Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 25.11.2023 g. 12:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 25.11.2023 g. 12:30

Postautor: mr.Vitaminka » ndz lis 26, 2023 2:30 pm

1979 pisze:
HAMAS pisze:Sędzia był naszym 12 zawodnikiem z 2 karnych było pół ,dla gości ewidentny.

Pierwszego mało co widać , ale ,gdyby drugiego karnego podyktowal przeciwko nam to pewnie na życzeniach ,,sędzia ,żeby ci dzieci makaronem obrosły" by się nie skończyło. Pierwsza bramka palce lizać ,rajd Marcinkowskiego,asekuracja Kielisia,podanie...takie coś się chce oglądać. Przy pierwszym karnym to chyba powinien być zapisany samobój bramkarza a nie gol Światka ,czy mi się zdaje?? Przy akcji 8 na bramkarza ,jeden z Radunii krzyczał do swoich ,,co oni kurwa robią ?? Gramy!!" Gdyby sędzia to puścił (a chyba mógł to zrobić)to byłby chyba najdziwniejszy gol w historii polskiej piłki (może oprócz samobója Jojki w 1987r)


Mnie się też wydaje że powinien tam być samobój bramkarza. Tak samo jak w Grudziądzu
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 25.11.2023 g. 12:30

Postautor: bn » ndz lis 26, 2023 3:56 pm

Pierwszy karny ewidentny, obrońca bez piłki staranował Marcinkowskiego, który miałby przed sobą już tylko słupek i bramkarza. Drugi jak widać z powtórki również - trafienie w nogę a nie w piłkę.

Przygotowanie murawy faktycznie niezłe. Zastanawiałem się tylko czy wszyscy w porą zdążą uciec bo kursowanie w tą i z powrotem było z szybkością Formuły 1 ; )

wier<N>y
Posty: 238
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 25.11.2023 g. 12:30

Postautor: wier<N>y » ndz lis 26, 2023 10:58 pm

1979 pisze:
HAMAS pisze:Sędzia był naszym 12 zawodnikiem z 2 karnych było pół ,dla gości ewidentny.

Pierwszego mało co widać , ale ,gdyby drugiego karnego podyktowal przeciwko nam to pewnie na życzeniach ,,sędzia ,żeby ci dzieci makaronem obrosły" by się nie skończyło. Pierwsza bramka palce lizać ,rajd Marcinkowskiego,asekuracja Kielisia,podanie...takie coś się chce oglądać. Przy pierwszym karnym to chyba powinien być zapisany samobój bramkarza a nie gol Światka ,czy mi się zdaje?? Przy akcji 8 na bramkarza ,jeden z Radunii krzyczał do swoich ,,co oni kurwa robią ?? Gramy!!" Gdyby sędzia to puścił (a chyba mógł to zrobić)to byłby chyba najdziwniejszy gol w historii polskiej piłki (może oprócz samobója Jojki w 1987r)

Raczej nie mógłby uznać tego ewentualnego gola bo chwilę wcześniej sam zagwizdał i wezwał lekarza do Kaczorowskiego 8)

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 25.11.2023 g. 12:30

Postautor: JOK_NH » wt lis 28, 2023 9:13 pm

To co Krzysiek zrobił przy akcji na drugiego karnego pokazuje, że musi grać cały czas :D
https://www.youtube.com/watch?v=8ApOx2ljGsw