Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: patryk » pn paź 30, 2023 11:01 am

Jeżeli to nie ustawka, tylko słaba psychika to ja wysiadam...
Chłopy ograne w ekstraklasie/1 lidze/ 2 lidze prowadząc 3:0 na wyjeździe przeżyli załamanie nerwowe przeciwko dzieciakom z Poznania okupującym przed meczem ostatnią pozycję w tabeli? Jeżeli tak, to tu nie psycholog, ale pierdolnięcie w stół jest potrzebne... Nie róbmy z dorosłych chłopów ciot, a z zawodowych kontraktów piaskownicy dla dzieci... To nie jest k***a poradnia zdrowia psychicznego tylko Hutnik!
Jak nie dają rady mentalnie to niech się pakują po kolei...

Ja rozumiem prawie wszystko... Przegrać, po walce, z lepszym zespołem, po 1 lub 2 błędach - spoko ok, zdarza się najlepszym.
Ale to co wydarzyło się w niedzielę jest niewytłumaczalne. Zasugerowałem buka nie dlatego, że cos w temacie wiem. Sugestia poszła tylko i wyłącznie ponieważ szukam od wczoraj wytłumaczenia co się mogło stać... Jedyny "racjonalny" powód to że postanowili dorobić na święta...
Jeżeli jednak nie było buka, to są największymi frajerami w Polsce na jakiś czas...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: KrK_ » pn paź 30, 2023 12:07 pm

Wandyta pisze:
KrK_ pisze:
Wandyta pisze:Ale jestem ciekaw co powie trener? :lol:


Co powie? no wie pan dawali u buka 120 kurs przy stanie 0-3 no to sobie pomyśleliśmy, że...... oddamy, a przy tym zarobimy krocie :twisted: :evil: Kubowicz, Budziński i Marcinkowski niech wyp....


Chętnie sobie poczytam ten stand up na 90minut.pl. zapraszam, bo postów prześmiewczych będzie w c*** :shock: :|



Jak wierzysz w uczciwość w Polskiej Piłce, to to jest tylko i wyłącznie twoja sprawa i żyj dalej w takim świecie :lol: Napiszę tylko tyle mecz z Sandałami i rezerwami Lecha odpuszczone, mówi ci to coś? Kogo mamy w Drużynie? ten na B siedzi na ławie z Sandałami przypadek, nie sądzę. Panowie w leciwym wieku z chęcią dorobienia na boku, bo im mało! sprzedają szybciej, niże pendolino zapie..... :D Dobrze, że na mecze już nie chodzę, bo ja bym nie wytrzymał z tymi grajkami typu B,K,M powodzenia w rozkminie :)

105 tys za 1 tys zrobiło swoje niestety.
Hutnik Kraków

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Piotrek » pn paź 30, 2023 3:15 pm

patryk pisze:Jeżeli to nie ustawka, tylko słaba psychika to ja wysiadam...
Chłopy ograne w ekstraklasie/1 lidze/ 2 lidze prowadząc 3:0 na wyjeździe przeżyli załamanie nerwowe przeciwko dzieciakom z Poznania okupującym przed meczem ostatnią pozycję w tabeli? Jeżeli tak, to tu nie psycholog, ale pierdolnięcie w stół jest potrzebne... Nie róbmy z dorosłych chłopów ciot, a z zawodowych kontraktów piaskownicy dla dzieci... To nie jest k***a poradnia zdrowia psychicznego tylko Hutnik!
Jak nie dają rady mentalnie to niech się pakują po kolei...

Ja rozumiem prawie wszystko... Przegrać, po walce, z lepszym zespołem, po 1 lub 2 błędach - spoko ok, zdarza się najlepszym.
Ale to co wydarzyło się w niedzielę jest niewytłumaczalne. Zasugerowałem buka nie dlatego, że cos w temacie wiem. Sugestia poszła tylko i wyłącznie ponieważ szukam od wczoraj wytłumaczenia co się mogło stać... Jedyny "racjonalny" powód to że postanowili dorobić na święta...
Jeżeli jednak nie było buka, to są największymi frajerami w Polsce na jakiś czas...

A jeżeli był buk, to kto jest frajerem?

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: patryk » pn paź 30, 2023 3:46 pm

Wtedy Piotrku niestety tylko my, że w ogóle chce się nam w to bawić.....
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Wandyta
Posty: 394
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Wandyta » pn paź 30, 2023 6:40 pm

Pół żartem, pół serio.

A może to kara dla nas, za wbiegnięcie na boisko ? 8) :roll:

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: fan » pn paź 30, 2023 6:43 pm

Pół żartem pół serio... może i dobrze, że we frajerski sposób przejebali bo w przerwie zimowej wskazane będzie wietrzenie szatni a tak po zwycięstwie nagle 3 punkty do lidera i każdy by myślał, że mamy drużynę na awans...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: PITROL » pn paź 30, 2023 9:18 pm

Bo tak pół żartem, pół serio to jak w burdelu nie idzie to się wymienia panienki a nie firanki czy burdelmamę. Oczywiście pod warunkiem że właścicielowi interesu zależy aby interes wszedł na wyższy poziom niż wegetacja.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Winnetou » pn paź 30, 2023 10:12 pm

PITROL pisze:Bo tak pół żartem, pół serio to jak w burdelu nie idzie to się wymienia panienki a nie firanki czy burdelmamę. Oczywiście pod warunkiem że właścicielowi interesu zależy aby interes wszedł na wyższy poziom niż wegetacja.


To jak nazwać nas kibiców? :D

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Scorpio » pn paź 30, 2023 10:37 pm

Winnetou pisze:
PITROL pisze:Bo tak pół żartem, pół serio to jak w burdelu nie idzie to się wymienia panienki a nie firanki czy burdelmamę. Oczywiście pod warunkiem że właścicielowi interesu zależy aby interes wszedł na wyższy poziom niż wegetacja.


To jak nazwać nas kibiców? :D


A jakie mają znaczenie dla klubu kibice? Kibic ma kochać, wierzyć i cieszyć się każdym ochłapem. A gdyby kibic zaczął się buntować, chciał zwalniać trenera, dyrektora, prezesa lub chociaż chciał przeprowadzić rozmowę wychowawczą to właściciel grozi paluszkiem i straszy odejściem.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: PITROL » pn paź 30, 2023 11:27 pm

Winnetou pisze:
PITROL pisze:Bo tak pół żartem, pół serio to jak w burdelu nie idzie to się wymienia panienki a nie firanki czy burdelmamę. Oczywiście pod warunkiem że właścicielowi interesu zależy aby interes wszedł na wyższy poziom niż wegetacja.


To jak nazwać nas kibiców? :D

Po pierwsze to miało być pół żartem pół serio. A po drugie to może koneserami kabaretu Moulin Rouge tam też się dziewczynki wygłupiają ale wszyscy od początku do końca wiedzą że to na niby.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Yordi » wt paź 31, 2023 9:11 am

Dla mnie to frajerami będą ludzie którzy w niedzielę będą chcieli iść na mecz i zapłacić za bilety.. Albo za free albo pierdole ich za to co odjebali ostatnio, żebym ja się kurwa musiał w robocie wstydzić za nich i przyjmować na siebie jakieś szydercze i przesmiewcze teksty to masakra... Koniec glaskania , nie szanują kibica to kibic nie szanuje ich.
Ostatnio zmieniony wt paź 31, 2023 10:03 am przez Yordi, łącznie zmieniany 1 raz.

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: mr.Vitaminka » wt paź 31, 2023 9:23 am

mnie wkurwia jeszcze coś innego. za parę godzin miną 2 doby od końca meczu a jakiegokolwiek sygnału z klubu dotyczącego tego co się stało nihujette nie ma. Rozumiem, że mogły decydować walory mentalne, psychologiczne - zwał jak chciał. Ale zbyt dużo jest komentarzy sugerujących inne wyjście - niekoniecznie dobre dla PR klubu. wg mnie powinno się zareagować stanowczo. W tę lub wewtę. A tu cisza..... A żeby było jasne - pod pojęciem "sygnał z klubu" rozumiem nie tylko głos zarządu/właściciela/marketingu, ale może przede wszystkim głos piłkarzy i sztabu. Niekiedy trzeba stawić czoła problemom i powiedzieć jasno co zaszło i nie chodzi tu jedynie o sam wynik sportowy, bo takie rzeczy się zdarzają. Luj tym razem wylosował nas? Jesteśmy słabi psychicznie? 3-0 to niebezpieczny wynik? No cokolwiek by tu pasowało powiedzieć, rany boskie....
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Winnetou » wt paź 31, 2023 9:44 am

Yordi pisze:Dla mnie to frajerami będą ludzie którzy w sobotę będą chcieli iść na mecz i zapłacić za bilety.. Albo za free albo pierdole ich za to co odjebali ostatnio, żebym ja się kurwa musiał w robocie wstydzić za nich i przyjmować na siebie jakieś szydercze i przesmiewcze teksty to masakra... Koniec glaskania , nie szanują kibica to kibic nie szanuje ich.


Ci co w sobotę będą chcieli iść na mecz będą nie tylko frajerami, a i debilami. Mecz jest w niedzielę :D

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: Yordi » wt paź 31, 2023 10:03 am

Winnetou pisze:
Yordi pisze:Dla mnie to frajerami będą ludzie którzy w sobotę będą chcieli iść na mecz i zapłacić za bilety.. Albo za free albo pierdole ich za to co odjebali ostatnio, żebym ja się kurwa musiał w robocie wstydzić za nich i przyjmować na siebie jakieś szydercze i przesmiewcze teksty to masakra... Koniec glaskania , nie szanują kibica to kibic nie szanuje ich.


Ci co w sobotę będą chcieli iść na mecz będą nie tylko frajerami, a i debilami. Mecz jest w niedzielę :D

Ok mała poprawka, źle spojrzałem :)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Lech II Poznań - Hutnik Kraków 29.10.23 g. 13:00

Postautor: dUfio » wt paź 31, 2023 10:29 am

Yordi pisze:Dla mnie to frajerami będą ludzie którzy w niedzielę będą chcieli iść na mecz i zapłacić za bilety.. Albo za free albo pierdole ich za to co odjebali ostatnio, żebym ja się kurwa musiał w robocie wstydzić za nich i przyjmować na siebie jakieś szydercze i przesmiewcze teksty to masakra... Koniec glaskania , nie szanują kibica to kibic nie szanuje ich.


kim ty kurwa pajacu jestes ze bedziesz nazywał "frajerami" którzy niezaleznie od jednej porazki po dwoch wygranych przyjda na mecz Hutnika? to co na tym meczu sie bedzie dzialo i jak bedzie wygladac to sie zobacyz ale odpierdol sie od ludzi ktorzy wybrali taki sposob spedzania niedzieli, nie pasuje ci cos to wypierdalaj

wkurwienie po tej kompromitacji jest duze, nikt nie rozgrzesza pilakrzy, itd, ale niektorym ladnie siadlo na dekiel
rozliczacie w internecie zarzad, pilkarzy, trenera i zajebiscie, teraz sie za najwierniejszych kibicow bedziecie brac?