10000 postów minęło... jak jeden dzień...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

10000 postów minęło... jak jeden dzień...

Postautor: dUfio » śr lut 02, 2005 11:15 am

wprawdzie jest już temat o naszym jubileuszu ale chciałbym żeby ten był nieco inny (tamten ma charakter odliczania i komentowania samego zdarzenia...)
Okrągła liczba to czas juz na jakies podsumowanie...
na dzień dzisiejszy nasze jedyne forum gdyż to na www.Hutnik.kom.pl siadło i raczej nie zanosi sie na to żeby wstało... z drugiej strony to może lepiej że mamy jedno forum gdyż często sie zdarzało że podobne tematy były na obu forach przez co robił się bałagan
Blisko 400 zarejestrowanych użytkowników, przeszło 10000 postów (najaktywniejszy dobijają się do liczby pół tysiąca). Przez niespełna pół roku obecności na sieci to wynik całkiem dobry, Daje to srednią gdzieś 70-80 postów na dzień a trzeba wziąć pod uwage że były (niestety) chwile gdy forum nie działało przez kilka dni. To wynik dużo lepszy niż na tamtym forum gdzie często wiało nudą
Na dobrym poziomie stoi kogel-mogel, właściwie każde ważniejsze wydarzenie sportowe jest u nas komentowane i wogóle można też poznać kibiców Hutnika od innej strony
Czujni modowie starają sie likwidować w zarodku wszelkie przejawy głupoty i bezmyslności, zresztą o poziom forum dbają sami użytkownicy-niemile widziane są bluzgi, napinka itd.
Przybysze z innych klubów-było paru min Legia Warszawa, Wisła, Jastrzebie ale raczej niczym specjalnie (pozytywnie) się nie wyróżnili

z okazji jubileuszu proponuje sonde z następującymi pytaniami:

1)co sądzisz o naszym forum
a)co bys zmienił, co Cie denerwuje
b) co wrecz przeciwnie, jest bardzo dobre

2) Co sadzisz o pracy modów?

3) Który użytkownik pisze Twoim zdaniem najbardziej rzeczowo, na temat żeby nie rzec "kumato" :]

4) Który uzytkownik ma największe poczucie humoru

5) najciekawszy, najzabawniejszy temat

6) najlepszy avatar


jesli macie jeszcze jakies propozycje-to piszcie

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr lut 02, 2005 3:39 pm

Narazie nikt się nie chce wypowiadać na twój temat dUfio :? , więc zacznę od swoich poglądów na pytania , które podałeś :D .

Po pierwsze to forum stoi na najwyższym poziomie intelektualnym i humorystycznym , a spory zawsze muszą być tylko żeby się kończyły jak najszybciej i z porozumieniem obu stron . Denerwują mnie goście z innych klubów , zwłaszcza z Polski , bo z zagranicy tak jak Niemcy czy teraz Turcja to fajnie jest pogadać .

Po drugie praca modów nie jest na najwyższym poziomie , ale nie narzekam . Zobaczymy jak to będzie , gdy nowi moderzy forum zasiądą przy przeglądaniu forum . Pozdro wiadomo dla kogo :D .

Po trzecie . Nie chce nikogo obrazić . Każdemu się zdarzy coś napisać rzeczowo , nie zaprzeczę , że mi również . Tyle na ten podpunkt . :lol:

Po czwarte . Moim zdaniem najwięcej poczucia humoru na tym forum nie chwaląc się mam ja :lol: (żartuję) . Każdy ma jakieś poczucie humoru jeden większe drugi mniejsze , ale narzekać nie wolno , bo zawsze coś się znajdzie do śmiechu jak również do lekkich spinek .

Po piąte . Prawie w każdym temacie znajdzie się coś do śmiechu jak i do poważnej dyskusji . A nawet do sprzeczek jak zauważyliście nie raz i nie ostatni na pewno . Więc nie mam tematu , który byłby najzabawniejszy . No chociaż jest taki nowy o dowcipach (Sezona ogórkowy w pełni - opowiedz kawał) , ale ostatnio coś mało ich napływa hehe .

I ostatni podpunkt-szósty . Najlepszy avatar jak dla mnie to ma HDS . Również mi się podoba dUfia . Bardzo dużo jest fajnych , ale to za dużo by było wypisywania . Wymyślajcie nowe hehe . :D

To by było tyle mojej wypowiedzi na ten temat . Odpowiadajcie na pytania jak będziecie mieli czas . Bo fajny temat zapodał dUfio .

Pozdro dla wszystkich HKS-ów i oczywiście dla ciebie autorze . Narka 8)

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » śr lut 02, 2005 4:10 pm

1) Jest w porzadku,chociaz czasem brakuje jakis powaznych wpisow,konkretniejszych dyskusji,ale moze to dlatego,ze teraz mamy 'sezon ogorkowy'.
a)zmienilbym niektorym podpisy,awatary na mniejsze :]
dodalbym u gory forum jakis baner,na ktorym byloby napisane ze to Forum Kibicow Hutnika,
zmienilbym tez rangi,bo te co sa teraz to jakies takie...
b)podzial 'pokojow' jest ok.

2)W porzadku,ale przydalby sie jakis mod/owie ktorzy czesciej bywaja na forum.

3)W temacie ultras to chyba Dufio.

4)Jest troche takich osob wiec nie bede wymienial konkretnych nickow.

5)Najciekawszy to "Wspomnien Czar", najzabawniejszy ciezko powiedziec bo jest troche takich.

6)mój :D, ewentualnie RSG,HDSa i jeszcze Marchewy.
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

Awatar użytkownika
WJ
Posty: 123
Rejestracja: śr sie 25, 2004 7:43 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: WJ » śr lut 02, 2005 6:31 pm

Krotko:

1. Bardzo wporzadku

a) "liczydlo" postow
b) dobre pokoje

2. Dobra robota

3. Jest sporo takich uzytkownikow np. Dufio, HDS...

4. np. RSG

5. duzo jest takich

6. np Marchewa, HDS



pzdr

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » śr lut 02, 2005 6:58 pm

1. forum jak najbardziej w porządku, dużo konkretnych osób sie wpisuje choć czasem brak głosu tych "radykalniejszych" ale generalnie ok

2. zdecydowanie poprawna, ale przydało by sie ich wiecej

3.sporo takich

4. zdecydowanie hds :)

5. najciekwaszy - o turnieju - najzabwniejszy o ... turniju :)

6. RAFAŁ_HUTNIK miał fajny z psem ale zmienił

RAFAL_HUTNIK
Posty: 195
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:51 pm

Postautor: RAFAL_HUTNIK » śr lut 02, 2005 8:03 pm

RSG pisze:1. forum jak najbardziej w porządku, dużo konkretnych osób sie wpisuje choć czasem brak głosu tych "radykalniejszych" ale generalnie ok

2. zdecydowanie poprawna, ale przydało by sie ich wiecej

3.sporo takich

4. zdecydowanie hds :)

5. najciekwaszy - o turnieju - najzabwniejszy o ... turniju :)

6. RAFAŁ_HUTNIK miał fajny z psem ale zmienił

Zmienilem bo ten avatar z psem mi wyjebalo gdzies,a na kompie niemialem go zapisanego :evil:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lut 02, 2005 9:57 pm

1. forum moim zdaniem bardzo dobre, w porównaniu z formai innych ekip wybada całkiem nieźle

a) faktycznie przydałby sie jakiś efektowny banner, i potrzebne są nowe rangi

b) dużo ciekawych tematów, nie zaniedbane przez "faktycznie kumatych" (T., M., W. Stow.) prężnie działający kącik kolekcjonera, duża liczba wpisów (zaglądam tutaj choćby na chwile kilka razy dziennie i zawsze jest co poczytać)

2. Moim zdaniem bardzo dobra, czujni itd. Jedyny minus to że nie mogą byc cały czas on-line, ale to niestety niemożliwe, pewnym rozwiązaniem byłoby mianowanie jeszcze kogos (proponuję RSG) wprowadziłbym też żółte kartki

3. BB hgw i to nie dlatego że on wymienił mnie. Po prostu gość pisze zawsze rzeczowo, na temat, czasem radykalnie ale tak ze chce sie czytac :]

4. RSG za avatary choć aktualny mnie nieco zawiódł

5. Hutnik-turniej
Kącik-Koszulki choc NIESTETY ostatnio siadł
Kogel-praktycznie w każdym jest co poczytać

6.Bua ma ciekawE, Rsg też. Z typowo Hutniczych podoba mi sie.. Murdocka 8) :twisted:

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » czw lut 03, 2005 9:00 am

---------------------------------------------------
Dzięki za ciepłe słowa a także słowa krytyki.
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości:

Obecnie moderowaniem Forum zajmuje się JEDNA osoba (wcześniej dwie, lecz z powodów zawodowo-czasowych to się zmieniło).
Od strony technicznej Forum obsługuje TenKtóregoImieniaNiktNieZna, jest on osobą BARDZO zajętą stąd - każdy problem techniczny MUSI odczekać.

W tej chwili forum nie jest w pełni sprawne - nie jest możliwe ustanawianie modów i kilku innych rzeczy, Mamy obietnicę, że jak tylko TenKtóregoImieniaNiktNieZna upora się z "pewną sprawą" to zajmie się tym. Wtedy PRAWDOPODOBNIE zostaną dodani Modowie, ale nie ma sensu przeprowadzanie głosowam czy konkursów, bo te osoby są już wytypowane.

Pozdro dla wszystkich.
----------------------------------

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw lut 10, 2005 11:42 am

Ja równiż dorzucę swoje przysłowiowe trzy grosze:

1)Forum oceniam jako bardzo dobre...a spróbowałbym sądzić inaczej :) Tak na poważnie to wg mnie ztskało ono pewną renomę co wiąże się z dużym gronem osób...jak to pisał Dufio "by nie rzec kumatych" :wink: będących częstymi bywalcami hutniczego forum!
Trochę drażni mnie uczestnictwo w dyskusjach kibiców innych klubów na forum ( z wyłączeniem...Turków , mieszkańców Magdeburga oraz RWD ) gdyż najczęściej kończy się to scysjami.

2)Nic dodać nic ująć-częściwą odpowiedż zawrałem powyżej.

3) Najbardziej rzeczowo...hmm wydaje mi się, że do tych osób zaliczyć można: Dufia RSG oraz KSH1974.

4)Poczucie humoru...nie grzesząc skromnością napisać muszę, iż się bardzo staram ale nikt do cholery tego nie dostrzega :lol:
Poza tym każdy emanuje poczuciem humoru ale w różnym stopniu :wink:

5)Temat: "Stringi" oraz "Browar, wódka, wino"- szkoda tylko, że stracił należną mu renomę i popularność!!!

6)Najlepsze avatary posiadają bez wątpienia BIMBER, HDS oraz Dufio!!
Bardzo przypadł mi do gustu stary avatar Dufia- był prosty ale czytelny i dobrze wykonany...chciałbym od autora otrzymać go na priva... :lol: :wink: 8)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw lut 10, 2005 12:02 pm

Przepraszam za pomyłkę!!! W powyższym poście chodziło mi o osobę KSH74NH :!: Ów błąd literowy wiąże się z tym, iż nicki spisywałm z pamięci, a cyfrowo-literowa kolejność w nicku w/w osoby po prostu mi się pomieszała :)

Pozdro!
Quam dulce et decorum est pro patria mori