Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Nowa Huta - Proszowianka Proszowice 13.11.2010, g. 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KonradHKS

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Birkutowi zapewne chodzi o wypowiedź Szewczyka że "podeszli na luzie" i mnie także to lekko zniesmaczyło (mam nadzieje że źle to ubrał w słowa po prostu) ale nie na tyle żeby wylewać żale.

Mecz pucharowy na głównym był rozgrywany całkiem nie dawno z Puszcza kiedy to rywale przegrali bo zostali wykartkowani. A co do meczu z Orłem to moim zdaniem awans przegraliśmy dużo wcześniej także widocznie wiele osób też tak myślało i specjalnie ich ten remis nie poruszył, tym bardziej że byliśmy słabsi na boisku i ten remis tak na prawdę się nie należał. Przegrana z Proszowianką spowodowała większą frustracje bo odpadliśmy w pucharów i dostaliśmy od drużyny będącej 2 ligi niżej. Rewelacyjna forma na wiosnę awansu nam może nie dać (pasowałoby wygrać 14 na 15 spotkań) a w pucharach zawsze można by z kimś pokopać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
birkut

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gumezi napisał:
birkut ,ty jesteś dobrze pierdolnięty

Junior napisał:
tobie już się totalnie we łbie popierdoliło

dzięki za miłe słowa Embarassed

metal napisał:
Powiem Wam jedno - tym różni się nasze Forum od większości innych, że jest duża szansa spotkania się w realu. A zazwyczaj w realu nie powie się prosto w twarz koledze po szalu tych samych obelg, które z łatwością przechodzą przez klawiaturę.

JOK_NH napisał:
Moim zdaniem powinieneś się grubo zastanowić, czy jeszcze przychodzić na SS. Serio.

przemyślę sprawę Cool

Gumezi napisał:

nikogo nie obchodzą twoje zjebane rozkminy.

po liczbie postów wnioskuje że jednak obchodzą Laughing

Gumezi napisał:
wnioskuję o dożywotniego bana dla użytkownika birkut

cenię cię za szczerość i proste metody Embarassed

Gumezi napisał:
prawdziwym fanatykom HKS-u

post dekady!!
planujesz wypuścić jakieś gadżety z tym hasłem? Laughing

Ożóg napisał:
Ale kto ma oceniać, czy to są brednie, czy nie?

jak to kto prawdziwi fanatycy wybrani przez panów Gumezi i BINGONH

majlech jako jedyny odnosisz sie do meritum, wiec kilka słow odemnie
przed sezonem z kręgów zarządu słyszało się poważne głosy o walce o awans.
nie podzielałem tego optymizmu, tak wiec początkowe wyniki bardzo mnie nie zdziwiły.
druga część sezonu to akurat to na co nas teraz najwyżej było stać.
tak więc rundą nie jestem rozczarowany, choć zastrzeżenia do gry oczywiście jakieś mam, bo marzy mi się lepszy Hutnik
niestety mecz PP to totalne rozczarowanie. wiedząć że szanse na awans sa marne, należalo się do tego meczu przyłożyć i go wygrać . To była jedyna szansa ( w najblizysz latach) aby pokazać sie piłkarskiej Polsce i świetna reklama nowego klubu.
Chwalic ich za samo gonienie wyniku (grając u siebie z drużyną o dwie ligi niżej) jest przesadą.
Trener wystawil dobry skład, zarząd się przyłożyl (zmiana gospodarza, główne boisko, wejście za program) tylko piłkarze zawiedli.
Mamy ich klepać po plecach za byle co?? trzeba rozrożniac gdy są zaangazowani w grę a kiedy przechodzą obok niej.
Zapraszam czasem na trybunę to usłyszysz, że wcale nie przesadzam i nie byłem jedyny(a już na pewno nie najkrytyczniejszym), który tak ocenił łzaangazowanie naszych kopaczy.
klakierzy z forum to nie cały Hutnik

majlech napisał:

Przypominam, ze w zeszlym sezonie SSA oddala mecz w polfinale pucharu walkowerem Bratniakowi Krakow i jakos az tak bardzo tego nie przezywano.

ja akurat krytykowałem wszystko co czyniło ssa, bo to nie miało już sensu
P.S.
ostatni raz dostałem takie zjeby za krytykę Oraczewskiego
cos w tym jest Laughing Laughing
majlech

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Birkut,

a czy nie uwazasz, ze pisanie o pokazaniu sie pilkarskiej Polsce i swietnej reklamie nowego klubu jest troche mydleniem oczu nas wszystkich?

Nasz pogromca - Proszowianka juz nie gra w PP, bo przegrala wczoraj z Miechowie z A-klasowa Pogonia.
Z moich wyliczen wynikalo zreszta, ze zeby zagrac z klubem np. 2 ligi (czyli dw facto trzeciej) musielibysmy rozegrac oprocz meczu z Proszowianka jeszcze 9 spotkan. Po drodze czakalby na nas zespoly, ktore kadrowo sa na pewno silniejsze - jak chociazby Garbarnia czy Dalin. Nie mowiac o zespolach z Tarnowa czy Nowego Sacza.
Co do promocji - to chce Ci napisac, ze zadna z gazet nie podala nawet wyniku naszego meczu.

Zeby byla jasnosc tez zalezalo nam wszystkim na dobrej grze w pucharze i awansie. Nie udalo sie, bo nie wszystko da sie zaplanowac. Pilkarze przegrali i wiedza, ze zawalili, nikt ich nie poklepuje po plecach jak sugerujesz i nie mowi, ze nic sie nie stalo - ale tez nikt nie bedzie ich kamieniowal z tego tytulu. Moim zdaniem nie przeszli obok meczu obojetnie, ale zagrali po prostu slabiej.
Wiosna czeka nas ciezka walka w lidze i ona jest najwazniejsza.

Dzieki za zaproszenie na trybune - chcialbym jak za dawnych lat siedziec sobie na trybunach, ogladac mecz i ponarzekac na rzeczywistosc (choc tego akurat nigdy nie robilem, bo mam inna nature), ale decydujac sie na zaangazowanie w NH 2010 zrezygnowalem, podobnie jak inni koledzy z zarzadu z tego przywileju i esencji kibicowania, czyli ogladania w spokoju swojej ukochanej druzyny w akcji).

Ostatnia rzecz, ktora nie podoba mi sie w Twoich postach, to traktowanie kazdego kto ma inne od Twojego zdanie, jako klakiera. Wiem, ze to chwytliwe haslo, tyle, ze moim zdaniem krzywdzace (choc rozumiem, ze starasz sie byc zlosliwym). Nie akceptujesz tego, ze inni moga miec szersze spojrzenie na calosc funkcjonowania klubu i stad ich dystans w ocenie sportowych wynikow.
Skoro piszesz, ze nie rozczarowaly Cie wyniki pierwszych meczow, to zapewne rozumiesz albo zrozumiesz to, ze tego, co sie dzieje w Hutniku nie mozna oceniac przez pryzmat wyniku jednego meczu. Na wynik - poza pilkarzami - nie mamy wplywu. Wiec te Twoje odwolania do czasow SSA sa jak dla mnie niesmaczne i tyle.

Chcesz zmieniac Hutnika - zapraszam do dzialania. Nie slowa - lecz czyny.
centrum nh

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście to wszystko zaczyna śmieszyć Laughing W tym naszym Hutniczym gronie jesteśmy odwzorowaniem całego naszego narodu, identyczne reakcje na krytykę.. Proponuję Ci Birkut zmienić nick na Palikot wtedy dotrze do wszystkich że wszędzie musi być jakiś pojeb dla równowagi Wink
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli Proszowice przegrały z A klasą, to ładnie o nas świadczy, mecz z Balinem- byliśmy słabsi i tu nie ma co roztrząsać więcej.
Powrót do góry
Junior

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:

majlech jako jedyny odnosisz sie do meritum, wiec kilka słow odemnie
przed sezonem z kręgów zarządu słyszało się poważne głosy o walce o awans.
nie podzielałem tego optymizmu, tak wiec początkowe wyniki bardzo mnie nie zdziwiły.

Możesz podać źrodło?
Po za stwierdzeniem co Ci się we łbie porobiło wypisałem Ci dlaczego nie spodobały mi się Twoje słowa i dlaczego nie należy się obrażać na piłkarzy po jednym meczu. Oczywiście ciężko Ci było na to odpowiedzieć więc sam sobie wybierasz kto mówi merytorycznie a kto nie, tak jest łatwiej prowadzić dyskusje.

