Pierwsze słowa

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Pierwsze słowa

Postautor: lucero » pt lut 19, 2010 8:06 am

Za nami pierwszy malutki kroczek w reorganizowaniu całego spojrzenia na nasz klub, jakim jest struktura forum. W kwestii internetu niedługo pójdą za tym kolejne kroki, które mają za zadanie pokazać:

- jednoznaczne odcięcie się od SSA
- zważywszy na fakt, iż przez kilka lat przyzwyczailiśmy się do tego, iż sytuacja była trudna, ale zawsze jakoś i tak spadaliśmy na cztery łapy (czytaj startowaliśmy w lidze) tym razem ucinamy te rozważania. Cytując scenariusz Pulp Fiction "juz nie jest ok". Rozważania czy wystartujemy/czy nie są bezcelowe- start w rozgrywkach nastąpi w rundzie jesiennej. dla chcących podyskutować tematy nie zostały jednak usunięte a jedynie przeniesione do archiwum
- przed nami naprawdę dużo pracy, koniec niestety/stety z wpisami, zarząd to, zarząd tamto. W tym momencie wszyscy kibice Hutnika to zarząd i tylko od nas zależy powodzenie całego projektu. Pierwszy raz jak zaśpiewamy "Hutnik to My" będzie to 100% prawda.

Generalnie jakby to nie zabrzmiało, żarty się skończyły, czas na działanie, chociaż pewne osoby są inicjatorami, pierwsze działania za nami, to sukces zależy od każdego z nas.

Szczegóły, informacje będą tutaj oczywiście umieszczane, kolejne kroki zostaną każdym kanałem, także przez media, wzmacniane, więc każdy będzie miał do nich łatwy dostęp.

Radziłbym powoli zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji i powagi całego tego projektu :)

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt lut 19, 2010 8:57 pm

http://kablak.pl/a_propos.html

- stronka mojego redakcyjnego kolegi, wprawdzie jest wielkim i prawdziwym fanem Pasów od 30 lat ale kibicuje Nam z całego serca.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob lut 20, 2010 12:10 am

no może ale ponad 500 odsłon w 3 h, idea robi się głośna :D

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lut 20, 2010 3:18 pm

http://w358.wrzuta.pl/audio/0w0XhFuH1F2 ... e_rece-tet dufio w 2008r dal tego linka i mowil zeby ten kawalek dał nam do myslenia... wiec go przypominam:D kawałek adekwatny do inicjatywy NH10

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » czw lut 25, 2010 9:08 pm

nieco zmodyfikowałem znany nam wszystkim wzór

Obrazek
Wasting time is an important part of living.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 26, 2010 3:14 pm

mi sie nie podoba, ten wzór najbardziej pasuje do czerni i bieli, tak jak na fladze NH

poza tym NOWY Hutnik to grafiki też powinny byc nowe

KiedyBylemMalymChlopcem
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 12, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: FC Igołomia

Postautor: KiedyBylemMalymChlopcem » wt mar 02, 2010 10:30 pm

Obrazek
:)

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » śr mar 03, 2010 5:13 pm

Wszystko pięknie wszystko ślicznie lecz... od początku nie podoba mi sie zbytnio to NOWY... Wiadomo ze zaczynamy od nowa, nowy zarzad, nowe cele itp. itd. Z czego sie bardzo ciesze i bede sie staral w miare mozliwosci przyczynic do tego aby nasz klub był znów na szczycie, tam gdzie jego miejsce. Lecz nie wiem jak u innych ale u mnie wiara, nadzieja na lepsze jutro, milość do barw, Herbu i Suchych Stawów (nawet gdy je teraz troche "zmodyfikowali") pozostaje ze tak powiem dalej "stara" (w pozytywnym tego slowa znaczeniu, poniewaz zostalo to zaszczepione i bedzie trwalo do konca życia). Chcąc nie chcąc razi mnie to "nowy" juz teraz, nawet na grafikach i (broń Boże) gadzetach lub flagach... Hutnik to Hutnik, był, będzie, jest i niech tak zostanie a wiadomo ze inicjatywa i wszystko co z nia zwiazane moze a nawet powinna nosic te nazwe.

Taka moja sktomna sugestia, jezeli post nie pasuje do tematu lub do niego nic nie wnosi prosze o przeniesienie lub delete.

Pozdro
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 03, 2010 5:35 pm

ciekawe spostrzeżenie, z ktorym się co prawda nie zgadzam, ale chętnie popolemizuję.

zależy jak na to patrzeć. dla mnie przedsionek NOWY jest ok.

NOWY w tym przypadku synonim słów:

-nasz
-lepszy
-nowoczesny
-wiarygodny
-trwały
-wielki
-bezinteresowny
-wytrwały
-prawdziwy
-niepowtarzalny
-właściwy
-nowonarodzony

można by mnożyć.

dla mnie Hutnik to nigdy nie byli działacze, struktura organziacyjna, budżet, długi, kontrakty, spółka, sponsorzy, właściciele, nawet nie zawsze (wręcz rzadko) pilkarze. .Hutnik to mecze, wyjazdy,a tmosfera, przygody, banlanga, styl życia, koledzy. teraz jest WRESZCIE okazja to połączyć, bez przekreślania tego drugiego znaczenia.


ode mnie na poczekaniu wymyślone hasło:

"Nowa jakość-Nowa siła-Choć się wiara nie zmieniła!"

miejmy nadzieje ze rozwiewajace wątpliwości. Że Hutnik to ciagle Hutnik.[/u]

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr mar 03, 2010 6:34 pm

PoMpOn eNHa pisze:Wszystko pięknie wszystko ślicznie lecz... od początku nie podoba mi sie zbytnio to NOWY... Wiadomo ze zaczynamy od nowa, nowy zarzad, nowe cele itp. itd. Z czego sie bardzo ciesze i bede sie staral w miare mozliwosci przyczynic do tego aby nasz klub był znów na szczycie, tam gdzie jego miejsce. Lecz nie wiem jak u innych ale u mnie wiara, nadzieja na lepsze jutro, milość do barw, Herbu i Suchych Stawów (nawet gdy je teraz troche "zmodyfikowali") pozostaje ze tak powiem dalej "stara" (w pozytywnym tego slowa znaczeniu, poniewaz zostalo to zaszczepione i bedzie trwalo do konca życia). Chcąc nie chcąc razi mnie to "nowy" juz teraz, nawet na grafikach i (broń Boże) gadzetach lub flagach... Hutnik to Hutnik, był, będzie, jest i niech tak zostanie a wiadomo ze inicjatywa i wszystko co z nia zwiazane moze a nawet powinna nosic te nazwe.

Taka moja sktomna sugestia, jezeli post nie pasuje do tematu lub do niego nic nie wnosi prosze o przeniesienie lub delete.

Pozdro


Rzeczywiście jest coś w tym, ale wydaje mi się, że nasze hiciory na trybunach nie ulegną modyfikacji, także gadżety. Oficjalna nazwa musi sugerować odcięcie się od SSA, ale zgadzam się z tym, że dla nas to Hutnik - w końcu był, będzie, jest. I żywię nadzieję po cichu, że na flagach, szalach będzie Hutnik, a nie NH2010...

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » śr mar 03, 2010 8:18 pm

z tego co kojarze Nowy Hutnik to nazwa Stowarzyszenia. A duzyna wystapi pod innym szyldem. Jak bylby za Hutnik Nowa Huta.
nh2010.pl

sleett
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 12:39 am
Lokalizacja: Welwyn Garden City / KRK - NH - WDW / Lubin

Postautor: sleett » czw mar 04, 2010 9:56 am

Podejrzewam, że nawet nazwa "HKS Hutnik Kraków" jest wolna. Chyba, że mimo utworzenia SSA ktoś stará nazwe przezornie zastrzegł.
Jak już niektórzy wczesniej pisali ja również jestem przeciwny nazwie z członem :-) "Nowa Huta". Cała Polska przecież wie, że Hutnik jest z NH. A takie "odcinanie" się od reszty Krakowa oznacza odciecie dotacji z UM. Moze troche uproszczone myslenie, ale tak to widze.

Wracajác do tematu, to strona ładna, przyjemna graficznie, bez zbednych wodotryskow, ale... No wlasnie... Od tygodnia, czy nawet dłużejj nic się tam nie zmienilo, a to niedobrze, bo ktos wejdzie raz, drugi, trzeci, zobaczy, że ciagle to samo i juz nie wróci. Broń Boże nie szukam winnych takiego stanu rzeczy, ani nie krytykuje, bo przeciez tworzenie nowego stowarzyszenia to cholernie duzo roboty, ale taka strona jest dobrym łácznikiem z ludzmi spoza tego Forum i dobrze by bylo gdyby byli na biezaco.
Obrazek

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw mar 04, 2010 11:19 pm

powiem tylko tak ,ze pracujac w jednej z Nowohuckich firm po raz pierwszy od czasow skurwysyna oraczewskiego i szmyta ktos sie zapytal o sponsoring. ps. byl to pan Staniec
ps oro chuj ci na imie
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

...

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt mar 05, 2010 7:59 am

Nie rozumiem o co Wam chodzi z tym ew. brakiem dotacji z UM w razie nazwy np. Hutnik Nowa Huta ? Nigdy nie było takich dotacji na klub i nie będzie gdyż nie pozwalają na to przepisy. Wiele razy było wałkowane (nawet ostatnio w kontekście ratowania SSA), ze miasto nie może wspomóc w ten sposób klubu...a jedynie sport młodzieżowy. Także "Nowa Huta" w niczym tu nie przeszkadza/i.
Ja byłbym za tym żeby akcentować na każdym kroku nasza dzielnicę i jej nierozłączny związek z Hutnikiem. Do zgłoszenia drużyny jeszcze daleko ale nie widzę żadnych przeszkód, a wręcz potrzebę nawiązania w nazwie do Nowej Huty.

Andreee63
Posty: 12
Rejestracja: wt mar 02, 2010 9:54 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andreee63 » pt mar 05, 2010 8:36 am

Takim nawiązaniem wydaje się być sama nazwa "Hutnik".

Ale ja na inny temat...
Czy założyciele stowarzyszenia rozważali możliwość takiej opcji: działać na dwa fronty - rozmawiać z władzami Krakowa i jednocześnie dogadywać się z POWAŻNYM inwestorem. Z rozmowami z władzami miasta chodzi mi o (jeśli to prawda że prez. Majchrowski przychylnie patrzy na Nowego Hutnika, znaczy że też nie chce leśnych dziadków z SSA) podziękowanie przez właściciela obiektów, czyli MIASTO, zadłużonej SSA i zostawienie ich razem z długami, a w zamian przekazanie w dzierżawę (z możliwością późniejszego wykupu) NASZEMU HUTNIKOWI.
Nie wiem jak to wygląda z punktu widzenia prawnego i praktycznego, dlatego pytam mądrzejszych...
Z Hutnikiem od 1970