Stadionowe absurdy - wyeliminujmy je razem.

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt paź 02, 2009 9:52 pm

bolaj pisze:co to za czcionka? 18 czy 20?? :lol:
tak na poważnie. petycja złożona w złym momencie. Klubnie ma kasy dla pracowników. Wątpię żeby ktoś miał teraz czas i chęci zajęcia się sprawami poruszonymi w piśmie.





- Czcionka taka jak w moich podaniach o przedłużenie sesji.

- Jutro sam się przekonasz, że chęci są, czas jest i to, że w klubie nie ma kasy, nie oznacza, że nie można niczego zmienić na lepsze.

- Mnie osobiście cieszy reakcja prezesa. Jestem przekonany, że każdy poprzedni wyrzuciłby mnie za drzwi, żebym mu dupy nie zawracał.




Powiem Ci, że troszkę mi się nie podoba, że mnie skrytykowałeś. Chciałem dobrze, zależało mi, nikogo nie skrzywdziłem, myślałem, że się wszyscy ucieszą, a Ty piszesz, że lepiej było nic nie robić :/

Niefajnie :/ Cudów nie zrobiłem, fakt.
Ale na pewno to, co zrobiłem NIE JEST ZŁE
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt paź 02, 2009 10:10 pm

bolaj pisze:co to za czcionka? 18 czy 20?? :lol:
tak na poważnie. petycja złożona w złym momencie. Klubnie ma kasy dla pracowników. Wątpię żeby ktoś miał teraz czas i chęci zajęcia się sprawami poruszonymi w piśmie.

Każdy moment jest dobry!! A jak będzie trzeba to sami pomalujemy, posprzątamy i nawet trawę skosimy !! PRAWDA PANOWIE ??

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt paź 02, 2009 10:19 pm

Nie ma innego wyjścia - żeby cokolwiek zrobić trzeba mieć po prostu grubą skórę, bo tak to już jest, że - zwłaszcza w środowisku kibiców - ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto to skrytykuje. Niestety spokój ma się tylko wtedy, gdy nie robi się nic, ewentualnie poza narzekaniem (słusznym albo i nie) na wszystko i wszystkich ze szczególnym wskazaniem na: policję, zarządy, miasto, media, komunę/prawicę (do wyboru), PZPN itd itp., generalnie na wszystko poza kibicami i to - rzecz jasna - tymi "kumatymi", cokolwiek by to tajemnicze słowo nie oznaczało.

PS. To taka ogólna uwaga, nie kierowana pod adresem bolaja, żeby było jasne. Tak mi się tylko nasunęło... OŻÓG, rób swoje, dla takich jak Ty, ten Klub powinien istnieć jak najdłużej.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » pt paź 02, 2009 10:20 pm

centrum nh pisze:Każdy moment jest dobry!! A jak będzie trzeba to sami pomalujemy, posprzątamy i nawet trawę skosimy !! PRAWDA PANOWIE ??



Dobrze mówisz bracie dobrze mówisz.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » pt paź 02, 2009 11:02 pm

OŻÓG 1950 pisze:
bolaj pisze:co to za czcionka? 18 czy 20?? :lol:
tak na poważnie. petycja złożona w złym momencie. Klubnie ma kasy dla pracowników. Wątpię żeby ktoś miał teraz czas i chęci zajęcia się sprawami poruszonymi w piśmie.





- Czcionka taka jak w moich podaniach o przedłużenie sesji.

- Jutro sam się przekonasz, że chęci są, czas jest i to, że w klubie nie ma kasy, nie oznacza, że nie można niczego zmienić na lepsze.

- Mnie osobiście cieszy reakcja prezesa. Jestem przekonany, że każdy poprzedni wyrzuciłby mnie za drzwi, żebym mu dupy nie zawracał.




Powiem Ci, że troszkę mi się nie podoba, że mnie skrytykowałeś. Chciałem dobrze, zależało mi, nikogo nie skrzywdziłem, myślałem, że się wszyscy ucieszą, a Ty piszesz, że lepiej było nic nie robić :/

Niefajnie :/ Cudów nie zrobiłem, fakt.
Ale na pewno to, co zrobiłem NIE JEST ZŁE


Zrobiłeś bardzo dobrze. Wielkie dzięki OŻÓG za zaangażowanie.

Staszek
Posty: 312
Rejestracja: sob lut 19, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

O Nowej to Hucie piosenka

Postautor: Staszek » sob paź 03, 2009 11:03 am

A propos 11. punktu. Jako uczczenie zdobytej bramki nie lepsza byłaby piosenka o Nowej Hucie? :D

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob paź 03, 2009 11:17 am

Staszek, to są przykłady :)

Każda propozycja jest do przemyślenia :)

Ja mam jeszcze pomysł taki, aby przed meczem grać krótki hymn (np. piosenka o NH, albo coś innego, co chcieliby kibice).

Jak zrobić, żeby było więcej ludzi na stadionie podczas hymnu i żeby on był częścią atrakcji serwowanych na stadionie?

