Ulotki promujące mecz

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Ulotki promujące mecz

Postautor: spikerspw » pt lip 09, 2010 10:07 am

Witam,

Mam propozycje aby zrobić ulotki promujące mecz koszt 5 tysięcy ulotek to 198,99zł w formacie a6(format 105 x 148 mm, 4/4, kreda błysk 135g). Mogę zająć się zamówieniem i sprawami organizacyjnymi,potrzebuję pomocy z projektem oraz kolportażem, bo sam nie mam aż tyle wolnego czasu(myślałem o kolportażu na skrzyżowaniach w NH lub do skrzynek).

http://www.tanieulotki24.pl/index.php?p ... 6-5-000szt

Takie są wymagania do projektu, ulotka jest dwustronna.

Dołożymy wszelkich starań aby sprawdzić poprawność przygotowanych projektów. Nie obejmuje to sprawdzenia poprawności tekstów. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia drobnych poprawek w celu jak najlepszego wykonania ulotek (odsunięcie tekstu od linii cięcia, dołożenie spadów itp.) Zdarza się jednak że niektóre błędy możemy przeoczyć, dlatego prosimy o zapoznanie się z uwagami jak przygotować projekt:

1. Przyjmujemy do druku pliki zarówno wektorowe jak i bitmapy. Pliki wektorowe zapewniają najwyższą jakość drobnych elementów wektorowych, tekstu oraz linii. Natomiast bitmapy są najwygodniejszym sposobem przygotowania prac fotograficznych bez elementów wektorowych

pliki wektorowe o rozszerzeniach: .cdr , .eps, .ai, .pdf
Teksty koniecznie zamienione na krzywe. Jeżeli w pliku będzie umieszczona mapa bitowa stworzona w programie do obróbki map bitowych (np. photo shop) prosimy nadać jej wcześniej odpowiednie rozmiary i rozdzielczość (TIF, 300 dpi, 1:1, kolory CMYK)

pliki bitmapowe o rozszerzeniach: .tiff, .jpg, .psd
Wymagana rozdzielczość pliku to 300 dpi w formacie 1:1. Praca musi być przygotowana w kolorach CMYK. W przypadku pliku .psd (potoshop) prosimy o zrastrowanie warstw tekstowych.

2. Prosimy przygotowywać projekt w przestrzeni roboczej CMYK. Przygotowanie projektu w przestrzeni roboczej RGB powoduje przekłamanie koloru na monitorze i czasami bardzo odbiega od efektu końcowego który wyjdzie w druku.

3. Zdjęcia prosimy przygotować w rozdzielczości min. 300dpi. Zdjęcia o niższej rozdzielczości oraz zdjęcia z Internetu nie nadają się do druku (powstaje rozmazany obraz)

4. Czcionki koniecznie zamienione na krzywe. W przypadku przysłania pliku w formacie .pdf, prosimy o dołączeniu czcionke do pliku.

5. użyte w projekcie efekty typu: przezroczystość, soczewka, cienie itp. Prosimy zamienić na mapę bitową (CMYK, 300 dpi)

6. Prosimy o zachowanie wewnętrznego marginesu minimum 3mm od krawędzi. Maszyna do cięcia ma margines błędu w wysokości 1mm.

7. Jeżeli w projekcie jest tło (jednolite lub obrazek) to prosimy pamiętać, aby wystawało poza obszar ulotki 2 mm z każdej strony – są to tak zwane spady

8. Jeżeli wysyłasz strony w osobnych plikach oznacz w nazwie pliku która jest pierwsza

9. teksty w kolorze czarnym powinny składać sie tylko ze 100% czarnego

10. kolor składający się ze składowych 100%C + 100%M w druku wychodzi jako fioletowy (na monitorze wygląda jak ciemnoniebieski)

11. jeżeli pojedynczy plik przekracza 50mb możesz skorzystać z naszego FTP

Jeżeli będzie zainteresowanie podam numer konta jeżeli zgodzi się P.D
Ostatnio zmieniony pt lip 09, 2010 10:17 am przez spikerspw, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 09, 2010 10:14 am

Mogę wpłacić jakąś sumę.
Każdy pomysł aby dotrzeć do ewentualnego widza,ocieplenia wizerunku Hutnika,zwrócenia uwagi sponsorów i promowania inicjatywy "nh2010" jest dobry. Im więcej tym lepiej. Uważam, że jeśli mamy drukować ulotki to powinny być w klimacie plakatów i vlepek, aby wszystko trzymało się tematycznie całości.
Można by było np rozdawać pod Bagatelą w czasie wyświetlania reklamy promującej mecz na telebimie.

Pytanie jeszcze jak się zapatruje Stowarzyszenie na pomysł.
Obrazek

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pt lip 09, 2010 10:25 am

BuA SPW pisze:Można by było np rozdawać pod Bagatelą w czasie wyświetlania reklamy promującej mecz na telebimie.


Moim skromnym zdaniem lepszym miejscem na taka incjatywe jest Rondo Kocmyrzowskie (przejscie pod tomexem) lub Plac Centralny.
Nie oszukujmy sie, mało kto pod Bagatela bedzie zainteresowany ta ulotka, gdy dostaje nagle 7 na raz, a po drugie jakby nie bylo, nie ten rejon dla Nas. Działajmy tam, gdzie jest załozenie inicjatywy, i z czym sie integrujemy- czyli w Nowj Hucie.
Pozdrawiam :wink:
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 09, 2010 10:32 am

Rybak pisze:
BuA SPW pisze:Można by było np rozdawać pod Bagatelą w czasie wyświetlania reklamy promującej mecz na telebimie.


Moim skromnym zdaniem lepszym miejscem na taka incjatywe jest Rondo Kocmyrzowskie (przejscie pod tomexem) lub Plac Centralny.
Nie oszukujmy sie, mało kto pod Bagatela bedzie zainteresowany ta ulotka, gdy dostaje nagle 7 na raz, a po drugie jakby nie bylo, nie ten rejon dla Nas. Działajmy tam, gdzie jest załozenie inicjatywy, i z czym sie integrujemy- czyli w Nowj Hucie.
Pozdrawiam :wink:
Jest to jakaś racja, ale np telebim Dżuhas rozkminił pod Bagatelą, a nie pod Teatrem Ludowym więc jest jakaś chęć dotarcia do większej liczby ludzi. Z resztą nie napisałem, że tylko tam, ale tam np też. Myślałem o Rondzie Czyżyńskim, Kocmyrzowskim, Halą Targową, Skrzyżowaniu na Wiślickiej i właśnie PC np.
Warto do ludzi docierać nie tylko przez neta. Tym bardziej, że wiekowi rzadziej używają neta i kompa niż młodzi ludzie.

Pytanie jak odnosi się do pomysłu Stowarzyszenie?
Obrazek

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt lip 09, 2010 11:06 am

Ciesze sie, ze inicjatyw jest coraz wiecej. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek :-)

Mysle, ze Plac Centralny to dobre miejsce, bo tam tez jest prowadzona sprzedaz biletow.

I jeszcze na zachete: W przyszly poniedzialek zostana ujawnieni zawodnicy, ktorzy otrzymali powolanie na mecz Hutnik Krakow z 1. FC Magdeburg i bede reprezentowac Hutnika w meczu jubileuszowym.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lip 09, 2010 11:13 am

majlech:
czy owi zawodnicy są pozyskani do składu na ten wyłącznie jeden mecz (z Magdeburgiem) czy też staną się kopaczami NH2010 na dłużej? :wink:
ezswaz aN Hutnik

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pt lip 09, 2010 11:50 am

to teraz pora na deklaracje finansowe ode mnie na razie 20 zł.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt lip 09, 2010 12:17 pm

majlech pisze:. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek :-)


Też myślę że to meritum sprawy. Przeleje dyszkę :wink:

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 09, 2010 12:18 pm

spikerspw pisze:to teraz pora na deklaracje finansowe ode mnie na razie 20 zł.
Wspomogę jakąś niewielką kwotą. Zobaczymy jak wyjdzie z vlepkami, bo kilka osób zadeklarowało pomoc finansową. Jedną partię puściłem ze swojej kasy, na drugą założyłem, ale dobrze by było jakby ją ktoś wspomógł.
Obrazek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lip 09, 2010 12:37 pm

KonradHKS pisze:
majlech pisze:. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek :-)


Też myślę że to meritum sprawy. Przeleje dyszkę :wink:


Ja bym mogl rozdawac na srodmiesciu tylko ze nie wiem czy to bezpieczny pomysl

Siergiej
Posty: 331
Rejestracja: pt paź 30, 2009 7:11 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Siergiej » pt lip 09, 2010 1:10 pm

ja jednak popieram dużo wcześniejszy pomysł z ulotkami do skrzynek lub/i pozostawianie ulotek w tramwajach, autobusach :lol:

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt lip 09, 2010 1:18 pm

lada dzień w KRK będą obchody bitwy pod grunwaldem(pl.szczepański, rynek, wawel) zapewne będzie dużo ludzi wiec kilka ulotek można by rozdać
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 09, 2010 1:24 pm

KonradHKS pisze:
majlech pisze:. Mysle, ze to swietny pomysl, ale zanim sie nan zdecydujecie zastanowcie sie ile osob byloby chetnych do rozdawania ulotek :-)


Też myślę że to meritum sprawy. Przeleje dyszkę :wink:
Jesteś chętny do rozdawania?
Obrazek

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pt lip 09, 2010 1:47 pm

najlepsze miejsce to brama pod huta, jak Napieralski
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pt lip 09, 2010 1:48 pm

Jest ktoś kto mógłby zrobić projekt takiej ulotki? bo bez tego nie ruszymy
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl