KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » pn lis 15, 2010 11:14 pm

Kilka pomysłów, które warto przedyskutować:

*od przyszłej rundy wprowadzenie biletów rodzinnych
*ten pomysł już był ale wprowadzenie Hutnika do szkół - zachęcanie dzieci do chodzenia na Hutnika, wygospodarowanie miejsca na stadionie. Myślę, że taka inwestycja(zakup biletów dla wychowawców) szybko się zwróci, ewentualnie można by spróbować zebrać jakieś pieniądze na zakup biletu
*Próba wprowadzenia napojów energetycznych i piwa (kosztowna inwestycja) - wydaję mi się, że jeżeli produkty będą dobrej jakości może być z tego stały zysk dla NH2010
*kwestie sportowe - próby budowy oczywiście w porozumienie K.Przytułą sieci scoutingu - mimo że gramy w buraczanej lidze na pewno niżej można znaleźć jakiś potencjał piłkarski.
*wprowadzenie na mecze ochrony (oczywiście musieliby to być kibice z szeroko pojętym szacunkiem...)
*zorganizowanie grupy ludzi na których NH2010 mogłoby liczyć w razie potrzeby (pomoc w organizacji meczu itp) - tak to do Was forumowicze. Stworzenie listy imiennej do której każdy pisałby przed meczem swoją dyspozycyjność
*stworzenie funkcji marketingowca - osoba odpowiedzialna koordynowałaby odpowiednie działania, które pokażą pozytywny wizerunek klubu na zewnątrz
*PRZEBUDOWA OFICJALNEJ STRONY INTERNETOWEJ BY ZNALAZŁ SIĘ W NIEJ DZIAŁ SPORTOWY
*Przed każdym meczem u Siebie tworzenie zwiastunów na youtuba - zawsze większa propaganda meczowa, a do tego darmowa

Na razie tyle:) czekam na opinie , sugestie
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw lis 18, 2010 10:33 am

Wiadomo że większość pomysłów dobra tylko gorzej z realizacją wszystkiego bo potrzebne jest grono ludzi. Kwestia strony i biletów w szkołach o ile pamiętam była poruszana. Jak widziałbyś np bilety rodzinne?

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » czw lis 18, 2010 12:09 pm

Ja bym to widział tak - podam na przykładzie cyrku - odpowiednio wcześniej rozdają dzieciakom bilety wolnego wstępu ale pod warunkiem przybycia z dorosłym opiekunem, który już płaci za siebie ...

Ja za dzieciaka takie coś dostawałem w podstawówce i się gnębiło rodziców - pół klasy się wybierało :lol:


Po kilku takich akcjach można wprowadzić jakieś bilety zniżkowe od 3 osób ?! Problem tylko żeby wszyscy udowodnili, że są z jednej rodziny ...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lis 18, 2010 12:18 pm

jarekb - dzieciaki wchodzą za darmo, więc pomysł niezbyt.
bilety rodzinne - po co, skoro płaci i tak tylko ojciec (kobiety i dzieci wchodzą za darmo.
szkoły - pomysł poległ na temacie ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Na każde 15 dzieciaków musi przypadać 1 opiekun, który odpowiada za ich bezpieczeństwo. Nikt nie zmusi wf-isty, żeby w swoim wolnym czasie, za darmochę (albo za 7 zł) bawił się w wycieczkę szkolną :(
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw lis 18, 2010 1:27 pm

a ja bym proponował akcję na pierwszy mecz rundy pod roboczą nazwą
"komplet"
chodzi o by odpowiednio wczesniej przygotowane bilety , zacząć rozprowadzać w czasie przerwy zimowej , sparingów przedsezonowych i innych okazji(punkty współpracujące) , co o tym sądzicie ?

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lis 18, 2010 1:44 pm

mnie się podoba. byle tylko mzpn albo pogoda nie spłatała figla :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 18, 2010 1:48 pm

No właśnie :D
Ale pomysł dobry.

Piotrek
Posty: 2984
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lis 18, 2010 1:56 pm

ja bym wolał akcję pod roboczą nazwą "światło", co do cen biletów i darmowych wejść to jest chyba optymalnym obecne rozwiązanie

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 18, 2010 2:01 pm

Światło to bym wykorzystał do przyciągnięcia na inny mecz. Na pierwszy łatwiej zwabić ludzi, bo duża przerwa zimowa każdemu zrobi dobrze w kwestii głodu piłki.

Piotrek
Posty: 2984
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lis 18, 2010 2:04 pm

i trza by ten głód piłki wykorzystać właśnie,zapalić lampy, zareklamować ( w końcu w przyszłym roku zaczynamy kolejne 60 lat) niech przyjdzie 2-3 tysiące ludzi, niech im się spodoba (tu już kopacze muszą się postarać), a potem już powinno być z górki :D

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw lis 18, 2010 3:21 pm

Tylko co rozumiesz Pablo poprzez komplet? Mecz jak to na przełomie marca/kwietnia będzie zapewne rozgrywany o 15/16 w weekend wiec 999 osób myślę że przyjedzie i to będzie swojego rodzaju komplet bez potrzeby specjalnej mobilizacji (w tym roku w weekend o takiej porze nie graliśmy).

Może Ci też chodzić o 3 tys lub o 6 tys czyli cały stadion :wink: Z tego co zrozumiałem to organizowanie meczu piłkarskiego jest przejebane i tak na prawdę frekwencja rzędu 1000-1500 jest w pewnym sensie Nowemu Hutnikowi nie na rękę ze względu na przepisy :roll: Także wszelka mobilizacja na pierwszy mecz opłacałaby się w zasadzie tylko przy wspomnianym oświetleniu. Bez oświetlenia i bez dobrego rywala więcej niż 1500 nas się w tej lidze na pewno nie zbierze. Trzeba też mieć na uwadze że w pewnym momencie będziemy definitywnie grali o nic. No i nasuwa się też pytanie jakie mecz rozegrać po "świetlnym" meczu na którym będzie 2/3 tysiaki.

"Trochę" pogmatwane i najlepiej jakby nas na każdy mecz chodziło 2 tysiące a przy mobilizacji ponad 4 :lol:

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw lis 18, 2010 4:05 pm

Jak chodziłem do podstawówki, a to było sporo lat temu to pamiętam, że chyba co roku był organizowany na Hutniku turniej piłkarski dla szkół. Pamiętam zawsze przy wejściu do sali gimnastycznej wisiał taki plakat. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba dla tych najmłodszych dzieci. Wyławiali tam wtedy najzdolniejszych chłopaków, którzy potem grali w Hutniku. Nie wiem czy takie coś udało by się zorganizować ale może warto by było się zorientować.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw lis 18, 2010 4:13 pm

chodzi mi o 999
kupmy te bilety wcześniej niech będzie głośno -wszystkie bilety sprzedano
będzie komplet
wolałbym notkę prasową po pierwszym meczu w wersji 1
wersja 1)
"... mecz obserwal komplet widzów gdyż fani Hutnika rozprowadzili je w przedsprzedaży już x czasu wcześniej "
wersja 2)
Widzów 800 .

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » czw lis 18, 2010 4:16 pm

Michas pisze:Jak chodziłem do podstawówki, a to było sporo lat temu to pamiętam, że chyba co roku był organizowany na Hutniku turniej piłkarski dla szkół. Pamiętam zawsze przy wejściu do sali gimnastycznej wisiał taki plakat. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba dla tych najmłodszych dzieci. Wyławiali tam wtedy najzdolniejszych chłopaków, którzy potem grali w Hutniku. Nie wiem czy takie coś udało by się zorganizować ale może warto by było się zorientować.



moim zdaniem super pomysł, na pewno udało by się wpoić kilku dzieciakom nowohucką przynależność
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » czw lis 18, 2010 8:22 pm

spikerspw pisze:
Michas pisze:Jak chodziłem do podstawówki, a to było sporo lat temu to pamiętam, że chyba co roku był organizowany na Hutniku turniej piłkarski dla szkół. Pamiętam zawsze przy wejściu do sali gimnastycznej wisiał taki plakat. Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba dla tych najmłodszych dzieci. Wyławiali tam wtedy najzdolniejszych chłopaków, którzy potem grali w Hutniku. Nie wiem czy takie coś udało by się zorganizować ale może warto by było się zorientować.



moim zdaniem super pomysł, na pewno udało by się wpoić kilku dzieciakom nowohucką przynależność


Mysle ze przy okazji mozna by paru utalentowanych mlodych graczy znalezc. Organizowanie takich turnieji 2,3 razy w roku moze byc dobrym poczatkiem skautingu by jak najmlodszych graczy pozyskiwac i przy okazji kierunkowac ich na przynaleznosc do hutniczej Braci :D Takze pomysl zajebisty!Troche plakatow w szkolach w NH i moze zagadanie do nauczycili wf by w tym pomoglo? Moze dalo by sie taki turniej zorganizowac wraz ze SPMT i np siemacha?