Stadionowe absurdy - wyeliminujmy je razem.

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr paź 14, 2009 10:26 pm

BuA SPW pisze:Panowie lepiej zaglądnijcie w portfele i sypnijcie złotówkami na spray'e na malowanie kas zamiast gadać o Huku


rozumiem że wykonawcy są załatwieni? Jak tak to daje na jeden spray czyli pewnie koło 15.

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » śr paź 14, 2009 10:32 pm

bolo pisze:
Najlepiej gdyby Huk nie odzywał się ani słowem :lol:
Nalepiej to sam zamilcz a od Huka wara on jet wpisany w krajobraz SS tak jak zegar


i kible

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr paź 14, 2009 10:39 pm

KonradHKS pisze:
BuA SPW pisze:Panowie lepiej zaglądnijcie w portfele i sypnijcie złotówkami na spray'e na malowanie kas zamiast gadać o Huku


rozumiem że wykonawcy są załatwieni? Jak tak to daje na jeden spray czyli pewnie koło 15.
Będę dzwonił do koleżki, który robił wrzuty na murach koło balonu i herb na budynku przy balonie.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr paź 14, 2009 10:58 pm

BuA jak się dogadasz z gościem, to napisz co trzeba - ile kasy, ile piwek itd.

Czyli koszt zakupu sprayów i wynagrodzenie :)

A my w między czasie możemy już zacząć zbiórkę.

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr paź 14, 2009 11:09 pm

OŻÓG 1950 pisze:BuA jak się dogadasz z gościem, to napisz co trzeba - ile kasy, ile piwek itd.

Czyli koszt zakupu sprayów i wynagrodzenie :)

A my w między czasie możemy już zacząć zbiórkę.

Pozdrawiam
Może poprosi się Piotrka, żeby można było wpłacać kaskę na jego konto z dopiskiem "na grafitti" żeby było wiadomo co i jak :?:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr paź 14, 2009 11:11 pm

Jutro do niego zadzwonię :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr paź 14, 2009 11:17 pm

OŻÓG 1950 pisze:
- prezes to fajny gość i da się z nim dogadać

- prezesowi zależy na Hutniku




Gdyby tak jeszcze udalo Ci się co poniektórych do tego przekonać... Ba, co ja gadam? Wystarczyłoby tylko przekonać do tego, żeby chociaż na gościa po chamsku nie bluzgali, ale obawiam się, że to i tak nierealne...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr paź 14, 2009 11:21 pm

Dark pisze:
bolo pisze:
Najlepiej gdyby Huk nie odzywał się ani słowem :lol:
Nalepiej to sam zamilcz a od Huka wara on jet wpisany w krajobraz SS tak jak zegar


i kible

i wóda pod zegarem :lol:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr paź 14, 2009 11:25 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
- prezes to fajny gość i da się z nim dogadać

- prezesowi zależy na Hutniku




Gdyby tak jeszcze udalo Ci się co poniektórych do tego przekonać... Ba, co ja gadam? Wystarczyłoby tylko przekonać do tego, żeby chociaż na gościa po chamsku nie bluzgali, ale obawiam się, że to i tak nierealne...


W sumie chodzi tylko o jedną osobę. I zapewne myślimy o tej samej. Raczej wszyscy są albo neutralni albo pozytywnie nastawieni do p. Oraczewskiego.

Bua jak się dogadasz z gościem to jak najszybciej podaj kwote bo tak się łatwiej zbiera :wink:

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » śr paź 14, 2009 11:30 pm

Gdyby prezes był fajnym gościem i zależało mu na Hutniku to nie byłoby tematu "Stadionowe Absurdy"

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr paź 14, 2009 11:40 pm

Dark, ale zrozum, że nie od razu Kraków zbudowano.

Najwięcej pretensji możemy mieć do Gila, który nie wykorzystuje swoich znajomości (pomógł w ogóle jakoś Hutnikowi?) i do Stója (a za co, to wszyscy wiemy).


Osobiście uważam, że Prezesa można jak najbardziej krytykować, a nawet trzeba, ale powiem tylko jedno - podoba mi się to, że można do niego przyjść i zwrócić uwagę co jest nie tak. Jest otwarty na działania, na krytykę i chętny do pomocy.

Dzisiaj, zanim zacząłem rozmowę z Prezesem, rozmawiał z nim chyba jakiś trener dzieciaków. Mówił, że jakiś kompresor się zepsuł. Prezes obiecał, że mimo biedy coś załatwi.

Skonfrontujcie to teraz z Popiołkiem, który swego czasu zadupcył na swoją posesję bramkę z bocznego boiska...


No, ale nic.

Nie chcę się kłócić.

Działajmy!


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » śr paź 14, 2009 11:47 pm

Wiesz OŻÓG na pewno Twoje działania są bardziej skuteczne niż prezesa ;)

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw paź 15, 2009 2:04 am

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
- prezes to fajny gość i da się z nim dogadać

- prezesowi zależy na Hutniku




Gdyby tak jeszcze udalo Ci się co poniektórych do tego przekonać... Ba, co ja gadam? Wystarczyłoby tylko przekonać do tego, żeby chociaż na gościa po chamsku nie bluzgali, ale obawiam się, że to i tak nierealne...


powiem Ci ze nawet zaczynam sie do goscia przekonywac. a raczej mnie ludzie przekonuja.mam tylko jedno ale. mianowicie zastanawiam sie co robi szmyd czy tam szmyt,(btw czy to jest polskie nazwisko?;)-poza trzepaniem kasy,wywiadow dla tv i bycia super dziadkiem- bo cos mi sie wydaje ze to, czy ktos chce miec vice zalezy od prezesa, a nie od rady. zaznaczam - byc moze sie myle, ale nie wydaje mi sie
Ostatnio zmieniony czw paź 15, 2009 2:08 am przez dzuhas, łącznie zmieniany 3 razy.
pzdr Osiek

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw paź 15, 2009 2:04 am

KonradHKS pisze:W sumie chodzi tylko o jedną osobę. I zapewne myślimy o tej samej. Raczej wszyscy są albo neutralni albo pozytywnie nastawieni do p. Oraczewskiego.


Hmm... Możesz mieć rację... Po prostu tyle było tych "jazd" na prezesa i w takim stylu, że wbiła mi się w głowę ich ilość i dosadność, ale faktycznie, to nie znaczy, że autorów tych głosów było wielu...

Przy okazji powtórzę jak mantrę to, na co zresztą OŻÓG - jak zwykle zresztą slusznie - zwrócił już uwagę. Nie chodzi o peany i hymny uwielbienia na cześć prezesa, ale o dostrzeżenie różnicy między Nim, a dotychczasowymi, bo ta różnica jest kolosalna. Tylko tyle i AŻ tyle. A konstruktywna krytyka jest oczywiście zawsze przydatna.

EDIT: dzuhas, możesz się mylić - choć nie wiem, czy tak jest, bo nie wiem, jak jest w takim "ciele" jak Hutnik SSA, ale sposoby powoływania na stanowiska w zarządach są różne i często jest tak, że prezesa i innych członków zarządu wybiera się niezależnie od siebie.

metaxa
Posty: 27
Rejestracja: sob sty 31, 2009 6:17 pm

Postautor: metaxa » czw paź 15, 2009 10:10 am

PO pierwszym 50 na HUTNIKA i 30 na grafiti na konto P.D
A.E.K