Unia Tarnów - Hutnik Kraków (sobota 29.08 , godzina 17:00)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 6:24 pm

heee
Ja bym to raczej podciągnął pod W11 ;)

Pozdro ;)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » ndz sie 30, 2009 6:33 pm

nie ma kasy to nie chce się zapierdalać, proste :oops:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 6:40 pm

W Niecieczy też było fajnie.
Pasion wybił piłkę pod nogi przeciwnika - ten strzelił i gol.
Mam ten obraz cały czas przed oczami.

(to chyba była druga bramka, zapisana na 90minut jako samobój Brzeziana)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » ndz sie 30, 2009 7:07 pm

Rybak pisze:proponuje Ożóg złożyc CV do TVP :) Bo jak dla mnie zdecydowanie lepsze analizy niz Engela i rekina Gmocha :wink:
A noz moze sie uda 8) :P



gdzies tam wczesniej pisał ze szuka pracy :D

znaliza zajebista :)
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz sie 30, 2009 7:21 pm

Czyli miałem racje!Nasz kapitan jest w fatalnej formie i widać że już mu się nie chce grać! Na miejscu trenera choć będzie ciężko szukałbym już następcy! A z nim przy najbliższej okazji trzeba sobie porozmawiać! Relacja Ożóga super!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz sie 30, 2009 7:25 pm

Najlepsze jest to, że Nida przegrał z Naprzodem ! Szkoda tej przegranej z unią!

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 30, 2009 7:33 pm

wydaje mi sie ze Jurkowski z Garzełem by sobie poradzili...ale za Pasionkiem przemawia rutyna...wie chlop jak ustawic innych no i drze sie jak potrzeba...

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sie 30, 2009 7:37 pm

ale dziwna ta liga kazdy z kazdym wygrywa
nida dostaje 3 u siebie my przegrywamy ze slaba Unia
kogo tu upatrywac za faworyta??? orlicz? Czarni ? a moze ktorys z beniaminkow

cnotal
Posty: 57
Rejestracja: sob gru 06, 2008 9:03 pm
Lokalizacja: Czyżyny

Postautor: cnotal » ndz sie 30, 2009 7:58 pm

a moze Lubrzanke Kajetanów ? :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 9:32 pm

dandi 79 pisze:Czyli miałem racje!Nasz kapitan jest w fatalnej formie i widać że już mu się nie chce grać! Na miejscu trenera choć będzie ciężko szukałbym już następcy! A z nim przy najbliższej okazji trzeba sobie porozmawiać! Relacja Ożóga super!


Dandi, wszyscy widzieliśmy co zrobił, ale dlaczego to możemy się tylko domyślać.

- Może mu się nie chcieć tak jak piszesz.

- A może zrobił to specjalnie, bo miał odgórny nakaz.

- A może specjalnie z innego powodu.


Ja stawiam na odgórne dyrektywy. Nie chce mi się już w ogóle fascynować tym wszystkim. Według mnie te przegrane, te dołki, to jedna wielka ściema i tyle...

Oszukują kibiców.


PS: Nie rozumiem jednego - dlaczego piłkarze nie mogą zająć 1 miejsca, a zarząd nie zgłosić drużyny do awansu?

Tak byłoby uczciwiej i wiadomo by było o co come on.



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz sie 30, 2009 9:36 pm

hmmm....

ale po 1 nie zarobią nic a po 2 to głupio tak nie zgłaszać drużyny - lepiej udawać że jest się fair i zwalić na piłkarzy :wink:

Ogólnie ta liga jest strasznie "dziwna". Każdy może wygrać z każdym.


A MIAŁEM W TOBECIE NA BEKE POSTAWIĆ NA AWANS ORLICZA - KURS 150 :lol:

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sie 30, 2009 10:38 pm

Z Tej ligi chyba nikt nie chce awansowac wyzej...Do 10 miejsca 3 pkt przewagi tylko...Tylko kto jak nie my ? Kolejna wieś ?

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pn sie 31, 2009 1:22 am

no Ozog i inni, racja racja pilkarze nie chca awanasowac( nie chca zarabiac wiekszego hajsu, nie chca sie wypromowac- bo gra w buraczanej czwartej lidze to jest marzenie kazdego z nich) skonczcie juz pierdolic z tymi odgornymi nakazami zeby slabo gral.Jak nie wiecie jak jest nie rozumiecie specyfiki sportu(czyt.forma pilkarska,umiejetnosci) poprostu lepiej sie nie wypowiadajcie bo juz sie zygac chce od ciaglego czytania ze pilkarze handluja odpuszczaja bo im taka liga odpowiada. Dla kazdego z nich jest to taka sama praca jak dla nas i chyba tylko debil nie chce dostac lepszego stanowiska w tym wypadku awansu.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 31, 2009 3:07 am

Spiker, ale ja na tym filmiku nie widzę braku formy, tylko widzę, że nie chce mu się biec... I to jest fakt.

Gość może się kopać po czole, jeśli jest bez formy.
Ale jeśli gra na całego i próbuje walczyć, to jakby się nie kopał po tym czole, to biega za piłką.

Tutaj biegu nie było.


Albo inaczej:
Zapytam się - do czego tutaj, w tej sytuacji była potrzebna forma?

Ja nie jestem piłkarzem, więc z góry można powiedzieć, że jestem bez formy.
Ale w stronę bramki bym biegł.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn sie 31, 2009 7:14 am

spikerspw pisze:racja racja pilkarze nie chca awanasowac( nie chca zarabiac wiekszego hajsu, nie chca sie wypromowac- bo gra w buraczanej czwartej lidze to jest marzenie kazdego z nich) skonczcie juz pierdolic z tymi odgornymi nakazami zeby slabo gral.Jak nie wiecie jak jest nie rozumiecie specyfiki sportu(czyt.forma pilkarska,umiejetnosci) poprostu lepiej sie nie wypowiadajcie bo juz sie zygac chce od ciaglego czytania ze pilkarze handluja odpuszczaja bo im taka liga odpowiada. Dla kazdego z nich jest to taka sama praca jak dla nas i chyba tylko debil nie chce dostac lepszego stanowiska w tym wypadku awansu.


W pełni popieram. Zawsze zaskakiwało mnie to, po co ludzie, dla których każdy niespodziewany wynik jest podejrzany, a liga "dziwna", w ogóle chodzą na mecze (pomijając aspekt pozasportowy oczywiście)? Rozumując w ten sposób nie ma na świecie żadnego "normalnego" zespołu i żadnej "normalnej" ligi, bo jedyną normalną byłaby taka, w której wszystkie wyniki od pierwszej do ostatniej kolejki dałoby się przewidzieć bez pudła. A już najlepsze są rozważania typu: "Drużyna A wygrała z B, B wygrała z C, to jak to k...a jest, że C była w stanie wygrać z A?" A no tak jest, bo piłka to nie matematyka :/