KACZYŃSKI vs KOMOROWSKI

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

NA KOGO ODDASZ SWOJ GLOS W 2 TURZE

Czas głosowania minął ndz lip 04, 2010 1:31 am

KACZYŃSKI
56
52%
KOMOROWSKI
52
48%
 
Liczba głosów: 108

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt kwie 27, 2010 12:24 am

dzuhas pisze:3/4 Polski go zapewne znienawidzilo w momencie gdy podjal decyzje o kandydowaniu


Nie zgadzam się.

Pomijając kwestię, że mam poglądy prawicowe. Jestem za PiS i tak dalej...

To uważam, że duża część ludzi niezdecydowanych właśnie nie znienawidzi Jarka. Uważam, że właśnie odwrotnie. Że duża część (nie wszyscy) się ucieszy. Mówię m.in. o listach wysyłanych do PiSu z prośbą o kandydowanie prezesa.

Zapomniałeś Dzuhasie drogi, że Polacy w chwilach kryzysu, to strasznie sentymentalny naród. Wiele ludzi będzie chciało, że tak powiem, oddać mu hołd, uszanować i wyrazić szacunek w chwili śmierci brata. Także tutaj PiS na uczuciach patriotycznych wiele zyska wśród niezdecydowanych.


Pozdrawiam


PS: No i oczywiście wszystko się rozegra pomiędzy Komorowskim a Kaczyńskim.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BMofK
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 1:13 am
Lokalizacja: Kraków - Milton

Postautor: BMofK » wt kwie 27, 2010 3:24 am

J.Kaczyński na prezydenta. Innego wyboru nie ma. Korwin Mikke bez kasy nie da rady. Komorowski powinien kandydować ale w kolejce na szafot. Jako kandydat WSI - ma zapewnić razwietce swobode działań i pozbyć się konkurentów, najlepiej za łeb. Dali mu przykład jak to się robi 10-ego kwietnia.
Sensational Hutnik

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » wt kwie 27, 2010 8:35 am

OŻÓG 1950 pisze:
Pomijając kwestię, że mam poglądy prawicowe. Jestem za PiS i tak dalej ...



No już nie przesadzajmy z nazywaniem PiS-u partią prawicową. W najlepszym przypadku można ich określić jako centrowców (zgodnie zresztą z nazwą poprzednika PiS-u czyli Porozumienia Centrum) względnie jako partię chadecką.
Jeżeli chodzi o gospodarkę , służbę zdrowia , szkolnictwo , politykę socjalną , system podatkowy czy w końcu ingerencję w rynek nie widzę w tej partii nic co można byłoby określić jako pogląd prawicowy.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt kwie 27, 2010 9:29 am

Wy z tym Kaczyńskim serio?
Strach się bać powoli w tym kraju.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2010 9:37 am

Jok uzasadnij

ja sam nie wiem na kogo glosować, wytlumacz mi dlaczego nie na Kaczyńskiego? może to pomoże mi podjąć decyzję

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt kwie 27, 2010 10:08 am

PennyWise pisze:Jarosław Kaczynski i wszystko jasne :!: .
Jeden z niewielu Polityków-Ideowcow jacy zostali w Polsce, charyzma, intelegencja, niezaleznosc pogladow, dobre poczucie humoru.
Ale, niestety pierwsze sygnały pokazują, że będzie miał kłopoty, jak można zrobić szefem sztabu Kluze-Rostowską :roll: .
Moim zdaniem pierwsza zła decyzja, powinnien nim zostać Marek Migalski. Kampanie poprowadzić maksymalnie ostro, przeciez juz kiedys podejmowane proby zlagodzenia wizerunku byly nieudane.
Handicapem dla Kaczynskiego jest termin wyborow, podczas drugiej tury duza czesz "mlodych , wyksztalconych z wielkich miast" wypierdoli do tatków na wczasy pod gruszą a , że leniwi nie pofatygują sie na wybory w rodzinnych wsiach i miasteczkach.

Ps. Wolę prezydenta kawalera niz taka pierwsza dame:
http://www.fakt.pl/Ktora-z-nich-bedzie- ... 113,1.html
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... &start=450
:lol: :lol: :lol:


zona Napieralskiego mniam :)
http://www.fakt.pl/Takie-sa-zony-polity ... 706,6.html

polecam tez zdjecie nr 3
pozdro :)

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt kwie 27, 2010 10:09 am

ja ogladalem tylko 2 minuty ale konwencja programu bardzo mi sie spodobala. zawsze to cos innego. kwestia bezstronnosci to zapewne inna bajka :)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt kwie 27, 2010 10:17 am

Jeszcze nie zdecydowałem czy w ogóle pójdę na te wybory, ale w tej ankiecie oddałem głos na Morawieckiego. Nie ma wśród kandydatów takiego na którego mógłbym oddać głos z czystym sumieniem ,najbardziej szanuję Morawieckiego ale nie wiem czy byłby dobrym prezydentem, Wasiak z kolei ma ciekawe poglądy ale w ogóle go nie znam. JK Mikke jest w porządku ale z niego media już dawno zrobiły dziwaka, pajaca i wielu ludzi nie traktuje go zbyt poważnie. Mam tylko nadzieję i chyba się nawet o to pomodlę żeby w tych wyborach nie wygrał nikt z tej piątki: Olechowski, Komorowski, Napieralski, Pawlak, Lepper. To najgorsze co mogłoby spotkać Polskę.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » wt kwie 27, 2010 10:49 am

Korwin - za dużo porozbijał, za wiele popsuł, wiedza z wewnątrz partii.

Komorowski - nie ufam PO. Partia marketingowa, czyli co innego mówi przed wyborami, co innego robi, nawet wbrew swojemu programowi. Niedobrze będzie jak będą mieli pełnię władzy.

Lewa strona nie do przyjęcia, jeżeli nie chcemy skończyć jak Grecja czy Islandia.

Pierwsza tura - Morawiecki, za niezłomność, życiorys i prawidłową ocenę Solidarności już na początku 1981 r. w pierwszej turze.

W drugiej ewentualnie, jako przeciwwaga dla Komorowskiego - J. Kaczyński. Bardzo serio.
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt kwie 27, 2010 11:11 am

Ja będę głosować na Korwina , najpierw tylko trzeba zebrać podpisy .

Jakby ktoś chciał złożyć podpis na jego liście to dziś wieczorem zostawię taką pod balonem . Nie trzeba na niego później głosować a wpisanie się nikomu nie zaszkodzi .


Pzdr.
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt kwie 27, 2010 11:33 am

Ja będę głosował przeciwko Kaczyńskiemu.
Powody: ogólnie znane kłamstwa tego pana.

Kreowanie się na jedynego sprawiedliwego (mimo że brata się z kanaliami), obalacza komunizmu (i wziął do rządu członków PZPR), demagogia (3 mln mieszkań), łowcy afer (żadna nie okazała się prawdą, raport WSI, który miał wstrząsnąć Polską nie nadaje się do ujawnienia), manipulacja ludźmi (wykreował i zniszczył Marcinkiewicza). Nie wspomnę o wszelkich machlojach za czasów "IV RP" - pani Kotecka z władz TVP układa ramówkę na służbowym laptopie Ziobry. Nikt nie widzi w tym nic zdrożnego. Prokuratorzy manipulują dowodami, przygotowują scenariusze, wpływają na opinię publiczną prezentując swoje teorie w czasie najlepszej oglądalności w telewizji publicznej.
"Odzyskiwanie mediów" - każda władza to robiła, ale żadna nie próbowała wszystkim wmówić że media odpolitycznia :) Redaktor 3PR jedzie nagrywać audycję Sygnały Dnia z Kaczanem do jego biura, żeby ten nie musiał rano wstawać (taki zaszczyt nie spotkał żadnego innego polityka).
Wmawianie wszystkim, że media go oczerniają (podczas gdy jego ludzie trzymają TVP i POLSKIE RADIO w cichej koalicji z SLD)...

Brak orientacji seksualnej :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt kwie 27, 2010 11:46 am

Cieszę się Metalu że nie jestem jedynym który widzi te rzeczy.
Jeżeli pozwolisz dodać do twoich przykładów, to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
J.Kaczyński jest typowym politykiem z zasadą kto nie z nami ten przeciw nam.
Dla niego wszyscy którzy stoją za PiSem są cacy a Ci którzy przeciw "stoją tam gdzie stało wtedy ZOMO".

