stroje domowe (i nie tylko)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

stroje domowe (i nie tylko)

Postautor: birkut » wt kwie 06, 2010 11:49 pm

tyle razy narzekaliśmy (i słusznie!!!) że gramy na czerwono, żółto, pomarańczowo itd.

jest szansa, jeśli to MY kibice tworzymy nowy klub, zadecydowac w jakich strojach pownnismy grywać.
przede wszystkim u siebie, ale mozna tez zaproponowac komplety wyjazdowe.

wg mnie domowymi strojami powinny być :
koszulki błękitne z białymimotywami (lub odwrotnie)
niebieskie spodenki i getry.

wyjazdowe: całe niebieskie
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr kwie 07, 2010 12:52 am

Wyjazdowe zgadzam się całe niebieskie

domowe - białe spodenki a koszulki biało-błękitno-niebieskie jakiś fajny wzór który połączy te 3 kolory

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr kwie 07, 2010 1:19 am

Domowe - PASIAKI (odpowiednio dostosowane do piłkarskich realiów oraz do reklam).


Kibice i piłkarze w tych samych koszulkach - coś pięknego :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr kwie 07, 2010 1:29 am

Jedne pasiaki w tym mieście już wystarczą!! Ja uważam że dom biało niebieskie góra dół , a wyjazd odwrotnie czyli niebiesko białe. Trzecie rezerwowe powrót do historii wspomnienie Monaco czyli żółto niebieskie.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr kwie 07, 2010 3:32 am

Żadne pasiaki mi się nie spodobają bo każdemu na SS będą się jednoznacznie kojarzyć.
Nawiasem pisząc tego można zazdrościć takim klubom jak Cracovia że od początku gra w takich samych barwach i to rozpoznawalnych wszędzie w Polsce.
Wracając do Hutnika to trzeba umiejętnie połączyć 3 kolory z których dwa niebieski i błękitny bardzo się zlewają, tylko fajny wzór może do zrobić spore wyzwanie dla grafików

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr kwie 07, 2010 5:12 am

Tyle, że nasze pasiaki są poziome, więc nie wiem, jak to Wam się może kojarzyć z...

Pozdro
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr kwie 07, 2010 8:27 am

Kiedyś o tym na forum pisałem (parę lat temu) i dzisiaj powtórzę:
Stroje zasadnicze:koszulki w błękitno-niebieską szachownicę, spodenki białe, getry niebieskie.
Stroje rezerwowe: koszulki białe, spodenki niebieskie, getry niebieskie


Tymczasem trzeba zważać na to, że stroje kosztują! Zwłaszcza robione wedle oryginalnego wzoru. Dlatego wydaje mi się, że planować wygląd strojów można, ale wdrożenie tego w zycie może potrwać.
ezswaz aN Hutnik

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » śr kwie 07, 2010 10:11 am

Pasiaki to zajebisty pomysł. Nie rozumiem jak sie komuś może to źle kojarzyć. Przecież kolorystyka jest inna i w dodatku układ pasków poziomy. Poza tym nie ma co wpadać w paranoje skojarzeń bo to bez sensu.
Zresztą myślę że każdy wzór będzie dobry pod warunkiem że będzie uwzględniał wszystkie nasze barwy.

BINGONH pisze:można zazdrościć takim klubom jak Cracovia że od początku gra w takich samych barwach i to rozpoznawalnych wszędzie w Polsce.


To nie są macierzyste barwy Cracovii. Zostały przejęte od drużyny "Biało Czerwonych" z która się połączyli w 1907 r. Ich pierwsze barwy to... biało-niebiesko-czarne ;)

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr kwie 07, 2010 12:59 pm

Ja to widziałbym mniej więcej tak:

opcja 1. Pasiaki (nikomu zdrowo myślącemu NASZE pasiaki nie będą kojarzyły się z tymi z Błoń).

opcja 2. Białe koszulki, błękitne spodenki, granatowe getry.

opcja 3. Szachownica biało-błękitna, niebieskie spodenki i getry.

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
zesławiceHKS
Posty: 87
Rejestracja: pn lis 10, 2008 11:08 pm
Lokalizacja: [Z]esła[W]ic[E]

Postautor: zesławiceHKS » śr kwie 07, 2010 1:23 pm

Myślę że nie najgorzej by takie stroje wyglądały
Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr kwie 07, 2010 1:30 pm

Po tym temacie już widać że głos kibiców musi być brany przez stowarzyszenie lekko przez palce (w takich kwestiach). :wink:

Każdemu się podoba co innego i ciężko mi tu sobie wyobrazić kompromis. Ja też jestem za POZIOMYMI PASIAKAMI.

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » śr kwie 07, 2010 1:46 pm

białe koszulki, błękitne spodenki, niebieskie skarpety

Obrazek

z tą kratą przesadzone

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » śr kwie 07, 2010 1:53 pm

KonradHKS pisze:Po tym temacie już widać że głos kibiców musi być brany przez stowarzyszenie lekko przez palce (w takich kwestiach). :wink:

Zbyt śmiały wniosek Konradzie.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr kwie 07, 2010 1:59 pm

Źle to trochę przekazał :wink: No w każdym razie jak rozwiązać taki wydawało by się niewielki problem? Pojawiło się już co najmniej 5 propozycji wzorów z czego chyba największe poparcie i jednocześnie najwięcej przeciwników maja pasiaki (z wiadomych powodów choć mi osobiście z niczym się nie kojarzą) :wink: Jak już mamy się bawić w skojarzenia to szachownica mi sie kojarzy z Górnikiem. Chodziło mi o to że ktoś musi podjąć "męską decyzje" i nie ma zmiłuj. Jakaś ankieta zapewne też będzie na remis i niczego nie rozwiąże. Oczywiście w przypadku względnej jednomyślności sprawa jest dużo prostsza jeśli chodzi o zdanie kibiców.

No ale skoro mogę zabrać głos to po przeanalizowaniu popieram w 100% propozycję Patryka.

opcja 1. Pasiaki (nikomu zdrowo myślącemu NASZE pasiaki nie będą kojarzyły się z tymi z Błoń).
opcja 2. Białe koszulki, błękitne spodenki, granatowe getry.
opcja 3. Szachownica biało-błękitna, niebieskie spodenki i getry.

Uki
Posty: 30
Rejestracja: czw lis 13, 2008 9:01 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Uki » śr kwie 07, 2010 2:03 pm

u siebie najlepsze były by chyba te poziome paski, ale identyczne jak wersja kibicowska:]
a wyjazd, szachownica jest też fajna

apropo kojażenia naszych pasiaków z wiadomo którymi, to skoro do tej pory na kibicach się nikomu nie kojażyły to czemu mają nagle się na piłkarzach zacząć kojażyć