NOWA HALA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » śr sty 07, 2009 7:59 pm

wie ktoś może jaka jest cena karnetu studenckiego na siłownie w tej hali (jeśli coś takiego istnieje)

OrlO
Posty: 395
Rejestracja: pn lis 06, 2006 8:21 am

Postautor: OrlO » śr sty 07, 2009 8:03 pm

HQSa pisze:Od poniedziałku 17 listopada basen, siłownia, fitness będa ogólnodostępne.

Basen:
W godzinach od 17 do 23, wejścia na pływalnię co 45 minut.
Ceny: 10 pln bilet normalny, 8 pln bilet ulgowy (uczniowie, studenci, krwiodawcy).
Dla pierwszych 2000 osób przy zakupie biletu niespodzianka.

Siłownia:
Czynna od 8 do 22 (obecny instruktor).
Ceny:
- jednorazowe wejście 15 zł.
- karnet 4 razy w miesiącu 50 zł.
- karnet 8 wejść w miesiącu 70 zł.
- karnet 12 wejść w miesiącu 90 zł.
- karnet wielokrotnego wejścia (codziennego) 110 zł.

Fitness rusza od wtorku, wkrótce info o harmonogramie zajęć.[/img]

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » pt sty 09, 2009 5:56 pm

nadal nie wiem czy na siłce mają jakieś zniżki dla studentów.

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » wt lut 03, 2009 11:23 pm

Uczniowie, studenci, krwiodawcy, emeryci, renciści mają zniżkę 10% przy zakupie karnetów na siłownię obowiązujących w godzinach 14-22. Ceny karnetów to: 4 wejścia=50pln, 8 wejść=70pln, 12 wejść=90pln, Wejścia codzienne=110.

PROMOCJA w lutym:
- bilety na pływalnię w poniedziałek (g.17-22:15) są w cenie 6 pln;
- bilety na pływalnię w każdy dzień w godzinach porannych (g.7:15-8:45)są w cenie 6 pln.
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » pn lut 16, 2009 12:51 pm

Ferie w Nowej Hali:
- poniedziałek-piątek, 8:45-14:45 (wejścia co 45 minut), bezpłatny wstęp dla dzieci i młodzieży uczącej się. Należy posiadać: ważną legitymację szkolną, czepek, przylegający do ciała strój kąpielowy, ręcznik, klapki.
- bezpłatnie można wziąć udział w Mistrzostwach Krakowa w pływaniu, mierzony jest czas przepłynięcia dowolnym stylem 25 metrów, wynik trafia do bazy danych z 5 krakowskich pływalni, najlepsi otrzymują nagrody.
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » wt mar 17, 2009 7:59 am

Działa już strona "nowej hali":
www.comcomzone.pl
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » czw maja 14, 2009 9:58 pm

Dzisiaj w COM COM ZONE na treningu siatkówki pojawił się Mariusz Wlazły.
Rozdawał autografy i rozmawiał ze swoimi fankami. Takie zdjęcie dostałem od szwagierki.Obrazek
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 14, 2009 10:03 pm

to element jakiejs wiekszej akcji na temat wyciegniecia z dna krakowskiej siatkówki? Kraków, od upadku Hutnika, to chyba najgorsze duze miasto pod wzgledem siatki mezczyzn w Europie środkowo wschodniej

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » czw maja 14, 2009 10:37 pm

Pod tym linkiem znajdziesz więcej info http://www.siatka.azs.pk.edu.pl/ patrz siatkarska szkółka.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » sob maja 16, 2009 12:23 pm

"Zbudujmy siatkówkę RAZEM na jaką zasługuje KRAKÓW" - pod takim hasłem zostało zorganizowane w Centrum Rozwoju COM COM ZONE w Krakowie spotkanie z Mariuszem Wlazłym.
Najlepszy atakujący reprezentacji Polski i bełchatowskiej Skry przyjechał do Krakowa - jak sam powiedział - ze swoją pierwszą oficjalną wizytą, która miała na celu promocję powstałej niedawno szkółki siatkarskiej.

Po konferencji, na której od Wlazły odpowiadał na pytania dziennikarzy, siatkarz pojawił się w hali gdzie odbył się trening z jego udziałem. Sprawił tym samym niesamowitą frajdę dzieciom i młodzieży, która trenuje w krakowskich AZS-ach. Możliwość gry w jednej drużynie z reprezentantem Polski była dla młodych siatkarskich adeptów niezapomnianym przeżyciem.

