06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: ZBYCHO » pn kwie 08, 2024 11:47 pm

Kombinują z tymi przepisami.


A co było gdyby główna drużyna kiedyś spadła z ekstraklasy a w pierwszej grała już druga drużyna.

To rezerwy w pierwszej lidze by automatycznie spadły


Albo co ciekawsze rezerwy miały miejsce premiowane awansem ( a główna by spadała ) :D :D

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: bn » wt kwie 09, 2024 12:38 am

Jak wprowadzano baraże to z tego co pamiętam tłumaczenie dopuszczenia tylko zespołów z miejsc 3-6 było takie, żeby uniknąć sytuacji że w barażach gra drużyna ze środka a w skrajnym przypadku nawet i ze strefy spadkowej tylko dlatego że te wyżej grające nie dostały licencji.

Tyle że rezerwy nie mogące awansować to inny przypadek niż brak licencji i pewnie nikt nie przewidział takiego przypadku. Logiczne byłoby żeby zamiast rezerw grała kolejna drużyna, bo to nie jest związane z licencją.

Tak jak.z nami i Jeziorakiem. Inna sprawa, że wtedy nie wymagano licencji przez barażami i pewnie byśmy jej wtedy nawet nie dostali.

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: dUfio » wt kwie 09, 2024 7:17 am

bn pisze:Jak wprowadzano baraże to z tego co pamiętam tłumaczenie dopuszczenia tylko zespołów z miejsc 3-6 było takie, żeby uniknąć sytuacji że w barażach gra drużyna ze środka a w skrajnym przypadku nawet i ze strefy spadkowej tylko dlatego że te wyżej grające nie dostały licencji.
.


Tyle że jak tu ktoś kiedyś przytomnie zauważył brak licencji wynikający z nie zapłaconych wynagrodzeń to najzwyczajniej w świecie nieuczciwa rywalizacja z tymi którzy płacą regularnie. A cierpią ci uczciwi bo nie obiecywali złotych gór

Inaczej to trochę wygląda w przypadku braku licencji z powodu braku obiektu bo tu większa jest rola miasta, z drugiej strony wpływy w swojej gminie to też atut niezbędny do funkcjonowania w polskiej piłce i to się długo nie zmieni

wojo77
Posty: 1094
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: wojo77 » wt kwie 09, 2024 7:58 am

KSH74NH pisze:Ale co z nim bo 5 kolejek nie grał, bez formy czy co?

ponoć kontuzja pleców, mam nadzieję że na Chojnice się wyleczy bo wiadomo że Drążek wypadł na dwa mecze
i jeszcze o meczu i nie tylko w tv Kraków https://krakow.tvp.pl/76856530/wiecej-sportu-odc-117

Andrew
Posty: 227
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: Andrew » wt kwie 09, 2024 6:19 pm

Dlatego skoro jest najlepiej opłacanym piłkarzem to musi zapierdalac i pokazać to. Jak wypada Drąg to tylko Zawadzki lub Budziński. Może przez te parę kolejek do końca zasłuży na to żeby zostać. Ja mam z nim taki problem ze jego krytykują wszyscy,bo niewidac Tak bardzo jego walki a mi jego gra się momentami podoba, umie się ustawiać, czytać grę. Strzał tez ma kozacki , tylko niewiem.czemu z niego nie korzysta.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: 06.04.2024 Hutnik Kraków - KKS Kalisz g.15 30

Postautor: bn » wt kwie 09, 2024 7:08 pm

dUfio pisze:Tyle że jak tu ktoś kiedyś przytomnie zauważył brak licencji wynikający z nie zapłaconych wynagrodzeń to najzwyczajniej w świecie nieuczciwa rywalizacja z tymi którzy płacą regularnie. A cierpią ci uczciwi bo nie obiecywali złotych gór

Inaczej to trochę wygląda w przypadku braku licencji z powodu braku obiektu bo tu większa jest rola miasta, z drugiej strony wpływy w swojej gminie to też atut niezbędny do funkcjonowania w polskiej piłce i to się długo nie zmieni


To prawda z tym, że w moim rozumieniu to byłby jeszcze inny przypadek, bo jak ktoś nie płaci to wtedy zgodnie z zasadami nie dostanie licencji w żadnej zawodowej lidze i nie tylko nie gra w barażu ale nawet spada z ligi. Sam zrozumiałem, że chodziło raczej o wymogi infrastrukturalne czy spółkę akcyjną pod ekstraklasę.