P.s. Kto się do Ciebie przyczepił za krytykę Oraczewskiego??
birkut

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielka, niezwyciężona Proszowianka wyeliminowana:
20.11.2010.
Pogoń Miechów (klasa A) - Proszowianka Proszowice (VI) 2-2 (1-1), karne 3-1
1-0 Majewski 7
1-1 Jarzmik 24
2-1 Górski 47

http://pogon.miechow.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=172&Itemid=1

dało się??
Laughing
JOK_NH

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa stary nie wiem po chuj to ciągniesz dalej i co chcesz tym udowodnić.
Skończ już, bo to jest żenujące.
pablo

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i z czego ty się tak birkut cieszysz ?
Powrót do góry
bolo

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie bana temu BIRKUTOWI bo tych jego wypocin się czytać nie da chłop ma trochę nie bardzo pod kopułą Exclamation Exclamation Exclamation

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolo napisał:
dajcie bana temu BIRKUTOWI bo tych jego wypocin się czytać nie da chłop ma trochę nie bardzo pod kopułą Exclamation Exclamation Exclamation

Apeluje by nie dawać bana Birkutowi bo czyje posty w temacie polityki będą mnie rozśmieszać do łez Very Happy
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:
wielka, niezwyciężona Proszowianka wyeliminowana:
20.11.2010.
Pogoń Miechów (klasa A) - Proszowianka Proszowice (VI) 2-2 (1-1), karne 3-1
1-0 Majewski 7
1-1 Jarzmik 24
2-1 Górski 47

http://pogon.miechow.net.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=172&Itemid=1

dało się??
Laughing

Dałbyś se już spokój Birkucie.

BINGONH napisał:
bolo napisał:

Apeluje by nie dawać bana Birkutowi bo czyje posty w temacie polityki będą mnie rozśmieszać do łez Very Happy

I Ty Bingo też byś dał spokój. Osobiście nie zgadzam się też z wieloma Twoimi postami z "Polityki" i co? Mam teraz zaczepnie napisać, że z Twoich postów też można się pośmiać? Bez sensu! Dajcie spokój.

Pozdrawiam
BINGONH

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:

I Ty Bingo też byś dał spokój. Osobiście nie zgadzam się też z wieloma Twoimi postami z "Polityki" i co? Mam teraz zaczepnie napisać, że z Twoich postów też można się pośmiać? Bez sensu! Dajcie spokój.

Pozdrawiam

Ale nie robisz mi za to osobistych docinek - dla tego uszanuje twoją prośbę i dam spokój
birkut

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majlech napisał:

Z moich wyliczen wynikalo zreszta, ze zeby zagrac z klubem np. 2 ligi (czyli dw facto trzeciej) musielibysmy rozegrac oprocz meczu z Proszowianka jeszcze 9 spotkan. Po drodze czakalby na nas zespoly, ktore kadrowo sa na pewno silniejsze - jak chociazby Garbarnia czy Dalin. Nie mowiac o zespolach z Tarnowa czy Nowego Sacza.

takie są uroki PP że w każdej rundzie gra się z silniejszym rywale, a to by sie naszym chłopakom bardzo przydało

majlech napisał:

Dzieki za zaproszenie na trybune - chcialbym jak za dawnych lat siedziec sobie na trybunach, ogladac mecz i ponarzekac na rzeczywistosc (choc tego akurat nigdy nie robilem, bo mam inna nature), ale decydujac sie na zaangazowanie w NH 2010 zrezygnowalem, podobnie jak inni koledzy z zarzadu z tego przywileju i esencji kibicowania, czyli ogladania w spokoju swojej ukochanej druzyny w akcji).

zdziwisz sie ale ja na trubunach tez nie wyrażam głośno dezaprobaty, a juz na pewno nie bluzgam na naszych.
dlaczego na trubunach nie siedzisz to wiem, ale uwierz mi nie wszyscy są tacy mili w ocenie gry piłkarzy jak włazochłopcy z forum

majlech napisał:

Ostatnia rzecz, ktora nie podoba mi sie w Twoich postach, to traktowanie kazdego kto ma inne od Twojego zdanie, jako klakiera. Wiem, ze to chwytliwe haslo, tyle, ze moim zdaniem krzywdzace (choc rozumiem, ze starasz sie byc zlosliwym). Nie akceptujesz tego, ze inni moga miec szersze spojrzenie na calosc funkcjonowania klubu i stad ich dystans w ocenie sportowych wynikow.

fakt staram się być złośliwy (taka natura), ale jeżeli klakierzy traktują mnie takimi słowami jak traktują to wiem że na więcej nie zasługują

majlech napisał:

Na wynik - poza pilkarzami - nie mamy wplywu. Wiec te Twoje odwolania do czasow SSA sa jak dla mnie niesmaczne i tyle.

właśnie w odróżnieniu od czasów SSA powinniśmy miec wpływ. To nas powinno różnić

P.S. miło słyszeć chłopaki jak bardzo chcecie mnie wyeliminować z forum Laughing
może byście sie (niektórzy) poważnie zastosowali do zakazu wnoszenia alko na stadionie, jak tak bardzo słuchacie zarząd Laughing Embarassed Laughing
albo przynajmniej po sobie sprzątajcie
Junior

PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już tu wróciłeś możesz mi odpowiedzieć na moje pytania?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

Skocz do: