Hutnik Nowa Huta - Lotnik Kryspinów nd 03.10.2010 11:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz paź 03, 2010 4:19 pm

A ja typowałem 2-0 i to powinno być minimum po dzisiejszym meczu .
Naprawdę to granie do tyłu jest delikatnie pisząc denerwujące .
Szkoda gadać !
Nie wytrwałem do końca . :oops:

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz paź 03, 2010 6:02 pm


Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz paź 03, 2010 6:31 pm

zaraz spadną na mnie gromy,ale według mnie obydwie bramki zawinione przez naszego bramkarza.pierwszą mogł obronić,nie musiał,ale druga to już klasyczna szmata.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

KOŚCIUCH
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 02, 2008 7:37 am

Postautor: KOŚCIUCH » ndz paź 03, 2010 6:42 pm

po mojemu 2 bramka to szmata poszła pod rękami bramkarza i tyle, nie mówię o ustawieniu już przez niego muru

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz paź 03, 2010 7:15 pm

no popełnił błąd przy 2 bramce ale takie błędy się zdarzają nawet najlepszym więc nie ma co jego obwiniać za przegraną. trzeba pamiętać także o meczach w których wiele razy ratował nam dupę (np. z BKS) pamietam bardzo dużo jego meczy z juniorów kiedy naprawdę bronił zajebiście zresztą zdobył mistrzostwo Polski juniorów bodajże w Bydgoszczy więc nie jest to przypadkowy bramkarz a takie błędy zdarzają się wszystkim więc nie ma co na niego zwalać winy co do 1 bramki to wdg mnie nie miał nic do powiedzenia co więcej mało kto pamięta że stratę bramkową zrobił Krzysiek więc on też popełnia błędy... podzielam zdanie poprzedników że za dużo zabawy na własnej połowie czasami po prostu trzeba wypierdolić mocno piłkę do przodu bo teraz to nie styl a pkt. się liczą ... a co do meczu to świetny mecz Czarneckiego - bramkarza Lotnika praktycznie wybronił im mecz aha co do nas to jeszcze dobra zmiana Zimnego myślę że warto mu dać szansę od pierwszych minut bo jest mocny fizycznie a tego nam brak

pzdr
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » ndz paź 03, 2010 8:14 pm

Dziękuję wszystkim kibicom, którzy wchodząc na dzisiejszy mecz zrezygnowali po namowach Służby Porządkowej z wejścia na stadion z alkoholem.

Dzięki wam mniejsze jest ryzyko, że nasze Stowarzyszenie zostanie ukarane finansowo.
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 03, 2010 8:40 pm

Dzisiaj się solidnie wkurzyłem. Pierwszy raz za kilkanaście lat kiedy chodzę na Hutnika wyszedłem przed końcem. Nie można przegrywać takich meczy. Raz się może zdarzyć ale nie za każdym razem. Prowadzimy, mamy 4 setki, nie strzelamy i przegrywamy mecz. Pierwsza bramka to błąd Przytuły, druga to farfocel jakich się nie ogląda zbyt często. Moim zdaniem ewidentna wina bramkarza. Co z tego, że grali ładnie. Zbyt dużo zabawy, a mało efektu. Kołeczka z piłką, ciągłe podania do tyłu. Ktoś powie, że taki mamy styl, ale ja się pytam co z tego wynika?? Jak na razie to nic. Lotnik oddał 3 celne strzały z nie wypracowanych przez siebie akcji. To nasze błędy spowodowały, że przegraliśmy kolejny wygrany mecz.
Wiem, że nie zbudujemy tutaj w 2 miesiące potentata na miarę nawet tej ligi ale na miłość boską trzeba wyciągać jakieś wnioski.

Jeśli chodzi o frekfencje to coraz lepiej ale z takimi wynikami ciężko przyciągnąć ludzi. Doping dobry, atmosfera fajna ale ja chcę punktów. U siebie nie można przegrywać.
Teraz mamy dwa ciężkie wyjazdy i o punkty będzie ciężko. Boje się że na wiosnę będziemy przystępować do gry z pozycji tzw. "czerwonej latarni" jak tak dalej będą tracić punkty.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz paź 03, 2010 9:33 pm

ja proponuje przyjść na trening i wspomuc chłopaków dobrym słowem, podnieść na duchu, podnieść morale niech wiedzą że jesteśmy z nimi
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz paź 03, 2010 9:35 pm

Eee.... hhmmmm .... że co zrobić ??!! :lol:

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 03, 2010 9:38 pm

na meczu zadebiutowalo 20 duzych flag na kijach zakuppionych przez GT'02 oraz bęben, zakupiony ze składek kibiców

jak dla mnie jedno i drugie przerozpierdol.


młyn-jeszcze wiekszy, na moje oko 2 stówy lekko, nawet wiercej, praktycznie cala polowka od plotu trybuny byla zaangazowana w doping.


serce rośnie :!: :!: :!:

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz paź 03, 2010 10:02 pm

zajebiscie wygladaja te flagi na kijach !!
pzdr Osiek

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » ndz paź 03, 2010 10:19 pm

Bęben dobra sprawa bo jesli bebniarz konczy grac to i mlyn przestaje spiewac a dopuki gra to wszyscy spiewaja, a takto zawsze 2 zwrotki np sialalala hej hks i koniec. Bylo zajebiscie oby tak dalej!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn paź 04, 2010 1:45 am

Co do bębna. W pierwsze połowie było tak fajnie, że podszedłem też się pobawić. To na prawdę działa :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn paź 04, 2010 12:11 pm

Nie będzie żadnego filmu z dopingiem?
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 04, 2010 12:28 pm

OŻÓG 1950 pisze:Co do bębna. W pierwsze połowie było tak fajnie, że podszedłem też się pobawić. To na prawdę działa :)


O taką reakcję właśnie chodzi :)