Po treningu Wlazły odpowiadał na pytania sympatyków siatkówki, rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Nieco w cieniu tych wydarzeń na wspomnianej wcześniej konferencji, oprócz siatkarza Skry Bełchatów, na pytania dziennikarzy odpowiadali Pani Barbara Mikołajczyk, p.o. zastępcy Dyrektora Wydziału Sportu i Inicjatyw Społecznych w Urzędzie Miasta. Głos zabierał także Marek Fornal - trener AZS Politechniki Krakowskiej oraz Tomasz Klocek, który jest szkoleniowcem AZS Uniwersytet Ekonomiczny. Na spotkaniu przedstawiono projekt realizowany we współpracy z Urzędem Miasta, który zakłada planowy rozwój siatkówki dziewcząt i chłopców. Celem nowego systemu szkolenia młodzieży opartym na zespołach AZS Politechnika Kraków oraz AZS Uniwersytet Ekonomiczny ma być prawidłowe kierowanie procesem szkolenia młodego siatkarza aż po wiek seniora.

W projekcie wykorzystywane będą bazy sportowe, którymi dysponują Politechnika i UE, a także Centrum Rozwoju COM COM ZONE. Założenia programowe podzielono na trzy aspekty; szkoleniowy, organizacyjny i sportowy. Sukcesem projektu ma być wprowadzenie kilku zawodników do kadry województwa uniwersjadowej reprezentacji Polski oraz awans do I ligi w mistrzostwach Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn.

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » czw sie 20, 2009 4:54 pm

Com-Com Zone otworzył Salę Bokserską.
W Sali znajdują się: ring, 3 stałe stanowiska ze sprzętem, manekin bokserski, gruszka. Sala otoczona jest lustrami, wyposażona jest w klimatyzację.
Cena wynajmu: 50 pln za 60 minut wynajmu (w cenie szatnia z natryskiem).
Cena nie zawiera kosztu instruktora.
Szczegóły oraz rezerwacje: 012 682 11 33 lub 694 401 701.
Zdjęcia ringu:
http://www.comcomzone.pl/images/galeria ... index.html
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » czw sie 20, 2009 8:12 pm

siema
mam pytanie odnośnie siłki w CCZ byliscie tam może? jak to wygląda warto się tam fatygować czy lepiej np. do NCKu lub gdzieś indziej. jakie tam towarzysto siedzi itp.
zaznaczam że nie uczeszczałem nigdy na siłke ale pasowałoby troche zbić piwnego i chetnie bym się gdzieś poruszał.
pozdr

aha i czy ta siłka jest jakoś podzielona na czesc damską i męską czy mieszanka bo może i dziewucha by poszła na siłke lub na fitnesa (nie myślcie że jest gruba - dla zdrowia!)
IH IK S - IN IH

thandor
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 20, 2009 8:36 pm

Postautor: thandor » czw sie 20, 2009 8:31 pm

za ta cene wg mnie nie warto, sprzętu mało, ogólnie są ta same wielofunkcyjne atlasy i ławeczka. Może komuś to spasuje, ale ja osobiście wole żeby każdy sprzet był osobny, tak jak np w NCKu, albo w aqua parku. jednak jest tam duży plus tej siłowni...mało osób więc można sobie w spokoju poćwiczyć :)

a no i jeszcze jedno, jak tam byłem, to odniosłem wrażenie że ten sprzet jakoś tak się chybocze. nie jest taki stabilny.

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » śr wrz 23, 2009 12:08 pm

W niedzielę, 27 września, dzień otwarty Com-Com Zone. Wszystkie obiekty dostępne są za darmo, m.in. treningi w Sali Bokserskiej - zapisy na treningi 012 682 11 10.

Szczegóły:
http://comcomzone.pl/index.php?pageid=13319
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw wrz 24, 2009 6:29 pm

a ktoś wie kiedy liga halowa w comcomzone sie zaczyna? podobno ze Gaszynscy juz nie beda grali bo sie wycofali z rozgrywek, prawda to? jesli tak to czy wogole ktoś bedzie grał ''o punkty'' w tej hali? jak ktos wie to niech napisze bo chetnie bym sobie polazil poogladac tez halowke:)