KACZYŃSKI vs KOMOROWSKI

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

NA KOGO ODDASZ SWOJ GLOS W 2 TURZE

Czas głosowania minął ndz lip 04, 2010 1:31 am

KACZYŃSKI
56
52%
KOMOROWSKI
52
48%
 
Liczba głosów: 108

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr kwie 28, 2010 8:58 am

BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr kwie 28, 2010 11:11 am

flagus pisze:http://nadblog-wszystkich-blogow.blog.onet.pl/2,ID405308757,index.html

Ten tekst w pełni oddaje moje poglądy.


Nie przepadam za Kaczyńskim, ale ten chłop ma jakąś skrzywioną psychikę i pierdoli jak potłuczony. Wygląda jakby to pisał ktoś pokroju Michnika.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » śr kwie 28, 2010 2:39 pm

Moze sie nie znam , moze poprostu jestem slepo zapatrzony w PO. Uwazam ze dopiero teraz ( pod warunkiem ze wygra Komorowski ) PO bedzie moglo byc tak naprawde obiektywnie ocenione, bedzie mialo " cala wladze "beda ustawy ktorych nie bedzie mogl blokowac juz prezydent bo ... tak. PO duzo moze stracic jak i tez zyskac na kolejne kadencje wszystko zalezy od tego jak rozegraja sprawe po wygraniu przez komorowskiego , ludzie nie sa slepi nawet My zwolennicy PO narobia dziadostwa to dlugo nie powroca do rzadu. Na koniec czy wy wszyscy naprawde uwazacie Palikota za jakiegos skonczonego idiote? wydaje wam sie ze ktos taki jak ( w waszym mniemaniu oczywiscie) mogl dorobic sie tak wielkiej kasy? P.S kazdy wybor jest lepszy od glosowania na SLD!!
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr kwie 28, 2010 8:04 pm

PennyWise pisze:Viki , wzrost gospodarczy(symboliczny) był efektem własnie rozbudzonego podczas prosperity pobytu wewnetrznego. Dzieki reformie podatkowej ludziom zostało w portfelach troche kasy .



PennyWise - jak Ty lubisz manipulować. Kurski byłby z Ciebie dumny! Na początek - "symboliczny" wzrost gospodarczy. Nie chce mi się dokładnie sprawdzać, ale gdy kraje bałtyckie notowały dwucyfrowe recesje, a najpotężniejsza gospodarka Europy (Niemcy) miała recesję na poziomie minus 8 proc. (około) Polska utrzymała wzrost gospodarczy. Ale Ciebie jest on "symboliczny". Twoim zdaniem PiS byłby w stanie zapewnić (gdy wszystkie kraje dookoła były w głębokiej dupie) wrostna poziomie 5, 7, 9 procent? Ciekawe... Nie skomentowałeś jeszcze proponowanego przez PiS wzrostu wydatków budżetowych w kontekście Grecji (a być może Hiszpaniii Portugalii). Czekam.

Co do popytu wewnętrznego:
Ponad 90% Polaków jest poniżej pierwszego progu podatkowego. Zamiast 19 płacą 18 procent. Faktycznie, to było takie koło zamachowe polskiej gospodarki w roku 2009 że ho, ho!

Popyt wewnętrzny w Polsce kreowały w roku 2009 głównie pieniądze emigrantów. Taka jest prawda. Na Wyspy wyjechało prawie 2 mln ludzi i strumień pieniędzy płynący do Polski był naprawdę spory.

Amen.

Pozdrawiam! :wink:

Ps. ATy się Ożóg tak nie gorączkój! Słuchaj lub nie proboszcza - Twój wybór. A ekonomię studiuj pilnie! Trzymam kciuki! :wink:
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr kwie 28, 2010 9:43 pm

skąd takie info viki? w kwestii Grecji ? głosem ekspertów z tvnbiznes ich głównym problemem były 1 kredyty 2 decyzje banku centralnego Grecji 3 korupcja 4 nie wykorzystanie środków unijnych ( za rok 2008 bodajże kilka % ) . Gdzie akurat punkt 3 i 4 jest priorytetem Pis`u. jakieś źródło o tych rzeszach polskich uchodźców z 2009 ? ja dziwnym trafem znam tylko ludzi od wiellu lat tam zamieszkałych, wszyscy "krótkoterminowi" od wakacji 2008 są już w domu :x a Bulek powiedz, której to reformy zawetowanej tak Ci żal ??
głos na JK
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr kwie 28, 2010 10:57 pm

Cato pisze:skąd takie info viki? w kwestii Grecji ? głosem ekspertów z tvnbiznes ich głównym problemem były 1 kredyty 2 decyzje banku centralnego Grecji 3 korupcja 4 nie wykorzystanie środków unijnych ( za rok 2008 bodajże kilka % ) . Gdzie akurat punkt 3 i 4 jest priorytetem Pis`u.


Skoro korupcja jest priorytetem PiSu (na przykład korupcja polityczna - patrz kupowanie posłów Samoobrony) to raczej powinieneś glosować przeciwko JK. To samo się tyczy niewykorzystywania środków unijnych. Czy swojego czasu PiS nie był mocno eurosceptyczny?
Chyba że lubisz korupcję i jesteś za nią - w takim razie szacun za odwagę.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr kwie 28, 2010 11:37 pm

bez sensu te argumenty. spytam retorycznie - czy można równać aferę z posłem-nieudacznikiem z np. niedokończoną, acz głośną a.hazardową ? to raz, dwa - chyba każdy zdrowo myślący zauważa plusy i minusy - z tych drugich - znowu Grecja, dewaluacja uwolniłaby ją prawdopodobnie od gigantycznej pozyczki z UE, ale się nie da - bo strefa euro..PiS prostestował w 2003 ? pierwsze slyszę. Za to widziałem program z jednym z europosłów PiS`, gdzie kilka dobrych minut wyliczał odrzucone projekty o dofinansowania z jednego tylko woj. <bodajże Podkarpackie> złożone za czasu PiS, gdzie teraz na 1,5 przed końcem rozliczenia zagubiona platforma przyjmuje je znowu na gwałt byle nie wyszło, że pieniądze się zmarnowały..
korupcja to zwykłe szmacenie się. widzisz tu coś odważnego ?
być HUTNIKIEM to być najgorętszym

ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » śr kwie 28, 2010 11:51 pm

Co do niewykorzystanych środków unijnych to nie są one wykorzystywane często dla tego , że nie mają i nie mogą być wykorzystywane.
Stopień zbiurokratyzowania i formalizmu , podania , wnioski i formularze po prostu przekroczyły już masę krytyczną. Myślę , że nie jest to przypadkiem tylko celem unijnej biurokracji. Większość pieniędzy z powrotem wraca do Brukseli a urzędasy mają prostą wymówkę typu "my wam dajemy a wy nie korzystacie". W rzeczywistości procedury zostały stworzone w ten właśnie sposób aby maksymalnie utrudnić uzyskiwanie tych środków.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw kwie 29, 2010 1:57 am

Do Metala i innych zwoleników PO - obiecuję, że jak będę miał czas, to odpowiem - obecnie po całodniowej praktyce jestem pijany i już.

Aczkolwiek odpowiem na to:


metal pisze:Czyli wierzyłeś w te 3 mln mieszkań? Ziemia do Ożoga, Ziemia do Ożoga!


Metal ni eprzekręcaj w inteligentny sposób (
:) ) sensu wypowiedzi. Mówiłem, że:
A). nie udało się
B). albo zobacz se na to c obiecywała PO...

Wytrzeźwieję to Ci powiem oco mi chodiz dokładie jeśli chcesz. W każdym bądźrazie zadziwia mnei to, że do tego to się doczepiasz jak nie wiem co, PRZYPOMNIJ SOBIE LEPIEJ DRUGĄ IRLANDIĘ.

Te 3 mln mieszkań to jest jak pryszcz na dupie wobec tego, co gadało PO.



metal pisze:Pytanie 1) kiedy zostawił żonę? przed, czy po zdymisjonowaniu go z tylnego siedzenia przez Jarka?
Pytanie 2) najpierw jest przyczyna. czy skutek?


Śmieszna dyskusja.
Kaziu miał/ma słaby charakter i z nauczyciela fizyki, przeistoczył się w don juana.

Metal proszę Cię.

Uważam Cię za inteligentnego, aczkolwiek nie raz potrwisz w przebiegły sposób udowodnić swoją rację, ALE NIE MÓW MI, ŻE TO JAREK ZAWINIŁ W TYM, ŻE KAZIO MYŚLI, ŻE JEST CIĄGLE NASTOLATKIEM...



metal pisze:Ludzie w garniturach o których piszesz to nie prokuratorzy opłacani z mojej kieszeni.


Ludzie w garniturach, o których piszę to politycy PO.


metal pisze:1) które z nich utrzymuję ja (podatnik)?
2) proszę o zestawienie liczby słuchaczy 3 PR, Radia Zet i RMF.



Przperaszam Cię Metalu drogi, ale jaki student UEKu, student, który robił kilka ankiet który bawił się programem Statistica, powiem Ci, że:

a) nie ma znaczenia, które media utrzymuje podatnik
(a które mają na niego wpływ)

b). nie zestawię Ci liczby słuchaczy, ale każdy trzeźwo myślący osobnik zauważy, że dużo więcej słucha RMF, RMF MAXXX, Radio ZET i innych, niż 3PR.

(sorry, ale w tym temacie nie dam się sprowokować - Twoja prowokacja nie trafia - myśle, że każdy wie, że Polskie Radio ma nikłą liczbę słuchaczy i dla Ciebie nie zamierzam badać ich liczby - żadnych ankiet nie będę robił, ani nie będę szukał info po necie).



OŻÓG 1950 pisze:Owszem ma.

Szanuję Twoją opinię, lecz się z nią nie zgadzam.[/quote]
Uważam, że to była odpowiedź do właściwej części Twojego posta, no, ale Ty w swoim stylu, w inteligentny stylu, ją odparłeś ALE NIE ZE MNĄ TE NUMERY BRUNER :) Nie wiem co Ci szkodzi raz odnieść sie do zarzutu - zamiast tego, lepiej zakwestionować - DOBRA METODA




metal pisze:Skoro korupcja jest priorytetem PiSu (na przykład korupcja polityczna - patrz kupowanie posłów Samoobrony) to raczej powinieneś glosować przeciwko JK. To samo się tyczy niewykorzystywania środków unijnych. Czy swojego czasu PiS nie był mocno eurosceptyczny?
Chyba że lubisz korupcję i jesteś za nią - w takim razie szacun za odwagę.


O jaaaa a jaką korupcję miało PO?
Co do eurosceptyczności - a gdzie jest najwięcej korupcji (spośób krajów, które nie mają do tego powodów - bieda, czas po wojnie...)?
ODPOWIEDŹ W UE!!!


viki pisze:[Ps. ATy się Ożóg tak nie gorączkój! Słuchaj lub nie proboszcza - Twój wybór. A ekonomię studiuj pilnie! Trzymam kciuki! :wink:


Co do ekonomii - masz dwie opcje:

1). Teoria Adama Smitha - wspieranie podaży


2). Teoria Johna Maynarda Keynesa - wspieranie popytu.


Jak się uczyłem makroekonomii, to jakoś ten drugi bardziej mi pasował, bo "żyjemy tu i teraz".
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw kwie 29, 2010 6:27 am

Chciałem wrzucić swoje trzy grosze, ale za bardzo nie ma o czym.
Dziwie się co poniektórym że tak się tym pasjonują.
Naprawdę nie widzicie tego iż siła mediów jest tak że wygra ktoś z towarzystwa wzajemnej adoracji i nic się nie zmieni.
Robi wam różnicę czy to będzie Kaczor czy Donald?
Przecież oni są po jednych pieniądzach w polityce te same gęby od 20 lat tasują się tylko stanowiskami, każdy z nich miał już okazję się wykazać

Dyskusja miała by sens gdyby szanse wygrania miał np. Wasiak czy Korwin wtedy faktycznie doszło by do przełomu, ale prędzej SSA znajdzie sponsora i wyprowadzi Hutnika na prostą...

I jeszcze odnośnie kretyńskiej wypowiedzi Kaczyńskiego że pragnie kontynuować misje brata.

Kurwa jaką misję? Co My na księżyc lecimy?
Misję to kontynuował Oktawian August po Juliuszu Cezarze, on to może co najwyżej kontynuować polsko-polsko wojenkę.
PIS v PO miało by to sens gdyby nie fakt iż są ze 30 lat na z Tuskiem na Ty i nie jedną wódkę wypili razem.

Ot cała nasza polityka

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » czw kwie 29, 2010 8:12 am

BINGONH - trafiłeś w "10".

Ja od dawna twierdzę, że PiS z PO kilka lat temu dogadało się co do podziału władzy i udawanej konkurencji. Potrzebne do tego są te haki, aferki (choć tak na prawdę nikt jeszcze niczego w nich nie udowodnił). W tym dogadaniu są dwa punkty:
1. Władza (raz my raz wy, choć to żadna gospodarczo różnica)
2. Skanalizować SLD do minimalnego poziomu oraz wszystkie inne mniejsze ruchy. Tutaj przykład UPR jest bardzo adekwatny. Spójrzcie, były prezes UPR wstępuje do PiS, jest najpierw szefem Polskiej Izby Turystyki, teraz rzecznikiem TVP. Aktualny odłam UPR z prezezs Kocikową za wszelką cenę (już jest po rozmowach) chce się przykleić do PiS w zamian za miejsca na listach... Podobnie rozbija się inne inicjatywy polityczne.


Ożóg - hmm to tak teraz uczą o Smisie i Keynesie?
Ja po długiej dyskusji z jedną panią profesor z UE dotarliśmy do wniosku, że Keynes proponował łagodny socjalizm a Smith twardy kapitalizm, który po tylu latach nam go obrzydzania nie chce nam przejść przez gardło i jeszcze długo nie będziemy do niego zdolni, choć jest najbardziej uczciwy.
Na dodatek z tymi profesorami ekonomii to trzeba uważać, bo za moich czasów to 70% stanowili byli profesorowie ekonomii socjalizmu. Teraz to pewnie jest już mniej...
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 29, 2010 8:19 am

Cato pisze:korupcja to zwykłe szmacenie się. widzisz tu coś odważnego ?


Gubię się w Twoim poście, ale dam Ci wskazówkę:
Napisałeś, że priorytetem Pisu jest korupcja. I z tym się zgodzę.
Priorytetem innych partii jest walką z korupcją.
Wobec powyższego odwagą jest (w moich oczach) Twoje popieranie PiSu.


Do Ożoga i innych zwolenników Samoobrony:

1) Napisałeś że "nie udało się" - co oznacza, że wierzyłeś w bajkę o trzech milionach mieszkań. Nieco podważa to możliwości dalszej, merytorycznej dyskusji.
2) Dyskusja nie jest śmieszna, jeżeli cofniesz się do mojego posta, na którego odpowiadałeś. Marcinkiewicz został wskazany przez Kaczyńskiego na stanowisko premiera. Wtedy rozumiem był doskonałym politykiem.
Potem został przez Kaczyńskiego zniszczony. I sobie z tym nie poradził. Kropka.
3) "Ludzie w garniturach, o których piszę to politycy PO. " Znowu proszę - odpowiedz zatem na mój zarzut, że za czasów koalicji LPR Samoobrona PiS kampanie medialne prowadzili PROKURATORZY.
Różnica pomiędzy nimi a politykami jest znaczna. Jeśli tego nie widzisz - patrz pkt 1.

4) Różnica pomiędzy mediami państwowymi i prywatnymi jest taka, że skoro płacę za te pierwsze to życzę sobie, żeby nie były prywatnym folwarkiem PiSu, czy innego LPRu. To co robi właściciel PRYWATNEJ stacji tv lata mi koło dupy, bo kupił tę stację i jest jej właścicielem on nie wydaje moich pieniędzy.

Nie trzeba być mistrzem googla, żeby znaleźć to:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rosnie-sluchalnosc-rmf-fm-i-trojki
Oczywiście nie ma się to nijak do mojego stwierdzenia, że kaczyński samowładnie trzymając w garści kilka stacji radiowych i telewizyjnych kłamał twierdząc, że przegrał wybory przez media.


O jaaaa a jaką korupcję miało PO?
Co do eurosceptyczności - a gdzie jest najwięcej korupcji (spośób krajów, które nie mają do tego powodów - bieda, czas po wojnie...)?
ODPOWIEDŹ W UE!!!

Chuj mnie interesuje co miała PO, ponieważ mam ją głęboko w dupie. Pisałem o Pisie. Nie wiem co ma do tego wielkość korupcji w EU, pisze tylko że PiS chwali się że z LPRem i Samoobroną wykorzystywali fundusze unijne, a przecież był partią eurosceptyczną. To się nazywa sprzeczność (grzecznie pisząc).
Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2010 8:33 am przez metal, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

tomznh
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 28, 2007 6:20 pm
Lokalizacja: Hutnicze osiedle: Krakowiaków

Postautor: tomznh » czw kwie 29, 2010 8:23 am

Metal... dziwne są twoje drogi myślenia ;)
Pamiętam moje rozmowy ze znajomymi lekarzami, urzędnikami magistratu i innymi ludźmi za czasów rządów PiS.... To był blady strach na wzięcie koperty, teraz się z tego śmieją... Więc kto walczył a kto pozoruje?
SUCHE STAWY TO NIE BŁONIA!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 29, 2010 8:39 am

tomznh pisze:Metal... dziwne są twoje drogi myślenia ;)
Pamiętam moje rozmowy ze znajomymi lekarzami, urzędnikami magistratu i innymi ludźmi za czasów rządów PiS.... To był blady strach na wzięcie koperty, teraz się z tego śmieją... Więc kto walczył a kto pozoruje?

Nie są dziwne, ponieważ wtedy aparat państwa nie walczył z korupcją a z niewygodnymi sobie ludźmi - patrz wyroki w sprawie show jakie Ziobro wyczyniał PRZED rozprawą doktora G. Patrz namawianie przestępców, żeby zeznawali przeciwko znanym ludziom, przeciwnikom politycznym PiSu.

Trudno tez nazwać walką z korupcją próbę kupienia posłanki.

Nie mam pojęcia kim są Twoi znajomi, ale wtedy bali się wszyscy (bo każdego można było zgnoić, albo wsadzić do aresztu wydobywczego). No i te sądy 24 godzinne....
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw kwie 29, 2010 9:18 am

OŻÓG 1950 pisze:Do Metala i innych zwoleników PO - obiecuję, że jak będę miał czas, to odpowiem - obecnie po całodniowej praktyce jestem pijany i już.


sorry za offa -załatwiłbys mi takie praktyki
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY