Hutnik Kraków - 1. FC Magdeburg 24.07.2010

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3013
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik Kraków - 1. FC Magdeburg 24.07.2010

Postautor: bn » ndz cze 20, 2010 1:56 pm

Z racji, że został zaledwie miesiąc do pierwszego meczu nowego Hutnika i będzie to pierwszy mecz po półrocznej przerwie w aktywnym wspieraniu biało-błękitno-niebieskich piłkarzy, rozpoczynam temat piłkarskiej dyskusji, jak to do niedawna bywało przy każdym meczu HKS.

Składu Hutnika z obiektywnych przyczyn jeszcze nie znamy, ale spokojnie można przeanalizować drużynę gości, który na tle HKS odnosił w przeszłości odniósł znacznie większe sukcesy:

Wikipedia PL pisze:1. FC Magdeburg – niemiecki klub piłkarski z Magdeburga. Założony w roku 1965 w NRD, trzykrotny mistrz tego kraju, zdobywca Pucharu Zdobywców Pucharów w roku 1974. Po zjednoczeniu Niemiec klub występował w niższych ligach tego kraju.


Aktualnie 1. FCM gra w IV lidze niemieckiej, która faktycznie jest czwartą w kolejności, czyli jest to odpowiednik mniej więcej trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej, z tym poziom ligi jest raczej dużo wyższy niż u nas na tym szczeblu.

W zakończonym sezonie 2009/10 Magdeburg zajął 6. miejsce i według angielskiej wersji Wikipedii poszło im następująco:

Wikipedia EN pisze:Podobnie jak w sezonie 2008-09, działacze 1. FC Magdeburg zainwestowali w nowych graczy, ale z mniejszą pompą niż rok wcześniej. Pomimo wielu nowych graczy, którzy wnieśli nową jakość do drużyny, klub miał dziesięć punktów straty do pierwszego miejsca w przerwie zimowej. Po wielu złych wynikach na początku 2010 r., trener Steffen Baumgart zmuszony był opuścić klub 23 marca 2010 roku.To jednak nie zmieniło wyników zespołu i klub zajął szóste miejsce rozczarowując. Frekwencja spadła do około 5500 w wyniku złych wyników. Do nowego sezonu klub wyznaczył Ruuda Kaisera jako nowego trenera, którego zadaniem będzie budowa zespołu zdolny do wygrania ligi w ciągu dwóch lat.


Wywiad z nowym trenerem 1. FCM na nh2010.pl

Atak Magdeburga na bramkę rywali w jednym z meczów wiosną 2010

Ogólnie, niezależnie od tego kto u nas zagram, zdecydowanym faworytem meczu wydaje się być Magdeburg. Jeśli jednak udało by się skompletować drużynę o podobnym składzie jak jesienią liczę na nawiązania walki o dobry mecz z atrakcyjną wymianą ciekawych i szybkich akcji z obu stron.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt cze 29, 2010 9:44 am

Wiadomo już mniej więcej o której odbędzie się mecz? Bo na tym plakacie http://nh2010.pl/new/static/magdeburg001.jpg nie jest napisana godzina..wiem, wiem, że jeszcze miesiąc czasu, ale może znana jest orientacyjna pora rozegrania meczu?
Obrazek

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt cze 29, 2010 9:51 am

Mecz główny rozpocznie się o 18.00.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw lip 01, 2010 2:34 pm

Kilka słów od serca w temacie Magdeburga:

1) pełne kulisy przygotowań meczu z Magdeburgiem są tematem rzęką- organizacja tego meczu pod względem zaangażowania a może i środków finasnowych na pewno przerastała to co działo się na Suchych Stawach w czasie, zaryzykuję to stwierdzenie, pucharu UEFA z lat 90tych.

2) Osoby z kierownictwa Nowego Hutnika poświęcały na ten temat prawie 24/h musząc godzić tę pracę chociażby z pracą zawodową, tak aby mecz zorganizowany był profesjonalnie i zadowolił każdego jego uczestnika, zaczynając od nas, przez niezależnych obserwatorów do piłkarzy i trenerów z Magdeburga.

3) Mecz ten oprócz tego, iż stał się realizacją jednego z postulatu Nowego Hutnika, jest także jednoznaczną okazją do pokazania "środowisku" czym różni się atmosfera na takim wydarzeniu od innych spotkań na SS. Atmosfera z tego spotkania jest silną kartą przetargową w kontekście innych kwestii jakie równolegle rozgrywają się wokół szeroko pojętego Hutnika.

Pomimo promowania tego meczu wszelkimi możliwymi środkami marketingu powyższe kilka faktów musi oznaczać jedno: PEŁNĄ MOBILIZACJĘ na ten mecz.

Nie chodzi tylko o środowisko związane z chociażby osobami będącymi na "pożegnaniu" z SSA na meczu z Czarnymi. Na to spotkanie każdy z nas musi przyciągnąć dodatkowe osoby, z piaskownicy, szkoły, pracy, rodziny itd itd

Mam nadzieje, iż z przygotowanych 3 tys biletów większość zostanie sprzedana już w przedsprzedaży i będzie to początek nowej ery zapełniania trybun na spotkaniach Naszego Hutnika

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lip 01, 2010 6:42 pm

A dlaczego tak ograniczona jest pojemność stadionu?
I dlaczego Magdeburg będzie siedział w klatce?

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » czw lip 01, 2010 6:46 pm

Mam pytanie z innej beczki. Na meczu z FCM nasz młyn ma być oficjalnie w sektorze 2 czy 3 ? i czy ewentualne poruszanie się między sektorami będzie możliwe ?

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw lip 01, 2010 6:52 pm


Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » czw lip 01, 2010 7:49 pm

JOK_NH pisze:A dlaczego tak ograniczona jest pojemność stadionu?
I dlaczego Magdeburg będzie siedział w klatce?


Wystarczy zajrzeć do innego tematu:
NOWY_HUTNIK_2010 pisze:
KonradHKS pisze:1)Nie wiem czy to nie jakieś wścibskie pytanie ale czym spowodowane jest to ograniczenie biletowe i stadionowe?

2)[wymoderowano] czy w przypadku dużej liczby biletów sprzedanych w przedsprzedaży jest szansa na wszelki wypadek na zwiększenie tej liczby?


Ad 1) Nie jest. Kosztami organizacji imprezy masowej na większa skalę niż 3000 widzów.

Ad 2) Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy zwiększenia ilości wejściówek.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lip 01, 2010 7:57 pm

THX Lucas. W takim razie może ktoś rozwieje moją niepewność odnośnie kibiców FCM?

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lip 01, 2010 9:36 pm

JOK_NH pisze:THX Lucas. W takim razie może ktoś rozwieje moją niepewność odnośnie kibiców FCM?


Nie wiem na czym polega Twoja niepewność, ale z informacji jakie otrzymałem (nie ręczę za prawdziwość) są co najmniej trzy powody:
- prośba władz FCM,
- wymogi narzucone przez wiadome służby,
- chęć prowadzenia zorganizowanego dopingu zarówno przez FCM jak i Hutnika.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lip 01, 2010 10:03 pm

No właśnie na tym, co napisałeś. Proste.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt lip 02, 2010 12:07 am

rozumiem że przed meczem jak i po zarówno my jak i FC M bawimy się na pikniku tak, i niebiescy nie bedą robić problemu ze względu na to czy bedzie sie coś działo, bo przecież polska policja potrafi, no chyba że oni na piknik mogą wejść tylko na wyraźną prośbę organizatora??


(głównie chodzi mi o to czy będą nas na siłe rozdzielać nie wiedząc o tym że między nami są dobre stosunki, i że chcemy np. razem się napić)
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt lip 02, 2010 6:55 am

Z tego co wiem ograniczenia dotyczą wyłącznie imprezy masowej, nie dotyczą pikniku kibiców.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 02, 2010 9:47 am

Obrazek
Czy można gdzieś znaleźć ten plakat w większej rozdzielczości?
Obrazek

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz lip 11, 2010 12:54 pm

bardzo fajna zapowiedz naszego spotkania z Magdeburgiem http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/ ... magdeburg/