Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt gru 22, 2009 5:02 pm

Taka informacja to w obecnej sytuacji trochę, jak gwóźdź do trumny...
Warto by było spytać u źródła i poprosić o komentarz Marcina P.

Porter_HKS pisze:Jeśli to prawda to w zupełnie innym świetle trzeba spojrzeć na list otwarty piłkarzy i sprawę domagania się przez nich wypłaty zaległej kasy.


Według mnie, tu się raczej niewiele zmienia:

List napisali aktualni piłkarze.

Korupcja dotyczy drużyny 2003-05, czyli tylko jednego z kilkunastu autorów listu. Fakt, że darzonego przez kibiców sporym szacunkiem.

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » wt gru 22, 2009 5:16 pm

Po przeczytaniu newsa na 90minut - szok, niedowierzanie oraz wielki zawód!!!

Madejski, Kołodziej, Kępa......... niewiarygodne

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt gru 22, 2009 5:22 pm

teraz szok, ale z drugiej strony Walankiewicz, Szypowski i dużo dużo innych, ci młodzi z obecnego pokolenia uczyli się właśnie od nich. JEDNO WIELKIE BAGNO a nie SUCHE STAWY :evil:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt gru 22, 2009 7:23 pm

tylko psikus jest taki że:

KĘPA NIE GRAŁ W TYM MECZU Z MOTURYNKOM !! :lol:

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » wt gru 22, 2009 8:01 pm

Mit o najwierniejszych piłkarzach pękł jak bańka mydlana. Pasion, Madejski, Kępa to byli nasi nowohuccy idole, w tej III ligowej szarzyźnie.
"HKS nic się nie stało" krzyczeliśmy jak jeden mąż. Ja mam tego bagna dość, za pewnie inni też!!! Domagam się publicznych przeprosin!!!
Piłkarzyki od dawien dawna upominali się pieniądze, teraz o ICH pieniądze upomnijmy się MY!!! Chcemy zwrotu pieniędzy za bilety, za składki... płakać się chce.. Naszych strat moralnych już nam nikt nie wynagrodzi, po raz kolejny w 60 letniej historii Hutnika znowu nas oszukano!!! ŁKS, Zawisza, Ruch, Motor... i wiele innych meczy przehandlowanych. Ile jeszcze serce wiernego kibica może wytrzymać...??!!
Ja chce czystego Hutnika, nawet "C"klasowego!!!

ps

Gdy zaświeciła kolejna iskierka nadziei na lepsze jutro, tu taka informacja powalająca z nóg. Czy nowy, potencjalny inwestor zainwestuje w skorumpowany klub...
Piłkarzyki sprzedawczyki!!! Odpowiecie za wszystko!!!
TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt gru 22, 2009 8:13 pm

2003-2005 z tamtych lat pozostał tylko Pasion.. Nie ma nikogo więcej, możemy mieć żal to tych w których wierzyliśmy ale możemy tez mieć 99% pewności że ta drużyna która jest teraz jest czysta od takich spraw !! Ani w tym ani w poprzednim sezonie nie pogoniono żadnego meczu!! WIEM co mówię!! :twisted: proponuję więc ciut zwolnić, ochłonąć i wyluzować. Jest tu teraz grono młodych chłopaków i oby nikt ich w to nie wciągnął i nie wtajemniczył w zasady tego interesu!!

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » wt gru 22, 2009 8:29 pm

centrum nh pisze:2003-2005 z tamtych lat pozostał tylko Pasion.. Nie ma nikogo więcej, możemy mieć żal to tych w których wierzyliśmy ale możemy tez mieć 99% pewności że ta drużyna która jest teraz jest czysta od takich spraw !! Ani w tym ani w poprzednim sezonie nie pogoniono żadnego meczu!! WIEM co mówię!! :twisted: proponuję więc ciut zwolnić, ochłonąć i wyluzować. Jest tu teraz grono młodych chłopaków i oby nikt ich w to nie wciągnął i nie wtajemniczył w zasady tego interesu!!


Tu nikt nie ma pretensji do obecnej drużyny!!
TYLKO Hutnik

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt gru 22, 2009 8:34 pm

jak na razie to w 3 lidze tylko mecz z motorem jest udowodniony, reszta jeżeli tez była przehandlowana to pewnie kwestia czasu, na 90 minut był komentarz że cały autobus balował w drodze powrotnej-czyli cała tamta drużyna była umoczona-i tu jest pytanie czy handlował każdy osobno czy starsi(może trener) obiecali młodszym że po przegranej jest impreza, tego się pewnie nigdy nie dowiemy. jeżeli cała afera z Motorem to prawda to czekam co powie Marcin P. na ten temat
z innej beczki, mecz z iławie też był dziwny, szczególnie hajduk w 1 połowie, i w drugiej też miał 100% sytuację co strzelał chyba z 20 metrów bedąc sam na sam z bramkarzem, z dalinem teraz też krążyły ploty że przegrają, ludzie maja zastrzeżenia do meczu z unią.........
jednakże po tej rundzie ja mam pełen szacunek do naszych piłkarzy, i zaufanie, to jest sport i są zwycięstwa i porażki.

i jeszcze przykład sędziego na garbarni, były podzielone głosy czy słusznie czy nie słusznie była kara, jak sie za młodu na uczy że kara natychmiastowa to sie będzie starał w przyszłości być uczciwym

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt gru 22, 2009 9:17 pm

38. Grzegorz J. - rok i cztery miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2,4 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
39. Robert K. - rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2 tys. zł. grzywny, przepadek 700 zł. łapówki.
40.Paweł K. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
41. Dariusz K. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 3 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
42. Rafał K. - 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 1 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
43. Piotr M. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 3 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
44. Marcin P. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu, 2 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
45. Waldemar S. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
46. Robert S. rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2 tys. zł. grzywny, przepadek 900 zł. łapówki.
47. Kordian W. - rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 1 tys. zł. grzywny, przepadek 700 zł. łapówki.


skurwic sie za 700 zl - 900 zl. ciekawe czy warto

HUT1950NIK i jemu podobni. co wy z ta iskierka i z tym sponsorem ?! ochujeliscie ? nie dajmy sie przynajmniej my w ciula robic
pzdr Osiek

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt gru 22, 2009 9:48 pm

Wy to mnie jednak zaskakujecie :)

Przez wiele lat należalem do najbardziej naiwnych ludzi w kwestii opinii na temat handlowania meczami, można powiedzieć, że moje zdanie było podobne do sławnej opinii pana Listkiewicza o "kilku czarnych owcach" czy coś takiego. Sądziłem, że raz na jakiś czas jakiś ustawiony mecz się zdarzał, ale ogromna większość była "czysta". Później, gdy okazało się, jaka jest prawda, miałem co najmniej parę ciężkich miesięcy, w których wydawało się, że w tej sytuacji w ogóle przestanę interesować się piłką, bo nie ma to żadnego sensu, jednak stało się inaczej - można powiedzieć, że nałóg okazał się silniejszy. No ale teraz, gdy od dawna wiadomo na 100 %, jaka jest prawda, to taka wiadomość, o której dyskutujemy, w ogóle mnie nie rusza. Czy Wy naprawdę sądziliście, że w tych latach, gdy jak się okazuje WSZYSCY kupowali i sprzedawali mecze, jedynymi "sprawiedliwymi" byli piłkarze i trenerzy Hutnika? No bez jaj...

Inna sprawa, że jeśli dla kogoś piłkarze są wielkimi idolami i wzorami, to można zostać boleśnie obdartym ze złudzeń... Na szczęście ja zawsze miałem innych idoli, a piłkarze - wszyscy - byli i są po prostu pracownikami klubu Hutnik Kraków, może dlatego nie przeżywam teraz żadnego osobistego rozczarowania. Ale o ile rozczarowanie rozumiem, o tyle naprawdę dziwi mnie Wasze zaskoczenie - naprawdę nie ma ŻADNEGO powodu, by sądzić, że z Hutnikiem było inaczej niż z innymi polskimi klubami...


PS.Słówko do załąmanego OŻOGA - żeby było jasne, ja też zdania o meczu z Unią nie zmieniam :) Nie ze względu na to, że wierzę w krystaliczną uczciwość Pasionka (bo nie znam go osobiście, podobnie jak żadnego z innych piłkarzy i nie mam pojęcia, co im w duszy gra), ale dlatego, że po prostu ja w tamtej sytuacji, ani w samej porażce nic dziwnego nie widziałem. Oczywiście - pewności żadnej nie mam, ale na tej samej zasadzie nie mam też pewności co do żadnego z meczów Hutnika w tej czy innych rundach, może np. mamy dlatego taką przewagę w tabeli, bo np. Orlicz Suchedniów się podlożył - a trzeba przyznać, że niektóre "wybitne" zagrania graczy z Suchedniowa, zwłaszcza w pierwszej połowie, mogą to mocno sugerować, bo przy nich Pasionek z Unią zagrał jak Beckenbauer w najlepszych swoich latach :)

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt gru 22, 2009 9:51 pm

Tego sie nie spodziewalem po tamtym skladzie, ale nie bede kopal lezacych - jakas tam sprawiedliwosc im sad wymierzy.

Zastanawiam sie tylko, jak to zadzialalo. Bo z reguly w tym calym procederze korupcyjnym ktos, kto chcial skorumpowac, mial jakies dojscie do druzyny przeciwnika. Kto u nas byl tym slabym ogniwem? Do kogo pierwszego sie Motor zrocil?
Co powodowalo Kasperczykiem, ze wzial pieniadze?
Glowa od tego boli.

Mam tylko prosbe - oddzielmy lata 2003/05 od obecnej mlodej druzyny, bo robi sie krzywde chlopakom, ktorzy dla nas grali jesienia.

W sprzedaz meczu Unii nie wierze - i nie zmieni mojego przeswiadczenia chocby analiza klatka po klatce, jak do pilki biegl Pasionek.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 22, 2009 10:02 pm

stawiam pinć złoty że KTOŚ (nie mówie ze wszyscy) wział za mecz z jeziorakiem (pierwszy badz drugi)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt gru 22, 2009 10:05 pm

Kasper z tego co słyszałem to nawet sam mówił chłopakom które mecze obstawiać w sts . Madeja znam od dziecka. Jak dorastał z czasem wychodziło że jest strasznie pazerny na kasę . Ma to nadal. Ale panowie . Za 900zł na łeba się szmacić ?? :lol: z drugiej strony gdzie zarobimy tyle w 1,5h. Dodam że to jakby nie było jest ich praca.. Taka już nasza mentalność że każdy w swojej pracy w jakimkolwiek zawodzie próbuje coś ukręcić, dorobić czy jak to nazwać!! Jak któryś jest z was niewinny i czysty jak łza to niech wali pierwszy kamieniem!!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » wt gru 22, 2009 10:07 pm

majlech pisze:Mam tylko prosbe - oddzielmy lata 2003/05 od obecnej mlodej druzyny, bo robi sie krzywde chlopakom, ktorzy dla nas grali jesienia.


Majlechu, 1950% racji, ale co z Pasionem? Jesli to prawda, to musi odejsc. natychmiast. jak on moglby trenowac mlode roczniki majac taka wtope w CV? Pokazmy innym pilkarzom, ze jestemy biedni, ale honorowi a sprzedawczykom mowimy chuj wam w dupe i spierdalac!
nh2010.pl

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 22, 2009 10:09 pm

Pasion-mogles byc legenda-zostałaes sprzedajną mendą!!!