Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 94, 95, 96  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spikerspw

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka pomysłów, które warto przedyskutować:

*od przyszłej rundy wprowadzenie biletów rodzinnych
*ten pomysł już był ale wprowadzenie Hutnika do szkół - zachęcanie dzieci do chodzenia na Hutnika, wygospodarowanie miejsca na stadionie. Myślę, że taka inwestycja(zakup biletów dla wychowawców) szybko się zwróci, ewentualnie można by spróbować zebrać jakieś pieniądze na zakup biletu
*Próba wprowadzenia napojów energetycznych i piwa (kosztowna inwestycja) - wydaję mi się, że jeżeli produkty będą dobrej jakości może być z tego stały zysk dla NH2010
*kwestie sportowe - próby budowy oczywiście w porozumienie K.Przytułą sieci scoutingu - mimo że gramy w buraczanej lidze na pewno niżej można znaleźć jakiś potencjał piłkarski.
*wprowadzenie na mecze ochrony (oczywiście musieliby to być kibice z szeroko pojętym szacunkiem...)
*zorganizowanie grupy ludzi na których NH2010 mogłoby liczyć w razie potrzeby (pomoc w organizacji meczu itp) - tak to do Was forumowicze. Stworzenie listy imiennej do której każdy pisałby przed meczem swoją dyspozycyjność
*stworzenie funkcji marketingowca - osoba odpowiedzialna koordynowałaby odpowiednie działania, które pokażą pozytywny wizerunek klubu na zewnątrz
*PRZEBUDOWA OFICJALNEJ STRONY INTERNETOWEJ BY ZNALAZŁ SIĘ W NIEJ DZIAŁ SPORTOWY
*Przed każdym meczem u Siebie tworzenie zwiastunów na youtuba - zawsze większa propaganda meczowa, a do tego darmowa

Na razie tyle:) czekam na opinie , sugestie
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KonradHKS

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że większość pomysłów dobra tylko gorzej z realizacją wszystkiego bo potrzebne jest grono ludzi. Kwestia strony i biletów w szkołach o ile pamiętam była poruszana. Jak widziałbyś np bilety rodzinne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarekb

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym to widział tak - podam na przykładzie cyrku - odpowiednio wcześniej rozdają dzieciakom bilety wolnego wstępu ale pod warunkiem przybycia z dorosłym opiekunem, który już płaci za siebie ...

Ja za dzieciaka takie coś dostawałem w podstawówce i się gnębiło rodziców - pół klasy się wybierało Laughing

Po kilku takich akcjach można wprowadzić jakieś bilety zniżkowe od 3 osób ?! Problem tylko żeby wszyscy udowodnili, że są z jednej rodziny ...
Powrót do góry
metal
Site Admin

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarekb - dzieciaki wchodzą za darmo, więc pomysł niezbyt.
bilety rodzinne - po co, skoro płaci i tak tylko ojciec (kobiety i dzieci wchodzą za darmo.
szkoły - pomysł poległ na temacie ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Na każde 15 dzieciaków musi przypadać 1 opiekun, który odpowiada za ich bezpieczeństwo. Nikt nie zmusi wf-isty, żeby w swoim wolnym czasie, za darmochę (albo za 7 zł) bawił się w wycieczkę szkolną Sad
pablo

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym proponował akcję na pierwszy mecz rundy pod roboczą nazwą
"komplet"
chodzi o by odpowiednio wczesniej przygotowane bilety , zacząć rozprowadzać w czasie przerwy zimowej , sparingów przedsezonowych i innych okazji(punkty współpracujące) , co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
metal
Site Admin

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się podoba. byle tylko mzpn albo pogoda nie spłatała figla Smile
JOK_NH

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Very Happy
Ale pomysł dobry.
Piotrek

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wolał akcję pod roboczą nazwą "światło", co do cen biletów i darmowych wejść to jest chyba optymalnym obecne rozwiązanie
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Światło to bym wykorzystał do przyciągnięcia na inny mecz. Na pierwszy łatwiej zwabić ludzi, bo duża przerwa zimowa każdemu zrobi dobrze w kwestii głodu piłki.
Piotrek

