PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw mar 18, 2010 9:39 pm

Michas pisze:Czemu piszecie że w tamtej rundzie punkty zdobywał ktoś inny? Przecież w tej drużynie jest część chłopaków która grała. Przecież nie kibicuje się działaczom tylko piłkarzom. Pewnie, że są stare dziady i chuj wie co kombinują ale ja mam to gdzieś i póki co na mecze zamierzam chodzić.


Zgadzam się z tym w 100%

dUfio pisze:a nie dociera do Was że wdupcanie kiełbasy z grilla na działce bądź oglądanie familiady w domowym zaciszu w czasie gdy SSA bedzie prezentowac swoje marne spektakle to TYMBARDZIEJ poparcie dla nich? może wlasnie o to im chodzi?


a z tym nawet w 200%
i od siebie dodam że mile bym widział jakąś akcję na trybunach typu Hutnik to MY a nie WY( oczywiście w tym WY oznacza SSA nie drużynę)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw mar 18, 2010 9:43 pm

Dobra, z powaznych pytań - kiedy mecz z Alwernią?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw mar 18, 2010 9:53 pm

benitka pisze:Że prokuratura z Wrocławia jeszcze się nimi nie zajęła? Licencje dla ssa = wielki przekręt!!! Może będą grać na sztucznym tylko dla kogo?


Jedna wielka mafia Panowie a jej macki sięgają wszędzie!! Już się dowiedziałem że MZPN robi jakieś problemy i komplikacje klubowi z Wiśnicza... Pewnie nie bardzo im odpowiada żeby ta drużyna wbiła do III ligi ..

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw mar 18, 2010 9:59 pm

Panowie sytuacja jest bardzo dziwna i śmieszna zarazem. Jak już wcześniej pisałem jestem rozdarty. Co zrobimy jeżeli ten stary Hutnik wyjdzie na prostą. Wiem, że ciężko jest uwierzyć w szczere chęci Gila ale powiedzcie czemu w to wszystko włącza się Kowalik. Przecież jego nie możemy oskarżać o jakąś chęć czerpania z tego wszystkiego korzyści. Pojebane to wszystko jest i tyle. Nie myślcie że jestem przeciwny tej nowej inicjatywie. Z chęcią się w to włączę i pomogę. Mi tak tak samo jak wam zależy na tym abyśmy mogli kiedyś wspólnie zasiąść na Suchych Stawach i delektować się grą naszych kopaczy przynajmniej w nowej I lidze.
Ale wydaje mi się, że jeżeli jest szansa utrzymać ten poziom rozgrywek to trzeba to jakoś wykorzystać. Nie można od razu wszystkiego przekreślać i się od wszystkiego odcinać. Wierze, że ludzie związani z NH2010 mają głowy na karku i przynajmniej spróbują porozmawiać z ludźmi ze stowarzyszenia Gila.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » czw mar 18, 2010 10:20 pm

Michas, podstawowe pytanie: w jakim Ty świecie żyjesz? Od tylu lat prezesi maglują nam głowy, że awans, że będzie lepiej. III liga czy V liga, co to za różnica? Nadszedł czas przerwać hegemonię, Hutnikowi należy się I liga, nie coroczna wegetacja w ligach amatorskich.

Uki
Posty: 30
Rejestracja: czw lis 13, 2008 9:01 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Uki » czw mar 18, 2010 10:24 pm

skoro uważacie że przyjście na mecz na SS to poparcie tych dziadów, to najprościej będzie nie przychodzi na mecze ssa u siebie tylko na wyjazdy, a parę osób wysyłać na mecz ssa na SS żeby obwiesiło stadion transparentami www.nh2010.pl

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw mar 18, 2010 10:30 pm

Uki pisze:skoro uważacie że przyjście na mecz na SS to poparcie tych dziadów, to najprościej będzie nie przychodzi na mecze ssa u siebie tylko na wyjazdy, a parę osób wysyłać na mecz ssa na SS żeby obwiesiło stadion transparentami www.nh2010.pl


Proste i genialne :)

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » czw mar 18, 2010 10:39 pm

edit : już nie ważne, proszę o usunięcie posta
Ostatnio zmieniony czw mar 18, 2010 11:29 pm przez GallAnonim, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 18, 2010 10:55 pm

centrum nh pisze:Skoro niby znalazły się pieniążki jakieś i miasto wielce ma pomóc to teraz na kolanach do Szreniawy przepraszać i prosić trenera i chłopaków !!! Ewentualnie zbłaźnić się do końca i ogłosić w prasie CASTING NA PIŁKARZA !!

kibicujesz ssa?
KURWA LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!, CI LUDZIE ZNISZCZYLI SEKCJE KOSZYKÓWKI, SIATKÓWKI, PIŁKI RĘCZNEJ, ZAMKNĘLI LODOWISKO, PIŁKARZY SPUŚCILI JAK "SURÓWKĘ W MARTENIE" DO 4 LIGI PROSTO Z UEFA, NAJLEPSZĄ DRUŻYNĘ OD 20 LAT ROZGONILI W PIZDU
KIBICUJCIE IM DALEJ, A JAK JUŻ HUTNIKA NIE BĘDZIE, TO SOBIE CHODŹCIE NA ŻUŻEL, ALBO NA WC .

do admina: najwyższy czas zakończyć ten temat, KS Hutnik KRAKÓW nie ma przyszłości!!!

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 18, 2010 10:59 pm

Michas pisze:Wiem, że ciężko jest uwierzyć w szczere chęci Gila ale powiedzcie czemu w to wszystko włącza się Kowalik. Przecież jego nie możemy oskarżać o jakąś chęć czerpania z tego wszystkiego korzyści. .

może wyrwane z kontekstu, ale komu piłka miedzy nogami wtoczyła się do naszej bramki w pamiętnym meczu z ruchem(no chyba że mnie pamięć myli)

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 18, 2010 11:02 pm

GallAnonim pisze:zaręczam wam ze drużyna będzie grała w tej rundzie dlatego ze każdy chłopak który znajduje się w jej składzie ma biało błękitno niebieskie serce... sami mówią że będą walczyć w każdym meczu na 100%, znają się od dziecka, praktycznie wszyscy w tej drużynie przeszli przez wszystkie szczeble młodzieżowe, do tego chyba nie ma bardziej oddanego piłkarza Hutnikowi jak M.Wiącek.. Chłopaków nie interesuje kto siedzi "u góry" grają dlatego że kochają ten klub i mają nadzieje na wyprowadzenie go na prostą.
Wiem że bardzo chcieliby żeby kibice chodzili na mecze i pomagali im walczyć dla Hutnika, nie Szmyta czy Oraczewskiego. Pozdro

jaja se robisz, co nie?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw mar 18, 2010 11:53 pm

Każdy sam sobie odpowie na pytanie- Zawisza czy Hydrobudowa, bo niestety jakbyście sobie tego nie tłumaczyli przed takim wyborem stoimy.

Niektórzy dostali tutaj marchewkę w postaci 3 ligi, kazdy na nia moze sie nabrac, kazdy z niej skorzystac

Moja noga po 20 latach na SSA juz nie postanie a jezeli postanie to tylko w aspekcie o ktorym wspomnial Dufio

Amen

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt mar 19, 2010 7:10 am

huteusz pisze:mecz z Alwernią?


wiadomo coś więcej? ciągle nikt nie odpowiedział

kwasek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:31 am
Kontakt:

Postautor: kwasek » pt mar 19, 2010 7:37 am

Gil będzie dumnie paradował niczym paw, nastroszy piórka i dumnie oczekiwał pokłonu poddanych, wielki zbawca własnego portfela, ni chu*a!
Nie mogę uwierzyć, że miasto pomogło tym oszustom i krętaczom. Ich Hutnik nigdy nie dostałby licencji, gdyby nie ogłoszenie powstawania Nowy Hutnik 2010. Posrały się dziadki w gacie i na kolanach do majchra i niemca, bo kibice mieli czelność ratować swój klub. Nikt tego nie widzi??? Nie! Mało ludzi poznało sens i cel NH2010 lub nabrali się na klepanie ramionka ku*wa.

Obrazek

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt mar 19, 2010 9:16 am

http://www.mzpnkrakow.pl/


Znalazł się zbawca Gil ( przez cały czas w SSA ) zawsze rękę dołoży w obalaniu rządu Olszewskiego też pomagał . NOCNA ZMIANA .
Hutnik Kraków