03, 2023 12:04 pm

O czym w ogóle mowa? To już było przerabianie . 200 krzesełek dodatkowych plus udrożnienie istniejącej instalacji podgrzewania murawy ,maszty teleskopowe i Suche Stawy gotowe na 1 ligę. W końcu klub płaci miastu za wynajem.Znacznie gorzej jeśli chodzi o kadrę piłkarską na 1 ligę
.
.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: dUfio » pt lis 03, 2023 5:04 pm

MISIEK72 pisze:O czym w ogóle mowa? To już było przerabianie . 200 krzesełek dodatkowych plus udrożnienie istniejącej instalacji podgrzewania murawy ,maszty teleskopowe i Suche Stawy gotowe na 1 ligę. W końcu klub płaci miastu za wynajem.Znacznie gorzej jeśli chodzi o kadrę piłkarską na 1 ligę
.

.


a i tak coś czuję, że samo utrzymanie bylo by, tradycyjnie, łatwiejsze niż sam awans

swoją drogą - 2 liga buraczana? Ze Stomilem, Polonią Bytom, Jastrzębiem, Kaliszem, wcześniej Polonią Warszawa, Motorem, Ruchem, Katowicami?
generalnie nie są to jakieś specjalne atrakcyjne i dobrze opakowane rozgrywki, tym smutniejsze jest to, że rok w rok w tym towarzystwie zaniżamy poziom zarówno pod względem frekwencji jak i (przede wszystkim) infrastruktury. Wszyscy poza nami, Skrą, Polonią i (jeszcze) Sandecją po awansie do 1 ligi graliby bez problemu u siebie. U nas byloby latanie, proszenie się, wynajmu, umowy, przetargi itd Połowa klubów w 3 lidze ma lepsze obiekty niz u nas, robi masówki, gra przy świetle itd.
No ale my jesteśmy szlachta z Huty i nasze miejsce to derby z Wisłą 8) :lol:
Tak czy siak ostatecznie i tak decydują wyniki, więc jeśli tylko będzie (?) okazja to trzeba wykorzystac szanse jak w 2020, bo cos czuje, ze gdybynie tamten awans to dzis bysmy byli na miejscu KSZO, Wisłoki czy nie powiem kogo jeszcze. A tak był awans a później dopiero dostosowanie do niego obiektu, kadry, ławki trenerskiej, struktur klubu itd. Takie Tychy mają stadion od dawna a jedyne co ekstraklasy póki co posmakują to łomot os Legii w pp