Nie pamiętacie co powiedział o internautach???
Nie chce mi się googlować ale bodajże jesteśmy zboczeńcami pijącymi piwo.

O mediach Metal już wspomniał.........
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt kwie 27, 2010 12:28 pm

dUfio pisze:Jok uzasadnij

ja sam nie wiem na kogo glosować, wytlumacz mi dlaczego nie na Kaczyńskiego? może to pomoże mi podjąć decyzję


No mim zdaniem wystarczy przywołać sobie pierwotne dojście do władzy braci. Plany o 4 kadencjach, etc. Ich polityka przy żłobie zaczęła się od oczerniania i likwidacji ludzi "niepotrzebnych". Obsadzania stanowisk i nawet skrajnego podejścia, że kto nie z nami ten przeciw nam - tak przynajmniej czułem, jako szary człowiek. Ktoś napisał, że walczy z korupcją - takie argumenty w polityce to trochę śmiech przez łzy. To będzie dokończenie dzieła zniszczenia.
Poza tym Metal to wytłumaczył dosadniej.

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » wt kwie 27, 2010 12:34 pm

tyle, że z tymi mediami to można też w drugą stronę bo np onet i tvn(jakby nie było w rękach iti czyli PO):
- sieją już propagandę, która ma na celu zniszczyć Jarka(to samo było wcześniej z jego ś.p bratem)
- szukają afer w PiSie
- kreują na jedynego słusznego kandydata członków PO kiedyś Tusk teraz Komorowski, który dąży do władzy po trupach a tak naprawdę jak wygra będzie pionkiem w rękach Tuska tak jak Miedwiediew u Putina.

Nie pamiętacie co powiedział o internautach???
Nie chce mi się googlować ale bodajże jesteśmy zboczeńcami pijącymi piwo.


to jest argument by głosować przeciw Kaczyńskiemu? bo ja dostrzegam w tym 50% prawdy :)


głos na J.Kaczyńskiego bo popieram PiS, chociaż liczyłem , że wystawią Ziobrę chyba miałby większe szanse.
co nie zmienia faktu, że kogo by nie wybrać to i tak będzie ŹLE, dlatego trzeba wybrać mniejsze zło

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt kwie 27, 2010 1:05 pm

Raven pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
Pomijając kwestię, że mam poglądy prawicowe. Jestem za PiS i tak dalej ...



No już nie przesadzajmy z nazywaniem PiS-u partią prawicową. W najlepszym przypadku można ich określić jako centrowców (zgodnie zresztą z nazwą poprzednika PiS-u czyli Porozumienia Centrum) względnie jako partię chadecką.
Jeżeli chodzi o gospodarkę , służbę zdrowia , szkolnictwo , politykę socjalną , system podatkowy czy w końcu ingerencję w rynek nie widzę w tej partii nic co można byłoby określić jako pogląd prawicowy.


Przesadą bym tego nie nazwał. Przesadzają media europejskie z których wiele uważa PiS za partię ultra prawicową a nawet i nacjonalistyczną, antysemicką i ksenofobiczną ;)

W sumie to trochę żałuje że PiS nie wystawił Ziobre, no ale trudno, Jarek też może być. Na pewno lepszy niż Komorowski który jest najbardziej lewicowym politykiem spośród liderów PO.
Punktujecie tutaj wady Kaczyńskiego i PiS ale analogicznych przykładów można się doszukać po stronie PO. Osobiście mam dość polityki "miekkiej fajki" którą serwuje PO wraz z PSL. Nie chciałbym oglądać prezydenta mojego kraju który klęka przed Putinem i Merkel. Wystarczy mi to że muszę oglądać premiera grającego w piłkę podczas gdy wielu ludzi nie ma co gara włożyć a młodzi wykształceni muszą stąd uciekać bo nikt im pracy nie da. Platforma i jej kandydaci to typowy produkt marketingowy, czyli ładnie opakowane w środku chłam. Gówniane obietnice wyborcze i konferencje prasowe na tle zielonego punktu na mapie Europy którym niby jest Polska już mi się przejadły. Plastikowa ściema, w rzeczywistości wielu ludziom żyje się gorzej.