Wniosek o delegalizacje Młodzieży Wszechpolskiej

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » ndz lut 20, 2005 12:25 am

Bez sensu są tu kłótnie, każdy ma swoje zdanie i twardo się go trzyma.
Dyskucje polityczne jak napisał Marchewa nie powinny mieć miejsca bo tylko nam to szkodzi.
Proponuję zamknąć temat słowami...


WIELE NAS DZIELI - JEDNO NAS ŁĄCZY....

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz lut 20, 2005 4:33 am

Marchewa pisze:Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.


Troche mi to przypomina akcje na ciaparuchow na willowym w 2001 i 2002 roku ;]


S-D-C

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lut 20, 2005 8:07 am

HDS pisze:
Marchewa pisze:Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.


Troche mi to przypomina akcje na ciaparuchow na willowym w 2001 i 2002 roku ;]


S-D-C


z tego co slyszalem, a slyszalem nieco od uczestników-była to bardziej akcja na tle kibicowsko-porachunkowym niz rasistowskim. Zaznaczam-slyszalem, wiec moglo byc inaczej...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lut 20, 2005 9:34 am

Marchewa pisze:OŻOG jestes poprostu obojetny na wszystko co sie dzieje dookola. Dla mnie jestes zwyklym piknikiem, ktory nigdy nie bedzie mial sily glosu ani przebicia. Piszesz to co pasuje napisac, bo myslisz ze wypadniesz na madrzejszego. Przykladem jest twoj stosunek nawet do Hutnika, nie przeskadza ci jak piszesz wislak czy zyd, tylko dlatego ze jest wislakiem. I tym sie roznia nasze dwa swiaty. Dla mnie zyd to zyd a pies to pies i nawet jakby ten pies przyszedl do mnie w wigilie i mial 50 lat to i tak bedzie kurwa i go najebe. Tak samo jest z zydami, niewazne ze gdzies tam w dupie mieszka sobie dobry zydek, zajebe go za jego narod, za to ze inni zydzi niszcza moj kraj i wszystko dookola, a z siebie wiecznie robia ofiary. Jedyne kogo mi nie zal to policjantow i zydow, gdybym mogl wyrznalbym im wszystkim zony i dzieci. I ani troche bym sie nie zawachal.


1. Nie jestem obojętny, ale Ty ni emusisz się o tym przekonać.
2. Jesteś chyba lekko ograniczony.

Tyle

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » ndz lut 20, 2005 9:50 am

Zgodnie z przewidywaniami temat zostaje zamkniety.
Ożóg nie wyzywaj!
2. Jesteś chyba lekko ograniczony.


Marchewa - nie zawłaszczaj sobie Hutnika -
Hutnik nie jest ekipa tolerancyjna, nie tolerujemy czarnuchow, murzynow, cyganow i zydow. Kazdy jeden z wczesniej wymienionych ktory pojawi sie w sektorze zostanie z niego wyjebany z wielkim hukiem. POLSKA DLA POLAKOW - Hutnik KRAKÓW!!! SKINHEADS NOWA HUTA !!!!


Proponuje żeby każdy spwój światopogląd trzymał w sercu a na Forum i na Sektorze prezentował przywiazanie do Hutniczych barw.

Jak już ktoś tu napisał:
WIELE NAS DZIELI - JEDNO NAS ŁĄCZY...

pozdro: Metal