PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » wt sty 12, 2010 11:05 am

Napiszę inaczej:Szmyt to nakwiększa kanalia i wierzę w to ,że tak powiedział do piłkarzy! Jutro jadę do klubu, więc licze że go znajdę!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt sty 12, 2010 11:21 am

Fan Hutnika pisze:
centrum nh pisze:A ja was dobiję i wkur.... na maksa!! Dziś odbył się pierwszy trening!! Oto słowa Pana Szmyta do piłkarzy:

Pieniędzy dla was nie mamy bo sponsora nie ma żadnego.. Kontraktów wam nie odpuścimy chyba że się zgadzacie na porozumienie stron czyli my was puszczamy a wy rezygnujecie z kasy którą wam klub wisi ..

Na dodatek na koniec padło to najważniejsze zdanie:

Hutnik to klub amatorski awans nie jest nam potrzebny, nie chcemy awansować do 2 ligi!![/quote]


wybacz ale nie chce mi sie wierzyc zeby rzucil takie slowa
a przynajmniej to co na tlusto


Przeczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi centrum nh w tym albo innym temacie. Jasno wynika z nich że rzeczywiście ma kontakt z którymś z piłkarzy.
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 11:42 am przez flagus, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt sty 12, 2010 12:05 pm

Wyglądało to pewnie tak, że Szmyt powiedział do piłkarzy, słowa typu: "od wiosny działamy jako klub amatorski tzn. nie płacimy piłkarzom za gre i awans w niczym nie pomoże". Piłkarze podkurwieni i wcale sie im nie dziwie, więc może źle odebrali słowa superprezia, którego tak czy siak trzeba nazwać po imieniu. Pytanie tylko co na wiosne? Wszystko na to wskazuje, że przystąpią do rundy wiosennej, w napewno okrojonym składzie. Walczyć o awans, nie walczyć? Może przegrać wysoko w ramach protestu? Protest kibicowski nic nie da, w piłkarzach nadzieja.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

sebanhhks
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 12, 2008 5:52 pm

Postautor: sebanhhks » wt sty 12, 2010 4:57 pm


94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » wt sty 12, 2010 6:47 pm

Nie wiem czy to dobra czy zla wiadomosc: w klubie panika, wszyscy skladaja wypowiedzenia lacznie z wyzszymi stanowiskami, niema nawet kto wypisywac swiadectw o bezrobociu. Pilkarze conajwyzej moga pomarzyc o zaleglych pieniadzach.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sty 12, 2010 9:13 pm

http://www.taczki.com.pl/Default.aspx?tabid=541
podbijam z tymi taczkami.
po ile zrzuta?

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » wt sty 12, 2010 10:26 pm

Ja wierzę w to, że mógł powiedzieć to o kasie i kontraktach, ale w zdanie
Hutnik to klub amatorski awans nie jest nam potrzebny, nie chcemy awansować do 2 ligi
jakoś nie wierzę.
Pasion- mogłeś być legendą- jesteś zwyczajną MENDĄ!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sty 12, 2010 11:03 pm

A ja po tym jak, stojąc pod pokojem, słyszałem zza drzwi jak gość klnie, wierzę.

Po prostu nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

Obym się mylił.

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Deto
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 12, 2009 7:29 pm

Postautor: Deto » śr sty 13, 2010 1:08 am

OŻÓG 1950 pisze:"W związku z brakiem pieniędzy i zaległościami zarząd klubu dał wolną rękę wszystkim piłkarzom w poszukiwaniu nowych pracodawców."

cytat z artykułu dotyczącego Unii: http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,35800, ... utami.html
U nas oczywiście tak się nie da...


Potwierdzam. Klub dał wolną rękę zawodnikom, jeżli chcą odejść to mogą. W zasadzie dzisiaj pismo ma złozyć Marcin Kucharzyk (3 gole) i wróci do Tuchovii Tuchów. Radliński też złożył i jak będzie chciał, to odejdzie. Nie ma sensu na siłe trzymać kogoś. W Unii zostają teraz Ci, którzy chcą, bo Unia coś dla nich znaczy i mają coś do udowodnienia sobie, kibicom czy tym, którzy działają, by zniszczyć piłkę w Tarnowie. To coś więcej niż walka o sukces, to walka o godność. Poprostu robimy w pewnym sensie "komuś" nazłość :lol:

Powodzenia w walce o klub i mam nadzieje, że do zobaczenia na wiosnę na Suchych Stawach. Świetnie by było gdyby mecz rozegrany został przy sztucznym świetle :)

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » śr sty 13, 2010 3:22 pm

Hutnik to klub amatorski awans nie jest nam potrzebny, nie chcemy awansować do 2 ligi



tam padły słowa ze Hutnik to FINANSOWO klub amatorski(...)

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » śr sty 13, 2010 8:59 pm

TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sty 13, 2010 10:20 pm

Jeśli słyszę, że nadzieja na lepszą przyszłość klubu budowana jest na obiecankach inwestora, który na rynku niemieckim robi dzisiaj gospodarczy biznes, a w przeszłości brał czynny udział w początkowaniu kryzysu w nowohuckim klubie, to pesymizm mój się pogłębia.


hmm ?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sty 13, 2010 10:59 pm

OŻÓG 1950 pisze:
Jeśli słyszę, że nadzieja na lepszą przyszłość klubu budowana jest na obiecankach inwestora, który na rynku niemieckim robi dzisiaj gospodarczy biznes, a w przeszłości brał czynny udział w początkowaniu kryzysu w nowohuckim klubie, to pesymizm mój się pogłębia.


hmm ?


to hmmm.. to mało !! Gość sugerując o ratowaniu przez byłych piłkarzy za przykład podał Marka K. który to niby uratował Górnika!! :lol:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sty 13, 2010 11:11 pm

No tak, ale to w dalszej części tekstu, a ten fragment chyba mówi o firmie.

Macie jakieś pomysły co to może być za firma?


Mnie przychodzi na myśl tylko HTS-Comarch :twisted:


Ale to chyba nie to.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw sty 14, 2010 12:04 am

umowmy sie, do wziecia jest kawalek dobrego klubu ze swietnym szkoleniem mlodziezy i zapleczem sportowym, przyzwoitym stadionem.
dla inwestora, ktory chcialby zrobic np. najwieksza szkolke pilkarska w malopolsce / jedna z wiekszych w Polsce - i na tym zarabiac ,majac ekstraklasowa druzyne i mozliwosc intratnych transferow- nie jest to az tak absurdalne ani niemozliwe, bo czym jest nawet 5 mln ktore trzeba w to wlozyc <choc po likwidacji cena przejecia tego grajdola nawet tyle nie wyniesie > wobec 2 - 3 dobrych transferow, nikt nie mowi ze juz pierwszego roku !. teraz pytanie - kto w regionie ma ostatnio pilkarsko wielkie marzenia :?: czy ten ktos swiadomie nie rezygnuje np. z modernizacji kabla,bo rozkminia wiekszy interes cos a`la niespelnione marzenia A.Ptaka ??
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych