Garbarnia Kraków-Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt paź 27, 2009 10:18 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:. Rzeczywiście nie każdy jest stworzony do młyna, tak jak nie każdy jest stworzony np. do pisania artykułów i tworzenia programu meczowego. Ja w młynie pewnie nie stanę nigdy i nie uważam, by było to jakieś zaniechanie, które czyni mnie "gorszym kibicem". A czy w związku z tym mam prawo ewentualnie krytykować to, co się w młynie dzieje? Trudne pytanie, ale po zastanowieniu odpowiadam, że tak


Tu się nie zgadzam. Jeżeli nie jesteś "niemową" to raczej nie masz podstaw do krytyki. Nie można wychodzić z takiego zadania że ja się nie nadaje bo jak widac wszyscy wyszli z takiego założenia i widać jak sie sytuacja potoczyła. Pamiętam sezon kiedy doping był na każdym meczu czasem w 50 czasem w 70 osób ale dopingowano cały mecz i o takie coś chodzi.

To że interesuje się meczem i ogólnie piłką(podobnie jak Ty) to nie dyskwalifikuje mnie z bycia w młynie. Domniemam że masz koło 20/30 także dziadkiem chyba nie jestes bo to by był jakiś argument.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr paź 28, 2009 12:24 am

Ale Panowie. Jest nas mało. Każdy z nas zna się z chociażby widzenia. Także chyba nie ma się czego wstydzić. Jeśli tylko zbierze się zalążek, to reszta może dojść. Rozumiem, że trudno jest być tym pierwszym, ale jeśli już kilka osób jest, to...

Chciałbym, żebyśmy wzięli sobie to do serca (TAKŻE JA!).


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 28, 2009 9:14 am

temat dopingu na meczach Hutnika jak bumerang co jakis czas powraca na lamy forum tym razem przy okazji podjecia go przez krakowskiego dziennikarzyne

swoje zdanie na ten temat pisalem wielokrotnie tym razem ogranicze sie do wylowienia z burzy forumowej najistotniejszych faktów

Aldaris pisze:. To jest problem nas kibiców i stosunku do kibicowania właśnie Hutnikowi. :


metal pisze:wydzierać się ma ochotę 8 osób, a słyszeć fajny doping kilkaset... to nic z tego nie będzie.


:!:

dziekuje za uwage. tu i tam.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr paź 28, 2009 11:41 am

A Ja mam takie pytanie do kibiców z młyna.
Dlaczego na wielu meczach nie mam ani jednej flagi?

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr paź 28, 2009 2:54 pm

Zwykłe lenistwo.

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr paź 28, 2009 3:57 pm

też mnie boli brak dopingu, nie na wybranych meczach ale na każdym. Jest ciężko w klubie, sami pomagamy piłkarzą, ale czy tak cieżko krzyknąć coś więcej niż HKS po strzelonej tylko bramce??
Samą obecność to nie wszystko, jeśli już pomagamy to dopingujmy ich, nawet na meczach "piknikowych"
a nie tylko, wow, wyjazd do żydowskiego Andrychowa aby się pokazać.
taki doping jak tam, powinien być na każdym meczu.
Ja sam nie zacznę, bo u Nas jest tak że przeważnie doping szedł jak ktoś zaczynał go z osób które zawsze to robiły, na reszte osób większość na wyjebane...
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 28, 2009 10:45 pm

BINGONH pisze:A Ja mam takie pytanie do kibiców z młyna.
Dlaczego na wielu meczach nie mam ani jednej flagi?


przez takich pajaców jak hamas ktorzy w dupie byli gowno widzieli a najwiecej maja do powiedzenia

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » czw paź 29, 2009 8:38 am

dUfio pisze:
BINGONH pisze:A Ja mam takie pytanie do kibiców z młyna.
Dlaczego na wielu meczach nie mam ani jednej flagi?


przez takich pajaców jak hamas ktorzy w dupie byli gowno widzieli a najwiecej maja do powiedzenia


amen... :lol:
Obrazek

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw paź 29, 2009 9:43 am

Gościu ja jak stałem w młynie to ty na czworaka pod szafe wchodziłeś.Teraz z racji swoiego wieku nie będe dopingu prowadził.
Mówie to co widze z boku,a nic dobrego nie widać.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw paź 29, 2009 11:21 am

to ile masz lat mnie zupelnie nie interesuje a dopingu prowadzic ci nie karze



nie masz pojecia o problemach trapiacych wieszanie flag od kilku rund. nie masz pojecia o sytuacjach gdy wieszajacy (mozna ich policzyc na palcach jednej reki i jeszcze palcow zostanie-nowych nie widac) przychodza do klubu 1,5 h przed meczem i zostaja odeslani z kwitkiem przez stoja/ochrone/policje. nie amsz pojecia o wymogach legitymowanie, spisywania, sprawdzania osob wieszajacyh
nie masz pojecia o sytuacjach gdy chlopaki wieszajace zostaly spalowane io zagazowane w tunelu tylko dlatego ze wg widzimisie klubu wieszali je za dlugo

z okolo 20 meczy w nowej 3 lidze na 16-17 meczach bylo normalne oflagowanie, wiec na jakich wielu? na meczuz Garca wywiesilismy 22 flagi a skladanie i wieszanie zajelo w sumie okolo 4-5 godzin wiec mi tu nie wciskaj kitu. na ostatnich 3 meczach u siebie w tej rundzuie tez byly flagi, skromne bo skromne ale takie sa aktualnie warunki an stadionie z powodu remontu ze normalny przeplyw nie jest mozliwy

stoisz z boku i wyciuagasz wnioski o lenistwie. spoko. pozdro wariacie, kieeedys to bylo whuj zajebiscie.