W czym mogę pomóc.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 21, 2010 9:47 am

Przez swój kontakt proponuję że poproszę o rozniesienie ewentualnych ulotek na następujacych osiedlach (nie każde bezpieczne dla nas do chodzenia samemu) przez znajomych listonoszy: Złoty Wiek, Boh. Września, Oświecenia, Tysiąclecia, Piastów, Kombatantów.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz lut 21, 2010 10:21 am

XYZ pisze:Mam pytanie a co z 1%podatkiem.Chodzi mi o to czy Nowy Hutnik moze na tym skorzystac


Zakladamy, ze Nowy Hutnik 2010 bedzie organizacja pozytku publicznego i bedzie mogl korzystac 1% darowizn, ale dopiero bedzie to mozliwe przy rozliczeniu podatkowym za rok 2010, czyli za rok.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz lut 21, 2010 1:14 pm

Oferuję swoją pomoc jeśli byłaby potrzeba wydruków (lub xero) na drukarce.
Maksymalny format A4.

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz lut 21, 2010 5:11 pm

pomoc finansowa, prosze o nr konta

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » ndz lut 21, 2010 5:20 pm

a może by wprowadzić jakieś comiesięczne składki? Myślę, że trochę osób pisałoby się na coś takiego, nawet ja sam :D

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » ndz lut 21, 2010 8:55 pm

jak 1979 wszystko co zwiazane z gastronomia itp.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz lut 21, 2010 9:01 pm

KoKoNH pisze:a może by wprowadzić jakieś comiesięczne składki? Myślę, że trochę osób pisałoby się na coś takiego, nawet ja sam :D


Sprawa skladek to zupełnie odrębny temat, który rozwiniemy w odpowiednim czasie. Na razie wymieniamy się proponowanymi tutaj umiejetnosciami o innym charakterze.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lut 21, 2010 9:45 pm

jeżeli będzie kwestia porządkowania boiska, stadionu, to wszystko co potrzeba: taczki, widły, grabki, miotły, wiaderka, węże do wody, rękawice, łopaty itd..... oraz w miarę możliwości własny wolny czas i auto dostawcze 3,5 tony
Ostatnio zmieniony pn lut 22, 2010 3:09 pm przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz lut 21, 2010 10:21 pm

chetnie zjame sie papierologia nowego stowarzyszenia, tj faktury, rozliczenia, protokoly ze spotkan umowy.

POSZUKUJEMY PRAWNIKA

(Oro - na Ciebie nas nie stac, moze kiedys)
nh2010.pl

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » ndz lut 21, 2010 11:02 pm

Ja coprawda kończe własnie administracje,a nie prawo,ale coś się wiedzy przez te 5 lat liznęło wiec w dziedzinie prawno-administacyjnej słuzę oczywiście pomoca.

Awatar użytkownika
TylkoHutnik
Posty: 71
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 5:02 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

! Naszym Klubem HKS !

Postautor: TylkoHutnik » pn lut 22, 2010 2:21 am

Witam.

Ja daje całego siebie. Dodatkowo oczywiście wsparcie finansowe, bez którego w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować na rynku piłkarskim. Piłka nożna to duże pieniądze ale i duże inwestycje.

Hutnik to jest to co, mnie w życiu interesuje. Klub który kochamy, piłka nożna, Wy, rozwój sportowy dzielnicy, umożliwienie szkolenia kolejnych pokoleń piłkarzy, świętowanie triumfów drużyny, na której spotkania przychodzę od ponad 15 lat. Dla jednych to dużo, dla drugich mało. To pewna inwestycja w to miasto, jego społeczność i własne życie.

Ja wiem, że jestem z tego dumny i Hutnik to dla mnie było zawsze coś więcej niż piłkarska drużyna, za której oglądnięcie meczu płacę 10 zł.

Dziś Nasz Nowy Hutnik jako Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 (NH2010) i w przyszłości powołana do życia, a kontynująca tradycje Piłkarskiej Reprezentacji Nowej Huty, drużyna Nowego Hutnika są zależne tylko i wyłącznie od nas, wieloletnich sympatyków i fanów Hutniczej jedenastki.

Tych którzy byli z klubem na dobre i na złe przez wszystkie ostatnie lata.

Dziś rozpoczynamy nowy okres w historii Hutnika. To my będziemy kreować jego przyszłość i uwierzcie mi, że sprawnie współpracując w naszym Hutniczym gronie jesteśmy w stanie sprawnie funkcjonować.

To także nowy okres w historii małopolskiej piłki nożnej. Chcemy wychowywać pod skrzydłami profesjonalnie zarządzanego, nowohuckiego klubu kolejne zastępy interesujących zawodników, kreować ich ścieżki kariery, dając zaszczyt występowania i ogrywania się w drużynie Hutnika.

Sześćdziesiąt lat piłki nożnej Hutnika Kraków to nie wszystko. My rozpoczeliśmy pisać kolejną księgę jego historii. Jej wstępem planujemy uczynić mecz z okazji 60 lecia Hutnika i 90 lecia MZPN, czyli spotkanie nowohuckich piłkarzy z FC Magdeburg, kolejne karty zapisywać sukcesami w prowadzeniu naszej wymarzonej drużyny.

Dzięki wielkie za zainteresowanie, za chęć pomocy! Powiedzmy sobie szczerze, że nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Znamy się i przychodzimy na trybuny tego klubu tyle lat. Tu chodzi o coś więcej niż tylko przetrwanie sekcji. To walka o przetrwanie piłki nożnej i w ogóle sportu w Nowej Hucie, gdy w Krakowie świetnie funkcjonują dwa czołowe w skali kraju ośrodki piłkarskie. My też byliśmy w tej czołówce. Droga dziś do niej długa ale przyzwolenie władz MZPN-u i ZIS-u nie pozwala nie wykorzystać szansy.

Śledźcie kolejne posunięcia Naszego Wspólnego Nowego Hutnika, uruchomimy niebawem konto po powołaniu formalnym NH2010. Zatrudnimy pierwsze osoby i uruchomimy pierwsze projekty, by nie świadczyły za nas obietnice przetrwania i puste słowa a hutnicze czyny.

Już możecie znów marzyć o przyszłości jaka stanie przed klubem a nie tylko liczyć lata do jego upadku, jak miało to miejsce w ostatniej dekadzie KS Hutnika i Hutnika SSA.

Wytrwale trwaliśmy przy dawnym Hutniku. Wytrwale go odbudujemy!

Zapewniam Was, że nie będzie w tym klubie miejsca dla nieodpowiednich osób na nieodpowiednich miejscach, niepotrzbnych etatów i niekompetentnych pracowników. Wszystko co będzie robione, będzie wykonywane w celu jak najszybszego odbudowania dawnej pozycji klubu. I podobnie jak przejrzysta jest powyższa idea, tak przejrzyste będą nasze działania, struktura klubu i jego finanse. Przez lata pomagając Hutnikowi czy inwestując w oprawy meczowe nauczyliśmy się liczyć z każdym groszem. Nie marnowaliśmy środków jakie pozyskiwaliśmy od Was, sprawnie organizując życie wokół Hutnika. I tu nie będzie inaczej.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli decydować wspólnie o funkcjonowaniu klubu. Po wstąpieniu do Stowarzyszenia będziecie podejmować wspólnie z resztą kibiców decyzje dotyczące jego spraw i funkcjonowania. Będziecie mieli wgląd w finansowanie wszelkich jego inwestycji.

Wszelkie szczegóły już nie długo. Wytrwajcie i pozwólcie sobie na odrobinę komfortu o którym inni kibice, przygniatającej większości klubów w naszym kraju, mogą sobie jedynie pomarzyć...

Decydowanie o drużynie, którą się kocha. Bezcenne!

Hasło z szalika, który zakupiłem niegdyś na mecz Hutnika w Pucharze UEFA z Monaco: "NADSZEDŁ NASZ CZAS", stało się na nowo aktualne.

Pozdrawiam
300+

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pn lut 22, 2010 12:39 pm

Ja ze swojej strony w miarę możliwości czasowych mogę pomóc w kwestiach finansowo-księgowych (wprawdzie nie znam stricte księgowości stowarzyszenia, ale co do ogółu mogę pomóc). Sporadycznie też postaram się coś skserować, wydrukować. Mogę również - o ile będzie taka inicjatywa - rozsyłać ofertę marketingową (o ile taka powstanie) do firm zgromadzonych w Małopolsce.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lut 22, 2010 9:49 pm

Na ten moment: skromna acz systematyczna pomoc finansowa.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt lut 23, 2010 11:19 am

Ze swojej strony mogę zadeklarować:
obsługa fotograficzna, przygotowanie zdjęć na stronę internetową, pomoc w przygotowaniu biletów, magazynu. Mogę też spróbować dotrzeć do osób zajmujących się marketingiem w dwóch największych firmach FCMG w celu nawiązania współpracy.
Proponuję także aby nasze działania trafiły do naszych byłych znanych piłkarzy/wychowanków, może należałoby pomyśleć o przyznaniu im statusu członków honorowych. Wsparcie takiej idei przez osoby znane byłoby dla nas dużym krokiem naprzód. Ze swojej strony mogę postarać się skontaktować z Marcinem Wasilewskim.

Pozdrawiam
Marcin
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Re: W czym mogę pomóc.

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » wt lut 23, 2010 12:24 pm

NOWY_HUTNIK_2010 pisze:
W tym wątku zamieszczajcie wszelkie pomysły na spopularyzowanie Nowego Hutnika, pomysły na pozyskanie partnerów biznesowych i medialnych.
Warunek jest jeden - każdy wpis musi zawierać deklarację autora co w tym zakresie zrobi SAMODZIELNIE.

Prosimy moderatorów o natychmiastowe usuwanie wpisów niemerytorycznych.