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i trza by ten głód piłki wykorzystać właśnie,zapalić lampy, zareklamować ( w końcu w przyszłym roku zaczynamy kolejne 60 lat) niech przyjdzie 2-3 tysiące ludzi, niech im się spodoba (tu już kopacze muszą się postarać), a potem już powinno być z górki Very Happy
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co rozumiesz Pablo poprzez komplet? Mecz jak to na przełomie marca/kwietnia będzie zapewne rozgrywany o 15/16 w weekend wiec 999 osób myślę że przyjedzie i to będzie swojego rodzaju komplet bez potrzeby specjalnej mobilizacji (w tym roku w weekend o takiej porze nie graliśmy).

Może Ci też chodzić o 3 tys lub o 6 tys czyli cały stadion Wink Z tego co zrozumiałem to organizowanie meczu piłkarskiego jest przejebane i tak na prawdę frekwencja rzędu 1000-1500 jest w pewnym sensie Nowemu Hutnikowi nie na rękę ze względu na przepisy Rolling Eyes Także wszelka mobilizacja na pierwszy mecz opłacałaby się w zasadzie tylko przy wspomnianym oświetleniu. Bez oświetlenia i bez dobrego rywala więcej niż 1500 nas się w tej lidze na pewno nie zbierze. Trzeba też mieć na uwadze że w pewnym momencie będziemy definitywnie grali o nic. No i nasuwa się też pytanie jakie mecz rozegrać po "świetlnym" meczu na którym będzie 2/3 tysiaki.

"Trochę" pogmatwane i najlepiej jakby nas na każdy mecz chodziło 2 tysiące a przy mobilizacji ponad 4 Laughing
Powrót do góry
Michas

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodziłem do podstawówki, a to było sporo lat temu to pamiętam, że chyba co roku był organizowany na Hutniku turniej piłkarski dla szkół. Pamiętam zawsze przy wejściu do sali gimnastycznej wisiał taki plakat. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba dla tych najmłodszych dzieci. Wyławiali tam wtedy najzdolniejszych chłopaków, którzy potem grali w Hutniku. Nie wiem czy takie coś udało by się zorganizować ale może warto by było się zorientować.
pablo

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o 999
kupmy te bilety wcześniej niech będzie głośno -wszystkie bilety sprzedano
będzie komplet
wolałbym notkę prasową po pierwszym meczu w wersji 1
wersja 1)
"... mecz obserwal komplet widzów gdyż fani Hutnika rozprowadzili je w przedsprzedaży już x czasu wcześniej "
wersja 2)
Widzów 800 .
Powrót do góry
spikerspw

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michas napisał:
Jak chodziłem do podstawówki, a to było sporo lat temu to pamiętam, że chyba co roku był organizowany na Hutniku turniej piłkarski dla szkół. Pamiętam zawsze przy wejściu do sali gimnastycznej wisiał taki plakat. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba dla tych najmłodszych dzieci. Wyławiali tam wtedy najzdolniejszych chłopaków, którzy potem grali w Hutniku. Nie wiem czy takie coś udało by się zorganizować ale może warto by było się zorientować.

moim zdaniem super pomysł, na pewno udało by się wpoić kilku dzieciakom nowohucką przynależność
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
petos

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spikerspw napisał:
Michas napisał:

moim zdaniem super pomysł, na pewno udało by się wpoić kilku dzieciakom nowohucką przynależność

Mysle ze przy okazji mozna by paru utalentowanych mlodych graczy znalezc. Organizowanie takich turnieji 2,3 razy w roku moze byc dobrym poczatkiem skautingu by jak najmlodszych graczy pozyskiwac i przy okazji kierunkowac ich na przynaleznosc do hutniczej Braci Very Happy Takze pomysl zajebisty!Troche plakatow w szkolach w NH i moze zagadanie do nauczycili wf by w tym pomoglo? Moze dalo by sie taki turniej zorganizowac wraz ze SPMT i np siemacha?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 94, 95, 96  Następny
Strona 41 z 96

Skocz do: