Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków (sobota, 12.09, g. 16:00)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 15, 2009 10:28 am

tak wlasnie sobie dopiero teraz przejrzałem historie meczy z Małogoszczem i niby wiocha jak wiocha ale niemal kazdy mecz byl na swoj sposob szczególny.

Pierwszy pojedynek jesien 2004 to debiut na Suchych Stawach nowych krzesełek ale siedzacy na nich w liczbie 1,5 tys kibice Hutnika wracali z meczu zawiedzeni remisem z beniaminkie. Rewanz wiosna nie odbył sie tak jak jest napisane 2-3 kwietnia gdyz kolejka ta została przełożona z powodu śmierci Jana Pawła II.
Kolejne dwie potyczki to rzadka w przypadku Hutnika sytuacja wyjscia z opresji i zdobywanie punktów mimo ze przegrywali juz oba mecze po 2:0 (z meczu na Wiernej krazyly kiedys w necie bramki). W nastepnej rundzie zaczela sie tradycja zwyciestw u siebie 2:0, rewanz został kbiicowsko olany bo spora ekipa wybrała sie do Jastrzebia na mecz z Hanysami.
Nastepny mecz jesien 07 szczegolny chyba tylko dla mnie bo wyniku dowiadywalem sie bedac nad morzem :], kolejne 2 zwyciestwa u siebie to za kazdym razem przerywanie zlej passy. Podiobnie zreszta jak wyjazd z zeszlej wiosny, zakonczony okrutnym melanzem... No i mecz z tej jesieni gdzie w przerwach miedzy nasmiewaniem sie z bramkarzyka Wiernej nasluchiwalismy wiesci jak idzie naszym siatkarzom w polfinale ME

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt wrz 15, 2009 11:58 am

+ niestety informacja, która nas zastała w Małogoszczy, że Belmond nie żyje :?
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt wrz 15, 2009 8:06 pm

dUfio pisze:Rewanz wiosna nie odbył sie tak jak jest napisane 2-3 kwietnia gdyz kolejka ta została przełożona z powodu śmierci Jana Pawła II.


Poprawiłem.

Dzięki za sprostowanie.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt wrz 15, 2009 8:19 pm

Według Gazety Krakowskiej "piłkarzem kolejki" naszej ligi został Michał Nawrot. Natomiast w "jedenastce kolejki" oprócz Nawrota znalazło się jeszcze 4 graczy Hutnika: Brzeziański, Garzeł, Świątek i Pyciak.