SSA - Kmita (sobota 3 kwietnia godz. 16)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » pn mar 29, 2010 9:25 pm

Ozog ma racje! musimy cos rozkminiac w temacie zorganizowania sie w czasie meczow itp!!! Jesli niebedziemy robic nic to wiekszosc malolatow sobie odpusci hutnika i niedaj boze znajdzie sobie !!wic!! faktycznie nawet wanda jest jakims wyjsciem z sytuacji:)

Pomysl1950
Posty: 262
Rejestracja: czw paź 30, 2008 6:15 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: Pomysl1950 » pn mar 29, 2010 10:01 pm

można zawsze iść na piwko do ataku :D

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn mar 29, 2010 10:24 pm

forever pisze:alternatywa: WANDA NOWA HUTA


Słaba alternatywa skoro karnet kosztuje podobno 200zł ... To po ile bilety będą ??!!

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » pn mar 29, 2010 10:26 pm

za 200 jest vip z gadzetami, wejściem do parku maszyn i własnym krzesełkiem, normalny karnet chyba był po 100 a bilety po 10 (panie 5)

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn mar 29, 2010 10:45 pm

OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość

To po co wyrażasz dla nich poparcie poprzez gest stawienia się na meczu?


Jeżeli Ty moje przyjście na mecz traktujesz jako poparcie dla SSA to w takim razie popieram tą spółkę od początku jej istnienia niemal w 100%




OŻÓG 1950 pisze:
Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest forum NH2010 i ma służyć jego interesom.



Do niedawana było to forum kibiców Hutnika Kraków chyba że coś się zmieniło w tej materii ale nikt mnie o tym nie poinformował

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn mar 29, 2010 10:56 pm

przychodzisz na mecz,płacisz kurwom hajs,czyli ich wspierasz.powinien byc oficjalny zakaz chodzenia na ssa i tyle w temacie.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn mar 29, 2010 11:29 pm

BINGONH pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość

To po co wyrażasz dla nich poparcie poprzez gest stawienia się na meczu?


Jeżeli Ty moje przyjście na mecz traktujesz jako poparcie dla SSA to w takim razie popieram tą spółkę od początku jej istnienia niemal w 100%

co prawda nie do mnie ale, ja ssa popierałem bo:1- żyłem nadzieją że jakoś dadzą radę, 2-bo nie było żadnej nawet mglistej alternatywy
teraz się to wszystko trochę zmieniło i powinniśmy zrobić wszystko co się da żeby beton się skruszył na pył, a pójście patrzeć na juniorów którym kazano grać w lidze dla dorosłych, patrzeć jak przegrywają mecz za meczem, to sobie wyobraź jaka to może być trauma dla nich, oni maja dopiero mają po 17-18 lat

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt mar 30, 2010 12:34 am

BINGONH pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:i chciałbym by po tym sezonie spółka zakończyła działalność ogłaszając upadłość

To po co wyrażasz dla nich poparcie poprzez gest stawienia się na meczu?


Jeżeli Ty moje przyjście na mecz traktujesz jako poparcie dla SSA to w takim razie popieram tą spółkę od początku jej istnienia niemal w 100%


Sytuacja się zmieniła.

Myślisz, że ja nie miałem wielkich nadziei?



BINGONH pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest forum NH2010 i ma służyć jego interesom.



Do niedawana było to forum kibiców Hutnika Kraków chyba że coś się zmieniło w tej materii ale nikt mnie o tym nie poinformował



Użyłem sformułowania "spójrzmy prawdzie w oczy".

Teoretycznie jest to forum kibiców Hutnika, ale de facto (przynajmniej w moim mniemaniu) forum NH2010.
A dlaczego tak jest? Dlatego, że każdy kibic HKSu powinien popierać NH2010 (jedno nie wyklucza drugiego).

A dlaczego? Dlatego, że to jest inicjatywa wychodząca od nas, znamy zarząd, wiemy, co to są za ludzie, można obdarzyć ich zaufaniem, a w przypadku powodzenia inicjatywy, każdy kibic będzie mógł wyrazić swoje zdanie w tej, czy innej kwestii.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt mar 30, 2010 7:26 am

Gumezi pisze:przychodzisz na mecz,płacisz kurwom hajs,czyli ich wspierasz.powinien byc oficjalny zakaz chodzenia na ssa i tyle w temacie.


majlech pisze:Spotkanie pokazało – w naszym odczuciu – że jest szansa na zbudowanie takiego właśnie Hutnika i przekonanie do tej wizji członków Stowarzyszenia HKS Hutnik Kraków. Wymaga to od nas wszystkich jednak dużej determinacji, której wyrazem powinna być m.in. absencja na meczach piłkarskich drużyny seniorów organizowanych przez Sportową Spółkę Akcyjną.


Dodatkowo przed meczem z kmitą zostanie podany oficjalny komunikat wszystkich grup kibicowskich na Hutniku.

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » czw kwie 01, 2010 8:24 pm

ssa nie dograją tej rundy do końca! :lol: Wchodzę o zakład o 1 l wyborowej :lol:
TRE75NHKS

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » czw kwie 01, 2010 8:54 pm

lucero pisze:
Gumezi pisze:przychodzisz na mecz,płacisz kurwom hajs,czyli ich wspierasz.powinien byc oficjalny zakaz chodzenia na ssa i tyle w temacie.


majlech pisze:Spotkanie pokazało – w naszym odczuciu – że jest szansa na zbudowanie takiego właśnie Hutnika i przekonanie do tej wizji członków Stowarzyszenia HKS Hutnik Kraków. Wymaga to od nas wszystkich jednak dużej determinacji, której wyrazem powinna być m.in. absencja na meczach piłkarskich drużyny seniorów organizowanych przez Sportową Spółkę Akcyjną.


Dodatkowo przed meczem z kmitą zostanie podany oficjalny komunikat wszystkich grup kibicowskich na Hutniku.


http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3226

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 02, 2010 9:49 am

Zmiana godziny rozpoczęcia meczu.

Sobota, godzina 16.

Info telefoniczne :wink:




Bingo a skąd ty miałeś info :?: :D
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 9:55 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 02, 2010 9:52 am

Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pt kwie 02, 2010 9:54 am

BINGONH pisze:Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie


no to widze masz dobre kontakty z SSA ktorzy CIe informuja ;)
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 02, 2010 9:58 am

Fan Hutnika pisze:
BINGONH pisze:Dla tych co jednak myślą zawitać na SS w Wielką Sobotę informacja mecz jest o godzinie 16 taki info otrzymałem w telefonicznie od SSA a i nie da rady wejść kasami WC tylko tą przy pawilonie


no to widze masz dobre kontakty z SSA ktorzy CIe informuja ;)



Bo tak naprawdę to służę w Agencji Wywiadu i mam dostęp do wszystkich tajnych informacji :P