- Po prostu (gdy klub już będzie miał kasę i będzie rozklejał plakaty) napisać na plakacie wcześniejszą godzinę - np. mecz jest o 16:00, to na plakacie napisać: "Zapraszamy na 15:45". Taki myk, żeby ludzie byli już na stadionie, kiedy będzie hymn. :)

Takie coś wczoraj wymyśliłem.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob paź 03, 2009 11:36 am

Takie coś wczoraj wymyśliłem.[/quote]

Należy dodać do petycji punkt o zastąpieniu staszka s (najlepiej dla niego pożegnanie z dyscyplinarką) przez kolegę ożóga

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob paź 03, 2009 11:37 am

:)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » sob paź 03, 2009 12:14 pm

lucero pisze:Takie coś wczoraj wymyśliłem.


Należy dodać do petycji punkt o zastąpieniu staszka s (najlepiej dla niego pożegnanie z dyscyplinarką) przez kolegę ożóga[/quote]

Popieram :D

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 03, 2009 12:15 pm

Osobiście jestem pod wrażeniem pracy wykonanej przez Ożoga, odpowiedź Prezesa też profesjonalna.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 03, 2009 1:11 pm

jak dziś się nie zbierze trochę więcej ludzi to ja nie wiem już kiedy także może nie ma dla kogo eliminować te absurdy...

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob paź 03, 2009 1:49 pm

Skoro jest petycja, to widocznie jest dla kogo. Nie dramatyzujmy.
Ożóg - respect, świetna robota.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 03, 2009 2:27 pm

No tak ale wiele z tych punktów tyczy się większej liczby kibiców. Ja nie dramatyzuje tylko stwierdzam fakt który jest niepodważalny.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob paź 03, 2009 5:49 pm

Witam

Chciałbym oficjalnie zdać relację z tego, co się dzisiaj działo na stadionie w kwestii organizacji:

1.

Zrealizowano postulat, aby wchodzić tak, jak jest to pokazane, na pierwszym rysunku. (czyli jest wygodniej)

Obrazek


Z rozwiązania drugiego (wejście z obydwu stron) zrezygnowano ze względu na to, że nie skróciłoby to kolejki.

Kolejka tworzy się ze względu na jedno okienko.


2.


Oprócz tej kasy (przy wejściu B), otwarto również kasę przy wejściu A.

Przed meczem szef ochrony powiedział mi, że:

- kasa przy wejściu A będzie otwarta

- zamknięta będzie tylko wtedy, gdy na mecz przyjedzie grupa kibiców przeciwnego zespołu (wtedy wejście A będzie pełnić funkcję wejścia dla kibiców przyjezdnych)


3.

W kwestii otwarcia krat przy trybunie:

- szef ochrony obiecał mi, że otworzą to przejście, także problem zniknie

- stanie się tak jednak dopiero po zakończeniu budowy podstacji transformatorowej

- do czasu jej budowy ze względów bezpieczeństwa przejścia niestety nie będzie


4.

Aby skrócić kolejkę, być może już na następnym meczu, będzie otwarta druga kasa przy wejściu B. Wtedy będą działać obydwie kasy zaznaczone na rysunku.

- na pewno wchodzić się będzie tak jak pokazują zielona i czerwona strzałka

- nie jestem pewien, czy zostanie zrealizowany wariant z brązową strzałką


Obrazek


Jednak, aby ta druga kasa została otwarta, trzeba ją doprowadzić do porządku. Ochroniarze otwarli mi ją i pokazali jak wygląda w środku. Masakra! Farba odlatuje, no i ogólnie jest syf. Zobowiązałem się (bo zależy mi na tym), że w następny weekend doprowadzę tą kasę do porządku, aby można było ją otworzyć.

I tu prośba do Was - czy są jacyś chętni do pomocy?


5.


Wreszcie otwarto tą bramę wyjściową po meczu (zarówno przy wejściu A, jak i przy wejściu B).

Myślę, że ucieszyło to kibiców, a już na pewno przyszłego teścia mojego kolegi, który skomentował to jednym słowem: "Wreszcie!".


6.


Poza tym Informacja zapewnił mnie, że Prezes zgodziłby się na zrobienie grafiti na wejściach. Mówił też, że najpierw trzeba by to zagruntować.




7.


Rozmawialiśmy też o dawnym sklepiku (przy wejściu A). Ogólnie rzecz biorąc jest on w strasznym stanie.


8.

Poruszyliśmy też temat Stója, którego największą zaletą jest to, że ma kontakty z Latą (grał z nim w Stali Mielec).
:wink:


9.

- nie wiem, czy była jakaś muzyka podczas wychodzenia piłkarzy z tunelu (bo się zagadałem)

- po golach nie było żadnej muzyki


Jak będzie trzeba to podjadę do klubu z płytą. Rozumiem, ze nie zdążyli tego zorganizować, bo późno dałem pismo


10.

Prezes jest chętny, aby na dachu pawilonu pojawił się napis "Hutnik".
Całą akcję malowania rozważa, aby podłączyć pod modernizację stadionu.
(wiadomo - wiąże się to z rusztowaniem lub innym podobnym rozwiązaniem)



I to na razie tyle.


Jest ktoś chętny, aby pomóc mi w doprowadzeniu do porządku tamtej drugiej kasy w przyszły weekend?




Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob paź 03, 2009 6:39 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...