100% ambicji-0 pieniędzy

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz lis 15, 2009 7:43 pm

ciekawy jestem jaka premia zostanie wypłacona piłkarzom , tzn jaki przychód ze sprzedaży programu meczowego
Hutnik Centrum B

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz lis 15, 2009 7:56 pm

ode mnie 50 pln dla piłkarzy na koncie za zwycięstwo i postawę w rundzie.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz lis 15, 2009 8:16 pm

Witam,
w sprawie premii dla pilkarzy od czytelnikow "Suchych Stawow" napisze dopiero we wtorek/ srode - wtedy bede mial podliczone wszystkie pieniadze, ale troche tego bedzie :-)

Z informacji, ktore do mnie dotarly, to nie zalowaliscie pieniedzy, wiec wszystkim, ktorzy zechcieli zakupic program - bardzo dziekuje.

Informuje, ze sa jeszcze do nabycia programy z nastepujacych meczow

Nr 3 Hutnik - Nida Pinczow
Nr 4 Hutnik - Gornik Wieliczka
Nr 5 Hutnik - Glinik Gorlice
Nr 7 Hutnik - Czarni Polaniec
Nr 8 Hutnik - Puszcza Niepolomice
Nr 9 Hutnik - Orlicz Suchedniow
Nr 10 Hutnik - Czarni Polaniec

oraz Hutnik - Sheffield

Kazdy, kto chcialby uzupelnic swoja kolekcje lub w ten sposob nagrodzic naszych pilkarzy za postawe w tej rundzie, moze zakupic programy, w ktorych opisywalismy naszych zawodnikow.

Prosze w takim przypadku o kontakt na pw.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lis 15, 2009 8:30 pm

Majlechu drogi.

Właśnie się kapnąłem, że mam dwa biuletyny z Czarnymi Połaniec (nr 10).


A jak kupowałem, to chciałem dwa, ale:
- Nr 9 Hutnik - Orlicz Suchedniów
- Nr10 Hutnik - Czarni Połaniec


Także chciałbym wymienić jeden z tych co mam na Nr 9 z Orliczem.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » wt lis 17, 2009 9:57 am

jaka wymiana? Zakupisz, wspomozesz chlopakow, a hajs nie duzy, wiec nie zubozejesz 8) :P :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lis 17, 2009 12:51 pm

Nie bój nic :) Na pewno dam coś więcej.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt lis 17, 2009 6:40 pm

Nr 1 i 2 z tego co widzę nie macie a akurat na tych meczach nie byłem :evil:

Też z zaciekawieniem czekam na wysokość premii dla piłkarzy :wink:

pepe.nh
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 14, 2005 4:45 pm

Postautor: pepe.nh » wt lis 17, 2009 11:23 pm

Majlech przeczytaj pw!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt lis 17, 2009 11:58 pm

Na wszystkie pw odpisalem.

Oficjalnie podaje, ze czytelnicy "Suchych Stawow" przekazali dla pilkarzy Hutnka premie za mecz z Czarnymi Polaniec w wysokosci 1244 zl. Bardzo Wam za to dziekuje.

Rownoczesnie informuje, ze kwota przekazana pilkarzom bedzie na pewno wyzsza, ale o tym napisze w ciagu kilku dni.

Przypominam, ze wciaz mozna jeszcze nabywac programy meczowe z minionej rundy (numer 3 juz takze sie rozszedl). Szczegolnie polecam Waszej pamieci nr 7 (wydany przy okazji nierozegranego meczu z Czarnymi Polaniec - znajduja sie w nim ciekawe wywiady z Pawlem Pyciakiem i Sebastianem Jagla).

Dzis zostawilem troche sztuk ostatniego programu "Suche Stawy" w Klubie 1949 na os. Uroczym12 - dzieki uprzejmosci wlasciciela mozecie sie tam w nie zaopatrzyc.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » śr lis 18, 2009 7:11 pm

Witam i pozdrawiam wszystkich w których płynie biało-błękitno-niebieska krew! Od poniedziałku w Dzienniku Polskim wychodzą kupony na najlepszego sportowca i trenera małopolski dlatego proponuję wszystkich zachęcic do słania kuponów na naszych chłopaków i ich "wodza" p.Dariusz Sieklińskiego! Można masę kuponów nawet od jednej osoby. Myślę że na to zasłużyli całą rundą!!! POKAŻMY Krakowowi co znaczy Hutnik NOWA HUTA i jego WIERNI KIBICE!!! :twisted: :twisted: :twisted: kibic z teatralnegoTRE75NHKS

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr lis 18, 2009 7:31 pm

Też mam ten dziennik. Konkurs dziś się zaczyna i trwa do 16 grudnia (codziennie nowy kupon w gazecie)

Głosujmy na naszych piłkarzy ale na 1 miejscu DAJEMY KRZYŚKA ŚWIĄTKA (tłumaczyć nie trzeba - król strzelców i piłkarz najbardziej związany z Hutnikiem) i głosy się nie rozbiją bo rzecz jasna ciężko będzie wyprzedzić Brożka czy Aleksandre Jagieło. Ale skoro ojciec kupuje codziennie dziennik to co szkodzi wypełnić :wink:

Ja nie widzę tam nic o trenerze. Gdzie to benitka jest? :twisted:

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 7:33 pm

z całym szacunkiem Święty przed Kowalczyk to jest patologia
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr lis 18, 2009 7:38 pm

Przecież logiczne że nie będzie przed Kowalczyk bo ile osób w ogóle o nim kiedykolwiek słyszało? Ale czy nie uważasz że choćby miejsce w 30 byłoby dla niego wyróżnieniem? Jak ktoś kupuje codziennie gazete to nic mu się nie stanie jak kupon wyślę.

Mnie osobiście bardziej cieszyła każda bramka Świątka dla Hutnika niż medale Kowalczyk. Zapewne z tego powodu że biegi są nudne i nie jestem w żaden sposób z Kowalczyk "związany". Mimo wszystko gratuluje jej formy i sukcesów.

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » śr lis 18, 2009 7:40 pm

Hej Czytałem w poniedziałkowym DP i było też o trenerze ( może coś pomieszałem :roll: ) Ja proponuę 1.K.Świątek 10pkt 2.M.Pasionek9pkt. 3.Pyciak8pkt. nast msc jak kto chce na naszych!!! SPRĘŻMY SIĘ I ŚLIJMY ŚLIJMY ŚLIJMY KUPONY! A wtedy Hutnik PRZED WiC !!! (zawsze był tylko nie wszyscy o tym wiedzą w Krakowie) :twisted: TRE75NHKS :twisted:

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 7:44 pm

ja proponuje skupić się na konkursach typu koszulki, oprawy.
przyzwoitość nie pozwoliłaby mi postawić naszych (ambitnych co prawda) grajkow przed osobami jak Kowalczyk, Radwańska, Kubica.
wy zrobicie jak chcecie
bez odbioru
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/