Gry kontrolne, sparingi

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn mar 14, 2011 11:36 am

Łukasz NH pisze:Stanek naprawdę beznadziejnie zagrał nie powinno go być w kadrze meczowej. Ogólnie brak lini ataku nie ma po prostu kto strzelać. Każdy sparing coraz gorzej.


Takim pisaniem nie zachęcisz do przyjścia na stadion. Jeżeli nie będzie zwycięstwa w środę z Jurą to coś jest nie tak.Nie ważne czy 1:0,czy 4:0.Zwycięstwo musi być. Nie pamiętam czy jakiś sparing wygraliśmy...

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » pn mar 14, 2011 12:45 pm

Alex pisze:
Łukasz NH pisze:Stanek naprawdę beznadziejnie zagrał nie powinno go być w kadrze meczowej. Ogólnie brak lini ataku nie ma po prostu kto strzelać. Każdy sparing coraz gorzej.


Takim pisaniem nie zachęcisz do przyjścia na stadion. Jeżeli nie będzie zwycięstwa w środę z Jurą to coś jest nie tak.Nie ważne czy 1:0,czy 4:0.Zwycięstwo musi być. Nie pamiętam czy jakiś sparing wygraliśmy...


Już bez przesady ze 2 sparingi wygrali.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 14, 2011 1:05 pm

Alex pisze:
Łukasz NH pisze:Stanek naprawdę beznadziejnie zagrał nie powinno go być w kadrze meczowej. Ogólnie brak lini ataku nie ma po prostu kto strzelać. Każdy sparing coraz gorzej.


Takim pisaniem nie zachęcisz do przyjścia na stadion. Jeżeli nie będzie zwycięstwa w środę z Jurą to coś jest nie tak.Nie ważne czy 1:0,czy 4:0.Zwycięstwo musi być. Nie pamiętam czy jakiś sparing wygraliśmy...


No wiesz, to są jego odczucia. A to, że są takie a nie inne to przecież nie jego wina.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt mar 15, 2011 10:14 am

Jutro sparing z Jura Lobzow - uwaga zmiana godziny rozpoczecia sparingu: 15:30.

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/18 ... -1530.html

Zapraszamy!
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt mar 15, 2011 10:07 pm

z tego co wiem ( z dobrego źródła 8)) to Przytuła przepierdolił trochę z treningami fizycznie i chłopaki bez sił zupełnie i świeżości większość z nich dopiero co z juniorów przyszła a tu mieli przygotowania jak pod ekstraklasę niemalże więc nie ma się co dziwić że forma nie ta ... zobaczymy co będzie w lidze miejmy nadzieję że lepiej
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr mar 16, 2011 5:51 pm

5-1 dla naszych
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » śr mar 16, 2011 8:22 pm

NH Power pisze:z tego co wiem ( z dobrego źródła 8)) to Przytuła przepierdolił trochę z treningami fizycznie i chłopaki bez sił zupełnie i świeżości większość z nich dopiero co z juniorów przyszła a tu mieli przygotowania jak pod ekstraklasę niemalże więc nie ma się co dziwić że forma nie ta ... zobaczymy co będzie w lidze miejmy nadzieję że lepiej


No to chyba dobrze że trenują jak w ekstraklasie bo ta na tle europy wypada cieniutko :roll:
Obrazek

tomski nh
Posty: 120
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:02 pm
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: tomski nh » czw mar 17, 2011 10:44 am

jarkonh pisze:
NH Power pisze:z tego co wiem ( z dobrego źródła 8)) to Przytuła przepierdolił trochę z treningami fizycznie i chłopaki bez sił zupełnie i świeżości większość z nich dopiero co z juniorów przyszła a tu mieli przygotowania jak pod ekstraklasę niemalże więc nie ma się co dziwić że forma nie ta ... zobaczymy co będzie w lidze miejmy nadzieję że lepiej


No to chyba dobrze że trenują jak w ekstraklasie bo ta na tle europy wypada cieniutko :roll:


Pewnie niech trenują jak panienki a pod koniec rundy powiemy że są mało przygotowani fizycznie .
brożek jak miał propozycję z West Ham i pojechał, ale co? nie przeszedł testów wydolnościowych i wyjebali go bo po co im zawodnik na jeden mecz w tygodniu jak tam się gra trzy mecze na maxa w tygodniu.
Niech trenują jak im karze trenejro a w sezonie zobaczymy czy jest ok.
tomski nh