FERIE FERIAMI ALE CO NA NICH??

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » czw lut 03, 2005 8:54 am

ja polecam wa m zastanowienie sie nad zapisaniem na siłke klub jaką sztuke walki. w ferie nic nie robicie a tak zaczniecie coś pożytecznego. ja po marnym styczniu nadrabiam zaległości na siłce ale generalnie sieddze w domu (nic nie planowałem bo nie myślałem że tak szybko zejdzie mi sesja :) )

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » czw lut 03, 2005 3:58 pm

Ja, dla tych co nielubią dalekich wojaży, proponuję parę głębszych, sanki w dłoń i ............. za NCK. :D Zabawa przednia, szczególnie wieczorkiem. :lol:
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 03, 2005 4:51 pm

murdock pisze:
dUfio pisze:no i trzeba bedzie sie zaczac uczyc, maturka siem zbliża...


po co się uczyć na maturę :?



z nudów i dla przyjemności

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw lut 03, 2005 5:11 pm

dUfio pisze:
murdock pisze:
dUfio pisze:no i trzeba bedzie sie zaczac uczyc, maturka siem zbliża...


po co się uczyć na maturę :?



z nudów i dla przyjemności

jak można się uczyć dla przyjemności :? rozumiem, że czasami z nudów książke się otwiera ale żeby dla przyjemności :shock: to można tak jeden przedmiot który się lubi ale nie wsyztskei co zdajesz chyba. Rośnie nam doktor profesor Dufio 8)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 03, 2005 6:03 pm


FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » czw lut 03, 2005 8:45 pm

Ja właśnie wróciłem z Wiednia.Byłem tam 6 dni ze swoją panienką :D Zostawiłem austryjaką troche vlepek na pamiątke :) Jak zgram z aparatu to wysle do admina zeby umiescil zdjecie naszej fotki na stadionie Ernsta Hapela :D (stadion narodowy).Teraz jeszcze 3 dni luzu a od poniedziałku zaczynam trenigi w klubie.

Andrew
Posty: 226
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » czw lut 03, 2005 9:54 pm

Tak jak pisal Viktor polecam gorke za NCK.Rozwalilem sobie spodnie,zlamalismy 2pary sanek ale zabawa jest naprawde fajna (pomimo wieku) :)

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt lut 04, 2005 12:28 am

FAN86 pisze:Ja właśnie wróciłem z Wiednia.Byłem tam 6 dni ze swoją panienką :D Zostawiłem austryjaką troche vlepek na pamiątke :) Jak zgram z aparatu to wysle do admina zeby umiescil zdjecie naszej fotki na stadionie Ernsta Hapela :D (stadion narodowy).Teraz jeszcze 3 dni luzu a od poniedziałku zaczynam trenigi w klubie.


A wracając do fotek w dziale aktywni, to dlaczego nikt jeszcze nie wysłał tam dzieła chłopaków z Czyżyn ?? Nie daj Boże coś się stanie z tym i pamiątki już nie będzie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
nycek14
Posty: 326
Rejestracja: wt lis 23, 2004 8:21 am

Postautor: nycek14 » pt lut 04, 2005 2:22 pm

Mi z kolegami sie bardzo nudzi we ferie.Ale postanowilismy ze bedziemy tanio szukac jakie hali do wynajecia lub za darmo by pograc w piłke nożna.Moze wiecie gdzie mozna wynajac tanio hale lub nawet gdzie jest za darmo.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob lut 05, 2005 10:52 am

Najpierw "18" w Krakowie(zgon :lol: )potem na następny dzień rano wyjazd do Białki Tatrzańskiej tam melanż codziennie przez 3 dni, dużo się piło i bonga paliło :wink: i jak się skończyło?Trzeba było się ewakuować do pensjonatu, ponieważ górale nie lubią jak się ich rąbie na hajs..Dwóch kolegów lekko obitych(jeden dostał kijem do hokeja pod oko)potem szarpaniny na koniec próba "rozjechania" nas kuligami z końmi, musiałem wskakiwać do rowu :roll: Wczoraj 19.40 wysiadamy na Dworcu o 20.20 już bawimy się w Branicach na "18"..
Obrazek