PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » śr mar 24, 2010 8:06 pm

Sprawa jest prosta. SSA to NIE JEST Hutnik... choć lubicie się oszukiwać.
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

Pomysl1950
Posty: 262
Rejestracja: czw paź 30, 2008 6:15 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: Pomysl1950 » śr mar 24, 2010 8:47 pm

Na prawdę nie rozumiem osób których chcą uczęszczać na mecze SSA, a nieraz narzekały na leśnych dziadków. Po raz pierwszy możemy utworzyć własnego HUTNICZKA wolnego od układów. Mam nadzieję że przejrzycie na oczy i zrozumiecie że w tej sprawie musimy działać wszyscy razem, ponad podziałami. Każdy z nas kocha Hutnika, ale miłość nie może być ślepa.

amen

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » śr mar 24, 2010 9:12 pm

no nareszcie się coś dzieje w SSA . Enion załatwił panom włodarzom prace przy świeczkach brawo Oraczewski i spółka

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr mar 24, 2010 9:58 pm

widmo huta pisze:no nareszcie się coś dzieje w SSA . Enion załatwił panom włodarzom prace przy świeczkach brawo Oraczewski i spółka


jeżeli to prawda to gdzie są pieniążki za wynajem? już było kilka meczy, i jeżeli by coś enionowi zapłacili to na pewno by nie wyłączyli. komornik je zajął? czy nikt nie wie gdzie są? czy rzeczywiście grają za 1000 zł? dobrze że niedługo 3 liga zagra to i przyjdą kibice i zapłacą za bilety, znowu coś do kieszeni wpadnie..... ot całe ssa
ps:wszystkie pytania retoryczne

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw mar 25, 2010 7:12 am

tomznh pisze:Sprawa jest prosta. SSA to NIE JEST Hutnik... choć lubicie się oszukiwać.


A co to jest jak nie Hutnik?

Panowie jak Dufio napisał jesteśmy jak puzzle, każdy z nas jest inny i ma inne zdanie. Nie chcesz to nie chodź na mecze. Nie wmawiajcie komuś kto chce chodzić, że nie ma honoru. Nowy Hutnik? Ja jestem za. Ale wydaje mi się, że jeżeli ma on być spadkobiercą poprzedniego to najpierw ten musi przestać istnieć, a póki co to nie nastąpiło. I nie opowiadajcie, że jak te parę osób przyjdzie na mecz to spowoduje to, że Gil będzie miał radochę i że będziemy im nabijać kieszeń albo, że Hutnik SSA nie upadnie. Bo jeżeli w tamtej rundzie na mecze chodziło powiedzmy 1000 osób i to nie pomogło to jak teraz przyjdzie 500 to tym bardziej niczego to nie zmieni.

Według mnie inicjatywa NH2010 zasługuje na poparcie. Ale jak już wcześniej pisałem dla mnie nie ma Hutnika bez Suchych Stawów. To jest nieodłączna część tego wszystkiego. To miejsce jest magiczne i nie wyobrażam sobie aby mój Hutnik nie grał na tym właśnie stadionie.
Nowy Hutnik tak ale tylko wtedy jak upadnie SSA. I oby nastąpiło to jak najszybciej!!!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw mar 25, 2010 8:10 am

widmo huta pisze:no nareszcie się coś dzieje w SSA . Enion załatwił panom włodarzom prace przy świeczkach brawo Oraczewski i spółka


2010-03-25 06:37:00

W środę w południe Zakład Energetyczny wyłączył prąd na stadionie Hutnika, na którym w sobotę ma odbyć się mecz 22. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Ruch Chorzów.

Powodem wyłączenia prądu były nie uregulowane zaległości za energię elektryczną. Zakład Energetyczny planował wyłączenie prądu już przed wtorkowym meczem Pucharu Polski Wisła - Lechia Gdańsk, ale ostatecznie przesunięto termin odłączenia o jeden dzień.
Jeśli prąd nie zostanie włączony to zaplanowany na sobotę (godz. 17) mecz Cracovii z Ruchem Chorzów nie odbędzie się. - Mamy nadzieję, że strony bardzo szybko dojdą do porozumienia. Nie wyobrażamy sobie sytuacji w której Cracovia nie mogłaby rozegrać meczu w sobotę - mówi dla Terazpasy.pl Rzecznik Prasowy MKS Cracovia SSA Przemysław Urbański.

za http://www.sportowetempo.pl

Przynieście świeczki hej pejsy przynieście świeczki ..........
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » czw mar 25, 2010 9:08 am

Michas:
Nie wiem ile masz lat, ale ja mam lat wystarczająco dużo, by pamietać Polskę lat 80-tych. Po stanie wojennym polskie społeczeństwo, w swej bardzo zdecydowanej większości, pokazało PZPR dupę. Komuniści robili co mogli, ażeby usankcjonować swoje działania, potwierdzić swoją przewodnią rolę. Organizowali zatem obowiązkowe pochody 1 maja, czyny społeczne, gospodarskie wizyty czy referendum roku 87-go.

Oraczewski i spółka zafundowali nam w Hutniku taki właśnie stan wojenny. Doprowadzili klub do totalnej ruiny, ale władzy raz zdobytej po dobroci nie oddadzą. Uważają, że są jedynie słuszną siłą w Hutniku i mają monopol na jego posiadanie. Ludzie pokroju wiceprezesa Szmyta... Patrząc w oczy takich ludzi widać jak na dłoni, że są aparatczykami starego systemu, że szukają wzrokiem rozumu, który ukrył się daaaleko za horyzontem, ale swoją bezczelnością, tupetem, układami potrafią zapewnić sobie ciepły stołek.

Dlaczego Polska jest dzisiaj taka jaka jest? Dlaczego pan Szmajdziński może kandydować na urząd Prezydenta RP? Dlaczego tysiące wartościowych programistów lub inżynierów z Polski zasila zagraniczne koncerny (w kraju i za granicą) pomnażając dostatek Brytyjczyków, Niemców lub Francuzów, zamiast naszego? Dlaczego ustanowiono wtedy synekury, po dziś dzień istniejące? Dlatego, że w pewnym momencie Wałęsa i spółka poszli na układ z komunistami, których trzeba było wypalać gorącym żelazem i ciąć do wysokości koła. Nie zrobiono tego.

Mam nadzieję, że my tego błędu nie popełnimy.

Pozdrawiam!
ezswaz aN Hutnik

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw mar 25, 2010 9:36 am

Michas pisze:
tomznh pisze:Sprawa jest prosta. SSA to NIE JEST Hutnik... choć lubicie się oszukiwać.


A co to jest jak nie Hutnik?

Panowie jak Dufio napisał jesteśmy jak puzzle, każdy z nas jest inny i ma inne zdanie. Nie chcesz to nie chodź na mecze. Nie wmawiajcie komuś kto chce chodzić, że nie ma honoru. Nowy Hutnik? Ja jestem za. Ale wydaje mi się, że jeżeli ma on być spadkobiercą poprzedniego to najpierw ten musi przestać istnieć, a póki co to nie nastąpiło. I nie opowiadajcie, że jak te parę osób przyjdzie na mecz to spowoduje to, że Gil będzie miał radochę i że będziemy im nabijać kieszeń albo, że Hutnik SSA nie upadnie. Bo jeżeli w tamtej rundzie na mecze chodziło powiedzmy 1000 osób i to nie pomogło to jak teraz przyjdzie 500 to tym bardziej niczego to nie zmieni.

Według mnie inicjatywa NH2010 zasługuje na poparcie. Ale jak już wcześniej pisałem dla mnie nie ma Hutnika bez Suchych Stawów. To jest nieodłączna część tego wszystkiego. To miejsce jest magiczne i nie wyobrażam sobie aby mój Hutnik nie grał na tym właśnie stadionie.
Nowy Hutnik tak ale tylko wtedy jak upadnie SSA. I oby nastąpiło to jak najszybciej!!!


Panowie napiszę jeszcze raz DOBITNIE!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze kilkanaście dni temu ----- drużyna miała nie przystąpić do rozgrywek. Każdy był z tym faktem pogodzony. Każdy był pogodzony z faktem że przez nieudolność naszych działaczy przez pół roku nie obejrzymy piłki w wykonaniu drużyny Hutnika.
Co wam się stało ???????????????? Po raz kolejny na wędce naszych pseudodziałaczy pojawiła się błyskotka a wy jak rybki dajecie się na tą błyskotkę złapać. Potraktujcie to jak traktowaliście jeszcze w lutym czy na początku marca. NIE MA DRUŻYNY -------- TO NIE JEST NASZA DRUŻYNA.
To drużyna na potrzeby ---- pseudodziałaczy którym pali się koło dupy.
Jak kupicie bilet ----- popatrzcie na jego drugą stronę. Być może z tej drugiej strony pojawi się pan Gil ze swoimi hasłami wyborczymi.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » czw mar 25, 2010 9:42 am

viki pisze:Oraczewski i spółka zafundowali nam w Hutniku taki właśnie stan wojenny. Doprowadzili klub do totalnej ruiny, ale władzy raz zdobytej po dobroci nie oddadzą.


Nikogo nie chce bronić ale te 5mln długów to chyba nie sama zasługa Oraczewskiego??

A porównywanie komunizmu do obecnego stanu Hutnika to też zbytnio mi nie pasuje - wtedy ludzie ginęli a teraz prawie zginął Hutnik - tylko że w przeciwieństwie do życia - Hutnika dałoby się wskrzesić...
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw mar 25, 2010 10:11 am

a ilez to razy pan oraczewski mowil ze jesli ktos przyjdzie,pojawi sie nowe to on dla dobra odejdzie ?? teraz macie tego załganego tatusia dziecka z kompleksami
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw mar 25, 2010 12:10 pm

Wczoraj ktos podal sklady z meczu towarzyskiego. Bylo tam nazwisko Pitula. O ktorego Pitule chodzi? Bo jest ich 4 braci wychowankow Hutnika. A moze to ich ojciec, ktory gral w oldboyach klubu? :)

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » czw mar 25, 2010 5:19 pm

Michas.... skoro dla ciebie SSA i Suche Stawy to Hutnik.... to ręce mi opadają. Nie będę dalej bił się z koniem. Dojrzewaj szybciej bracie....
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » czw mar 25, 2010 6:43 pm

tomznh pisze:Michas.... skoro dla ciebie SSA i Suche Stawy to Hutnik.... to ręce mi opadają. Nie będę dalej bił się z koniem. Dojrzewaj szybciej bracie....


nie no masz racje suche stawy to nie Hutnik!!!!!
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » czw mar 25, 2010 8:23 pm


nie no masz racje suche stawy to nie Hutnik!!!!!


Ano nie, dopiero my na Suchych Stawach to Hutnik!!!!
My gdziekolwiek będziemy to Hutnik! To jest w sercu a nie w miejscu, nie w przywiązaniu a w duszy. Napewno nie w przywiązaniu do podtrzymywanego przy życiu trupa przez dziadów z SSA, skoro jest Nowy Hutnik.
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

Awatar użytkownika
kacper
Posty: 13
Rejestracja: sob lut 28, 2009 3:12 pm

Postautor: kacper » czw mar 25, 2010 8:35 pm

Winnetou pisze:Wczoraj ktos podal sklady z meczu towarzyskiego. Bylo tam nazwisko Pitula. O ktorego Pitule chodzi? Bo jest ich 4 braci wychowankow Hutnika. A moze to ich ojciec, ktory gral w oldboyach klubu? :)




chodzi o najmłodszego z Braci Pawła ;) wiem ze Marcin gra na hali w Kupczyku najstarszy Wojtek ostatnio jeszcze grał w Lotniku ale nie wiem czy gra dalej a 4 z nich już nie gra w piłkę :wink: