25 sierpnia 2010 r. Hutnik Nowa Huta - Lubań Maniowy

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw sie 26, 2010 6:44 pm

Szkoda, że nie występujemy w błękicie. Cały czas tylko biało-niebiesko (w tym przypadku pomarańczowo...), a wystarczy zobaczyć, jak zajebiście się prezentowali w błękitnych strojach rywale. Jesteśmy dumni z błękitu, a nie wykorzystujemy tego koloru od lat... :cry:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw sie 26, 2010 8:49 pm

JOK_NH pisze:Szkoda, że nie występujemy w błękicie. Cały czas tylko biało-niebiesko (w tym przypadku pomarańczowo...), a wystarczy zobaczyć, jak zajebiście się prezentowali w błękitnych strojach rywale. Jesteśmy dumni z błękitu, a nie wykorzystujemy tego koloru od lat... :cry:


Właśnie, już ponad miesiąc nie używano błękitnych strojów - to jakiś skandal :P

Obrazek
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw sie 26, 2010 10:33 pm

No, jak widać na powyższym zdjęciu, granat dobrze odróżnia się od błękitu ;)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt sie 27, 2010 1:18 am

metal pisze:
JOK_NH pisze:Szkoda, że nie występujemy w błękicie. Cały czas tylko biało-niebiesko (w tym przypadku pomarańczowo...), a wystarczy zobaczyć, jak zajebiście się prezentowali w błękitnych strojach rywale. Jesteśmy dumni z błękitu, a nie wykorzystujemy tego koloru od lat... :cry:


Właśnie, już ponad miesiąc nie używano błękitnych strojów - to jakiś skandal :P

Obrazek


Co ma do tego to, co można w tak długiej historii nazwać "incydentem"?...tak ciężko było wyczuć o co mi chodzi?
Przecież można by to kontynuować, skoro już o tym wspomniałeś :)

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt sie 27, 2010 6:48 am

Ożóg - niestety przed meczem były bardzo duże problemy z akceptacją sędziów dla takiego zestawu.
Jok - Tobie podoba się błękitny, mnie niebieski, a osobie, która zasponsorowała stroje biały - i to chyba kończy dyskusję na temat wieloletniego unikania błękitnych koszulek
.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » pt sie 27, 2010 9:14 am

metal pisze:Ożóg - niestety przed meczem były bardzo duże problemy z akceptacją sędziów dla takiego zestawu.
Jok - Tobie podoba się błękitny, mnie niebieski, a osobie, która zasponsorowała stroje biały - i to chyba kończy dyskusję na temat wieloletniego unikania błękitnych koszulek
.


Dobrze że osobie która zasponsorowała stroje nie podobały się koszulki zielone, czarne albo w biało czerwone pasy :roll:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt sie 27, 2010 9:26 am

Dark rozumiem, że białe koszulki, niebieskie spodenki i ciemnoniebieskie getry to dla Ciebie lipa? Bo pomarańczowe (jak już pisaliśmy w 10 miejscach to stroje rezerwowe)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt sie 27, 2010 9:29 am

Metal, m.in po to klub został przejęty przez kibiców, aby to nam podobały się stroje. Wg. mnie sponsor może zasponsorować stroje a my możemy zrobić zrzutę na nietuzinkowy wzór strojów, nie występujący w katalogu, wg któregoś z projektów, z którymi Hutnik będzie kojarzony na długie lata.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt sie 27, 2010 9:35 am

fan problem w tym, że części kibiców podoba się pierwszy komplet (patrz komentarze po sesji foto), a części nie.
To samo jest z kompletem rezerwowym. To tylko kwestia gustu - zgodzisz się? A jak jest na Hutniku z wybieraniem strojów można się przekonać w odpowiednim wątku, gdzie było 150 pomysłów i żaden nie zyskał ogólnej aprobaty.

Z resztą:
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... c&start=81

Nic nie stoi na przeszkodzę by kibice wzięli sprawy w swoje ręce - teraz było tylko kilka dni do namysłu (zdobycia kasy i wybrania wzorów) więc zdecydował ten, kto płacił. Będzie przerwa zimowa - wtedy można realizować pomysł.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt sie 27, 2010 9:42 am

Nic nie stoi na przeszkodzę by kibice wzięli sprawy w swoje ręce - teraz było tylko kilka dni do namysłu (zdobycia kasy i wybrania wzorów) więc zdecydował ten, kto płacił. Będzie przerwa zimowa - wtedy można realizować pomysł.


I o to właśnie chodziło. Wrócimy do tematu w przerwie zimowej. Na dzień dzisiejszy temat strojów, ze swojej strony uważam za zamknięty.

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt sie 27, 2010 9:53 am

Główne-białe są w barwach Hutnika, więc niezależnie od gusty są poprawne. Natomiast rezerwowe nie, a spokojnie też mogłyby być, np. (ciemno)niebieskie. Dobrze by było gdyby gusty nie wychodziły poza hutniczy zestaw kolorów. :)

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt sie 27, 2010 1:01 pm

a mi się pomarańczowe podobają, od razu przypomina się mecz z Sigmą - wiem wiem inny odcień
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » sob sie 28, 2010 12:00 pm

Pomarańczowe są zajefajne ;]

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz sie 29, 2010 12:43 pm

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... 345#118345

Dodałem zdjęcia z meczu z Lubaniem :)
Obrazek

szaman1950
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:57 pm
Lokalizacja: wolne miasto Nowa Huta

Postautor: szaman1950 » ndz sie 29, 2010 1:02 pm

a ja się podpiszę pod poprzednikami dla mnie pomarańczowe koszulki wiążą sie z cudownymi wspomnieniami z najlepszym meczem Hutnika z Sigmą
kto kocha ten wierzy