Ogólnohutnicza pomoc

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn gru 21, 2009 10:56 am

dzuhas pisze:Czy ktos slyszal albo znal kogos kto pracowal lub ma jakies informacje na temat prac chalupniczych typu skrecanie dlugopisow , sklejanie kopert itp
Potrzebuje zalatwic komus bliskiemu taka robote a w internecie informacje na ten temat sa takie jakie sa . Czyli albo " tak mamy dla ciebie prace , wyslij nam 100 zl zaliczki za dlugopisy i podaj adres a wyslemy sprzecik" albo "sluchajcie, nie wysylajcie tym zlodziejom zadnych pieniedzy , biora kase i sie ulatniaja - zlodzieje! ". tak wiec zupelnie nie wiem co o tym myslec , slyszalem kiedys od kogos ze w tym robil ale nie pamietam jak to zalatwil , ani nie pamietam kto to byl :)
dzieki za kazde info
pzdr



nie bier sie za to, kumpel jeszcze za czasów studiów robił te długopisy, skierował sie pod adres tej niby firmy a tu pusty lokal. wyjebali go właśnie na zaliczkę - coś koło 100 zł właśnie (na 2 raty to wpłacał)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt gru 22, 2009 8:11 am

Od 2 tygodni mam taki malutki problem z kompem.
W trakcie pracy, obojętnie czy jestem w sieci czy piszę coś w Wordzie i.t.p.
ekran gaśnie na ekranie pojawia się "no signal detected" i komp się wyłącza.
Czasami muszę go restartować 5-6 razy na godzinę a czasami cały dzień bez tej usterki chodzi.
Wie ktoś o co może kaman?
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt gru 22, 2009 9:56 am

Karta graficzna, przewód łączący monitor z kartą graficzną, lub któreś ze złączy na końcach tego kabla.

Jeśli masz w domu inny komputer (np laptok) spróbuj podłączyć go do monitora tym samym przewodem (zapewne DVI). Jeżeli usterka wystąpi wykluczysz uszkodzenie karty graficznej....
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » wt gru 22, 2009 10:30 am

Nie wiem czy bylo wczesniej.

Do 30 grudnia mozna bez problemow wykupic ze spoldzielni i zmienic prawo wlasnosci mieszkania ze sepoldzielczego walsnosciowego na pelna wlasnosc zwiazana z udzialem w gruncie. Jezlei ma ktos takie mieszkanie radze skorzystac bo nie za bardzo wiadomo co bedza robily spoldzielnie przy ewentualnej sprzedazy mieszkania po 1 01 2010

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt gru 29, 2009 7:34 pm

Marcinie - nie ma deadline :)

Taką informację znalazłem dla narciarzy :
Dla miłośników śnieżnego szaleństwa stacja narciarska Krakow Valley Ski przygotowała niesamowitą atrakcję – HAPPY HOURS – szczęśliwe godziny!!!

Przez najbliższe dni, począwszy od poniedziałku 28 grudnia od godziny 9.00 do 11.00 wszyscy narciarze i snowboardziści korzystać mogą za darmo z wyciągu narciarskiego!!!

Wyciąg narciarski czynny codziennie od godziny 9.00 do godziny 20.00. Na stoku panują znakomite warunki, pokrywa śniegu sięga 50 cm, stok jest sztucznie zaśnieżany oraz oświetlony.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » pn sty 04, 2010 3:17 pm

Witam.

Takie pytanie z niczego:

Nie orientuje się ktoś czy gdzieś w Krakowie nie ma jakiś rozgrywek dla zespołów własnych, żeby zgłosić się z chłopakami i pograć w jakiejś lidze, NIE PŁATNE ! bo płatne znam :). Jeżeli ktoś coś wie, proszę o informację, z góry dziękuję i pozdrawiam.

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn sty 04, 2010 4:56 pm

fcb pisze:Witam.

Takie pytanie z niczego:

Nie orientuje się ktoś czy gdzieś w Krakowie nie ma jakiś rozgrywek dla zespołów własnych, żeby zgłosić się z chłopakami i pograć w jakiejś lidze, NIE PŁATNE ! bo płatne znam :). Jeżeli ktoś coś wie, proszę o informację, z góry dziękuję i pozdrawiam.

na śląsku popularny jest serwis http://www.playarena.pl myślałem na tym, żeby to jakoś u nas rozruszać. Co wy na to?
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pn sty 04, 2010 9:34 pm

Bezsens w sumie. Grałem z kumplami w wczesniej edycji, wygralismy lige, niby duzo zespolow ale meczy jak na lekarstwo no i chamskie zachowanie jednej z nich gdy wygrywalismy mecz z nimi. Ogolnie po wygraniu ligi i dostaniu maila z zaproszeniem do finalu mocno sie rozczarowalismy. Otoz final byl w Wrocławiu 350 km i jak dobrze pamietam to jescze 2 dniowy. Jak dla osob nie pracujacych nie oplacalo sie jechac gdyz koszt wyjazdu byl bardzo duzy a jeszce sobie zyczyli za nocleg zaliczke ktora pozniej i tak oddali ale trzeba bylo ja miec. Po skormnych przeliczeniach wyszlo ze taka zabawa wyniesie nas okolo 200 zl na łba jak nie wiecej. Do tego doszedl termin wakacji gdzie zawodnicy wiadomo odpoczywali ;pp

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn sty 04, 2010 10:26 pm

a np stworzenie czegos własnego? taka "Hutnicza Liga Podwórkowa". Mała liga na mniej niż 10 zespołów, żeby to szybko rozstrzygnąć.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » wt sty 05, 2010 8:12 pm

Szukaj wiatru w polu, ale ...

Telefon marki Nokia 2700classic zgubiony dziś w tramwaju nr "4" około godziny 16

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...? :lol:

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » śr sty 06, 2010 10:12 am

Witam, Panie i Panowie, potrzeba mi namiary na dobrego dietetyka w Krakowie. Zna ktoś adres, ewentualnie numer telefonu...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr sty 06, 2010 12:37 pm

GallAnonim pisze:Witam, Panie i Panowie, potrzeba mi namiary na dobrego dietetyka w Krakowie. Zna ktoś adres, ewentualnie numer telefonu...


Pracując z niewiastami :) nieraz się słyszy nawet to czego się nie chce.
Niewiasty z pracy polecały sobie pana Łukasza ...................

http://harmoniaciala.pl/index.php?optio ... t&Itemid=9
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr sty 06, 2010 4:56 pm

potrzebuje autko firmowe opisać(okleić), ktoś coś wie w takim temacie?

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » śr sty 06, 2010 5:10 pm

szukam kogos kto umie ocenic wartosc marketingowa danego obiektu tj miejsce na reklame.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr sty 06, 2010 5:18 pm

Piotrek pisze:potrzebuje autko firmowe opisać(okleić), ktoś coś wie w takim temacie?



jak sie jedzie z kurdwanowa w strone góry borkowskiej, to jak masz skręt pierwszy do galerii zakopianka w prawo (z 500 metrów przed górą borkowską), to nie jedziesz tam jeno w lewo i w tamtych rejonach jest firma co robi magnesy na auta (dlatego tak łopatologicznie bo nie znam adresu, z pół roku temu ktos mi o tym wspominał).


:wink:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata